آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

موثرترین راه ها برای تبلیغ و بازاریابی محتوای شما (قسمت دوم)

در مقاله خود با یک تفسیر خبره از آنفولاندرها یاد کنید

با ذکر نام متخصصان، مارک تجاری یا نقل قول آنها در مقاله خود به افراد خبره در محتوا نویسی دست پیدا کنید و به آنها اطلاع دهید و آنها بیشتر احتمال دارد کهمقاله شما را در معرض مخاطبان خود قرار دهند. یک روش مؤثر برای ذکر نام تأثیر گذاران در پست شما ، در یک پست گردآوری تخصصی است که در آن شما می توانید از مقاله تأثیرگذار خود برای تأثیرگذاری مطالب آینده خود استفاده کنید - با کمک بسیاری از متخصصان در پست شما ، می توانید به چندین متخصص و مخاطبان آنها دسترسی پیدا کنید.

 1. به کسانی که با محتوا مشابهارتباط دارند ، دسترسی پیدا کنید

با افراد خود در فضای اجتماعی ارتباط برقرار کنید و پیامی را برای آنها ارسال کنید. در این پیام به آنها اطلاع دهید که شما مقاله مشابهی را که ممکن است به آنها علاقه مند باشد ، دارید زیرا همین موضوع را به روشی جدید پوشش می دهد ، یا پست شما ارزش بیشتری را به موضوعی که قبلاً با آن درگیر بودند ، ارائه می دهد.

 1. بازاریابی محتوا

یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود ، ایجاد روابط و ارتباط با جامعه خود در عین تبلیغ مطالب بازاریابی نظرات شماست. این شامل پاسخ دادن به نظرات در وبلاگ ها و انجمن های دیگر در انجمن شما با پیوند به پست شماست - اما فقط در صورتی که پست شما ارزش افزوده ای ایجاد کند ، مفید است و به نظرات و گفتگو مربوط می شود - فقط نظرات خود را با مطالب خود اسپم نکنید. زیرا هیچ کس آن را نخوانده و شما به روابط تجاری خود آسیب می رسانید.

 1. HARO
  29best content marketing/haro.

HAROنوعی روابط عمومی دیجیتال است. شما برای دریافت سؤال از خبرنگاران که به دنبال منابع معتبر برای مقاله خود هستند ، ثبت نام می کنید. شما روزنامه نگاران را با پاسخ به سؤالات آنها سؤال می کنید و آنها ممکن است بینش شما را در مقاله خود نشان دهند. این امر نه تنها می تواند به ارتقاء وب سایت و تخصص تجاری شما بطور کلی کمک کند بلکه می تواند به ارتقاء محتوای فردی نیز کمک کند. اگر محتوای شما به جستجوی آنها مربوط است و بینش بیشتری را برای مخاطبان خود فراهم می کند ، می توانید با پیوند به پست خود پیوند بزنید و ممکن است این مقاله را در مقاله خود قرار دهد ، از این رو آن را در معرض مخاطبان جدید در سایت های معتبر قرار داده و از تلاش های لینک سازی شما کمک می کند.

 1. PR

همانند بازاریابی تأثیرگذار ، ناخنک زدن به روابط سنتی می تواند دشوار باشد اما می تواند محتوای شما را در معرض مخاطبان جدید و بیشتری قرار دهد. شما باید با رسانه های خبری رابطه برقرار کنید و چیزی را که مرتبط ، با کیفیت و با ارزش است به اشتراک بگذارید. به روزنامه نگار تحقیق کنید تا قبل از بدست آوردن مطالب جالب خود ، متوجه شود که آنها به چه داستانهایی علاقه مند هستند و تعیین کنند که آیا محتوای شما به اندازه کافی برای آنها انعطاف پذیر و دارای اخبار است؟!

 1. پست های مهمان

ارسال مهمان شامل نوشتن و ارسال مقالات ارزشمند و مرتبط در سایتهای دارای قدرت بالا و دسترسی بیشتر برای افشای محتوای شما در معرض دید مخاطبان بزرگتر است. شما برای سایت شخص ثالث مقاله جدیدی می نویسید ، اما می توانید از این فرصت برای تبلیغ مطالب در وبلاگ خود که قبلاً هم نوشته اید استفاده کنید ، زیرا بیشتر سایت ها اجازه می دهند تا یک لینک بیو به علاوه پیوندهایی را در بدنه مقاله ایجاد کنید که می توانید. برای پیوند دادن و ارتقاء محتوای موجود که به پست مربوط می شود و ارزش افزوده ایجاد می کند ، استفاده کنید. این همچنین به تقویت اقتدار مقاله شما از طریق ایجاد پیوند کمک می کند و در نتیجه به ارتقاء آن در صفحات نتایج موتور جستجو کمک می کند.

تبلیغات پرداخت شده
9best content marketing/paid promotion.

 1. جستجوی پرداخت شده

از جستجوی پرداخت شده یا PPCبرای تبلیغ مطالب خود در صفحات نتایج موتور جستجو استفاده کنید تا آن را برای افرادی که به جستجوی محتوای ارائه شده در مقاله شما هستند ، نمایان تر کند. از Google Adwordsبرای ایجاد تبلیغات با پیوند به محتوای خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هدفگذاری شما صحیح است ، مخاطبان مناسب را انتخاب کرده و بودجه خود را تعیین کنید. یک تبلیغ عالی با کلمات کلیدی بنویسید که مطابق آنچه مخاطبان شما جستجو می کنند ، باشد تا محتوای شما بتواند پاسخ ها را ارائه دهد.

 1. نمایش تبلیغات

تبلیغات نمایش داده شده ، که به عنوان تبلیغات بنر نیز شناخته می شوند ، گزینه تبلیغاتی عالی آنلاین هستند زیرا به خوبی کار می کنند تا محتوای شما را به روشی بصری تر تبلیغ کنند و از این رو هنگام مرور وب توجه کاربران را به خود جلب می کنند. برای جلب کاربران از تصاویر و انیمیشن ها استفاده کنید و آنها را مجبور کنید برای مشاهده محتوای خود بر روی تبلیغ شما کلیک کنند.

 1. بازاریابی

بازاریابی تبلیغات روی هدف قرار دادن افرادی است که قبلاً به برند شما ابراز علاقه کرده اند. این تبلیغات از کوکی ها برای هدف قرار دادن افرادی که از قبل سایت شما بازدید کرده اند استفاده می کنند ، زیرا این افراد به احتمال زیاد تبدیل می شوند. به عنوان نمونه ، بگویید شخصی در سایت شما بوده است یا قبلاً مقاله مشابهی را در وبلاگ خود خوانده است تا مطلبی که می خواهید تبلیغ کنید ، می توانید آنها را با پست وبلاگ جدید خود مجدداً مرتب کنید یا بارگیری یک راهنمای مربوط به همین موضوع را تبلیغ کنید.

 1. پرداخت اجتماعی

پرداخت اجتماعی یکی از مؤثرترین روشهای پرداختی برای تبلیغ مطالب شما است و تمام مزایای اجتماعی آن را دارد ، اما به شما امکان می دهد تا در معرض دید خود قرار دهید تا محتوای خود را در معرض دید بیشتر افراد قرار دهید. گزینه های مختلفی در کلیه کانال های رسانه های اجتماعی وجود دارد ، از تبلیغات فیس بوک و پست های افزایش یافته تا توئیت های تبلیغاتی و به روزرسانی های پشتیبانی شده در Linkedin- ارزیابی کنید که مخاطبان شما در کشف کردن محل اختصاص هزینه های خود قرار دارند. شما بر اساس هدفی که می خواهید به آن برسید ، تبلیغی را ایجاد خواهید کرد - برای دستیابی به مقاله خود و گسترش کلیک های پیوند بیشتر و مراجعه به مطالب خود. برای برجسته کردن آگهی خود ، یک تصویر با کیفیت بالا اضافه کنید و قالب های مختلف تبلیغ را آزمایش کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 1. شبکه های توزیع محتوا

Stumbleupon ، Outbrainو Taboolaشبکه های توزیع محتوا هستند که مقالات مرتبط را در پایین وبلاگ ها و منابع خبری محبوب تبلیغ می کنند. آنها می توانند به طور موثری برای افشای مطالب شما در مخاطبان بزرگتر و مرتبط در سایتهای دارای قدرت بالاتر استفاده شوند ، اما شما باید مراقب باشید که چگونه از شبکه های توزیع محتوا استفاده می کنید زیرا بسیاری از مقالاتمی توانند اسپم و کلیک به نظر برسند ، و خوانندگان را از محتوای شما جدا کنند.

سندیکای محتوا
29best content marketing/What-is-Content-Syndication

 1. مطالب خود را از طریق سندیکایی منتشر کنید

سندیکای محتوا به شما امکان می دهد پست وبلاگ خود را در مقابل مخاطبان جدید و بزرگتر قرار دهید و بدون صرف وقت و هزینه برای نوشتن یک پست وبلاگ کاملاً جدید برای یک سایت شخص ثالث همانطور که هنگام ارسال میهمان انجام می دهید ، مطالب خود را ادامه دهید. سایت های سندیکای محتوا مانند انتشارات متوسط و لینکدین به شما امکان می دهند پست های وبلاگ موجود خود را مجدداً منتشر کنید تا دسترسی به مقاله شما گسترش یابد و در معرض دید بیشتری قرار بگیرید. بالاترین کیفیت و پست های برتر وبلاگ خود را انتخاب کنید که به بهترین وجه با مخاطبان طنین انداز است تا بیشترین کشش و نتیجه را از تبلیغات خود کسب کنید.

 1. ارسال به انجمن های محتوا

همچنین می توانید محتوای خود را با ارسال پست خود در انجمن های محتوا مانند Inbound.orgو Redditبه صورت همگام سازی کنید. به انجمن بپیوندید و محتوای خود را در جایی که از گفتگو استفاده می کند به اشتراک بگذارید.

SEO


29best content marketing/-SEO-

 1. کلمه کلیدی را هدف قرار دهید

پست خود را از طریق بهینه سازی مطالب تبلیغ کنید تا در موتورهای جستجو پیدا شود زیرا این اولین جایی است که بیشتر مخاطبان شما برای یافتن پاسخ به سؤال خود در مقاله شما پاسخ خواهند داد. با هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی و بهینه سازی پست خود در اطراف آن ، از اصول اولیه SEOشروع کنید - اما آن را با کلمات کلیدی پر نکنید - مقاله خود را برای انسان ها بنویسید و کلمات کلیدی مرتبط به طور طبیعی در جای خود قرار می گیرند. سپس از این کلمه کلیدی در عنوان ، توضیحات متا و عنوان صفحه خود استفاده کنید.

 1. پیوند داخلی

لینک های داخلی را به مطالبی که می خواهید در سایر پست های مرتبط با وبلاگ تبلیغ کنید پیوند دهید و به همین ترتیب به مطالب دیگری که می خواهید تبلیغ کنید ، به سایر پست های وبلاگ پیوند دهید. این کار می تواند در متن شما و به عنوان لیست منابع در انتهای مقاله انجام شود. این باعث می شود همه پست های وبلاگ قرار بگیرد و خوانندگان را ترغیب کند که در وبلاگ شما بمانند تا بیشتر مطالب خود را کشف کنند. پیوند داخلی همچنین از اهمیت بالایی برخوردار است تا آب مقالات مربوط به مقالات با کیفیت قبلی را به مقاله جدید شما اضافه کند تا به شما در رتبه بندی بالاتر و ارتقاء محتوای شما در نتایج جستجو کمک کند.

 1. ساخت لینک

از ساختمان پیوند برای ایجاد لینک ها و اقتدار به پست وبلاگ خود از طریق روش هایی مانند ارسال مهمان و HAROاستفاده کنید. این امر باعث می شود مقاله شما در موتورهای جستجو بالاتر ظاهر شود و دید آن بهبود یابد بنابراین مرورگرها به احتمال زیاد بر روی مقاله شما در موتورهای جستجو کلیک
می کنند زیرا مقاله شما با کیفیت ترین مقاله در بالای نتایج جستجو است.

 1. قطعه های برجسته

با بهینه سازی محتوای خود برای ویژگی های موتور جستجو مانند قطعه های برجسته ، افراد همچنین از جعبه های پاسخ ، و سؤالات مربوطه می پرسند، میتوانید در نتایج جستجو ، بالاتر از همه نتایج ارگانیک و پولی ، موقعیت صفر کسب کنید. با اطمینان از محتوای خود در جستجوی هدفمند ، محتوای خود را برای این موقعیت بهینه سازی کنید ، اطمینان حاصل کنید که بهترین جواب را برای جستجوی جستجو دارید ، و مقاله خود را به شکلی متناسب و مطابق با قطعه برجسته فعلی مورد نظر خود ، قالب بندی و خلاصه کنید - مانند پاراگراف یا به عنوان نقاط گلوله.

تکرارکردن
content

 1. محتوای خود را مجدداً تکرار کنید

مطالب خود را مجدداً مورد استفاده قرار دهید تا آن را با مخاطب کاملاً جدید ، گسترش دسترسی و تشویق بیشتر به اشتراک بگذارید. انواع زیادی از محتوا وجود دارد که می توانید با آنها بازی کنید. پست وبلاگ خود را به یک اینفوگرافیک ، نمایش SlideShare، ویدئو ، وبینار ، کتاب یا راهنما تبدیل کنید. سپس این تکنیک های تبلیغاتی را تکرار کنید تا قطعه مورد استفاده جدید شما بازاریابی شود و مخاطبان حتی بیشتری نیز جذب کند.

محتوای خود را تبلیغ و بازاریابی کنید

برخی از این راهکارها را برای بازاریابی و تبلیغ مطالب خود امتحان کنید. از رسانه های اجتماعی ، ایمیل و دسترسی گسترده گرفته تا جستجوی پولی ، سندیکایی ، سئو و استفاده مجدد ، محتوای خود را رها نکنید تا سایت شما در حال انتظار ماندن باشد و در انتظار مخاطبان خود باشید تا بتوانند آن را پیدا کنند ، آن را بخوانند ، آن را دوست داشته و به اشتراک بگذارند . محتوای خود را تبلیغ کنید تا دسترسی به آن را گسترش دهید ، آن را در معرض دید افراد جدید قرار دهید و از تلاشهای بازاریابی محتوای خود نهایت استفاده را ببرید.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر