آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

9 نمونه از جذب پست های شبکه‌های اجتماعی

یک کلیک میکنید و درخواست شما انجام می شود! پست کردن در شبکه های اجتماعی به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک گذاری است.اما بیشتر تلاش می کند که به شما نتایج بهتر بدهند. به ویژه در یک فضای فوق العاده شلوغ مانند شبکه های اجتماعی، زمان و توجه بیشتر در هر پست شبکه های اجتماعی، کلیدی برای مشارکت بسیار بهتر است.اکثر پست های رسانه های اجتماعی تقریبا هیچ کششی ندارند، در حالی که درصد کمی از پست ها جذب بزرگی می کنند. بنابراین زمان خطی است، اما نتایج نمایش داده می شود. با کمی تلاش بیشتر شما می توانید نتایج خوبی بدست آورید.کار کمی منجر به مشارکت بیشتر می شود.

آذران تک

در اینجا دستورالعمل هایی برای بالا زدن آستین خود و ارتقاء محتوای اجتماعی خود را با نوشته بهتر، تصاویر و... اشاره می کنیم. افزودن این عناصر به پستهای شما، بازدید و مشارکت را در همه مواردی که به اشتراک میگذارید افزایش میدهد.

در این جا برای مثال از شبکه اجتماعی توییتر استفاده می کنیم، اما این دستورالعمل ها مربوط به هر شبکه اجتماعی است.

1-بهترین شیوه نامه ها

بیشتر پست های شبکه های اجتماعی سرفصل ها هستند، بنابراین برای شروع کنندگان، از هر ترفند در کتاب برای به حداکثر رساندن کلیک از طریق نرخ استفاده کنید.

  • وعده یک سود خاص

سه نمونه از رسانه های اجتماعی که موجب کمک های خصوصی به شما می شوند

  • از اعداد استفاده کنید

چگونگی افزایش تقاضای رسانه های اجتماعی توسط 529٪

  • یک سوال بپرس

چگونه رسانه های اجتماعی بر رتبه بندی موتور جستجو تاثیر می گذارد؟

  • ایجاد فوری

راههایی برای انطباق با تغییرات جدید اینستاگرام قبل ازانطباق رقیب شما

  • تحریک کنجکاوی یا احساسات

چیزهایی که شما درباره الگوریتم فیس بوک نمی دانید.

برای یک لیست کامل، چگونگی نوشتن سرصفحه نباید نادیده گرفته شود اما نکات کلیدی را نادیده بگیرید. اینجا یک صفحه اجتماعی است، نه جستجوی اینتریتی. عبارات کلیدی در اینجا مهم نیست.

2-عنوان دوم

یک عنوان دوم باعث می شود خواننده یک دلیل دیگری برای کلیک پیدا کند. این به آنها ایده ای بهتر از آنچه در مورد محتوا دارد، می دهد. عنوان دوم دومین فرصت برای توجه است و آنها را درگیر می کند.تحقیقات در مورد سرفصل ها نشان داد که پست های دارای پذیرش بالا در فیس بوک به طور متوسط 15 کلمه بود.

آذران تک

3-شخصیت های خاص و emoji

کاراکترهای ویژه و افزودن جلوه ای ویژه. فقط توجه کنید که چگونه این شخصیت ها در این صفحه برجسته می شوند:

larr; یک فلش یک راه آسان برای جلب توجه به یک لینک در پست اجتماعی شما است

☜انگشت اشاره ممکن است حتی بهتر باشد

★ با استفاده از یک ستاره می تواند چیزی متمایز کنید

✔ افزودن یک علامت نشان می دهد که چیزی قابل اجرا است

آذران تک

4-هشتگها

Hashtag یک کلمه کلیدی یا موضوعی قابل کلیک است، مانند #contentmarketing، #blogtips یا #Chicago. آنها می توانند دیدگاه های پست های اجتماعی شما را افزایش دهند.

هنگامی که کسی در هر پست یک هشتگ را کلیک میکند، همه پستها با آن هشتگ را مشاهده خواهند کرد. اگر شما را ببینند، این خوب است! اما اگر شخصی به پست شما نگاه می کند و به جای پیوند به محتوای شما به هشتگ کلیک می کند، این بد است. بنابراین فقط از آنها استفاده کنید اگر فکر میکنید محتوای شما بیشتر از آن هشتگ ارزشمند است.پست های Instagram لینک ها را شامل نمی شوند، بنابراین هشتگ ها با لینک ها رقابت نمی کنند.

آذران تک

5-شکستن خط

چندین بازاریاب این کار را انجام می دهند، بنابراین یک راه خوب برای کمک به پست های شما است. شکستن خط ارتفاع عمودی پست اجتماعی شما را افزایش می دهد و باعث می شود پست شما برجسته تر باشد. در حال حاضر، تمام شبکه های اجتماعی به جز LinkedIn برای شکست خط اجازه می دهند .

آذران تک

6-نقل قول

در صورتی که مقاله ای در این مورد وجود داشته باشد، آن را به عنوان متن در پست اجتماعی استفاده کنید.

7-تصاویر

تصاویر، حیاتی هستند. تحقیقات به طور پیوسته نشان می دهد که پست های اجتماعی دارای تصاویربیشتر بیشتر کلیک می خورند. شبکه های اجتماعی محل دیدن هستند.اگر وب سایت شما به درستی برنامه ریزی شده باشد، تصویر برجسته ای از مطالبتان به طور خودکار در پست اجتماعی نمایش داده می شود.اگر تصویر درون مقاله وجود داشته باشد، مجاز است ، مانند یک نمودار، آن را به صورت دستی اضافه کنید. برخی از شبکه های اجتماعی به شما اجازه می دهد تا یک گالری کوچک از تصاویر را اضافه کنید.

آذران تک

تصاویر یا چهره ها توجه زیادی را به خود جلب می کنند. و هنگامی که درون سرصفحه تصویر قرار می گیرد، احتمال بیشتری دارد که آن را بخوانند. ایجاد تصاویر جدید برای پست های اجتماعی که شامل عکس نویسنده و یک صفحه ی جذاب است. با این حال، بهتر است، همه تصاویر را در یک ویدیو کوچک قرار دهید و مقاله را توصیف کنید. این در واقع می تواند در عرض چند ثانیه با استفاده از ویژگی های ویدئویی فیس بوک و LinkedIn انجام شود.فقط یک مقاله بنویسید و آن را به اشتراک بگذارید با اشتراک گذاشتن آن با یک ویدیو کوتاه از خودتان مقاله را توضیح دهید.

8-قدرت سه بعدی

تحقیق استیو رایسون در مورد 100 میلیون عنوان، روانشناسی کاربران اجتماعی را رمزگشایی کرده است. این یک راه خوب برای انتخاب کلمه است. استیو کشف کرد که trigrams (ترکیبات سه کلمه ای) اغلب در پست های مشترک در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود.برای اکثر بازاریابان، توضیحات سه گانه کلامی در بازاریابی مفیدتر از موارد احساسی هستند.

عبارت کلیک کنید یک سرصفحه است که یک بازدید کننده را جذب می کند، و مانند یک مقاله ای است که به وعده های خود عمل نمی کند. آنها ممکن است مزایای کوتاه مدت را به شما بدهند اما اعتماد را در بلند مدت کاهش می دهند.

آذران تک

9-اشاره کردن

اشاره به دیگران در پست های شما یک نکته بسیار مهم در شبکه های اجتماعی است. این بخشی از ارتقا و قدردانی شما است. و اگر آن اشخاص در رسانه های اجتماعی فعال هستند، اعلان را مشاهده خواهند کرد و از ذکر آن خوشحال خواهند شد. آنها حتی ممکن است پست شما را با یک کلیک ساده مجددا به اشتراک بگذارند.اشاره کردن یا "برچسب زدن" کسی ساده است و برای رسانه های اجتماعی بسیار اساسی است، که احتمالا شما هم قبلا آن را صدها بار انجام داده اید.

آذران تک

به چه کسانی باید اشاره کرد

ذکر کردن همکاران یا هر کسی که به ایجاد مقاله کمک کرده است این به خوانندگان اجازه می دهد که آنها را زنده ببینند، و این نیز یک راه کوچک برای گفتن از شما است. نام بردن از اشخاص در رسانه های اجتماعی بخش مهمی از بازاریابی محتوای مشارکتی هست. این نیز راهی برای آوردن افراد جدید است که ممکن است آن ها را دوست داشته باشند.

انواع افرادی که می توانید هنگام اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ذکر کنید:

کسی که در مقاله ذکر شده یا ذکر شده است اگر از کسی نام بردید این یک راه برای اطلاع دادن است. خودتان را در رسانه های اجتماعی تقسیم کنید، آنها را نام ببردید و به مقاله خود پیوند دهید. به طور مشابه، از رسانه های اجتماعی برای اشاره به هر کسی که تحقیقات شما در مقاله خود نقل کرده است، استفاده کنید.

همکاران

اگر در هنگام نوشتن یا برای یک نقل قول یک نفر مشارکت داشته باشد، اکنون وقت آن است که هنگام اشتراک گذاری آن را ذکر کنید. این ممکن است شامل طراحان ، عکاسان و حتی دوستانی که این ایده را طراحی کرده اند، باشد.

هر کسی که صادقانه این مقاله را دوست دارد

این نوع به اشتراک گذاری هدفمند، اشاره به افرادی دارد که مقاله را دوست دارند.اگر کار بد انجام شود ناراحت میشوند و اگر کار را خوب انجام دهید هیجان زده خواهند شد .ایده این است که این قطعه کوچک را از موضوعات یا تم های همپوشانی پیدا کنید و سپس با استفاده از رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن افرادی که هر کدام از موارد را دوست دارند استفاده کنید.

www.azarantech.com


ثبت نظر