آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 روند هیجان انگیز اینستاگرام در سال 2020

با توجه به اینکه 50٪از افراد در اینستاگرام حداقل یک صفحه کسب و کار دارند و بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارند ، به جرات می توان گفت اینستاگرام ابزاری گسترده برای بازاریابی است.میلیون ها شرکت و مشاغل کوچک دارای پروفایل تجاری هستند و از اینستاگرام به عنوان ابزار اصلی درآمد یا ثانویه درآمد خود استفاده می کنند.

رقابت زیادی وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید در اینستاگرام پیروز شوید ، اجرای یک استراتژی موثر بازاریابی مهم است. این بدان معناست که باید با آخرین روند اینستاگرام به روز باشید.

بنابراین در اینجا 10 روند اینستاگرام وجود دارد که شما را در سال جدید به روز می کند:

 1. استوری های تعاملی اینستاگرام

اینستاگرام Storiesرا در آگوست سال 2016 راه اندازی کرد ، در ابتدا به عنوان یک افزودنی برای به روزرسانی طرفداران با فعالیت های جزئی روزانه در تجارت شما ، اما از آن زمان به یک بستر تعاملی تر تبدیل شده است. آمار روزانه 500 میلیون ساعت Storyدر سال 2019 اثبات خوبی برای این امر است.

1. Interactive Instagram Stories

در اینجا نکاتی وجود دارد که می توانید برای تعاملی تر کردن استوری های خود استفاده کنید:

 • خبرها را انتشار دهید و بازخورد خود را دریافت کنید
 • از نکات برجسته Storyخود استفاده کنید

تمام استوری های اینستاگرام بعد از 24 ساعت به طور خودکار ناپدید می شوند ، اما میتوانید اجازه ندهید استوری بسیار جذاب شما برای همیشه ناپدید شوند! می توانید آن محتوا را در قسمت های برجسته Storyخود ذخیره کنید که در آنجا بصورت دائمی باقی می ماند.

همچنین ، نکات برجسته شما می تواند با معرفی مشاغل شما و بیان نوع کالاهایی که در آنجا ارائه می دهید به عنوان صفحه ای برای بازدید کنندگان جدید در صفحه شما استفاده کند.

 1. به قسمت Exploreاینستاگرام توجه کنید

قسمت Exploreدر اینستاگرام محتواها را تنظیم می کند و بر اساس لایک ها و علاقه های گذشته خود پست هایی را برای شما به نمایش می گذارد. این قسمت از اینستاگرام در گذشته کاملاً عمومی بود اما به دلیل اینکه علاقه مندی ها به تازگی تقسیم شده است ، اکنون می توانید برای محتوای مورد نظر خود به برگه Exploreمراجعه کنید.
2. Bigger Explore Tabا/ینستاگرام2020

برگه Exploreدر گذشته از محتوای کاملاً ارگانیکی استفاده می کرد اما کسب و کار ها در راه گنجاندن تبلیغات بیشتر در این بخش هستند.

شما ممکن است نتوانید راه خود را به یک لیست Exploreپرداخت کنید ، اما در اینجا چند تکنیک برای استفاده ارگانیک برای رسیدن به آنجا معرفی می کنیم که می توانید از آن استفاده کنید:

 • فالوورهارا درگیر خود کنید

برای اینکه شغل شما در قسمت Exploreقرار داشته باشد ، به افراد کافی نیاز دارید تا مطالب شما را در آن قسمت بررسی کنند. به علایق و سلیقه های و شخصیت پیروان خود توجه کنید ، به نوع مشاغل مورد نظر خود و محتوای مورد نظر خود نگاه کنید و آن را در حساب خود تکرار کنید تا آن دنبال کنندگان را درگیر کنید.

 • از تگ های مکان و هشتگ ها استفاده کنید

در حالی که شما ممکن است جزء پست های برتر برای هشتگ در اینستاگرام نباشید ، می توانید با استفاده از برچسب های مکان رتبه بندی کنید. وقتی افرادی که در نزدیکی شما هستند آن را جستجو می کنند ، برچسب مکان می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 1. پست های Influencerقابل خرید

در آوریل 2019 ، اینستاگرام پست های خرید افراد تأثیرگذار را منتشر کرد. این بدان معنی است که هم اکنون مردم می توانند بدون ترک اینستاگرام ، به صفحه پرداخت یک محصول در پست یک فرد تأثیرگذار دسترسی پیدا کنند.پست های قابل خرید هنوز هم برای برخی از افراد تأثیرگذار محدود است.در حال حاضر از افراد تأثیرگذار محبوب مانند کیم کارداشیان وست ، کیلی جنر و جیجی حدید برای آزمایش این ویژگی استفاده می شود اما از ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که اینستاگرام می افزاید تا صفحات تجاری محبوب را بیشتر شبیه فروشگاه های اینستاگرام کند.

Shopping Tab On Business Profiles/اینستاگرام2020

 1. اشتراک گذاری پست های توییتر در اینستاگرام

عکس های توییت های ویروسی در سال 2019 به یکی از بزرگترین طنزهای طراحی در اینستاگرام تبدیل شده است. این روند کند نمی شود و بسیاری از تأثیر گذاران در حال استفاده از این گزینه هستند.

در اینجا نحوه استفاده از پست های توییتر در اینستاگرام خود آورده شده است:

 • محبوب ترین توییت های خود را برجسته کنید

الگوریتم توییتر کمی متفاوت از نمایش مشخصات عمومی اینستاگرام است ، بنابراین می توانید در توییتی که هیچ ارتباطی با تجارت شما ندارد ، درگیری زیادی داشته باشید. این یک فرصت عالی برای نشان دادن برخی شوخ طبعی در رسانه های اجتماعی است. اگر ویروسی نیز کرده اید می توانید از توییت خود استفاده کنید.مطلب خود را در یک پست شبکه قرار دهید و همچنین آن را در Storiesمنتشر کنید و افراد را به سمت پست هدایت کنید.

 • از بازخورد طرفدارانتان استفاده کنید

نکته خوب در مورد به اشتراک گذاشتن توییت در اینستاگرام این است که همیشه لازم نیست خودتان توییت کنید!

از کاربران جامعه توئیت خود بخواهید که پیام برند شما را به اشتراک بگذارند و آنها را در پست های اینستاگرام خود نشان دهند. فقط به یاد داشته باشید که مجوز کاربران را بخواهید و همیشه به آنها اعتبار دهید.

 1. راه های جدید استفاده از هشتگ

هشتگ ها همیشه راهی برای جذب بازدید کنندگان جدید به صفحه شما بوده اند. اما تکنیک ها به طور مداوم در حال تکامل هستند.

در اینجا سه جریان هشتگ فعلی آورده شده است:

 • هشتگ ها را می توان دنبال کرد

کاربران اکنون می توانند هشتگ ها را در اینستاگرام به همراه حساب های منظم دنبال کنند. استفاده از هشتگ مربوطه که مخاطب شما دنبال می کند می تواند به پست های شما کمک کند تا در فیدهای کاربران بیشتر قرار بگیرند.

 • Insightsمی تواند هشتگ های شما را ردیابی کند

پیش از این ،شما مجبور بودید هشتگ های مختلفی را ترکیب کنید به این امید که یک یا دو نفر را به صفحه خود هدایت کنید. اکنون با یک حساب کاربری تجاری ، می توانید Insightsرا برای یک پست خاص مشاهده کرده و گزارش مربوط به تعداد برداشت از هشتگ های خود را دریافت کنید. این یک روش خوب برای شناختن مواردی است که کار می کنند و مواردی که ندارند.

 • هشتگ ها در استوری ها

در حالی که اضافه کردن هشتگ در Storiesدرست مانند کارهایی است که می توانید در یک پست معمولی انجام دهید ، ورود به یک داستان جمع شده در هشتگ کمی دشوار است. شما می توانید حداکثر 10 هشتگ را در یک Storyاضافه کنید و اگر این هشتگ محبوب است ، می توانید شرط بندی کنید که دیگران نیز در Storiesخود از آن استفاده می کنند.

 1. اصالت اینفلوئنسر

روشهای زیادی برای بهینه سازی صفحه شما برای آگاهی ، پیروان و فروش وجود دارد. کاربران اکنون همه کمالات جعلی را بصورت آنلاین مشاهده می کنند. آنها برای برقراری ارتباط ، در جستجوی محتوای معتبرتر هستند.


6. Influencer Authenticity/اینستاگرام2020

انتظار دارید افراد تأثیرگذار بیشتری در پست های خود و یا در پخش زنده آنها حضور یابند. نترسید از همه چیزهایی که باید درباره محصول جدید شما بدانید ، حتی بعضی از نقاط ضعف آن را به مردم بگویید ، زیرا باعث می شود شما صادقانه و آسیب پذیر به نظر برسید.

 1. فیلترهای برند ARسفارشی

استفاده از AR(واقعیت افزوده) به دلیل طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ، یکی از بزرگترین گرایش های بازاریابی اینستاگرام در سال 2020 خواهد بود.

ویژگی های ARهمیشه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را منفجر کرده است. در طول کنفرانس F8 Facebook، توجه جدی به VRو ARبه عنوان فناوری هایی که در دنیای رسانه های اجتماعی متحول می شوند ، مورد توجه قرار گرفت.


7. Customized Brand AR Filtersاینستاگرام2020

اکنون فیلترهای چهره بی شماری ، GIFهای مارک دار و برچسب ها وجود دارد که به عکس ها و پس زمینه های تصاویر شما جذابیت را اضافه می کنند. نسخه بسیار مشهور این مورد ، فیلتر الماس ریحانا بود که در سپتامبر 2018 معرفی شد ، که وی برای جلب توجه به خیرخواهانه خود Diamond Ballساخته شده است.

شما می توانید فیلترهای ARرا برای نام تجاری خود ایجاد کنید و پیروان را ترغیب کنید که از آنها در پست های خود استفاده کنند و شما را برچسب گذاری کنند.

هرکسی که بر روی برچسب ها کلیک کند به پروفایل شما هدایت می شود بنابراین این یک راه خوب برای آوردن دنبال کنندگان اینستاگرام به صفحه شماست.

 1. IGTV

IGTV(اینستاگرام تلویزیون) در ژوئن سال 2018 اعلام شد و در یک سالی که گذشت ، نقاط عطف بسیاری را به خود اختصاص داده است.

اینستاگرام سرمایه گذاری های زیادی را در بستر مستقل انجام داده است و به برند ها کانال کاملاً جدید داده است تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارد. برنامه بزرگ این است که آن را به یوتیوب بعدی تبدیل کنیم ، بنابراین این یکی است که باید تماشا کنید.

8. IGTV

پیش نمایش IGTVاکنون در فید معمولی اینستاگرام ظاهر می شود و این تا حد زیادی مسئول افزایش بیش از 1000٪بازدید از IGTVاست.

همچنین معرفی فیلم های افقی و استفاده از آن برای فیلم های با محتوای طولانی نیز ارائه شده است.

در اینجا نکته ای وجود دارد که می توانید برای موفقیت در فیلم های IGTVاستفاده کنید:

 • اشتراک یک پیش نمایش

شما می توانید یک پیش نمایش 1 دقیقه از فیلم خود را در فید شبکه خود ارسال کنید تا بازدیدهای خود را افزایش دهید. اگر محتوای شما به اندازه کافی دعوت شده است ، افراد می توانند برای دیدن فیلم کامل روی "تماشای نگه داشتن" ضربه بزنند.

 1. ناپدید شدن ربات ها

استفاده از ربات ها که در گذشته یک استراتژی رایج و بحث برانگیز به حساب می آمدند. شما نمی توانید ارگانیک را از لایک ها ، نظرات و دنبال کنندگان پرداخت کنید.

برخی از افراد استفاده از رباتها را برای تعامل جعلی ترغیب می کردند زیرا هرزنامه ها از تکنیک های سایه دار برای بازی با الگوریتم استفاده می کردند و تمام مزایایی را که تبلیغ کنندگان محتوای ارگانیک داشتند ، دریافت می کردند. این بدان معناست که اگر روزهای سخت کار برای تولید محتوای جذاب ، شما را به یک فهرست Exploreدر آورید ، صفحات اسپم خیلی سریعتر این کار را انجام می دهند.

این مدتی ادامه یافت تا اینکه اینستاگرام در مورد مبارزه با رباتها جدی شد. ما برخی از سرکوب ها را در اینجا داشتیم و بعد از آن شاهد پاکسازی گسترده در سال 2018 بود.

 1. تبلیغات استوری اینستاگرام

یکی از مشکلات مربوط به اجرای تبلیغات شبکه در اینستاگرام این است که پیوند دادن به صفحه محصول خود به پست های گاهشمار مشکل است.

در صورتی که یک حساب تأیید شده اجرا کنید یا بیش از 10،000 دنبال کننده داشته باشید ، استوریهای اینستاگرام برای شما راحت تر می توانند پیوند به صفحه محصول را ترک کنند.

آگاهی از نام تجاری ، دسترسی داشتن ، نماهای ویدئویی ، تبدیل ، نصب برنامه ، تولید و ترافیک، هفت هدف هستند که در حال حاضر برای یک Story Adدر دسترس هستند ، اما با گذشت زمان تعداد بیشتری نیز اضافه می شود.

نتیجه

یک استراتژی بازاریابی Instagram 2014در سال 2019 کار نخواهد کرد زیرا در آن زمان تغییرات زیادی بوجود آمده است و روندهای جدید جایگزین موارد قدیمی شده است.

به همین دلیل شما باید از روندهای موجود در این پست پیروی کنید تا بتوانید با شیوه هایی که برای Instagrammermerامروز کار می کند ، به روز باشید. ما را دنبال کنید!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر