12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید

12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید

12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید

12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید

از آنجا که رقابت آنلاین همچنان در حال افزایش است و وب سایت های جدید راه اندازی می شوند ، وقت آن است که به استراتژی بازاریابی محتوای خود بیشتر اهمیت داده و در سئو سرمایه گذاری کنید. وب سایت ها باید شرایط خاصی را که توسط موتورهای جستجو مانند Google تعیین شده اند ، مطابقت دهند و در اینجا استراتژی SEO بسیار مهم است.

شما باید بدانید که روند سئو در آینده چیست تا بتوانید وب سایت خود را مطابق با آن به روز کنید و اطمینان حاصل کنید که مخاطبان بیشتری شما را در نتایج موتور جستجو پیدا می کنند.

بنابراین ، بیایید به چند نمونه از گرایش SEO در سال 2020 بپردازیم.

  1. Snippets  بر کلیک های جستجو بیشتر مسلط می شوند

گوگل در سالهای اخیر تحول یافته است تا تجربه جستجوی بهتری را برای کاربر ایجاد کند ، مانند Snippets ویژه.

قطعه های برجسته معمولاً بالاتر از نتیجه شماره 1 ارگانیک ، که معمولاً به عنوان "موقعیت 0." گفته می شود ، ظاهر می شوند.

1.  Snippets Dominate More Search Clicks

برای استفاده از این ویژگی و هدایت کلیک های بیشتر به وب سایت خود ، باید برای سؤالات متداول در وب سایت خود پاسخ روشنی ارائه دهید. قطعه های برجسته بسته به کیفیت آنها ارزیابی می شوند و به بالا ارتقا می یابند که Google راهی برای تعیین آن دارد. این روند را آرام نگیرید ، زیرا 54.68٪ کلیک از Google از Snippets ویژه منشأ گرفته شده است - ثابت می کند که آنها بیش از نیمی از کلیک موتورهای جستجو را هدایت می کنند.

Snippets ویژه فرصتی عالی برای سازندگان محتوا است زیرا این امکان را به شما می دهد تا حتی اگر در موقعیت شماره1؛ شماره برتر رتبه بندی نکنید ، می توانید ترافیک ارگانیک بیشتری ایجاد کنید.

  1. Influencers باید برای SEO استفاده شود

افراد غالباً از تبلیغات مزاحم احساس خوشایندی ندارند و به دنبال اطلاعاتی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند و به بررسی های معتبر برسند. این منجر به افزایش بازاریابی تأثیرگذار شده است. افراد بسیار بیشتر از آنکه دارای یک تبلیغ باشند با شخص محترم و شناخته شده درگیر می شوند. بازاریابان دیجیتال و شرکت های رسانه ای سرمایه گذاری خود را در بازاریابی تأثیرگذار افزایش می دهند زیرا نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. طبق گفته Linqua ، "39٪ از بازاریابان بودجه بازاریابی تأثیرگذار خود را در سال 2018 افزایش داده اند" و 30٪ از بازاریاب های آنلاین بین 25 تا 50 کیلو دلار برای بازاریابی تأثیرگذار هزینه می کردند.

در نگاه اول ، ممکن است تعجب کنید که چگونه این مربوط به SEO است.

استخدام یا همکاری با یک تأثیرگذار می تواند به شما در تقویت محتوای خود و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت کمک کند. آنها همچنین می توانند به شما در ایجاد بک لینک های ارزشمند کمک کنند. همانطور که می دانید بک لینک یکی از مهمترین عواملی است که Google هنگام ارزیابی رتبه بندی صفحه وب از آن استفاده می کند.

هنگام تدوین استراتژی بازاریابی تأثیرگذار ، در نظر بگیرید که چه نوع محتوایی می خواهید ایجاد کنید و چگونه می تواند به وب سایت شما بازگردد. و حتما با تأثیرگذارانی که مربوط به صنعت و مخاطبان شما هستند ، شریک شوید. اگر آنها یک شخصیت قدرتمند با حضور دیجیتالی قوی باشند ، بک گراند های آنها می توانند از جنس طلا باشند.

اگر در بازاریابی تأثیرگذار سرمایه گذاری می کنید ، نه تنها آگاهی از مارک را بهبود می بخشید و منجر به تولید می شوید ، بلکه رتبه بندی موتورهای جستجو را نیز تقویت خواهید کرد

  1. وب سایت های ایمن ضروری هستند

ایمنی کاربر روند دیگری است که به نظر نمی رسد ارتباط زیادی با SEO داشته باشد ، اما برای تجربه کاربر وب سایت بسیار مهم است. اگر یک کاربر احساس امنیت نمی کند از یک صفحه وب بازدید کند ، به احتمال زیاد آنها به سرعت ترک می شوند. یا اگر یک هشدار "مطمئن نیست" ظاهر شود ، ممکن است تصمیم بگیرند که به صفحه شما نروند. در نتیجه ، نرخ گزاف گویی بالا می تواند بر موقعیت آن صفحه در فهرست جستجوی ارگانیک تأثیر بگذارد.

3. Secure Websites Are a Must

فعال کردن پروتکل HTTPS برای سایت شما مهم است. HTTPS به کاربران وب سایت ارتباطی ایمن می دهد که رمزگذاری شده و تأیید اعتبار است. طبق گفته های Google ، HTTPS "به شما کمک می کند تا مزاحمان بتوانند ارتباطات بین وب سایت های شما و مرورگرهای کاربران را لمس کنند."

اگر می خواهید از طریق یک فرم وب اطلاعات شخصی از کاربران خود را در وب سایت خود جمع آوری کنید ، وظیفه دارید از حریم خصوصی آنها محافظت کنید.

بسیار مهم است که به کاربران خود اطمینان دهید که داده های آنها تا زمانی که در صفحه بمانند محافظت می شوند.

آسیب پذیری های زیادی در وب وجود دارد ، اما هر روز اقدامات امنیتی جدیدی وجود دارد که می تواند در وب سایت شخصی شما اجرا شود.

  1. وب سایتها برای جستجوی صوتی بهینه سازی کنند

قبل از وجود تلفن های هوشمند نوآورانه ، افراد با وصل کردن کلمات به جعبه های موتور جستجو در رایانه های دسک تاپ خود ، جستجو می کردند. کلمات کلیدی از این رفتار متولد شدند. با استفاده روزافزون از دستگاه های تلفن همراه ، جستجوی صوتی در حال تبدیل شدن به یک روند محبوب در بین کاربران اینترنت. این جستجوها نه تنها از طریق تلفن انجام می شود ، بلکه می تواند در دستیاران صوتی خانگی همچون Amazon Echo ، Smart phoneSamsung ، Voice Pod و غیره نیز انجام شود.

4. Websites Optimize for Voice Search

دانستن چگونگی بهینه سازی وب سایت خود برای جستجوی صوتی می تواند به شما کمک کند در صورت درک و اجرای جستجوهای مکالمه در استراتژی سئو ، ترافیک ارگانیک بیشتری ایجاد کنید.

جستجوهای صوتی به شکلی بزرگ بر سئو تأثیر می گذارند زیرا همه به جای ورود به جستجوی جستجوها در سؤال از طریق صدا هستند. متعاقباً ، شرایط مذاکره و هدفمندتر شده است.

این تغییر قریب الوقوع است با توجه به اینکه تا سال 2020 پیش بینی می شود بیش از 50٪ از کل جستجوهای اینترنتی از طریق صدا آغاز شود. بنابراین ، محتوای شما باید با این روند جدید سازگار شود تا در موتورهای جستجوی فعلی مشخص شود.

  1. UX موبایل رتبه بندی شما را تعیین می کند

وب سایتی که نسخه موبایل ندارد ، ممکن است اکثر کاربران خود را در سالهای آینده از دست بدهد زیرا صفحات وب موبایل روند رو به رشدی دارد که در سال 2020 رواج پیدا می کند. به خصوص که بیشتر مردم در سراسر جهان تلفن های بیشتری به عنوان تلفن همراه بیشتری بدست می آورند.

5. Mobile UX Will Determine Your Rankings

با این حال ، فناوری و چگونگی پیدا کردن اطلاعات از طریق دستگاه های تلفن همراه خود به حدی پیشرفته است که فقط داشتن یک وب سایت موبایل کافی نیست - رابط کاربری باید به راحتی خواندن باشد ، توجه مردم را جلب کند و سپس توانایی پاسخگویی به سوالات خود را داشته باشد یا در حداقل آنها را سرگرم کنید.

مطالعات نشان می دهد که 4 از 5 مصرف کننده با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود ، جستجوهای محلی را در موتورهای جستجو انجام می دهند. و همانطور که در زیر می بینید ، جستجوها در تلفنهای هوشمند 88٪ است در حالی که جستجوها در رایانه ها و رایانه های لوحی با هم 84٪ را تشکیل می دهند:

از آنجا که تعداد بیشتری از افراد از طریق تلفن های همراه در جستجوی تلفن های همراه هستند ، مهم است که یک نسخه موبایل برای وب سایت خود داشته باشید تا به بیشترین تعداد افراد علاقه مند به محصول شما برسد.

اگر می خواهید در کنار رقبا باشید ، صفحات شما برای دستگاه های تلفن همراه بهینه می شوند. و به خاطر داشته باشید هرچه در فهرست صفحه تلفن همراه Google بالاتر باشید ، صفحه شما برجسته تر خواهد بود.

  1. فیلم ها به عنوان منبع اطلاعات

همانطور که جستجوهای صوتی بسیار رایج تر می شوند ، فیلم ها در اینترنت نیز به صورت تصاعدی در حال افزایش هستند. مطالعات گوگل و سایر سازمانها نشان می دهد که از هر 10 نفر 6 نفر ترجیح می دهند فیلم های آنلاین را نسبت به تلویزیون تماشا کنند. از بسیاری جهات ، به نظر می رسد اکنون YouTube تبدیل به تلویزیون جدید شده است.

6. Videos as a Source of Information

کاربران فعلی اینترنت ، به ویژه هزاران سال و جوان تر ، ترجیح می دهند از طریق فیلم های آنلاین ، یا برای اهداف دانشگاهی یا فقط برای سرگرمی ، اطلاعات را بدست آورند. به همین دلیل اجرای ویدئوی آنلاین برای بیشتر مشاغل باید در رادار باشد. اگر ویدیویی با کیفیت باشد می تواند بسیاری از کاربران را در صورت پویا بودن جذب کند و بیننده را به خواب نبرد.

اما این مسئله چگونه بر سئو تأثیر می گذارد؟

برای رسیدن به افراد بیشتر با فیلم های خود ، باید آن را برای کاربران جستجو بهینه کنید. برای این کار از کلمات کلیدی مناسب در توضیحات و تیتر ویدیوی خود استفاده کنید که تضمین می کند این فیلم به بیشترین تعداد افرادی که علاقه مند به آن موضوع هستند برسد.

ادامه مطلب در قسمت دوم مشاهده کنید...
 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها