وبلاگ

وبلاگ

نوشته های آموزشی و...

نوشتن پیشنهادات طراحی وب سایت

اگر شما یک  فریلنسر هستید، احتمالا شما اضطراب را در فضای  سفید سیاهی تجربه کرده اید که در آن طرح و یا پیشنویس طرح شما باید به آنجا فرستاده شود. نه تنها شما باید خودتان را در معامله سهیم کنید، بلکه باید نشان دهید که می توانید این کار را انجام دهید،زمانی شما نیازهای مشتری را درک می کنید، که بتوانید آنها را در زمانبندی مشخصی کامل کنید و پیشنهاد خود را به آنها اختصاص دهید.

جزییات بیشتر

حفظ سازگاری طراحی وب سایت شما

آخرین کلمه ای که ممکن است بخواهید یک کاربر را با وب سایت خود مرتبط سازید، قابل پیش بینی است. این اصطلاح دارای یک نقطه ضعف منفی در دنیای کسب و کار است و باعث می شود که شما یک نام تجاری خسته کننده، غیرقابل تحسین و یکسان با رقبا داشته باشید.

جزییات بیشتر

نباید های طراحی صفحات وب(همراه با ارائه راهکار)

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، یک وب سایت اولین نقطه ارتباط بین سازندگان محصول / محتوا و کاربران بالقوه است. از آنجا که تعامل فیس تو فیس خارج از تصور است، اعتبار و ارتباط باید با روش های دیگر ایجاد شود. این که آیا شما از یک سازنده وب استفاده می کنید یاساختن موارد را از ابتدا انجام می دهید.

جزییات بیشتر

نمونه های خلاقانه از طراحی صفحه وب404

با وجود اینکه موتورهای جستجو درحال بهترشدن در وب سایت های فهرست شده رو به بهتر شدن میرند و سایت ها توجه بیشتری به لینک های خراب شده از طریق پلاگین ها و خدمات اختصاص می دهند، صفحه 404  هنوز بخشی جدایی ناپذیر از وب مدرن است.

جزییات بیشتر

هویت نام تجاری چیست و چگونه می توانید برای خودتان  ایجاد کنید.

در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه یک هویت نام تجاری ایجاد کنید که تأثیر واقعی بر مخاطبان شما داشته باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مفهوم هویت نام تجاری را به روال کسب و کارتان ادغام کنید و چگونگی حفظ آن هنگام نوشتن متن، استفاده از رسانه های اجتماعی یا ایجاد یک وب سایت را یاد بگیرید. در اینجا گام هایی برای تعریف هویت نام تجاری خود و تبدیل آن به واقعیت وجود دارد.

جزییات بیشتر

نوشتن پیشنهادات طراحی وب سایت

اگر شما یک  فریلنسر هستید، احتمالا شما اضطراب را در فضای  سفید سیاهی تجربه کرده اید که در آن طرح و یا پیشنویس طرح شما باید به آنجا فرستاده شود. نه تنها شما باید خودتان را در معامله سهیم کنید، بلکه باید نشان دهید که می توانید این کار را انجام دهید،زمانی شما نیازهای مشتری را درک می کنید، که بتوانید آنها را در زمانبندی مشخصی کامل کنید و پیشنهاد خود را به آنها اختصاص دهید.

جزییات بیشتر

متوقف کردن اعتقاد به این 8 افسانه درباره طراحان گرافیک

این که آیا شما تا به حال با طراح گرافیک کار کرده اید، ممکن است چند فرضیه یا تصورات پیش بینی شده در مورد نوع طراحان گرافیک داشته باشید و  کار با طراح گرافیک مانند چیست. این که آیا یک طراح گرافیک یا هر حرفه دیگری است، هرچیزی درباره ی همکار و فریلنسرعاقلانه نیست .

جزییات بیشتر

چه چیزی را هنگام طراحی کسب و کارتان فراموش کرده اید؟

 انجام یک تجارت رایگان  وب سایت ممکن است ساده به نظر برسد. اما در عمل، بسیار چالش برانگیز است. جنبه های زیادی برای موفقیت وجود دارد.

جزییات بیشتر

چگونگی ایجاد یک خبرنامه برای وب سایت

ایجاد یک خبرنامه برای وب سایت شما می تواند یک راه عالی برای  به روز نگه داشتن  بازدید کنندگان وفادار در ماجراهای خود باشد، در حالی که آنها  وب سایتتان را ترک کرده و هنگام به روزرسانی مجددا بازمیگردند.

جزییات بیشتر

12 تا از بهترین حساب های UX در Instagram

Instagram یکی از بهترین سایت ها برای  الهام یافتن از UX  باکیفیت است. اما شما باید بدانید که چه کسانی شمارا  دنبال می کنند و چه هشتگ هایی ارزش بارگذاری را دارند.

جزییات بیشتر

نرم افزار CRM چیست؟

برای تعریف CRM، ابتدا باید تاریخ آن را درک کنید. CRM مخفف است که برای مدیریت ارتباط با مشتری است. مدیریت ارتباط  مشتری  با هر ابزار، استراتژی یا فرایندی است که به کسب و کارها ,سازماندهی بهتر و دسترسی به داده های مشتری را کمک کند.

جزییات بیشتر

طراحی وب سایت

وب سایت شما, قلب حضور آنلاین شما است. شما باید در طراحی وب سایت سرمایه گذاری کنید تا بتوانید منجر به واجد شرایط بودن بیشتر و جذاب شدن در سایت خود شوید.

جزییات بیشتر

قدرت تأثیرگذاران در کمپین بازاریابی شما

بازاریابان همیشه به دنبال روش های نوآورانه برای گسترش دسترسی و افزایش تغییر هستند. این می تواند برای یافتن استراتژی های هدفمند مناسب برای مشتریانی که می خواهید جذب شوند چالش برانگیز باشد.

جزییات بیشتر

نکته هابی برای بهینه سازی صفحه محصولات در فروشگاه مجازی

مسیری را در نظر بگیرید که شما را به صفحه یک محصول هدایت می کند. شاید شما در گوگل در رابطه با یک دوربین خاصی جستجو کرده باشید و شما مستقیما به صفحه محصول مورد نظر رفته باشید بدون اینکه صفحات اصلی و یا درباره ما را دیده  باشید.

جزییات بیشتر

انواع پیمایش صفحات وب

بیش از یک راه برای پیمایش صفحه وب وجود دارد! چهار نوع قابل توجه از پیمایش وجود دارد که به شما امکان اضافه کردن برخی تنوع اضافی به وب سایت شما را می دهد. آنها برای چه کاری هستند؟ چه زمانی بهتر است از آنها اسنفاده کنید؟

جزییات بیشتر

9 ایده کم هزینه برای ارتقا از فروشگاه مجازی

دیر یا زود، هر وبسایت باید نگاه و احساس خود را به منظور حفظ مفهوم حفظ کند. اما یک نگاه جدید به معنای یک تعمیر کامل نیست. شما می توانید با چند تغییر گسسته شروع کنید.

جزییات بیشتر

رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

در اینجا پنج راه برای استفاده از نتایج موتور جستجو و تحقیقات هوشمند کلمات کلیدی برای کمک به تعیین هدف جستجو برای رتبه بندی بالاتر وجود دارد.

جزییات بیشتر

بک لینک

'بک لینک' یکی از واژه های مورد استفاده در جهان بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است و هم چنین بک لینک ها, لینک های ورودی به یک صفحه وب می باشند.

جزییات بیشتر

اهمیت نظرات گوگل

بررسی های انجام شده از سوی مشتریان همیشه یک تمرین مفید برای کسب و کار بوده است، که حتی امروزه اهمیت آن بسیار بیشتر شده است.

جزییات بیشتر

اعتبار دامنه

اعتبار دامنه یک موتور جستجو رتبه بندی است که توسط MOZ توسعه یافته است پیش بینی می کند که وب سایت چه رتبه در فحات نتایج جستجو دریافت میکند.

جزییات بیشتر

Off-site SEO چیست؟

(off-site SEO “ همچنین off-page SEO' نامیده می شود) اشاره به اقدامات انجام شده خارج از وب سایت خود,برای تاثیرگذاری بر رتبه بندی شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) دارد.

جزییات بیشتر

راهنمای قدم به قدم :چگونگی ایجاد یک وب سایت آزادانه موفق

برای طراحانی که ایده های خلاقانه خود را بر روی یک مکان عرضه نمی کنند، حضور آنلاین یک ضرورت است .در واقع، تعداد مشتری که طراحان به صورت آنلاین به دست آورده اند در طول سالیان اخیر ، بدون توجه به تخصص آن ها به طورقابل توجهی افزایش یافته است.این احتمالا برای شما هم صادق است,شما هم ممکن است حساب های اجتماعی یا صفحه اختصاصی نمایش داده شده از طریق هدایتگرهای آنلاین داشته باشید، که این عالی است ولی کافی نیست .

جزییات بیشتر

چگونه مشترکین بیشتری را به وبلاگ یا فهرست پستی خود اضافه کنید

چیزی که در حضور آنلاین شما نمیتوانید در معرض آن قرار نگیرید بازدید است .زمانی که آمار بازدیدتان را می بینید، می فهمید که در مسیر درست قرار دارید .وبلاگ نویسی و نوشتن خبرنامه دو روش قدرتمند برای گسترش دسترسی به مخاطبین جدید هستند .پس، یک وبلاگ بزرگ و یا یک فهرست پستی عالی مشترکین خاص خود رادارد

جزییات بیشتر

گرایشهای 2018 اینستاگرام که شما نمی خواهید از دست بدهید

اینستاگرام شاید به عنوان یک اپلیکیشن موبایل که به شما اجازه می دهد که عکس هایتان را ارسال کنید شروع ناموفقی داشته اما به سرعت به یک شبکه اجتماعی موجود در همه جا و تحت حمایت فیسبوک تبدیل شده است. که نه تنها، می تواند یک ابزار ضروری برای تجارت های کوچک برای اینکه برندتان در مقابل دیدگان مشتریان قرار بگیرد,باشد، بلکه در وبسایت و صفحه فیسبوک تان چیزی جذاب است.

جزییات بیشتر

5 راه استفاده از Google Trends برای ایجاد محتوای بهتر

بازاریابی محتوا یکی از مؤثرترین روش های بازاریابی برای تمام کسب و کارها است. با این حال، برای رسیدن به نتایج کافی، این کار باید به درستی انجام شود، و رسیدن به آن آسان نیست. به همین دلیل، بازاریابان با تجربه تر می دانند که باید تکنیک های زیادی برای ارائه مطالب با کیفیت ارائه کنند. با توجه به این واقعیت که اکثر ما دانش کامل برای ایجاد محتدای خوب نداریم، باید راه های دیگری برای ایجاد آن پیدا کنیم

جزییات بیشتر

سئو روی صفحه

هنگامی که سخن به سئو روی صفحه می آید، مطمئن هستم که شما در مورد متا تگ ها و تراکم کلمات کلیدی برای یک عمر شنیده اید. اگر شما به دنبال برخی از استراتژی های عملی هستید که می توانید در سایت خود استفاده کنید امروز، شما عاشق این اینفوگرافی خواهید شد.

جزییات بیشتر

WooCommerce چیست؟ برای چیست؟

آیا می خواهید شروع به فروش محصولات یا خدمات آنلاین کنید؟ WooCommerce ممکن است بهترین گزینه شما باشد. این پست به' پرسش WooCommerce 'چه چیزی است' پاسخ می دهد و همه چیز را که شما باید بدانید تا شروع کنید را به شما نشان می دهد.

جزییات بیشتر

9 نمونه از جذب پست های شبکه‌های اجتماعی

یک کلیک میکنید و درخواست شما انجام می شود! پست کردن در شبکه های اجتماعی به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک گذاری است.اما بیشتر تلاش می کند که به شما نتایج بهتر بدهند. به ویژه در یک فضای فوق العاده شلوغ مانند شبکه های اجتماعی، زمان و توجه بیشتر در هر پست شبکه های اجتماعی، کلیدی برای مشارکت بسیار بهتر است.

جزییات بیشتر

پنچ روش طراحی وب که بر تجربه مشتری تاثیر می‌گذارد

طراحی وب یکی از مهمترین بخش های هر استراتژی بازاریابی اینترنتی است. این تاثیرات زیادی را بر روی تجربه مشتری دیجیتال در چندین روش دارد. زیبایی شناسی سایت شما، قابلیت استفاده، هر عامل دیگر مهم برای موفقیت آنلاین در طول زمان شرکت شما ضروری است. در این پست، ما نگاهی به پنج جنبه عمده طراحی وب و چگونگی بهبود آنها می اندازیم.

جزییات بیشتر

چند نکته آموزشی Parallax Scrolling که هر طراح باید بخواند

یک روند فوق العاده در طراحی وب است که اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، وب سایت شما زیبایی می بخشد. اشاره به اثر ایجاد شده توسط داشتن حرکت پس زمینه در سرعت کندتر از پیش زمینه همانطور که شما در حال پیمایش به سمت پایین یک صفحه وب هستید، می‌باشد.

جزییات بیشتر