آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

دوشنبه Cyber : در اینجا بهترین معاملات برای طراحان وب وجود دارد.

دوشنبه Cyberهمه چیز درمورد هزینه کردن را بیان می کند. شما چگونه سرمایه گذاری میکنید به عنوانطراح وب، هر روزاتفاق نمی افتد که تخفیف ها و معامله های تم وردپرس مورد علاقه و خدمات وب خود را پیدا کنید . به همین دلیل باید ازدوشنبه Cyber استفاده کنید. این جعبهسیاه علاقه مندان به دیجیتال در سراسر جهان است.
مجموعه ای از بهترین معامله ها ، در این صفحه است. پیش روید. معاملات را بارگذاری کنید، ببینید کدام یک بیشتر شما را به منافعتان میرساند، از تخفیف های خود استفاده کنید و از ویژگی های جدید و اشتراک های خود لذت ببرید.

Webydo

40٪ تخفیف در وبسایت Webydo مناسب همه در پلت فرم سایت برای طراحان در نظر گرفته شده است. Webydo بهترین گزینه برای کسب و کار طراحی شما می باشد. با ویژگی هایی مانند CMS ساخته شده، میزبانی، پرداخت صورتحساب مشتری وبرچسب نام تجاری سفید پر شده است.

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

اگر شما یک طراح جدی هستید، شما خودتان را مجبورمی کنید تا به همه رمز و راز ها در کارتان دست یابید. و با 1920 دلار بودجه ای که برای Cyber دوشنبه است، شانستان را امتحان کنید - این شانس را دست ندهید!


HostGator

یکی از 10 سرویس دهندگان میزبان وب با یک پیشنهاد ارائه شده می باشد که مطمئنا شما را خیلی شگفت انگیز می کند.

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

شما 75٪ تخفیف سالانه را دریافت می کنید، در حالیکه 100٪ از بهترین ویژگی های آن هارا را به دست می آورید.ویژگی هایی مانند: فضای دیسک نامحدود و پهنای باند، دامنه های نامحدود، حساب های FTP و حساب های ایمیل، 99.9٪ گارانتی Uptime، Weebly SiteBuilder رایگان و ابزار ساخت وب سایت، 4،500 قالب رایگان وب سایت، انتقال رایگان وب سایت، انتقال دامنه، انتقال MySQL، انتقال اسکریپت و بسیاری دیگر.

به جای اینکهکامل قیمت 100 دلار را پرداخت کنید، فقط 25 دلار می پردازید. و اگر شما به فکر خرید دامنه هستید، اینزمان مناسب است: فقط $ 2.99 / دامنه. دیگر چه چیزی میخواهید؟

Lucidchart

Lucidchart همچنین تخفیف 30٪ در اشتراک سالانه تیم خود (تا تیم 15) را ارائه می دهد.

نکته ی هشدار دهنده : این قرارداد در تاریخ 29 نوامبر منقضی می شود ، پس مطمئن شوید که آن را چک می کنید در حالی که این یک شانس برای شماست، هم چنین می تواندیک امتحان شانس بزرگ برای شما باشد.

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

شما می توانید حساب کاربری خود را رایگان ثبت نام کنید و از تخفیفخود استفاده کنید. فقط کد کوپن "LUCID30" را وارد کنید و اگر در هنگام استفاده از تخفیف خود به مشکل برخوردید، لطفا اجازه بدید تیم پشتیبانی Lucid این مشکل شما را بدانند و آن را برطرف کنند.

ویژوال

ویژوال، تخفیف عظیمی در همه محصولات برتر خود، مانند کیت UI، آیکن، فونت، Mockups و موارد دیگر را اعلام کرد.

شما می توانید محصولات با کیفیت بالا را با 60٪ تخفیف دریافت کنید، اما فقط اگر مورد علاقه خود را در دوشنبه Cyber پیدا کنید. زمان ticking است، بنابراین پیشنهادها را مرور کنید و آنچه که نیاز دارید را انتخاب کنید.

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

ویژوال برای محصولات برتر خود شناخته شده است، توسط طراحان وب با تجربه طراحی شده است که به جزئیات بسیار توجه می کنند.

اگر هنوز با کاتالوگ آن ها آشنا نیستید، این زمان مناسبی می باشد که به پیشنهادات آن هانگاهی بیاندازید. دست خالی نخواهید برگشت.

تم های زیبا

تم های زیبا نمی تواند به دوشنبه Cyber اجازه دهد که بدون پیشنهاد یک معامله باور نکردنی در محصولات آن ها بگذرند.

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

اگر می خواهید بزرگترین تخفیف سال را بدست آورید، به وب سایتشان مراجعه کنید تا 87 تم برای قیمت یک مورد دریافت کنید. شما با دقتاین سایت را نگاهی بیاندازید. شما یک موضوع را می خواهید و 87 مورد از زیباترین طرح های آن ها را دریافت می کنید.

فقط نگاهی به تمام مزایایی که برای شما به ارمغان می آورند، بیاندازید: 25٪ تخفیف برای توسعه دهنده ، فرد، تاریخ انقضا و تمام ارتقاء ها.

XStore

https://line25.com/articles/2016-cyber-monday-best-bargains-web-designers

Cyber دوشنبه XStore را تا 50٪ تخفیف پیدا می کند - معامله ای مناسب برای هر کسی که به دنبال یک تم وردپرس تجارت الکترونیک آسان برای استفاده و طراحی شده می باشد.

ما در مورد یک پلت فرم تجارت الکترونیک پادشاه صحبت می کنیم که شامل بالای 35 فروشگاه است. بهترین بخش: شما می توانید آنها را با یک کلیک نصب کنید، این خیلی است!

در اینجا شمابرخی از ویژگی های دیگر را دریافت می کنید:

پلاگین حق بیمه به صورت رایگان: WooCommerce آمازون، افزونه های عظیم برای VC، WooCommerce اسکرول بی نهایت از Ajax Pagination.

LiveChat کمک فوری: اجازه می دهند کهمشکلاتتان را سریع حل کنید - زیادمنتظر ایمیل نمی مونید!

200+ فایل PSD: فایل هایقابلطراحی برای ایجاد خلاقیت شما آغاز شده اند.

ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیک: گزینه های صفحه محصول، اثرات شناور، سبک هدر تطبیق پذیر و غیره.

Xfive

Cyber Monday

آژانس توسعه وب، تخفیف 20٪ برای بخش پاسخگو پروژه توسعه و تست عملکرد آزاد ارائه می دهد.

Xfive برای 10 سال فعال شده است و مشتریان خود را طیف گسترده ای از خدمات ارائه می دهد: طراحی کد، طراحی به HTML، PSD به HTML، توسعه وردپرس، توسعه تجارت الکترونیک، برنامه های سفارشی کردن ساخت در ruby on rails یا php.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را چک می کنید و 20٪ تخفیف در Cyber دوشنبه را دریافت کنید- خدماتشان و تیم فوق العاده آن هامطمئنا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ThemeIsle

Cyber Monday

در معامله ThemeIsle شما می توانید دسترسی کامل به بیش از 20 تم وردپرس تنها با 64 دلار داشته باشید. این تخفیف 35 درصدی در قیمت معمولی آنها است.

برای به دست آوردن چنین معامله جذابی، فقط باید کد کوپن خود را "TIBF2016" وارد کنید و قیمت ها را که از یکبحران فوری نجات دهید.

خلاصه

هیچگاهزمان بدی برای سرمایه گذاری بیشتر شما در زندگی حرفه ایتان نیست، اما چرا پول و زمانی برای شما نمی ماند بااین که هنور در حال انجام آن هستید؟
این پیشنهادات فقط یک بار در سال ارائه می شوند، بنابراین اجازه ندهید برای رفتن به این سایت ها دستتان بلرزد. این موارد برای همه وجود دارد. فقط چند دقیقه از زمان خودتان را برای مرور این معاملات صرف کنید و شما مطمئنا دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید پیدا حواهید کرد.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر