آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5 راز موفقیت آمیز بازاریابی ویدیویی

امروزه ما آمارهای زیادی از این قبیل را شنیده ایم: 5 میلیارد ویدیو هر روز در YouTubeمشاهده می شود ،که این آمار بیشتر از طریق متن و تصاویر بهمراه فیلم های اجتماعی ایجاد می شود ، فیلم ها در صفحات اول80٪تبدیل ها را افزایش می دهند و 80٪از کاربران آگهی ویدیویی را که در یک ماه گذشته مشاهده کرده اند به یاد می آورند.

بله این خوب است! اگر اینگونه باشد ، بهترین راه حل برای اطمینان از فعالیت های بازاریابی ویدیویی خود را در هدف های خود دارید و رسانه های اجتماعی خود را به جلو سوق می دهید. در زیر برخی از نکات کاربردی را برای کمک به شما در ایجاد فیلم های آنلاین قانع کننده ، الهام بخش و عملی نشان می دهیم.

 1. فیلم خود را در بصورت داستانی متمرکز کنید ، نه صرفاً برای فروش
  1. Center Your Video Around the Story, Not The Sale

در اینترنت انبوهی از فروش وجود دارد که به طور جدی آزار دهنده و دفع مشتریان شماست. اجازه ندهید که نام تجاری شما آن شخص باشد - در عوض ، فیلم شما باید در حول داستان باشد نه فروش. به یاد داشته باشید: همان قوانینی که برای بازاریابی با محتوای نوشتاری اعمال می شود ، برای بازاریابی ویدیویی نیز اعمال می شود - روی ارزشی که برای مشتریان خود ارائه می دهید متمرکز شوید.

با توسل به نیازهای مصرف کنندگان و خواسته های پنهان خود ، از بیشترین انرژی احساسی برای فیلم استفاده کنید. همیشه می توانید یک راه ارتباطی با مخاطبتان را در انتهای ویدیوی خود قرار دهید.

فیلم ویدئویی چگونه شیشه ها ساخته می شوند از Warby Parkerرا ببینید ، نمونه ای عالی از داستان پردازی که روی ریشه های این برند ، اخلاق ، فرهنگ و مردم آن ها متمرکز است تا "عینک"خود را به نمایش بگذارد.

 1. بهترین ویژگی ویدیوی خود را در 10 ثانیه بیان کنید
  2. Make your Video Feature the Best 10 Seconds Ever

یک پنجم از بینندگان شما طی 10 ثانیه یا کمتر از یک ویدیوی کلیک خواهند کرد. کوتاه و نکته ای - این همان چیزی است که متخصصان فیلم توصیه می کنند. توصیه ما؟ از حق قصه مطلع شوید و انتظارات را از ابتدا (در 5 تا 10 ثانیه اول) مدیریت کنید.سعی کنید با پرسیدن سؤال و استفاده از تیزرها ، کنجکاوی مخاطبان خود را برانگیزید و فوراً توجه آنها را جلب کنید.

ویدئوی شما باید فوراً ارزش خود را بیان کند و پاسخ دهد که "چرا باید آن را تماشا کنم؟" سؤالی که در ذهن مخاطب شما خواهد بود. آیا باید آنها را تماشا کنند؟

 1. از شوخ طبعی خود در فیلم استفاده کنید.

به گفته تیم واشر، مدیر رسانه های اجتماعی در سیسکو "غالباً در دنیای شرکت ها ، مردم از کمدی عصبی می شوند و می گویند که این متعلق به اینجا نیست. اما اگر این کار ممکن است به شما کمک کند تا به یک نکته کارآمد و اقتصادی برسید ، چرا چنین نمی کنید. آن را امتحان کنید و ببینید که آیا می توانید آن را عملی کنید؟ "

بنابراین مخاطبان شما چه چیزی می خواهند؟ آنها می خواهند بخندند ، می خواهند احساس روشنگری کنند ، می خواهند 9 تا 5 ثانیه از حالت کسل کننده خود بیرون بیایند و واقعیت های خود را فراموش کنند.

خوب ، یک مارک تجاری می تواند جوایز استفاده از طنز در محتوای ویدئویی خود را بدست آورد. به عنوان نمونه از اسنیکرز استفاده کنید. سرگرم کننده و آرام باشید و نگران نباشید ، پیشرفت می کنید. مطمئن باشید که در تمام زمینه های زندگی خود ایده های تازه ای را پیدا خواهید کرد.

 1. فیلم خود را برای SEOبهینه کنید

تاکتیک های زیادی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از پیدا کردن فیلمهایتان در موتورهای جستجو راحت استفاده کنید. اولین کاری که شما باید برای به دست آوردن حداکثر مقدار جستجوگرها از فیلم خود انجام دهید (قبل از آپلود کردن ویدیوی خود در هر سایت اشتراک گذاری) میزبانی آن در دامنه شخصی شما است.همچنین امکان جاسازی در ویدیوی خود مهم است زیرا این امر به شما در افزایش احتمال دریافت پیوندهای بازاریابی ورودی کمک می کند.

وقتی صحبت از ویدئو برای SEOمی شود ، توضیحات همه چیز است. چرا؟ خوب ، توضیحات به عنکبوتهای جستجوی Googleاجازه می دهد تا از ویدیوی شما استفاده کنند و درک کنند که محتوا چیست.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که فیلم های شما با کلمات کلیدی مرتبط نشان داده شده اند و کاملاً با توضیحات گسترده و عناوین منحصر به فرد توضیح داده شده اند. این قانون را در نظر داشته باشید: هدف Googleاین است که برای کمک به شما در رتبه بندی به شما نیاز دارد.

 1. به مشتریان خود با ویدیو آموزش دهید و خودتان را اثبات کنید
  5. Educate your Customers with Video Prove Yourself

آیا می دانید 65٪مخاطبان شما یادگیرنده تصویری هستند؟ یکی از قدرتمندترین روش هایی که می توانید برای بازاریابی ویدیویی از آن استفاده کنید ، آموزش مخاطبان خود است. و نکته مهم این است که آموزش و پرورش به اشکال مختلفی حاصل می شود. به عنوان مثال ، شما می توانید به مشتریان خود آموزش دهید که چگونه از محصول یا خدمات خود استفاده کنند و نکات مفیدی در مورد چگونگی استفاده بیشتر از آن ارائه دهید. یا می توانید یک سمینار ایجاد کنید تا دانش صنعت خود را به نمایش بگذارید ، نام تجاری خود را به عنوان رهبر فکر قرار دهید ، به زندگی مصرف کنندگان خود بیفزایید و در این فرآیند جمع آوری کنید.

ویدیو همچنین می تواند اثبات اجتماعی برای محصول یا خدمات شما باشد. هنگام ایجاد داستان های موفقیت ویدیویی ، روی داستان مشتری خود و موفقیت او در استفاده از محصول / خدمات شما متمرکز شوید. این الگوی شگفت انگیزی است که ما به شما ارائه میدهیم. از تاثیر آن غافل نشوید.

سری ویدیوهای Upworkرا بگیرید که نقش آنها را در ارائه استعداد ماهر به شرکتها در هر اندازه در مقیاس جهانی نشان می دهد.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر