5 زیرمجموعه که می تواند وب سایت شما را ایجاد یا نابود کند

5 زیرمجموعه که می تواند وب سایت شما را ایجاد یا نابود کند

5 زیرمجموعه که می تواند وب سایت شما را ایجاد یا نابود کند

5 زیرمجموعه که می تواند وب سایت شما را ایجاد یا نابود کند

عدم رعایت معیارهای وب سایت و یا انجام آن ها، بر اساس آنچه که پیدا می کنید،مانند شخصی است که در تاریکی راه می رود و میدوار است که به مقصد خود برسد: که این امر ممکن ، اما بعید است.

اما به چه معیارهایی باید توجه ویژه ای داشته باشید؟ بسیاری از شاخصها برای بالا بردن وب سایت شما علاوه بر میزان بازدهی و رتبه بندی کلمات کلیدی Google، کمتر شناخته شده اند، و بسیار مهم هستند. در اینجا به بعضی از معیارهایی که کمتر شناخته شده اند شده :

  1. تعداد صفحات بازدید کننده از موتورهای جستجو

تغییرات قابل توجه در مقدار ترافیک شما همیشه از تغییرات در کلمات کلیدی یا رتبه بندی بهتر صفحات موجود شما نیست و این یکی از دلایل واضح تغییرات در تعداد صفحات وب سایت شماست که توسط Google نشان داده شده است. شما ممکن است افزایش یا کاهش قابل توجهی در ترافیک خود بدون هیچ کونه فعالیتی و یا بدون تغییر قابل توجهی در الگوهای کلمات کلیدی خود مشاهده کنید. این روش مفید است؟ شما به عملکرد وب سایت خود دست می یابید. اگر محتوا اضافه کنید و صفحات را indexed نکنید. اگر گوگل در سایت شما را عمیقا جستجو کند، می توانید این را به برخی از تغییراتی که اخیرا انجام داده اید وصل کنید و برای خودتان یادداشت کنید که این اقدام خاص تاثیر مثبتی داشته است. به عنوان مثال، اگر ساختار ناوبری خود را تغییر دهید و متوجه شوید که بازدیدتان بیشتر شده، می توانید آن را به عنوان یک تمرین مفید یادآوری کنید و در این راستا وب سایت خود را آزمایش کنید.

  1. تقسیم بین ترافیک مارکدار و غیر مارک

کلمات کلیدی مارک آنهایی هستند که اشاره مستقیمی به نام شرکت یا نام محصول شما می کنند، در حالی که بدون مارک ها فقط اصطلاحات گسترده ای را در رابطه با کسب و کار شما در نظر می گیرند و بیشتر مربوط به صنعت هستند. مشاهده میزان هر دو نوع ترافیک و نحوه ی انجام آنها ، به شما کمک می کند تا بین آنها تعادل ایجاد کنید. از یک طرف، ترافیک مارک معمولا از نظر تبدیل خالص بهتر است، و این عمدتا به این دلیل است که وقتی فردی کلمات کلیدی مارک را که قبلا در مورد کسب و کار شما می داند جستجو می کند احتمالا به دنبال یک مورد خاص است. به عبارت دیگر، ترافیک مارک به معنای وابستگی و آگاهی بیشتر از برند است.از سوی دیگر، ترافیک غیر مارکدار است که شما بیشتر از کاربران جدید خود، بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه ای برای آینده کسب و نام تجاری خود به وجود می آورید.

  1. خطاهای خالی

Google Search Console به طور پیشفرض خطاهای خالی را به صورت دستی نشان می دهد. هر گونه خطای خالی را که متوجه آن شدید، باید بلافاصله عمل برطرف کنید، یعنی وجود آن به معنی آن است که بعضی از قسمت های وب سایت شما به دلیل عدم وجود ترافیک کار نمی کنند. ابتدا باید خطاهای سایت را مورد توجه قرار دهید زیرا آنها بر کل وب سایت شما تأثیر می گذارد. DNS و سرور مهمتر هستند: Googlebot به هیچ وجه به سایت شما متصل نمی شود، و سرور شما برای پاسخ دادن زمان زیادی میخواهد. استفاده از Fetch با گوگل و دستورالعمل های راهنما، نقطه شروع خوبی برای حل این مشکلات است.

  1. تبدیل نهایی (دستیابی به اهداف)

ما در مورد تبدیل نهایی صحبت می کنیم، دستاورد و هدف نهایی که در کسب و کار شما تعیین می شود،مثلا: برای یک خرده فروش آنلاین، هدف نهایی این است که اجناس خود را به فروش برساند، به طور کلی شما باید نتایج واقعی را اندازه گیری کنید، چیزی که باعث می شود به مشتریان شما اضافه شود تبدیل نهایی می تواند به شما نشان دهد که چگونه استراتژی شما کار می کند و اگر شما باید چه چیزی را تغییر دهید.

  1. نمایه Backlink

Backlink ها هنوز نقش مهمی را در SEO ایفا می کنند، اما کمیت آنها اهمیت زیادی ندارد و کیفیت آن بسیار مهم است. یک Backlink از یک وب سایت معتبر قدرتمند، این است که به راحتی آن را دریافت کنید. و این روزها ممکن است گوگل شما را مجازات کند اگر شما از لینک هایی با کیفیت پایین استفاده می کنید. بنابراین، کیفیت Backlink شما، مهم است، نه تعداد لینکهای شما. با ایجاد محتوای ارزشمند لینک هایی با کیفیت بالا را دریافت کرد. SEO بسیار مهمتر از اندازه گیری دقیق معیارها و اقدامات مکانیکی برای بهبود آنها است استراتژی SEO بیشتر در مورد دیدن تصاویر بزرگ با استفاده از معیارهای کمتر شناخته شده برای به دست آوردن معنای تغییرات که با منبع خود اتفاق می افتد، و اقدام سریع بر اساس یافته های خود است.

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها