آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

برترین روند های سئو در سال2020 که بر کار شما تاثیر می گذارد

چشم انداز سئو بسیار پویا است. مطمئناً ، بعضی چیزها یکسان هستند: کلمات کلیدی مربوط را در عناوین خود قرار دهید و بهینه سازی برای کاربران موبایل و غیره را در اولویت بگذارید.

اما موارد دیگر در یک مارپیچ بی پایان تغییر می کنند. امسال ، Googleبه همراه سایر سیستم عامل های بزرگ ، تلاش می کنند تا بیشتر هدف جستجو های کاربران خود باشند.

این ، بیش از هر چیز ، روندهای اصلی سئو را برای سال 2020 مشخص می کند ، زیرا اکنون باید بهترین راهکارهایی را برای اثربخش ماندن در چارچوب ایجاد شده توسط گوگل پیدا کنیم.

  1. جستجوهای صفر کلیک عادی است

با تشکر از ویژگی های SERPمانند قطعه های برجسته ، بسته های محلی Google، نمودار دانش و موارد دیگر ، اکنون بیش از نیمی از همه جستجوها "جستجوهای صفر با کلیک" هستند.

چه کنیم؟

نگران نباشید!. این نوع جستجوها را در نظر بگیرید: اینها افرادی هستند که به دنبال آدرس و شماره تلفن شما هستند. یا افرادی که به دنبال پاسخ به یک سؤال سریع و آسان هستند. این کلیک های خاص احتمالاً به هیچ وجه تبدیل نمی شوند ، بنابراین نباید از بین برد.

1. Zero-click searches are the new normal

مشخص کنید که با چه کلمات کلیدی در واقع می توانند برای شما کلیک کنند. با استفاده از ردیاب در رابطه با حساب جستجوی کنسول Googleخود ، می توانید تجزیه و تحلیل کنید که چه کلمات کلیدی از آنهایی که برای بهینه سازی استفاده می کنید ، در واقع کلیکهایی را برای شما به ارمغان می آورد. به این ترتیب ، تمام وقت و تلاش خود را برای بهینه سازی سؤالات با کلمات کلیدی مانند "چه موقع" ، "چند" ، "چه سال" و غیره صرفه جویی می کنید.

مطمئناً این موارد برای محتوا ضروری هستند ، اما نباید نقطه اصلی تلاشهای SEOشما باشد.

  1. تمام تلاش خود را برای بهینه سازی قسمت های ارزشمند و برجسته انجام دهید

در شرایطی که جستجوهای صفر کلیک بسیار شایع هستند ، اطلاعات نشان داده شده در خود SERPاکنون از همیشه مهمتر است. دو روش عالی برای ایستادگی کردن ، ثروتمند شدن قطعه های ثروتمند یا برجسته است.

قطعه های غنی - آنهایی که علاوه بر عنوان و توضیحات ، تصاویر را نشان می دهند ، ستارگان برای بررسی ها ، قیمت محصولات و غیره - آسان تر می شوند ، اما همچنین پیشرفت CTRکمتری را در مقایسه با یک قطعه برجسته به ارمغان می آورند. نتیجه شما قابل توجه تر خواهد بود ، حتی اگر موقعیت شما در SERPیکسان باقی بماند.

قطعه های برجسته - کل اطلاعاتی که در بالای SERPنشان داده شده است - CTRرا افزایش می دهد. اما گرفتن یکی کاملاً مشکل است.

بدست آوردن هر دوی این نوع قطعه ها بیش از همه نیاز به ساختاری داده های شما دارد. به حسابرس وب سایت مراجعه کنید و بررسی کنید که آیا داده های سایت شما از قبل ساخته شده است یا خیر.

2. Do your best to optimize for Rich and Featured snippets

برای یافتن فرصت برای قطعه های ویژه ، از Rank Trackerاستفاده کنید. فقط کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو نکنید. به طور خاص به جستجوی کلمات کلیدی بپردازید که رقبای شما قبلاً دارای قطعه ویژه است.

همیشه بخاطر داشته باشید که هیچ چیز ، از جمله رتبه اول ، در واقع تضمین شما را برای گرفتن قطعه های ثروتمند یا ویژه را تضمین نمی کند. در عین حال ، سودهای بالقوه کاملاً ارزش بهینه سازی برای آنها را دارد.

  1. SEOمحلی در حال تغییر است

تعداد زیادی از جستجوهای ذکر شده صفر کلیک مذکور ، جستجوهای محلی هستند که نتایج به دست آمده در خود SERP، به اصطلاح بسته های محلی نشان داده می شود. برای دستگاه های تلفن همراه ، یک بسته محلی محلی ممکن است به اندازه یک SERPکل که به یک کاربر نشان داده شده ، فضای بیشتری را بخود اختصاص دهد.

چه کنیم؟

با ایجاد صفحه Google Business My Businessبرای شرکت خود ، می توانید تعداد زیادی از جستجوها ، عمدتاً کسانی که حاوی کلمات کلیدی مانند "در نزدیکی من" یا "آدرس" و "شماره تلفن" هستند ، را تحت پوشش قرار دهید.

اما این فقط باید آغاز تلاش های شما باشد. تعداد زیادی از جستجوها روی بسته های محلی پایان نمی یابد. افرادی که می خواهند محصولات را با یکدیگر مقایسه کنند ، اطلاعات دقیق تری را جستجو کنند و غیره ، همچنان به وب سایت شما خواهند رفت و در اینجا روشی سنتی SEOمهم است.

بنابراین ، داشتن نمایه بک لینک ثابت بسیار مهم است. به دنبال این باشید که رقبای شما از چه بک لینک استفاده می کنند و سعی کنید موارد مورد نظر خود را بدست آورید.

3. Local SEO is changing

یکی از ویژگی های خاص SEOمحلی این است که شما باید فقط هیچ بک لینک نداشته باشید ، بلکه مواردی که گوگل از نظر محلی معتبر می داند را اضافه کنید.

و البته ، به یاد داشته باشید که عملکرد رتبه بندی محلی خود را ردیابی کنید. به خاطر داشته باشید که کمترین تغییر مکان در نوع نتیجه ای که کاربر دریافت خواهد کرد تأثیر می گذارد. برای جستجوی رتبه بندی برای کلمات کلیدی در خیابان و خانه ، باید از یک ابزار تحقیق در مورد کلید واژه ها مانند Rank Trackerاستفاده کنید.

  1. ماشین ها برای ماندن در اینجا هستند

اکنون سالهاست که Googleاز الگوریتم های یادگیری برای بهبود تجربه کاربران خود در جستجو استفاده می کند و به جلوگیری از صفحات وب پر شده از کلید واژه کمک می کند. در سال 2020 ، این الگوریتم جدید Googleبا نام BERTمنتشر شده که از همه مهمتر است.

اکنون ، تا آنجا که می دانیم ، گوگل از سه مکانیسم استفاده می کند: اول Neural Matching، که معنای پرس و جو را مشخص می کند. دوم ، RankBrainاست که اعتماد SERPرا به اطلاعات جمع آوری شده درباره رفتار کاربران تنظیم می کند. سوم ، BERTکه به تازگی پیاده سازی شده است ، الگوریتمی است که برای تجزیه و تحلیل ساختار یک جستجوی استفاده می شود تا زمینه ای را که در آن از کلمات کلیدی استفاده می شود ، استفاده کنیم.

چه کنیم؟

از آنجا که در حال حاضر ، به سادگی رتبه بندی بدون تطبیق قصد شما را از تعداد زیادی SERPجدا می کند.

برای درک صحیح از هدف جستجو ، باید دست خود را بر روی نبض رتبه بندی در حال حاضر نگه دارید. با استفاده از نرم افزار Rank Tracker، نتایج را نظارت کنید تا ببینید چه محتوا دقیقاً Googleرا برای جستجوهایی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید مناسب می داند.

پس از تعیین صحیح هدف در پشت پرس و جوهای جستجو که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ، محتوا را ایجاد کنید تا با کاربران شما در جستجوی آنها مطابقت داشته باشد.

  1. ساختن برند باید در اولویت باشد

یک روند قابل توجه برای هر بازاریابی که امروز کار می کند این است که اجتماعی ارگانیک بسیار مرده است. در حالی که تبلیغات پولی هنوز هم درخشان برای اجتماعی کار می کند ، این واقعیت که بیشتر شرکت های بیشتری در حال انجام آن هستند روند واقعی ایجاد می کنند که در آن ROIبرای تبلیغات پرداخت شده کاهش می یابد.

در این مرحله بدیهی است که تبلیغات پرداخت شده برای هرکسی که می خواهد از طریق آن رشد کند ، رایج تر و گران تر خواهد شد. در این شرایط ، آگاهی از برند و ساختن مارک در صدر تلاش بازاریابان دیجیتال قرار می گیرد. از طرف دیگر ، ذکرهای بدون لینک اهمیت بیشتری پیدا می کنند ، با تأیید گوگل و بینگ که این موارد به عنوان سیگنال رتبه بندی استفاده می شوند.

چه کنیم؟

اول و مهمتر از همه ما باید برویم و ذکرهای مربوطه را بسازیم. و برای سال 2020 ، ما باید به همان اندازه به پروفایل های پیوند با کیفیت ساختمان توجه کنیم ، همانطور که در مدیریت و ذکر نام های تجاری بدون لینک ، مدیریت آن وجود دارد.

به عنوان مثال ، استفاده از آنچه در رسانه های اجتماعی به عنوان گوش دادن به رسانه ها یاد می گیرد ، به شما این امکان را می دهد تا هرگونه ذکر نه تنها از نام تجاری خود ، بلکه حتی نوع خدمات / کالایی که ارائه می دهید را نیز کنترل کنید.

این امر به شما امکان می دهد قبل از هر چیز مستقیماً با مشتری خود درگیر شوید. دوم از همه ، این امکان را به شما می دهد تا از طریق ارائه خدمات مراقبت عمومی به مشتری ، آگاهی از برند را بسازید.

این کمک می کند تا افرادی را که در واقع به محصول شما علاقه مند هستند درباره هرگونه کمپین یا تبلیغی که ممکن است در آن انجام شده باشید ، آگاه سازید.

بازرگانان با استفاده از ابزارهای گوش دادن به ابزارهای اجتماعی می توانند از طریق تعامل مستقیم با مشتری خود ، آگاهی از برند را ایجاد کنند ، بنابراین نباید آن را از دستور کار بازاریاب دیجیتالی بیرون کشید.

نتیجه

هر بار که بازاریاب ها فکر می کنند ما این سئو را کم می کنیم ، قوانین شروع به تغییر می کنند. یک مثال عالی چگونگی تغییر SEOمحلی است. امروزه داشتن Googleبرای کسب و کار من برای برخی از مشاغل محلی از داشتن وب سایت مهمتر شده است و این فقط نشانه یک روند بزرگتر است.

ما باید همیشه دست خود را بر روی نبض نگه داشته و کار خود را با چالش های جدیدی که با آن روبرو هستیم تنظیم کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را برای مشتریان خود فراهم کنیم.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر