آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

8راه موثر برای هدایت بازدید کننده به وب سایتتان

شما در نهایت وب سایت جذاب خود را به پایان می رسانید . این خیلی عالی است.خوب، گام بعدی این است که مردم را راغب به بازدید ازوب سایت خود کنید .برای بسیاری از صاحبین کسب وکارهای کوچک، یک وب سایت توسعه کسب وکار و برای برخی فروشگاه کسب و کار آنلاین حقیقی است. بعد از اینکه یک وب سایت کاملا بی نقص به دست آوردید، زمان آن رسیده که کار کنید و مقداری ترافیک به آن بدهید.
ترافیک" دیسک گردان " اصطلاحی است که در صورت انجام تحقیقات کمی درباره وب سایت و یا خواندن وبلاگ به احتمال زیاد چندین بار شنیده می شود .اگر شما برای این دنیا تازه کار هستید، این کلمات ممکن است گیج کننده به نظر برسد یا ممکن استبه نظر برسد که تنها افراد با استعداد می توانند به نتایج حقیقی دست یابند .اما، این درست نیست.

ایجاد ترافیک در وب سایت شما ممکن است زمانبر ودشوار باشد، اما هر کس می تواند این کار را انجام دهد! با استفاده از چیزهایی مانندجستجو گررسانه های اجتماعی، وبلاگ نویسی و...ما قصد داریم شما را به هشت روش عالی برای ترویج به وب سایتتان را نشان دهیم.


خبر نامه:اجازه دهید همه چیز انتشار یابد

یک قدم طبیعی در فرآیند آوردن بازدید کننده به وب سایت شما بازاریابی ایمیلی است .در حالی که ممکن است یکرابطه دوستانه یا تنفر با تعدادی از خبرنامه ها داشته باشید، می توانید یک ابزار ضروری برای یک کسب وکار باشید .در ساده ترین شکل، ایمیل راه خوبی است برای نشان دادن آخرین پست وبلاگ خود و یا مطلع کردن مشتریان از یک فروش که برای فروشگاه آنلاین تان نگهداری می کنید .اما گاهی اوقاتبه مشتری یادآوری می کند که شما هنوز هستید .با خبر داغ، شما می توانید از خبرنامه ها برای فروش آیتم های جدیدتان یا یک پست وبلاگ استفاده کنید و آن را بلافاصله با اعضا به اشتراک بگذارید .شما حتی می توانید تجزیه و تحلیلی را در خبرنامه های گذشته خود بررسی کنید تا بتوانید ببینید چه چیزی کار می کند و چه کاری انجام نشده است.


در اینجا چند نکته مهم برای حفظ کردن وجود دارد :

صنایع مفید و موثر :اگر خبرنامه به عنوان یکهدیه باشد، سوژه شما شبیه کاغذ بسته بندی و خم کردن تمام آن با هم است، بنابراین باعث می شود که توجه به شما جلب شود .
حذف اضافات : منطقی باشید . خبر نامه ها یک سکو نیستند .آن ها براییادآوری شما به مشتریان هستند.این یک موقعیت کلیدی است .آن را به طور استراتژیک قرار دهید تا خواننده تان مجبور نباشد دوباره در مورد کاری که باید انجام دهد فکر کند.بازدید را به وب سایتتان هدایت کنید.

آذران تک

بخش seo

با اصول وب سایت اصلی شروع کنید.سئو ، یابهینه سازی موتورهای جستجو بعنوان فرآیند به حداکثر رساندن تعداد بازدیدکنندگان به یک وب سایت خاص با اطمینان از اینکه سایت در فهرست نتایج بدست آمده از یک موتور جستجو بالا به نظر می رسد تعریف شده است .به طور خلاصه، اما استفاده از ترکیبی از ابزارها از کلمات کلیدی، محتوا و عوامل دیگری که می تواند به شما کمک کند رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید فرایندی استکه تواند به شما کمک کند.
در مورد seo، شما برنامه ریز مهمانی هستید، وب سایت شما مکان رویداد و موتورهای جستجوی شما هستند .بنابراین قبل از اینکه به دنبال ترافیک بگردید مطمئن شوید که موتور جستجوی سایتتانآماده است .

برای شروع، این راهنما را بخوانید که اصول سئو را توضیح می دهد . سپس با دنبال کردن این۱۲ توصیه نهایی seoسایت خود را ساختار بندی کنید (عنوان ها، و غیره ) .از غرق شدن در seo می ترسید ؟ما راه حل داریم : شما می توانید یک راهنمای سفارشی از بخشseo دریافت کنید .Seo یک برنامه ریزی ویک برنامه گام به گام برای کمک به شما به وجود می آورد و این کار برای شما رایگان است .این به این معنی است که مطمئن شوید که عناوین تان به درستی تنظیم شده اند، کلمات کلیدی صفحه شما بر روی مهم هستند و شما کلمات کلیدی را به تصاویر خود نیز اضافه کرده اید.

احتمالا بهترین بخش درباره سئو این است که کاملا رایگان است .بله، سرویس های زیادی وجود دارند که شما می توانید برای بهینه سازی seo انجام دهید اما افراد پشت این خدمات هیچ کاری انجام نمی دهند ،که شما نتوانیدانجام دهید . اینترنت سرشار از منابعی است که به شما در یادگیری یک یا ۲۰مورد در مورد سئو کمک میکند، و وبلاگ ویکس یک مکان عالی برای شروع است که یک چیدمان عالی از seo است.فقط به خاطر داشته باشید که رتبه وب سایت تان در یک روز ساخته نخواهد شد .با اینکه این نکات۱۰۰ درصد مطمئن هستند، اما خود زمان می برد تا به طور منظم محتوای جدید و کیفیت را به سایت خود آپلود کنید .صبر واژه ی کلیدی در اینجا است.

اجتماعی شوید

ما در سال ۲۰۱۸ زندگی میکنیم، بنابراین اجتناب از شبکه های اجتماعی تقریبا غیرممکن است .با این حال، هنوز چندین کسب وکار مثل :فیس بوک، توییتر,اینستاگرام و دیگر شبکه هاهستند که به عنوان ابزارهایی که می توانند واقعا باشند مفید باشند هنوز از آنهااستفاده نکرده ایم.
مهم نیست که هدف مخاطب شما چه کسی است، آن ها یک شبکه اجتماعی قرار خواهند گرفت .در حالی که راه هایی برای پیدا کردن آن ها از طریق سرویس های اینترنتی وجود دارد، ایجاد محتوای پیرامون صنعت و یا محصولات وخدمات شما مشتری را جذب خواهد کرد .حتی اگر بازار شما جایگاه مناسبی داشته باشدشما در پی ثبات ومحتوای منحصر به فرد هستید .خدمات و تعامل مشتری می تواند از طریق وب سایت های ارتباط جمعی صورت گیرد،و این کار هیچ کاری جز کمک به پرورش جامعه شما نمی کند .آن را بزرگ کنید, و در عوض مشتریانتانکمی عشق به شما خواهندداد.
اگر به شبکه های اجتماعی خود به عنوان ابزار اضافی برند خودفکر کنیدباید به دقت با یکدیگر مرتبط باشند..هر زمانی که یک پست وبلاگ جدید در وب سایت خود دارید، آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا افراد به وب سایت شما بروند .لینک وب سایت خود را در پروفایل های شبکه اجتماعی خود داشته باشید و از نوار اجتماعی بر روی وب سایت خود استفاده کنید تا بتوانید شبکه اجتماعی خود را به راحتی در دسترس قرار دهید . بازدید را به وب سایتتان هدایت کنیدlarr;استفاده از رسانه های اجتماعی

آذران تک

وبلاگ درباره ی کسب و کارتان

ما مطمئن هستیم که شما شنیده اید که یک وبلاگ برای سئو و بازدید از وب سایتتان خوب است .موتور جستجوی "ربات ها "به طور مداوم اینترنت را برای شاخص کردن اطلاعات جدید جستجو می کنند .با به روز رسانی وبلاگ به طور مرتب، این ربات ها اغلب به وب سایت شما مراجعه می کنند, هر چه این ربات ها اطلاعات جدید را فهرست کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که شما از موتور جستجوگر خود در حال بهبود استفاده کنید .این می تواند یک داستان بسیار متفاوت برای کسانی باشد که همه محتوای خود را در یک زمان پست میکنند .
وبلاگ خود را به وب سایت خود متصل کنید :یکی از اولین قدم ها برای اینکه اطمینان حاصل کنید که همبستگی بین وب سایت و وبلاگ شما وج.د دارد این است که آن ها به هم متصل کنید.اگر در حال حاضر از وبلاگ ویکس استفاده می کنید، پس مجبور نیستید کاری انجام دهید، چون قبلا یک صفحه اختصاصی در وب سایت شما ساخته شده است .اگر از یک سکوی وبلاگ نویسی شخص استفاده می کنید، می توانید به راحتی یک لینک به منوی وب سایت خود برای دسترسی آسان اضافه کنید .
ثبات کلید است :اگر می خواهید بیش ترین سود سئو را از وبلاگ خود ببینید، باید متعهد به انجام آن باشید و با برنامه پستینگ خود همخوانی داشته باشید. و محتوای خود را با گذاشتن مطالب جدید بروز نگه دارید.
مشتری را سایت خود نگه دارید:به عنوان یک متخصص در صنعت خود، شما باید دانش و بینش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید .نه تنها این برای خوانندگان تان ارزشمند است، بلکه یک فرصت عالی برای شما فراهم می کند تا کسب وکار خود را در یک وبلاگ تبلیغ کنید .دقت کنید که روند دسترسی به وب سایت تان سریع باشد .لینک را به صفحات دیگر (، برای مثالصفحه ذخیره تان )در مقاله خود اضافه کنید تا خواننده را در وبسایت خود نگه دارید .

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت نظر