آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه بازاریابی دیجیتالی می تواند باعث رونق کسب و کار شود

با تغییر و تکامل فن آوری های مدرن، کسب و کارهای کوچک و متوسط هر کاری که می توانند انجام می دهند، تا بتوانند در عرصه ی رقابت و تکنولوژی کار خود را ادامه دهند. کسب و کارهای قدیمی یا مدل کسب و کار خود را به یک مدل آنلاین تغییر می دهند و یا اقدامات بازاریابی موجود را با استراتژی های بازاریابی دیجیتالی را برای جذب بازار رشد و سودآور به صورت آنلاین تقویت می کنند.

برای این فرآیند، هدف جذب مخاطبان آنلاین است که تفاوت بین یک کسب و کار موفقیت آمیز - و یک شکست خورده در همین مورد است. حتی اگر شما مقدار زیادی ترافیک روزانه خود را به وب سایت خود دریافت می کنید، به هیچ وجه به هیچ وجه مضر نخواهد بود، مگر اینکه آنها به منجر یا فروش تبدیل شوند. در عرصه دیجیتال که در آن تجارت در حال رشد یافتن است، ابزار و تکنیک های بازاریابی دیجیتال، برای صاحبان کسب و کار می تواند بهترین فرصت را برای رقابت، بقا و حتی رشد کسب و کارشان ایجاد کند.

12 دلیل زیر به شما نشان خواهد داد که چرا استفاده از بازاریابی دیجیتال نه تنها تصمیم سرمایه گذاری عاقلانه بلکه یک کانال بازاریابی موثر است که
می تواند به کسب و کار شما کمک کند.

 1. از آنجا که سطح بازاریابی دیجیتال در هر زمینه موثر است .

روزهایی است که صاحبان کسب و کار هنوز از این تصور که بازاریابی دیجیتال فقط برای شرکت های چند ملیتی و شرکت های بزرگ است که دارای منابع کافی برای راه اندازی یک کمپین بازاریابی آنلاین هستند، رفته اند. بازاریابی دیجیتال در حقیقت سطح بازی را در بر می گیرد، و شرکت های کوچک و متوسط فرصت رقابت در برابر پسران بزرگ را جذب می کنند و سهم خود را از ترافیک هدفمند جذب می کنند.

با بازاریابی دیجیتال، شرکت های کوچک اکنون منابع لازم برای انجام فرایندهای فروش و بازاریابی دارند که قبلا در دسترس شرکت های بزرگ بوده است. بدون مرکز تماس، کسب و کارهای کوچک می توانند به طور موثر با مشتریان متعدد، حتی به مشتریان از هر نقطه از جهان، حتی اگر فروشگاه های فیزیکی و یا شاخه های آنها در این مکان نیست، در ارتباط باشند.

 1. از آنجایی که بازاریابی دیجیتال از بازاریابی سنتی ارزان تر است

کسب و کارهای کوچک دارای منابع بسیار کمی و حتی سرمایه هستند. به همین دلیل است که بازاریابی دیجیتال آنها را کانال بازاریابی بهتر و بسیار مقرون به صرفه تر ارائه می دهد. گزارش درآمد بازاریابی دیجیتال گارتنر نشان داد که تا 40 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کنند با استفاده از روش های بازاریابی دیجیتال برای ارتقاء محصولات و خدمات خود، صرفه جویی قابل ملاحظه ای دریافت می کنند.

به همین دلیل است که بر اساس نظرسنجی Gartner، 28درصد از صاحبان کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرند، تخصیص بودجه بازاریابی از کانال های رسانه های سنتی را تغییر خواهد داد و آنها را به ابزار و تکنیک های بازاریابی آنلاین دیجیتال تبدیل می کند. HubSpotاین را تأیید می کند همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است که نشان می دهد که چگونه بازاریابان دیجیتال با هزینه های بیشتری در مقایسه با سایر کانال های بازاریابی، هزینه های سربار (CPL) را بهتر می کنند.
Digital Marketing Is More Cost-Effective than Traditional Marketing

 1. استفاده از رسانه های اجتماعی

میزان موفقیت محصولات و خدمات بازاریابی کسب و کار توسط درصد ترافیک ورودی به سایت شما بستگی دارد.چندین ابزار و تکنیک وجود دارد که می توانید برای کمپین بازاریابی دیجیتال خود مانند بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل استفاده کنید. همانطور که از نمودار زیر از گزارش سالانه بازاریابی ورودی HubSpotدر سال 2013 نشان داده شده است، این سه مورد که باعث ایجاد ارتباط سریع و موثر با مخاطبان هدف می شوند نتایج بهتر از حد میانگین را در مقایسه با نرخ های بالاتر تبدیل می کنند.
 Digital Marketing Delivers Conversion

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال باعث تولید درآمد بهتر می شود

نرخ تبدیل بالاتر با استفاده از تکنیک های بازاریابی دیجیتالی دیجیتال، بارهای منافع سودآور را برای شما و کسب و کار شما از لحاظ درآمد بهتر و بالاتر ارائه می دهد. گوگل این را در مطالعه ای با IPSOSهنگ کنگ تأیید می کند، انتظار می رود که انتظارات رشد درآمد 2.8 برابر برای شرکت هایی که از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی استفاده می کنند، به کسانی که نمی کنند.

با افزایش امید به رشد درآمد بهتر، شرکت های کوچک و متوسط با استفاده از تکنیک های بازاریابی دیجیتال 3.3 برابر فرصت های شغلی بیشتری برای افزایش نیروی کار و کسب و کار خود را در اختیار خواهند داشت - درهای خود را برای به دست آوردن بهتر، بزرگتر و درازتر به بازارهای محلی و خارج از کشور باز می دارند. کویین اوکان، رئیس بخش آسیا و اقیانوس آرام، گوگل، اینترنت را به عنوان سوخت موشکی برای رشد برای شرکت های کوچک و متوسط توصیف می کند.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال، تعامل با مخاطبان هدف را آسان می کند

یکی از دلایلی که بازاریابی دیجیتال از طریق کانال های بازاریابی سنتی پذیرفته می شود، توانایی ابزار بازاریابی اینترنتی برای برقراری ارتباط با مخاطبان هدف در زمان واقعی است. هر نوع ارتباطی که در هر فرم ایفا می کند، این است که مشتریان شما هنگام دریافت تعامل با نام تجاری یا کسب و کار شما انتظار دارند که دریافت کنند. چگونگی کسب و کار شما در چارچوب تعاملات و تعاملات، تفاوت بین موفقیت کسب و کار و شکست را تلخیص می کند - همانند آنچه که گزارش eMarketerدر سال 2014 به عنوان شاخص های کلیدی دیجیتال می گوید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.
Digital Marketing Facilitates Interaction with Targeted Audiences

تعامل و ارائه خدمات به مشتريان با نقاط تعامل مناسب مي تواند به شما دريابند که مخاطبان مورد نظر شما چه مي خواهند. این اطلاعات حیاتی شما را در جهت درست کردن حرکت های بعدی هدایت می کند، مشتریان خود را با یک تجربه بهتر حتی بهتر، روابط خوبی با آنها برقرار می سازد - وفاداری و اعتماد آنها را در زمانی که کسب و کار شما شروع به رشد می کند، به دست آورید.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال به مصرف کننده تلفن همراه کمک می کند

بدون شک، اینترنت همراه موج بعدی کانال انتشار و ارتباطات اطلاعاتی خواهد بود که با انتشار سریع گوشی های هوشمند، قرص ها و سایر دستگاه های دارای اینترنت فعال شده است. این دستگاه های تلفن همراه تبدیل به یک بخش مرکزی از زندگی آمریکایی شده اند که 91 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده همیشه دستگاه های خود را در فاصله دور قرار دارند.

اکنون بهترین زمان برای انجام اقدامات بازاریابی دیجیتال در نظر گرفته شده برای مصرف کنندگان تلفن همراه است، و راه را برای آنها در جهت رشد بهتر و گسترش سریع تر راه می اندازد. ابزارهای موبایل از گزینه های جایگزین برای لپ تاپ ها و رایانه های شخصی تبدیل شده اند به چیزی که بر تصمیم های خرید تاثیر می گذارد، همانطور که در گزارش دیگری از eMarketerتایید شده است.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال اعتبار نام تجاری را ایجاد می کند

قدرت بازاریابی دیجیتالی در توانایی خود برای جذب ترافیک هدفمند نهفته است. این نوع مخاطبان برای محتوای شما احتمالا در حال حاضر آمادگی بیشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام تجاری، محصولات یا خدمات شما دارند و ممکن است به اندازه کافی علاقه مند به خرید آنچه که شما باید ارائه دهید. تحقق آنچه شما وعده داده اید، به شما در ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبان مورد نظر کمک می کند تا به مشتریان خود بازگردید و با سایت خود بیشتر ارتباط برقرار کنید - به صورت منظم و پیوسته..

این برای شهرت نام تجاری شما سودمند خواهد بود، زیرا مشتریان راضی به احتمال زیاد به دیگران در مورد تجربه خود با نام تجاری، محصول یا خدمات خود می گویند. اعتبار نام تجاری شما به عنوان انتظار می رود ویروسی است، در عین حال باز کردن درب های جدید فرصت هایی برای دستیابی به بازارهای بزرگتر و دستیابی به رشد اقتصادی است.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال ROIبهتر برای سرمایه گذاری های بازاریابی شما را فراهم می کند

با درآمد بهتر و نام تجاری بهتر، بازاریابی دیجیتال می تواند بازگشت بهتر سرمایه گذاری (ROI) را از کانال های رسانه های سنتی و بازاریابی فراهم کند. با استفاده از رسانه های سنتی، هزینه های بسیار زیادی برای شرکت های کوچک و متوسط برای نفوذ به آن وجود دارد و نتایج به دست آمده اند تا اندازه ای مبهم و دشوار است.

از سوی دیگر، بازاریابی دیجیتال به راحتی می تواند ردیابی و نظارت شود و نتایج بلافاصله متوجه و اندازه گیری شود، به محض اینکه مخاطبان مورد نظر اطلاعات تماس، عضویت در یک خبرنامه یا برنامه آموزشی یا خرید را به اشتراک بگذارند. با این وجود، کلید موفقیت در بازاریابی دیجیتال، تولید جریان مداوم ترافیک هدفمند است که به فروش و منجر می شود. هر چه کسب و کار شما بیشتر باشد این نوع ترافیک را تولید می کند، سریع تر می توانید ROIخود را تحقق بخشید.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال کسب اعتماد مردم است

بازاریابی دیجیتال بر روند فعلی آنلاین تمرکز می کند که بیشتر بر روی سیگنال های رسانه های اجتماعی تمرکز می کند که منجر به تعامل مستقیم و شخصی تر بین یک نام تجاری یا کسب و کار و مخاطبان هدف می شود. در نظرسنجی مصرف کنندگان آنلاین جهانی Nielsenکه شامل 25 هزار مصرف کننده از حداقل 50 کشور می شود، 90 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که اطلاعات مربوط به یک نام تجاری، محصول یا خدمات خاص را در صورت اطمینان از اطلاعات افرادی که می شناسند اعتماد
می کنند.

بازاریابی دیجیتال بر روی سیگنال های رسانه های اجتماعی، اثبات های اجتماعی و توصیفات از مصرف کنندگان واقعی که قبلا خرید، پیوستن یا استفاده از یک محصول یا خدمات مارک تجاری یا کسب و کار خاصی به فروش می رسانند، اهرمی می کند. این سیگنال های اجتماعی قابل اطمینان تر، بالاتر از میزان اعتماد است که می تواند از مخاطبان هدف تولید کند - که بیشتر آنها می توانند مشتریان بالقوه باشند.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال افراد را به انجام اقدامات مثبت ترغیب می کند

در حالی که سیگنال های اجتماعی و توصیفات به ایجاد اعتماد مخاطبان هدف کمک می کنند، بازاریابی دیجیتال از استراتژی های موثر استفاده می کند که مردم را جذب می کند تا اقدام مطلوبی انجام دهند. تبدیل به منجر یا فروش هنوز هم آغاز شده و تحت کنترل کامل بازدید کننده وب سایت است. آنها مجبور به انجام این کار نیستند، اما بازاریابان دیجیتال می توانند از روش های هوشمندانه و نوآورانه برای تحریک تبدیل با استفاده از Calls-to-Actionاستفاده کنند.

Calls-to-Actionمشخص کننده آنچه بازدید کنندگان وب سایت شما باید انجام دهند - یا برای ثبت نام، مانند، چیزی برای دانلود، تماس یا خرید - گام های خاصی که آنها را تحریک می کند تا عمل مطلوب انجام دهد. اشکال نوآورانه، دکمه ها و متن ها بر اساس کپی، طرح رنگ، گرافیک و حتی موقعیت در صفحه بهینه سازی شده اند تا بهترین نتایج را از لحاظ تولید عمل مطلوب تولید کنند.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال شما را برای اینترنت اشیاء آماده می کند
  11. Because Digital Marketing Makes You Ready for the Internet of Things

"اینترنت اشیاء" یک اکوسیستم جهانی از دستگاه های متصل شده است - قرص، گوشی های هوشمند، اسبابک ها، لوازم خانگی و موارد دیگر - که می توانند با یکدیگر از طریق اینترنت ارتباط برقرار کنند. به نظر می رسد چیزی از یک هیجان علمی تخیلی، اما این چیزی است که انتظار می رود 24 میلیارد ابزار سال 2020 به طور واقعی. بازاریابی دیجیتال کسب و کار خود را به سوی این احتمال، یک اکوسیستم متصل شده که از طریق هر جنبه ای از زندگی مردم نفوذ می کند، آماده می کند. بقا برای کسب و کار شما در دوران "اینترنت اشیاء" به معنای ورود به این شبکه متصل است - به شما یک پنجره دسترسی برای رسیدن به مخاطبان هدف که متعلق به این شبکه آنلاین است.

 1. از آنجا که بازاریابی دیجیتال کسب و کار آنلاین را فراهم می کند
  12. Because Digital Marketing Ensures Business Survival Online

این یک رویداد طبیعی برای موسسات تجاری آجر و ملات است تا بازدیدکنندگان را وارد فروشگاه خود کند، از بین بردن و بازرسی محصولات، و سپس بدون خرید چیزی را ترک کنند. انواع مختلفی از مردم مانند این می آیند و می روند، اما تعدادی هدفمند، در واقع خرید را انجام می دهند و اگر راضی باشند، برای آینده بیشتر خواهند شد. اگر کمتر از بعدها و بیشتر از تعداد کمی از آنها کسب درآمد، دیر یا زود کسب و کار آجر و ملات خود متوقف خواهد شد.

کسب و کار شما را می توان به این نسبت. حتی اگر شما تعداد زیادی بازدید کننده وب سایت داشته باشید اما هیچکدام از آنها تا کنون تبدیل نشده است، کسب و کار شما نیز از بین خواهد رفت. بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا از استراتژی ها و تکنیک های اثبات شده استفاده کنید که لزوما ترافیک بیشتری را جذب نمی کند، اما ترافیک بسیار هدفمند که نتایج را به ارمغان می آورد. هدف قرار دادن نوع مناسب افرادی که نتایج درستی را ارائه می دهند همان چیزی است که بازاریابی دیجیتال در مورد آن است - تضمین بقا برای کسب و کار شما.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر