21 راهنمایی جستجوی گوگل که شما باید یاد بگیرید(قسمت سوم)

21 راهنمایی جستجوی گوگل که شما باید یاد بگیرید(قسمت سوم)

21 راهنمایی جستجوی گوگل که شما باید یاد بگیرید(قسمت سوم)

​​​​​​ادامه قسمت دوم (21 راهنمایی جستجوی گوگل که شما باید یاد بگیرید)

  1.  طلوع آفتاب غروب آفتاب

شما می توانید "طلوع" یا "غروب خورشید" را جستجو کنید. شما حتی می توانید زمان های طلوع  را در مکان های دیگر نیز جستجو کنید.

آذران تک

  1. زمان پرواز

در این قسمت اگر شما فقط شماره پرواز خود را تایپ کنید، گوگل به شما زمان پرواز به روز رسانی و همچنین اطلاعات ترمینال را نشان میدهد.

آذران تک

  1. جستجو با Placeholders(متغیرها)

آیا تا به حال پیش آمده که به یک یک شعر و یا فیلم فکر کنید، اما نتوانید آن را کاملا یه یاد بیاورید؟ خوب، گوگل شما را پوشش داده است فقط باید تا آنجا که به یاد داشته دارید را تایپ کنید، و علامت ستاره (*) را با فاصله در هر دو طرف جای گذاری کنید و گوگل معمولا می تواند بقیه را پر کند.

آذران تک

  1. جاذبه های محلی را پیدا کنید

. اگر شما مسافر هستید، بدانید که Google شما را تحت پوشش قرار داده است. فقط کافی است نام شهرستان یا محل سفر خود را جستجو کنید تا جاذبه های آن محل و تصاویر مربوطه برای شما نمایش داده شود.

آذران تک

  1. Easter Eggs

همانطور که در گذشته معلوم شده، مهندسان گوگل ظاهرا زمان زیادی را در دست دارند تا بتوانند تمام Easter Eggs را به اجرا درآورند. در اینجا فقط چند Easter Eggs جالب آورده شده که شما می توانید از طریق جستجو آنها را کشف کنید:

جستجوکردن…

"askew" یا "tilt" صفحه شما را شیب می دهد؛ "unaskew" یا "tillt" دوباره آن را درست تنظیم می کند فقط صفحه را دوباره بارگذاری کنید.

... "Breakout Atari" و سپس کلیک بر روی "تصاویر" یک بازی از Breakout.

... "Festivus" قطب Festivus را به سمت چپ صفحه اضافه می کند.

... "یک رول باریک" یا "z یا r " باعث خواهد شد روی صفحه نمایش یک چرخش 360 انجام شود.

آذران تک

  1. گوش دادن به قسمت های podcast از طریق جستجو (فقط اندروید)

نام یکی از هزاران podcast را که در موسیقی Google Play قرار است جستجو کنید را می توانید در قسمت مرورگر تلفن همراه خود بخوانید. این ویژگی فوق العاده است، و دلیل خوبی برای این ویژگی میتواند روی دسکتاپ یا iOS در دسترس باشد.

آذران تک

  1. ذخیره تصاویر

گوگل به تازگی یک ویژگی Pinterest مانند را ارائه کرده است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر را در یک مکان مرکزی ذخیره کند تا بعدا بتوان آن را مشاهده کرد. در اوایل سال جاری، این ویژگی به تلفن همراه منتقل شد (فقط با کلیک بر روی هر تصویر در جستجوی تصویر و ستاره دار کردن آنها شما حتی می توانید برچسب هایی به تصاوی خود اضافه کنید. اما در حال حاضر، این ویژگی متقاطع پلتفرم شده است و کاربران می توانند تصاویر مورد جستجو را روی کنند.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها