آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 گرایش مهم SEO که در سال 2020 باید بدانید(قسمت دوم)

آنچه در قسمت اول خواندید

قسمت دوم

بهینه سازی نمودار دانش

اسلاوسکی گفت: "گوگل راه هایی را برای جمع آوری اطلاعات مربوط به موجودیت نتایج جستجو از طریق مواردی مانند پرس و جوهای افزایش یافته می یابد." "شما می توانید با انجام کارهایی مانند بهینه سازی موارد مربوط به نمودار دانش Google و اطمینان از ظاهر شدن آنها در پانل های دانش ، اشخاصی را که سایت شما در مورد آنهاست ، بهینه کنید."

"دانستن یک نمودار منحصر به فرد دانش که حضور وب ما ایجاد می کند به ما قدرت می دهد تا بتوانیم آن مفاهیم را بهتر با محتوای تحت کنترل ما پیوند دهیم تا به نفع کاربران و جستجو گران باشد."

پیوند ساختمان و ساختمان برند

Link Building Brand Building

این بدان معناست که باید روی سه نوع نوشتار روزنامه نگاری متمرکز شوید:

سرمقاله برنامه ریزی شده: مباحثی که هر سال در یک روز معین توسط خبرنگاران تحت پوشش قرار می گیرد (به عنوان مثال ، جمعه سیاه ، روز ولنتاین).

سرمقاله واکنش پذیر برنامه ریزی شده: ویژگی هایی که توسط روزنامه نگاران در مبحثی منتشر شده است که مربوط به یک رویداد یا موضوع فصلی است که می دانیم به دلیل بازه زمانی تحت پوشش قرار می گیرد ، اما ما داستان دقیق را نمی دانیم تا ویراستاران یا روزنامه نگاران آن را در صبح خود بنویسند. جلسه سرمقاله

سرمقاله واکنشی: ویژگی هایی که در اینجا و اکنون نوشته شده است که برنامه ریزی نشده اند و به دلیل شکستن یک خبر خبری قابل پیش بینی نیستند و دیکته می شوند.

کری رز ، بنیانگذار / مدیر خلاق ، Rise at Seven ، گفت که ساختمان پیوند بیشتر در مورد ساخت برند در 2020 خواهد بود.

"مسئولیت ایجاد SEOبرای ایجاد پیوندها و مکان های رسانه ای که باعث ترافیک و فشار برند می شوند ، بر عهده SEOخواهد بود ، نه فقط پیوندهایی که به رتبه بندی جستجو کمک می کنند." "اکنون فعالیت های پیوند در ساختمان ما باید نام تجاری باشد ، یا یک واقعیت واقعی وجود دارد که به هیچ وجه فعالیت تجاری سازی وجود نداشته باشد."

تمرکز بر روی دید ، نه فقط روی لینک های آبی

Focus on Visibility, Not Just Blue Links

جستجوهای صفر کلیک در سال 2019 واقعیت بزرگی بوده است. SEO-on-SERP فقط در سال 2020 به اهمیت خود ادامه می دهد.

بازاریابی بیشتر و بیشتر مارک در خود گوگل اتفاق می افتد ، و نه لزوماً در وب سایت شما." "بازاریابان هوشمند باید با کسب استراتژیک تر در مورد اطلاعات نشان داده شده در قطعه های جستجو ، یاد بگیرند که چگونه از این استفاده کنند.

این شامل تاکتیک های اساسی برای افزایش کلیک های واقعی بر روی برداشت ها ، از جمله بهینه سازی قطعه برجسته ، استفاده از طرحواره های جدیدتر (به عنوان مثال ، سؤالات متداول و HowTo) ، هدف گذاری تصویر و بهینه سازی مورد علاقه است.

برنامه نویسی

Programming

اتوماسیون سئو شما را قادر خواهد ساخت تا قدرت اصول بازاریابی را به دست آورید:

  • نام تجاری.
  • ایجاد تجربه های عالی مشتری
  • داستان گویی.
  • به زبان مشتری خود صحبت کنید.
  • گوش دادن به بازار هدف خود و ارائه پاسخ های متفکرانه / به موقع.
  • تهیه آسان محتوا (به روشی که کاربران شما آن را می خواهند).
  • انسان بودن.

برنامه نویسی باعث می شود SEO های بهتری را ایجاد کنند. و ما واقعاً شاهد افزایش بهبود کیفیت سئو در سال جدید هستیم.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر