3 راه درست برای کمک به تیم های UX

3 راه درست برای کمک به تیم های UX

3 راه درست برای کمک به تیم های UX

3 راه درست برای کمک به تیم های UX

اختلالات ارتباطی بین طراحان و توسعه دهندگان اولین مقصر برای جلوگیری از بهره وری، ، دامنه خزنده و عدم رعایت زمان است. طراحانی که میخواهند تفاوتهای ظاهری طراحی خود را به اشتراک بگذارند، به سادگی و بدون هیچ مشکلی، یک ابزار نمونه برداری مانند Justinmind را انتخاب می کنند. Justinmind یک ابزار نمونه سازی همه جانبه برای وب سایت ها و برنامه ها است که شما را در همان صفحه به عنوان توسعه دهندگان خود نگه می دارد.

  1. با توسعه دهندگان با زبان خودشان ارتباط برقرار کنید

JustinMind به شما این امکان را می دهد که تجربیات باور نکردنی برای کاربر ایجاد کنید و آنها را به سمت توسعه دهندگان خود منتقل کنید، کاملا مطمئن باشید که محصول نهایی را با چشم انداز خلاق شما مطابقت خواهد داد. با بوم جدید Justinmind، توسعه دهندگان شما دقیقا همان چیزی را که نیاز دارند به وجود می آورند: با انتخاب یک عنصر می توانید تنظیمات دقیق مانند موقعیت، ابعاد و حتی خواص CSS مانند اندازه و فونت را ببینید؛ هر عنصر دارای مجموعه ای از مقادیر CSS است که می تواند از Justinmind مستقیما در IDE ترجیحی توسعه دهنده شما کپی و جاسازی شود.

آذران تک

برای پروژه های بزرگ، توسعه دهندگان به وراثت و روش متمرکز تکیه می کنند. JustinMind با استفاده از ساختار سلسله مراتب صفحه نمایش در یک حالت درختی، پروژه شما را به طور تکمیلی به اشتراک می گذارد. اما این همه چیز نیست، Justinmind یک ابزار UX است و به آنچه که می بینید محدود نمی شود. تعاملات پیشرفته می تواند بین طراحی و ارتباط و همچنین تلفن همراه، انتقال و انیمیشن برقرار شود. شما حتی می توانید رفتار پویای وب سایت یا برنامه آینده خود را با منطق کسب و کار و ناوبری مشروط شبیه سازی کنید. هنگامی که شما پروژه ی Justinmind به یک توسعه دهنده عرضه می کنید، به آنها نه تنها یک طراحی بصری می دهید، بلکه یک طرح کلی از آنچه که شما در حال ساخت آنها هستید نیز ارائه می دهید.

آذران تک

  1. در ابتدا توسعه دهندگان را درگیر کنید

یکی از بهترین راه های اطمینان از فرآیند ساخت کارآمد، ابتکار توسعه دهندگان است با برقراری ارتباط با توسعه دهندگان، اطمینان حاصل کنید که آنچه در حال طراحی هستید در واقع می تواند ساخته شود. اکثر توسعه دهندگان به صورت تیمی کار می کنند، بنابراین Justinmind شامل حساب های کاربری نامحدود در نقش برنامه نویس است. توسعه دهنده ارشد، مهندس، کدنویسی، کارآموز که کد ورود اطلاعات را داشته باشد یکی یکی یا همه آنها را در یک زمان میتوانند به سیستم وارد شوند، Justinmind می تواند تمام تیم خود را در مسیر موفقیت حفظ کند. این مزایا به ویژه هنگامی که بخشی از تیم در راه دور هستند، و در هنگام مسائل ارتباطاتی به کار می آیند. شما می توانید فریم ها و نمونه های اولیه خود را منتشر کرده و بازخورد های ذینفعان، توسعه دهندگان و حتی طراحان دیگر را جمع آوری کنید.

  1. توسعه دهندگان را قادر به دسترسی به دارایی هایی که آنها نیاز دارند کنید

پروژه های موفقیت آمیزی که با هر کیفیت و در هر زمان ارائه می شوند، نیاز توسعه دهندگان را با دو چیز فراهم می کنند: مشخصات بصری و مدیریت دارایی خوب؛که JustinMind هر دو را ارائه می دهد. توسعه دهندگان می توانند از نمونه اولیه خود برای استفاده از کد CSS عناصر UI استفاده کنند. مقادیر عنصر برای متن بسیار سودمند است. شما ساخت توسعه خود در خارج از کشور بدون ترس از سوءاستفاده میتوانید کپی یا جا به جا کنید. شما حتی می توانید با تمام همکارانتان دارایی های خود را به اشتراک بگذارید، که اینکار به هماهنگی نام تجاری خود در کل تیم کمک می کند.

آذران تک

Justinmind به توسعه دهندگان اجازه می دهد که خود را از طریق پروتوتایپ صادر کنند، بدون هیچ محدودیتی "Save for Web"، و ایمیل های بیشتر در مورد فایرفاکس ها را از دست ندهید. شما حتی می توانید مستندات مشخصات را از نمونه اولیه صادرات کنید تا تیم فروش شما بتواند آن را به جلسات مشتری انتقال دهد.

نتیجه

Justinmind بهترین راه حل برای طراحی وب موبایل است، که به شما کمک می کند که به طور ساده وب، iOS و پروژه های اندروید را، بدون نیاز به دانستن یک خط از کد انجام دهید. فقط یک قالب را انتخاب کنید و با کشیدن و رها کردن ، سفارشی سازی کنید. کیت UI به شما اجازه می دهد که تعاملی بیشتری داشته باشید.آزمایش UX خود به عنوان یک کلیک ساده است.

Justinmind به شما کمک می کند که بهتر ارتباط برقرار کنید، وظایف خود را روشن کنید و به توسعه دهندگان کمک می کند تا کار خود را به نحو کارآمد انجام دهند. با JustinMind، می توانید مطمئن باشید که طراحی شما تولید و ساخته می شود. برنامه Justinmind را به صورت رایگان دانلود کنید و جریان کار بهبود یافته تیم خود را کشف کنید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها