4 راه برای بهبود محتوای سایت شما

4 راه برای بهبود محتوای سایت شما

4 راه برای بهبود محتوای سایت شما

4 راه برای بهبود محتوای سایت شما

" رتبه سایت شما در جستجوهایی اول نیست؟ ارتباطات شما با مشتریانتان بهبود نیافته است؟ تعداد تماسهای دریافتی شما از مشتریان کم است . می دانید که چه کاری باید انجام می دهید ؟! "

اگر طراحی سایت شما عالی باشد ولی محتوای آن دارای نوشته های نامناسب،دارای خطا و ناخوشایند برای کاربرانتان باشد آنها از شما ناراضی و خسته میشوند. اینترنت پر است از سایت های زیبا و دیدنی که دارای محتواهای خوبی نیستند این سایت ها هرگز نتایج مناسب و معقولی را بدست نخواهند آورد.

اما آنچه شما باید انجام دهید این است که وضعیت محتوای خود را به گونه ای تنظیم کنید تا تا سایت با کارآیی بالا به نام خود داشته باشید و به صورتی که برای مشتری خوشایند باشد.بدتر از مشتریانی که کپی ضعیف یا خطا را تولید می کنند کسانی هستند که به هیچ وجه به نفوذ در سایت نرسیده اند،محتوا گذاری مانند یک خانه تازه ساخته شده است که در حال انتظار برای نقاشی و تزئین است. به همین دلیل است که بسیاری از طراحان وب نوشتن و ایجاد محتوا را انجانم نمیدهند، و همچنین بسیاری از طراحان در زمینه محتوا گذاری مناست و ایجاد روابط متقابل با  مشتریان خود موفق بوده اند.

طراحی شما فروشی نمی کند

مشکل این است که فقط متن نیست که باید مناست باشد. برای یک سایت واقعا کار کنید و مطالبی که باعث میشود  که کسب و کار  شما رونق یابد را برجسته کنید.محتوای خوب آن است که مطالب وب سایت شما را از هم تفکیک کند  و پیام درست را در قلب و ذهن مشتریان خود بگذارد. موفقیت وب سایت شما عمدتا توسط محتوای آن تعیین می شود. تمام اجزای دیگر وب سایت شما (طراحی، تصاویر، فیلم ها، و غیره) یک نقش پشتیبانی ثانویه ایفا می کنند.

دو حوزه کلیدی وجود دارد که در آن تنها محتوا می تواند انجام شود: ارتباط برقرار کردن با ترافیک وب سایت، از طریق گرفتن لینک یا جذب رباتها؛ و ایجاد لینک نهایی با مشتریان که آنها را برای خرید قانع می کند. بنابراین مشتریان شما برخی از متن های طولانی و بعضی از نسخه های کوتاه اما بسیار خوب نیاز دارند تا با استفاده از مرورگرهای گاه به گاه به سمت تماس یا خرید از شما بروند.به عنوان یک طراح وب، چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که برداشت کردن مطالب از سایت شما نه در حد متوسط بلکه عالی است؟ فرآیندهای زیر کمک می کند تا طرح های شما محتوا و مطالب مورد نظر خود را دریافت کنند.

  1. برنامه پیش رو

در نظر گرفتن محتوای مناسب باید به محض اتخاذ یک کار طراحی وب شروع شود. شما ممکن است خوشحال باشید که قبل از داشتن متن به کار خود بر روی سایت ادامه دهید، اما لازم است که زمانبندی برای تحویل آن کار همراه با چارچوبهایی که در آن نوشتار به آن اشاره خواهد شد را توافق کنید.هر صفحه چه مدت خواهد بود؟ با استفاده از تخصص خود در طراحی و تجزیه و تحلیل وب برای هدایت مشتری به سوی اهداف مناسب، به جای اجازه دادن به سلیقه های ذهنی خود باید دانست که برای نوشتن یک صفحه وب 800 کلمه ای توصیف همه مدلهای اصلی آنها مورد نیاز است.

اغلب مشتری می گوید که قبلا مطالب مناسب را در وبسایت های قدیمی خود دارند. فرض کنید این درست حرف درست باشد اگر دقت کنید متوجه میشوید  که چرا آن سایت شکست خورده است. در این مورد، شما باید آنها را متقاعد کنید که یک رویکرد کاملا جدید چیزی است که واقعا نتایج خوبی را به ارمغان می آورد. در حالت ایده آل، این امر، تفکر استراتژیک را درمورد ترجیحات مشتری و موضوعات مهم، فروش و بازاریابی دربر خواهد گرفت. Kucheriavy می گوید:محتوای وب سایت شما همیشه باید با مطالب روز شروع شود. اول، شما باید مشتریان با ارزش خود را تعیین کرده و افرادی را برای وب سایت خود تعریف کنید. سپس شما باید تعیین کنید که چگونه آنها را هدف قرار می دهید.

اگر مشتری شما به عنوان یک کسب و کار کوچک است، ممکن است آنها برای بازاریابی استراتژیک این نوع بودجه را نداشته باشند، اما از سوی دیگر، آنها میتوانند نظراتشان را در مورد شما و اینکه چرا از شما خرید میکنند را بگویند.این یک نقطه شروع خوب هنگام طراحی مطالب است.

  1. ویرایش به اندازه نوشتن مهم است

حتی نویسندگان بزرگ نیازمند یک ویرایشگر برای بررسی کارشان هستند، ویرایش مجدد می تواند راه بسیار خوبی برای بهتر شدن کیفیت مطالب باشد. برای طراح های انفرادی یا کوچک، ویرایش یک مهارت کلیدی است وبه این ترتیب به خوبی با اصول اولیه آشنا می شوید.

ویرایش فقط اصلاح نیست، بلکه به نوعی شروع کار است. اگر دوست دارید آنچه می خوانید، عالی باشد: تلفظ، دستور زبان و علائم نقطه گذاری را درست انجام دهید. و سعی کنید مشکلات را شناسایی کنید؛ که آنها به دو دسته تقسیم شوند: نوشتنه بد و عدم رسیدگی به موضوع. در مورد دوم، سردبیر خوب اغلب پیش نویس را به نویسنده اصلی ارسال می کند،و سوالات کلیدی به عنوان انتقاد سازنده مطرح می شود.اگر نوشته شما طولانی، ناجور و یا بد باشد؛ یا دارای چملاتی باشد که درک آنها سخت است؛ شما باید با ویرایش آن را اصلاح کنید. شروع به خواندن دوباره کنید و جمله های  بهتری را بسازید. قوانین جورج اورول در زمینه نوشتن هنوز هم برای شروع به کار در مورد چگونگی بهبود مقاله می تواند نقطه ی خوبی برای شروع باشد. که در یک زمینه مدرن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند، و به طور خلاصه عبارتند از: کلمات کوتاه و مختصر؛ جملات ساده و جذاب ، اجتناب از کلیشه ها و اصطلاحات.

  1. مطمئن باشید که صفحات اصلی فروش (صفحات وارد شده به آن) شماعالی است

همانطور که رونوشت به عنوان خط مقدم در فروش است،باید بدانید که صفحات وارد شده به آنها هم نقش مهمی را ایفا می کنند. آنها معمولا از لحاظ طولی بسیار کوتاه هستند، بنابراین این یک فرصت واقعی برای شما برای ارزش گذاری برای مشتری است. فقط اطمینان حاصل کنید صفحات اصلی فروش خود را با یک فرمول محکم آزمایش می کنید.

صفحات اصلی فروش خوب با پرداختن به یک موضوع شروع می شود که امیدوارم شما آن را در مرحله برنامه ریزی مشخص کنید. و در چند جمله، این مشکل را به مخاطب منتخب نشان می دهید . مثلا: آیا خانه هایشان خیلی سرد هستند اما سوخت گران است؟ آیا باغ آنها به نظر بی نظیر است زیرا آنها بیش از حد مشغول تمایل به انجام آن هستند؟ هنگامی که این تصویر را نقاشی کرده و ارتباط احساسی ایجاد کردید، توضیح دهید که چگونه می توانید به مشتری خود کمک کنید (با اجاق های شگفت انگیز که نه تنها خوب است، بلکه رطوبت را نیز کاهش می دهد، یا با ارائه یک دستیار مورد اعتماد که اطمینان حاصل کنید که باغ در وضعیت خوب قرار دارد و صاحب خانه می تواند از آن لذت ببرد). اشاره کنید که شما با موفقیت این مشکل را در گذشته برای مشتری خود حل کرده اید، شاید با درخواست دیگران نیز مرتبط باشد. "تماس " را اضافه کنید این مورد میتواند به صورت تماس با شرکت یا کلیک کردن بر روی دکمه «خرید» باشد.

  1. به طور منظم ایده هایی برای وبلاگ ها ایجاد کنید

تنها یک وب سایت برای رسیدن به seo مناسب کافی نیست،درابتدا شما نیاز به مشتریان خود دارید تا یک یک وبلاگ را ایجاد کنید. ایجاد وبلاگ اغلب زیاد طول نمی کشد.حداقل یک نفر در هر سازمان علاقمند به نوشتن خلاقانه است و کار خود را تبلیغ می کند. مشکل این است که مردم نمی دانند در مورد چه چیزی بنویسند. به عنوان یک فرد حرفه ای در وب ، این شانس شما برای ارائه فوق العاده مفید است که آنها را با راهنمایی هایی خود در مورد نحوه ی نگه داشتن یک وبلاگ در اختیار آنها قرار می دهید.

 Romilly Golding از آژانس تبلیغاتی Bwrtr، دارای نکاتی مفید برای ایجاد محتوای استراتژیک برای وبلاگ ها است. او پیشنهاد می کند نگاهی به بنیان گذاری شرکت و نقاط قوت آن داشته باشید به عنوان مثال ایجاد یک تقویم سالگرد برای جشن ها. شما همچنین می توانید در مورد ارزش ها و چشم انداز شرکت خود بنویسید یا مباحث داغی که مشتریان شما را تحت تاثیر قرار می دهد را انتخاب کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها