آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چند نکته آموزشی Parallax Scrolling که هر طراح باید بخواند

Parallax Scrolling یک روند فوق العاده در طراحی وب است که اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، وب سایت شما زیبایی می بخشد. Parallax Scrolling اشاره به اثر ایجاد شده توسط داشتن حرکت پس زمینه در سرعت کندتر از پیش زمینه همانطور که شما در حال پیمایش به سمت پایین یک صفحه وب هستید، میباشد. این اثر یک توهم عمق را ایجاد می کند که بیننده را به سمت مرورگر وب هدایت می کند. این کاملا دوست داشتنی است و وب سایت شما بی نهایت جالب تر و آسان تر حرکت می کند!

با این حال، بسیار مهم است که شما آن را بیش از حد خراب نکنید زیرا اثر parallax می تواند کاملا نامناسب و غلط برای کاربر باشد اگر به درستی طراحی نشده باشد. وب سایت های Parallax اندکی طولانی تر می شوند تا بارگذاری اطلاعات را به یک صفحه محدود کنند. علاوه بر این، این اثر خیلی با دستگاه های تلفن همراه سازگار نیست، بنابراین اگر شما در فکر ساخت وب سایت هماهنگ با تلفن های همراه هستید احتمالا باید به روشهای دیگری فکر کنید.

در این مقاله، ما چند نکته آموزشی را که هر طراح باید بخواند، جمع آوری کردیم. ما این وبسایت ها را بسیار مفید در توضیح چگونگی استفاده از افکت parallax در نظر گرفتیم، زیرا آنها نمونه های خوبی از parallax scrolling را ارائه می دهند. ما فکر می کنیم که این آموزش ها به شما کمک میکند تا از این اثر در طراحی وب خود استفاده کنید چون آنها به شما در ایجاد وب سایت های parallax scrolling با استفاده از jQuery و CSS کمک خواهند کرد. نگاهی بیاندازید و فراموش نکنید که به ما در بخش نظرات اطلاع دهید که چه فکر میکنید؟

محتوای لغزنده parallax با css3 وjQuery

مزایای متعدد برای استفاده از parallax scrollingوجود دارد.به عنوان مثال، بیننده یک صفحه وب را مشغول نگه می دارد، زیرا آنها را تشویق می کند که به جستجوی صفحه وب ادامه دهند. این آموزش به شما نحوه ایجاد این اثر با استفاده از CSS3 و jQuery را نشان می دهد.

با استفاده از jQuery یک اثر background fanky parallax ایجاد کنید

Parallax scrolling به طراحان اجازه می دهد تا توجه تماشاگر را کنترل کنند، به این ترتیب فرصت بیشتری برای جذب بازدید کننده و برقراری ارتباط بیشتر از پیام فراهم می شود. یاد بگیرید چگونه برای ایجاد اثر background fanky parallax با استفاده ازjQuery استفاده کنید.

تکنیک ساده parallax scrolling

Parallax scrolling اجازه می دهد تا طراحان تمام اطلاعات را در یک صفحه (تبدیل وبسایت خود به یک وب سایت یک صفحه ای که در حال حاضر بسیار محبوب است) را در اختیار شما قرار دهد، در حالی که کاربران برای هدایت آن بسیار آسان هستند. این روش ساده را در این آموزش یاد بگیرید.

Parallax effect با jQuery

Parallax scrolling وب سایت شما را به نوعی یک کتاب داستان تبدیل می کند که به بازدید کننده کمک می کند تا بهتر متوجه شود که شما در حال تلاش برای فروش یا تبلیغ هستید. در این آموزش نحوه دست یابی به این اثر با استفاده از jQuery را یاد بگیرید.

Jazz up یک صفحه وب استاتیک با paralax نامحسوس است

این ترفند صرفا استفاده از این اثر است به منظور رسیدن به یک روایت نامحسوس 3D، که توجه کامل کاربر را جذب می کند برای مثال، این آموزش را چک کنید

:Scrolling parallaxیک پلاگین jQuery با آموزش

پلاگین scrolling parallax یک رویداد jQuery را به نوارهای پیمایش و چرخ ماوس متصل می کند. این باعث می شود که تصویر پس زمینه با سرعت متفاوت از صفحه وب حرکت کند. با دنبال کردن این آموزش، یاد بگیرید چگونه این افزونه ایجاد شد.

گالری parallax

Parallax scrolling یک اثر است که در اکثر انیمیشن ها و بازی های دو بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک گالری Parallax scrolling را از ابتدا ایجاد کنید.

ایجاد یک رابط وب سایت parallax scrolling با jQuery و CSS

در اینجا نسخه آزمایشی parallax scrolling ساخته شده با استفاده از jQuery و CSS است. با دنبال کردن این مرحله به وسیله آموزش گام به گام، یاد بگیرید چگونه یک رابط کاربری مانند این ایجاد کنید.

Css3 parallax scrolling slider (css3 parallax scrolling کشویی)

یاد بگیرید چگونه این اثر محبوب را برای یک کشویی عمودی اعمال کنید. شما از هیچ جاوا اسکریپت استفاده نمی کنید، بلکه فقط خواص css3 خالص است.

Fluid css3 slideshow with parallax effect(slideshow با parallax effect)

در این آموزش، شما یک slideshow با parallax effect ایجاد خواهید کرد. شما برای استفاده از چندین ویژگی از CSS3 استفاده می کنید.

super scroll orama(اسکرول فوق العاده)

این پلاگین jQuery اصلی برای انیمیشن های حرکتی supercool است. کد کامل را در Github بررسی کنید.

یک صفحه وب سایت parallax عمودی

در این آموزش، شما می خواهید ساختار یک وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید و سپس شما با استفاده از jQuery و CSS، چیزی را که از وب سایت Nike الهام گرفته اید ایجاد می کنید.

افکت پارالکسNikebetterworld

در این آموزش، شما قصد دارید ازjQuery parallax script اصلی استفاده کنید و یک صفحه وب مشابه Nikebetterworld را بازسازی کنید.

پارالکس

با نحوه ساختن یک وب سایتparallax ساده با دنبال کردن این آموزش جامع آشنا شوید که به شما در مورد چگونگی انجام این کار به آسانی و گام به گام راهنمایی می کند.

آموزش ساده parallax scroling

در این آموزش، شما نحوه تنظیم HTML خود را برای یک وب سایت parallax ، نحوه ایجاد یک تصویر پس زمینه با سرعت متفاوت و نحوه کنترل زمان و مدت انیمیشن ها خواهید آموخت.

ایجا کردن یک وب سایت parallax scrolling با استفاده از jarallax.js

در این آموزش، شما با استفاده از یک کتابخانه جاوا اسکریپت به نام Jarallax.js، یک صفحه با استفاده از این parallax effect ایجاد خواهید کرد. بعد از آن می توانید از این اثر محبوب عالی در وب سایت های شخصی یا مشتری خود استفاده کنید.

چگونه از parallax scrolling استفاده کنیم

ضعف احتمالی استفاده از این اثر می تواند زمان بارگذاری و استفاده از تلفن همراه باشد. با نحوه ایجاد یک parallax scrolling effect به درستی با CSS با استفاده از این مرحله با آموزش گام به گام با همه چیزهایی که لازم است این اثر را مدیریت کنید، یاد بگیرید.

ایجاد یک اثر پس زمینه ماسک با css

Parallax scrolling، طراحان کنترل نامحدودی بر جریان تجربه کاربر را می دهد، زیرا صفحات وب به طور بی نهایت تعاملی و جذاب تر می شوند، به جز به یاد ماندنی بودن. این تکنیک را یاد بگیرید که کمی مانند parallax scrolling است، با این حال بدون هیچ جاوا اسکریپت. این آموزش به شما این امکان را می دهد که به راحتی از طریق CSS خالص انجام دهید.

چگونه می توان لوگو خود را افکت slip scroll بدهیم

parallax scrolling هنگامی که به درستی استفاده می شود، می تواند یک داستان زیبای ایجاد کند که به وضوح و منظم به عنوان یک پیمایش پایین به نمایش در می آید. در این آموزش، شما از جاوا اسکریپت برای ایجاد یک parallax effect استفاده می کنید که در آن یک لوگو رنگ ها را تغییر می دهد با پس زمینه به عنوان کپی کاربر.

www.azarantech.com

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


ثبت نظر