آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

موثرترین راهها برای تبلیغ و بازاریابی محتوای شما

اگر شما یک مطلب کاملا با کیفیت و با ارزش و مرتبط نوشته اید که قصد دارید با انتشار آن مخاطبان خاص خود را به دست بیاورید ، محتوای شگفت انگیز را نادیده نگیرید.شما برای دیده شدن در دنیای خود باید مطالب و محتوای را جلو افرادی که باید آن را بخوانند ،بگیرید در غیر این صورت ،سخت کوشی شما برای تولید محتوا هدر می رود. شما باید برای ساختن محتوا به همان میزان تبلیغ کنید تا بهترین فرصت موفقیت را برای آن بدست آورید.

برای کمک به بازاریابی مطالب خود ،این پست به چند مورد از بهترین راه های تبلیغ مطالب خود می پردازد تا اطمینان حاصل شود که می توانید بهترین نتیجه را کسب کنید و بازاریابی محتوا را برای شما کار کند.

رسانه های اجتماعی(Social Media)

Social Media/29best content marketing

 1. ارسال به اجتماعی

مطالب و محتوای خود را به تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی که در آن قرار دارید ارسال کنید ، سعی کنید فضای انتخابی کانالهایی باشد که مخاطبان شما در آن قرار دارند. می توانید آن را در توییتر توییت کنید ، آن را در فیس بوک و لینکدین ارسال کنید ، در اینستاگرام و Google+ بارگذاری کنید. ارسال در رسانه های اجتماعی محتوای شما را در معرض دنبال کنندگان خود قرار می دهد ، که آنها ممکن است آنها را با پیروان خود و پیروانشان به اشتراک بگذارند و آنها را با پیروانشان به اشتراک بگذارند و موارد دیگر ، گسترش پست شما را بیشتر و بیشتر می کند.

 1. ارسال مجدد به رسانه های اجتماعی

برنامه خود را بارها و بارها با استفاده از یک تقویم محتوا در ابزاری مانند Sprout Social ، Hootsuiteیا Bufferبرای آینده خود بارگذاری مجدد کنید. برای بدست آوردن بهترین تعامل از مخاطبان خود ، با بهترین زمان ارسال ، آزمایش کنید. به همین ترتیب ، هر بار که مطالب خود را ارسال می کنید ، تصاویر و متن را تغییر دهید تا ببینید کدام یک از تصاویر و پیام ها بهترین نتیجه را کسب می کنند.

 1. پست های خود را پین کنید

می توانید یک پست را در بالای جدول زمانی فیس بوک خود پین کنید و یک توییت را در بالای نمایه توییتر خود پین کنید تا محتوای شما اولین چیزی باشد که بازدید کنندگان می بینند. همچنین ، یک پیوند برای ارسال در بایگانی اجتماعی خود وارد کنید تا توجه خاصی به مطالب خاصی که می خواهید تبلیغ کنید ، جلب کنید.

 1. اشتراک در انجمن

برای اشتراک بیشتر پست خود با مخاطبان مرتبط ، به گروه های Facebookو گروه های Linkedinبپیوندید. در چت های توییتر بپیوندید و در گفتگو شرکت کنید ، پست وبلاگ خود را به عنوان نقطه مرجع ارائه دهید - اگر مرتبط باشد و ارزش آن را برای گپ فراهم کند. با پاسخ دادن به کسانی که با پست شما در تعامل هستند ، با افراد جامعه خود رابطه برقرار کنید - صرفاً گفتن با تشکر می تواند راهی عالی برای پیشبرد گفتگو ، ایجاد تعامل و ترفیع بیشتر پست شما باشد.

 1. از هشتگ استفاده کنید
  29best content marketing/hashtags

برای گسترده تر کردن دسترسی به محتوای خود ، از هشتگ های مربوطه استفاده کنید ، برای مثال ، این پست می تواند از #contentmarketingاستفاده کند. هشتگ ها مطالب شما را جلوی افراد مناسب می گیرند که احتمالاً از مطالب شما لذت می برند. هشتگ ها در توییتر بسیار کارآمد هستند و همیشه هشتگ هایی با گرایش وجود دارد که می توانید برای پیوستن به مکالمه و تبلیغ مطالب خود در زمان واقعی استفاده کنید. همچنین می توانید Datejackingرا امتحان کنید و از هشتگ هایی استفاده کنید تا محتوای خود را بر اساس یک تاریخ خاص تبلیغ کنید.

 1. اشتراک گذاری را تشویق کنید
  6. Encourage Sharing

خوانندگان خود را تشویق کنید با افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به وبلاگ خود ، مطالب خود را به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید دکمه های "کلیک برای توئیت" را اضافه کنید که نقل قول را از پست شما می گیرند تا سهم بخش هایی از مطالب خود را در توییتر برای خوانندگان آسان کند. همچنین می توانید از خوانندگان بخواهید که در پایان پست خود ، پست خود را در زمینه اجتماعی به اشتراک بگذارند که به خوانندگان یک اقدام واضح برای انجام بعدی می دهد. فراموش نکنید که از کارمندان بخواهید محتوای شما را در کانالهای اجتماعی خود نیز به اشتراک بگذارند.

پست الکترونیک(email)
29best content marketin/email

 1. ارسال آن به لیست ایمیل شما

برای استفاده از این روش ابتدا نیاز به ایجاد لیست ایمیل دارید. با افزودن نوار ثبت نام ایمیل به وبلاگ خود و ارائه انگیزه ای برای ثبت نام مانند یک راهنمای رایگان می توانید این کار را انجام دهید. پس از ساختن لیست ، محتوای خود را به لیست ایمیل خود ارسال کنید. لیست ایمیل شما با افرادی که قبلاً به محتوای شما مشغول هستند و علاقه مند به ارائه نام تجاری شما هستند علاقه مند است - مشترکانی که ثبت نام کرده اند زیرا می خواهند محتوای بیشتری از شما دریافت کنند. همچنین می توانید از نوتیفیکیشن های فشار استفاده کنید تا مستقیماً در تلفن های کاربر ظاهر شود و به آنها اطلاع دهید که یک به روزرسانی ایمیل برای خواندن ایمیل جدید دارید.

 1. قالب های ایمیل مختلف را امتحان کنید

چندین روش وجود دارد که می توانید محتوای خود را با استفاده از بازاریابی ایمیل ارسال کنید. می توانید مطالب خود را در یک خبرنامه ماهانه طراحی شده با پست های وبلاگ در آن ماه ، یک پست خلاصه اخبار هفتگی یا به روزرسانی متن ساده ارسال کنید تا خوانندگان خود بدانند که شما فقط مقاله جدیدی منتشر کرده اید که ممکن است علاقه مند به خواندن آنها باشد. تست کنید که کدام قالبهای ایمیل بیشترین میزان تعامل و نرخ باز را برای بهترین نتیجه کسب می کنند.

 1. برای تبلیغ بهینه سازی کنید

برای اطمینان از باز شدن ایمیل شما و خواندن و اشتراک گذاری ، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. ایمیل را از طریق نام تجاری خود ارسال نکنید ، بلکه از نام شخصی خود استفاده کنید زیرا این امر باعث می شود شخصیتی تر و دوستانه تر و تبلیغاتی کمتری داشته باشید. مهمتر از همه ، از یک خط موضوعی باز استفاده کنید که مشترکین را مجبور به کلیک کردن کنند. برای باز کردن و خواندن پست وبلاگ خود ، یک CTAروشن در ایمیل وارد کنید. مزایای خواندن مقاله خود را برجسته کنید و ایمیل را کوتاه و در حین نگهداشتن فاصله های کوتاه توجه کنید. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در ایمیل خود درج کنید تا اشتراک گذاری آسان به صورت مستقیم در اجتماعی آسان شود. پست خود را به امضای ایمیل خود اضافه کنید تا هرکسی که به آنها ایمیل می دهید این توانایی را داشته باشد که پست شما را بخواند.

 1. دوباره ایمیل خود را ارسال کنید

برای اینکه از لیست ایمیل خود بیشترین بهره را ببرید و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما توسط هرچه بیشتر افراد مشاهده می شود ، محتوای خود را به کسانی که اولین بار ایمیل شما را باز نکردند ارسال کنید. می توانید آن را به عنوان "در صورت از دست دادن آن" ارسال کنید یا برای کسانی که از دست ندهید ایمیل بفرستید و این بار آن را در زمان دیگری ارسال کنید و از یک خط موضوع دیگر استفاده کنید تا بهترین زمان و متن را آزمایش کنید.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند.


ثبت نظر