آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید(قسمت دوم)

در قسمت اول خواندیم...

12 روند SEO در سال2020 که باید بدانید(قسمت دوم)

  1. CTRو زمان دوبل به عوامل مهم رتبه بندی تبدیل می شوند

با توجه به عادت کردن افراد به ارتباطات اینترنتی و سریع و راحت بودن آن، نرخ کلیک بر روی وب سایت و ایمیل (CTR) و زمان ساکن شدن (با توجه به مدت زمانی که شخص در یک صفحه وب می گذرد) اهمیت بیشتری نسبت به موفقیت تلاشهای SEOشما خواهد داشت.

هر دو معیار مهم هستند زیرا بینش خوبی در مورد رضایت جستجوگر وب نشان می دهد. مدت زمانی که شخصی در یک صفحه یا پیوندهای دیگری که شخص بر روی آن کلیک می کند می تواند سهواً به شما بازاریاب بگویید که چقدر به مطالب شما علاقه دارند و آیا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا می کنند.

بیشتر وقت صرف شده در یک صفحه به طور کلی نشان می دهد که فرد در یافتن آنچه به دنبالش است راضی است. ما انتظار داریم موتورهای جستجوگر ارزش بیشتری را در زمان ساکن در سال 2020 داشته باشند.

نکته ای که باید توجه داشته باشید اینست که در سئو ، زمان ساکن متفاوت از CTRاست در این CTRتعداد افرادی که بر روی پیوند کلیک کرده اند را بر اساس شماره ای که SERPرا مشاهده کردند ، ردیابی می کند ، در حالی که زمان ساکن بیشتر علاقه مند به کاری است که مردم بعد از کلیک انجام می دهند. در صفحه ، نه تعداد افرادی که روی آن کلیک می کنند.

  1. محتوای با کیفیت بالا از همیشه مهمتر است

آگهی های آنلاین هنوز برای کار در تجارت کار می کنند ، اما خواهیم دید که آنها در سال های آینده گران تر می شوند. و متاسفانه ، هیچ تضمینی وجود ندارد که مشتریان به تبلیغات شما پاسخ دهند. نود و یک درصد از کل هزینه تبلیغات برای کمتر از یک ثانیه مشاهده می شود. این امر منجر به هدر رفت 38 میلیارد دلاری در هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2017 شد.

به همین دلیل ایجاد محتوای با کیفیت بالا یک عنصر اساسی استراتژی های موثر SEOاست. کاربران می خواهند محتوا مناسب ، مفید و به موقع باشند - و این چیزی است که گوگل تمایل دارد با رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر پاداش بگیرد. افراد با سؤال به موتورهای جستجو می روند و صفحه وب شما نیاز به ارائه پاسخ دارد.

محتوا باید به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته و از یک ساختار منطقی پیروی کند که امکان حرکت و خواندن را آسان می کند.

مقالات آموزنده و با کیفیت تنها نوع محتوا است که به محبوبیت یک وب سایت در سال 2020 و بعد از آن رشد خواهد کرد. مصرف کنندگان آنلاین سریع می توانند صفحات وب یا مقالات وبلاگی را که بسیار پر فروش هستند شناسایی و نادیده بگیرند.

آنچه مردم می خواهند مطالب آموزشی است که به راحتی به فرم های هضم شده از قبیل پست های وبلاگ ، فیلم ها ، پادکست ها ، اینفوگرافیک ها و غیره به آنها داده شود.

  1. کاربران می خواهند تجربه های دیجیتال عالی داشته باشند

مهم نیست که محتوای شما چقدر خوب باشد، مهم این است که اگر صفحه وب شما به سرعت بارگیری نشود یا دارای رابط کاربری پیچیده ای باشد، باعث ترک کاربر از سایت می شود. ثابت شده است که کاربران اینترنت اگر چند ثانیه بارگیری نشوند ، یک صفحه وب را ترک می کنند ، این یک عامل بسیار مهم در دنیای SEOاست. در حقیقت ، یک ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری صفحه می تواند ضرر بزرگی را برای تجارت شما ایجاد کند.
///seo2020/9.

پس از بهبود سرعت صفحه ، باید روی تجربه کاربر نیز تمرکز کنید. پیمایش باید منطقی باشد و درک آن آسان باشد. از کلمات یا اصطلاحات ناصافی که برای مخاطبان شما ناآشنا هستند استفاده نکنید. در حالی که ممکن است فکر کنید چیزی خلاقانه یا هوشمندانه است ، باید خود را در چشم بیننده خود قرار دهید. آیا آنها متوجه می شوند منظور شما از ثانیه دوم چیست؟ اگر اینطور نیست ، آنها از صفحه وب شما گزاف گویی می کنند و به SERPبرمی گردند. نرخ گزاف گویی بالا بر رتبه بندی جستجوی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

  1. مطالب طول محتوا

ما قبلاً بحث کرده ایم که چگونه نوار باید روی کیفیت محتوایی که منتشر می کنید مطرح شود ، اما باید در مورد طول نیز صحبت کنیم. صفحات وب که حاوی محتوای باکیفیت طولانی تر هستند ، معمولاً امروزه دید بیشتری می گیرند. اما چرا؟ خوب ، واقعیت این است که کاربران اینترنت ترجیح می دهند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از یک منبع معتبر و مجزا دریافت کنند.

10. Content Length Matters

مطالعات نشان داده است که صفحه هایی که دارای مقالات 2000 یا بیشتر کلمه هستند ، معمولاً بیشتر از مقاله ای با کلمات کمتری ، خوانندگان بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

اما تعداد زیاد کلمات به تنهایی کافی نیست - محتوا باید جامع و کافی باشد تا بتواند به تمام سؤالاتی که کاربران دارند پاسخ دهد و بتواند به سؤالات مربوط به نزدیک بپردازد.

علاوه بر این ، هرچه بیشتر وقت کاربران در یک صفحه وب سپری شود ، احتمالاً Googleبا ترافیک ارگانیک بیشتری به آن صفحه پاداش می دهد.

در حالت ایده آل ، شما باید محتوای با کیفیت بالا را به طور مداوم منتشر کنید تا وب سایت شما همیشه در نظر گوگل و الگوریتم رتبه بندی آن فعال و تازه بماند.

  1. هوش مصنوعی نوین جدید است

هوش مصنوعی (AI) یکی از مهمترین فناوریهای امروزی است و در صنایع متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد تا تجارب شخصی و منحصر به فردی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.

شرکت هایی مانند Googleاز هوش مصنوعی برای ارائه نتایج جستجوی بهتر به کاربران خود استفاده می کنند. بنابراین چگونه AIبه یک هنجار جدید در الگوریتم های Googleتبدیل شد؟ بگذارید جدول زمانی را بررسی کنیم:

11. Artificial Intelligence is the New Norm

اما هوش مصنوعی چگونه کار می کند؟

بدون اینکه به جنبه های فنی سخت و دشوار بپردازیم ، هوش مصنوعی به تدریج ویژگی های آنچه که مقالات منتشر شده را ارزشمند یا ارزشمند می کند ، آموخته است.

سپس ، هوش مصنوعی به طور خودکار این صفحات وب را طبقه بندی می کند و رتبه بندی آنها را با دقت بسیار خوب تعیین می کند. این یک واقعیت است؛ شرکت هایی مانند Googleهم اکنون از این فناوری ها استفاده می کنند.

  1. استفاده از موتورهای جستجو دیگر

در حال حاضر ، گوگل بهترین موتور جستجوی اینترنتی موجود است و آنها برای بهبود تجربیات کاربران دائماً پلت فرم خود را به روز می کنند. اما آیا موتورهای جستجوگر دیگری وجود دارند که با Googleرقابت می کنند؟
12. Use of Other Search Engines

اگرچه بعید نیست Googleمحبوبیت خود را از دست بدهد زیرا موتورهای جستجوگر دیگری نیز در آنجا هستند.

بسترهای نرم افزاری مانند آمازون به شما نیاز دارند تا محتوای خود را بر اساس استانداردهای آنها به همراه موتورهای جستجو کوچکتر مانند YouTube ، DuckDuckGoو Bingبهینه کنید.

بنابراین قبل از ارسال محتوا در وب سایت خود ، اطمینان حاصل کنید که می توانید در سایر سیستم عامل های جستجو شده رتبه خوبی کسب کنید.

نتیجه

سئو ، صرف نظر از صنعت ، امروزه برای مشاغل بسیار مهم است. اگرچه این فقط به استفاده از کلمات کلیدی مربوط نمی شود بلکه مستلزم بهینه سازی مطالب برای کاربران است.

از این گذشته ، Googleیک موتور جستجو است که اطلاعات را براساس نحوه رفتار کاربران جستجو و دقیق تر شدن پردازش می کند ، به این معنی که هر سال گرایش های جدید ظاهر می شود که شیوه انتشار اطلاعات در اینترنت را تغییر می دهد. این تضمین می کند که همه کاربران می توانند در طی چند دقیقه (یا حتی چند ثانیه) به سوالات خود پاسخ دهند.

اگر قبلاً با این روندها آشنا هستید ، پس خوب است - زمان آن است که دو برابر شوید و بتوانید از Googleاستفاده کنید و ترافیک هدفمند تری ایجاد کنید. اما اگر هنوز سؤال دارید و به خدمات سئو نیاز به کمک دارید ، امروز با یکی از کارشناسان سئو ما صحبت کنید

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند.


ثبت نظر