آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چندگرایش مهم SEO در سال2020 که باید بدانید(قسمت اول)


وقت آن است که مجدداً نگاهی بیندازیم به آنچه که در آینده برای متخصصان سئو در سال 2020 پیش بینی شده است.

چه استراتژی ها و تاکتیک های جدیدی برای سئو اعمال خواهد شد؟ آیا به شما کمک می کند تا در SERP ها مسلط شوید و در سال 2020 درآمد بیشتری کسب کنید؟

به گفته کارشناسان ، چند گرایش برتر و مهم وجود دارد که باید در سال 2020 بدانید.

 1. 1. بهینه سازی کاربر محور و BERT

در سال 2019 ، راه اندازی الگوریتم جدید BERT گوگل مورد توجه بسیاری قرار گرفت. به طور طبیعی ، هر حرفه ای از سئو می خواهد یاد بگیرد که چگونه برای BERT بهینه شود.

Trend #1: BERT User-Focused Optimization

خوب ، به جای اینکه به چگونگی بهینه سازی آن الگوریتم خاص بپردازید ، صفحهای از Kelly Stanze ، Search Strategist ، Hallmark بگیرید که بر روی بهینه سازی کاربر و تحویل فنی محتوای آن تمرکز خواهد کرد.

به طور خلاصه ، این به معنی ارزیابی مجدد نقاط دسترسی کاربر برای جستجو و تراز کردن مطالب با آن است.

محتوا باید به قصد کاربر نوشته شود و نه فقط رشته هایی که ممکن است کاربر جستجو کند." "ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی حتی ممکن است با مجموعه داده اصلی برای تولید محتوا که از سؤالات پیشنهادی ارائه می شود ، کمتر مرتبط باشند. در سال 2020 ، SEO های هوشمند واقعاً از جای خود بلند می شوند تا با مشتریان صحبت کنند تا آنها دریابند که واقعاً مخاطبانشان از آنها چه می خواهند. "

تحقیقات نشان داده است که جستجو بر روی کلمات کلیدی در حال منسوخ شدن است.

این برای شما چه معنی دارد؟

سام هالینگزورث ، مدیر جستجوی ، ارتفاعات ده هزار ، گفت: همیشه روی مشتریان خود تمرکز کنید

"بسیاری از مارک ها در درک آنچه را برای جذب و تحت تأثیر قرار گرفتن مشتریان بالقوه انجام می دهند فراموش یا ناکام مانده اند. آنها ارزش واقعی می خواهند. " وی گفت: "دقیقاً مانند یک کارخانه، مشتریان می خواهند بدانند که شما در کنار آنها هستید ، که می توانند به شما اعتماد کنند ، و شما شریک قابل اطمینان در طولانی مدت هستید - امیدوارم که مادام العمر باشد. ارتباط مهم است ."

گورباچ گفت: "بنابراین ، در سال 2020 ، توصیه می کنم با مشتریان خود بنشینید و با آنها صحبت کنید ، از آنها بخواهید که در مورد سفرشان برای خرید ، نحوه استفاده آنها از جستجو ، آنچه درباره سایت شما فکر می کنند ، برای شما تعریف کنند. از آن داده ها در هر تصمیمی که می گیرید استفاده کنید.

2. محتوای با کیفیت بالا و بهینه سازی شده

"محتوا بر همه چیز در سئو تأثیر می گذارد." "از ساختار سایت و استراتژی پیوند داخلی تا انواع پیوندهایی که ایجاد می کنید."

برای موفقیت در سال 2020 ، شما باید چیزی بنویسید که مرتبط و با ارزش باشد.

Trend #2: High-Quality, Optimized Content

هدف شما این است که بهترین مطالب را در وب برای موضوع خود داشته باشید یا حداقل یک زیر مجموعه مهم از موضوع خود داشته باشید. با این کار ، در آینده کسب و کار خود را در Google اثبات خواهید کرد.

درک کنید مخاطبان شما چه کسانی هستند و چگونه جستجو می کنند.

هدف اصلی سؤالاتی را که می پرسید یا مشکلاتی که برای حل آنها نیاز دارید را درک کنید.

این کار را تکرار کنید و نتایج خود را دسته بندی کنید تا به نقطه ی مشترکی برسید.

در سال 2020 ، زمان آن رسیده است که به کیفیت محتوای خود نگاهی جدی بیندازید - و به بهینه سازی محتوا برای کاربران به جای موتورهای جستجو بیشتر اهمیت دهید.

3.UXو SEOفنی

به گفته بروک موری ، بنیانگذار سپاهان + ، بزرگترین روشی که متخصصان سئو هوشمند برای موفقیت بیشتر باید در سال 2020 به آن توجه کنند ، UX است.

موری گفت: "این شامل تجربه کلی از تعامل اولیه در SERP ها ، تا تجربه کلی صفحه فرود و حتی تجربه بعد از ترک سایت شما (بازگرداندن فکر ، کمپین های قطره ای ، شخصی سازی برای بازگشت کاربران) است." به این فکر کنید که چگونه می توانید به کاربران خود کمک کنید که بهترین تجربه ممکن را داشته باشند. به گفته متخصصان ، سئو فنی قطعه اصلی بحث در مورد UX است.

  (SEO) .4موبایل

   از دیدن SEO موبایل به عنوان یک روند مهم 2020 شگفت زده شده اید؟ "برای زنده ماندن در سال 2020 ، باید تاکتیک های 2017 را پیاده سازی کنید و موبایل خود را تعمیر کنید."

   Trend #5: Mobile SEO

   این یعنی چه؟

   Kindred گفت: "ابتدا سایت هایی برای موبایل بسازید ، سپس آنها را برای دسک تاپ سازگار کنید." "به این ترتیب لازم نیست که این سایت ها برای سرعت پس از راه اندازی بهینه شوند. بسیاری از متخصصان معتقدند که اگر وب سایت دوستانه و بهینه سازی شده برای موبایل ندارید ، باید سریعاً اقدام کنید.

   جونز گفت: "تمام گزارش های آنلاین شما باید بینش عملکرد موبایل شما را به عنوان یک اولویت منعکس کند." "به جای تجسم شخصی که در رایانه رومیزی نشسته است ، باید بدانید که بیشتر اوقات مردم وب سایت شما را از طریق دستگاه تلفن همراه پیدا می کنند."

   اما SEO موبایل در اینجا متوقف نمی شود. SERP های موبایل را مطالعه کنید.

   ادامه مطلب در قسمت دوم ..

   شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


   ثبت نظر