آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چرا باید از بازاریابی ایمیل استفاده کنم؟

ایمیل یک ابزار است که تقریبا همهامروزه از آناستفاده می کند و همچنان در حال رشد می کند و بیشتر در زندگی مردم در سراسر جهان شایع است.

در همین حال، بازاریابی آنلاین به عنوان یک تلاش خطرآفرین برای اکثر کسب و کارها دیده شد، اما شکاف بین آن و بازاریابی غیر خطی به سرعت در حال کاهش است. ما در این مقاله سعی داریم شما را با مزایای تبلیغات از طریقایمیل و سرمایه گذاری در این کمپین ایمیل آشنا کنیم.

منبع: از بازاریابان U.S. و U.K. در نظر گرفته شده است، 81 درصد برنامه های خود را برای افزایش هزینه های خود در بازاریابی ایمیل در سال 2007، در حالی که تنها 50 درصد گفتند که هزینه های پست الکترونیکی را افزایش می دهند.

مزایای بازاریابی ایمیل
Why should I use email marketing?

بسیاری از شرکت ها در کمپین های بازاریابی ایمیل علاقه مند هستند، اما احساس می کنند که اجرای یک کمپین موثر، هم تکنیکی و هم گران است.

در حقیقت، ممکن است زمان بیشتری برای انجام اولین کمپین ایمیل در شرکت شما وجود داشته باشد.

شرکت ما دارای بیش از 9 سال تجربه در کمک به هزاران نفر از کسب و کار موفق کمپین های بازاریابی ایمیل. بعضی از دلایل قانع کننده ای که کسب و کارتان باید از بازاریابی ایمیل استفاده کنید را در نظر بگیرید.

خط پایین شما را افزایش دهید

تبلیغات غیر خطی گران است و می تواند منابع را تخریب کند که می تواند به طور مؤثرتری در جنبه های معمول روزمره کسب و کار شما صرف شود.

از سوی دیگر، با بازاریابی ایمیل، می توانید خودتان ایمیل های خود را بنویسید و آنها را در عرض چند دقیقه ارسال کنید. این به شما فقط سکه هزینه می پردازد، اما بازده آنمی تواند نمایشی باشد.

بسیاری از بخش های ایمیل یکپارچه سازی خودکار هستند، بنابراین ممکن است مجبور شوید فقط به حساب خود وارد شوید تا پیام های حساس زمانی مانند پیام های ویژه را برنامه های آینده بگذارید.

ایجاد رابطه سودآور


Establish Profitable Relationships

شرکت های کوچک می توانند روابط شخصی خود را با چشم انداز و مشتریان خود ایجاد کنند بطوری که همتایان بزرگشان به سادگی نمی توانند با توجه به اندازه آنها مطابقت داشته باشند.

اما تماس شخصی می تواند با کارهای بسیار دیگری که باید انجام شود، دشوار باشد. این معضل بسیاری از کسب و کارها است.

با ارسال ایمیل شخصی به مشترکین، می توانید آنها را نشان دهید که یک فرد واقعی و زنده هستید که نگرانی ها و منافع آنها را در ذهن داشته باشید.

فقط به سؤالات معمولی پاسخ دهید تا هزینه های پشتیبانی کاهش یابد، سپس اطلاعاتی را ارسال کنید که شما را به عنوان متفکر و مفید به شما تحمیل می کنند.

با چشم اندازهایتان ارتباط برقرار کنید بدون اینکه از کارهایی که لازم است انجام دهید دور می شوید.

افزایش فروش شما


Boost-Your-Sales

البته، تنها مارک تجاری شخصی کسب و کار شما را ایجاد نخواهد کرد. مهم است که از بازاریابی مستقیم برای ترویج و افزایش فروش سریع استفاده کنید.

این که آیا شما یک کسب و کار آجر و ملات محلی هستید یا یک شرکت آنلاین، می توانید از طریق ایمیل برای ارسال مشترکان به طور مستقیم به وب سایت یا کسب و کار خود برای خرید سریع استفاده کنید.

پیوندها به صفحات سفارش، پیشنهادات ویژه زمان محدود و کوپن ها همه آزمایشات زمان، روش های قابل اندازه گیری برای تولید از طریق ایمیل است.

آیا بازاریابی خودتان انجام دهید؟

از ایمیل نترسید برای اجرای یک کمپین موثر ایمیل، شما نیازی به استخدام یک شرکت طراحی گران و یا کپی رایتنت نیستید. خدمات ما ارائه دهنده یک ابزار است که برای شما آسان برای استفاده است.

شما فقط باید روی نوشتن برخی پیام ها تمرکز کنید و قبل از آن شروع کرده اید یا نه.

شما باید همیشه با مشتریان خود در مورد سوالات، اخبار در صنعت و نقاط فروش منحصر به فرد خود و محصولات خود بحث کنید. فقط آن را در نوشتن قرار دهید!

گام اول چیست؟


  email marketing First Step

با تنظیم یک کمپین ایمیل، این کار را شروع کنید. شما و برخی از همکاران خود را امضا می کنید و برخی از پیام های تست را ارسال می کنید. اگر شما یک وب سایت دارید، یک فرم ثبت نام بر روی آن بنویسید.

مطمئن باشید که شما مزایای دیگر را که در اینجا پوشش نکرده ایمپیدا نخواهیم کرد، با این وجود کسب و کار شما سودآور خواهد بود.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر