آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

6 ابزار قدرتمند بازاریابی آنلاین

مفهوم "استراتژی بازاریابی" قطعا می تواند برای کسب و کار های مختلف ،گوناگون باشد. این به این دلیل است که می تواند طیف گسترده ای از منابع و مهارت ها را شامل شود. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک مهمترین جنبه های یک استراتژی بازاریابی برای شما عبارتند از محتوای خلاق، بازاریابی ایمیل، رسانه های اجتماعی، جستجوگرها، وبلاگ نویسی، و تجزیه و تحلیل. سوال این است، از کجا آغاز میکنی؟اول از همه، بسیار مهم است که حضور آنلاین خود را با ایجاد یک وب سایت ایجاد کنید. پس از آن شما
می توانید ابزار بازاریابی آنلاین را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود، و همچنین ایجاد همهمه در اطراف نام کسب و کار ایجاد کنید.

تمام ابزارهایی که کسب و کار شما می تواند از آن بهره مند شوند در حال حاضر در وب سایت شما از طریق Ascend by Wixدر دسترس است. این یک راه حل برای تمام نیاز های بازاریابی کسب و کار مهم خود است. همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد، این ابزار بازاریابی بصری، شما را قادر به ساخت استراتژی بازاریابی می کند که به کسب و کار شما اجازه رشد می دهد.

1.Email Marketing(بازاریابی ایمیلی)

بر اساس یک مطالعه تحقیق بازاریابی، تا سال 2020 نزدیک به نیمی از جمعیت جهان، از ایمیل استفاده خواهند کرد. بنابراین، اگر فکر می کنید بازاریابی ایمیل از کار افتاده است،تجدید نظر کنید! ارسال ایمیل به مشتریان یکی از موثرترین (و رایگان) راه برای در ارتباط بودن با آنها است.

ابزار بازاریابی ایمیل توسط Wixاین امکان را می دهد. از قالب های آماده به گزینه های کاملا قابل تنظیم، شما می توانید انتخاب کنید که چه مقدار تلاش و سبک شخصی می خواهید در پیام های خود قرار دهید. در هر صورت، با استفاده از این راه حل، محتوای شما زیبا خواهد شد و مطمئن باشید که مشتریان خود را تحت تاثیر قرار می دهید.

در بالای همه اینها شما به راحتی می توانید مخاطبین خود را در لیست پستی خود ادغام کنید. هنگامی که ایمیل های خود را ارسال
می کنید،بازگشت و ردیابی آمار (باز می شود، کلیک ها، و نمایش ها) از طریق پلت فرم.
این یکی از ابزار بازاریابی Wixاست که شما را در وقت و پول صرفه جویی می کند، در حالی که اجازه می دهد مخاطبان خود را در کسب و کار خود به روز نگه دارید و روابط پایدار با آنها ایجاد کنید.

2. Social Posts(پست های اجتماعی)

یک استراتژی بازاریابی بدون حضور رسانه های اجتماعی کامل نیست. بنابراین اگر شما با محبوب ترین کانال ها آشنا هستید،یک لحظه برای بررسی این راهنمای رسانه اجتماعی وقت بگذارید. فعال بودن در این سیستم عامل ها شامل ارسال منظم و پیوسته است.

در حالی که ایجاد محتوا و پر کردن تقویم خود ممکن است یک کار سنگین به نظر برسد،خوشبختانه یک ابزار به اشتراک گذاری اجتماعی وجود دارد که به شما کمک می کند به آسانی پست هایی را ایجاد کنید که به طور کامل نمایه و احساس برند شما را نشان دهند.

3. Video Maker(سازنده ویدئویی)

آیا می دانستید که محتوای ویدیویی می تواند به افزایش 157 درصدی ترافیک اساسی برای وب سایت شما منجر شود؟این و بسیاری دیگر از آمار بازاریابی ویدئویی ثابت می کنند که چرا کسب و کار شما باید بر روی این روند بازاریابی دیجیتال قرار گیرد. شما ممکن است فکر کنید که ایجاد فیلم ها نیاز به زمان، تلاش و مهارت های خاص دارد. در حقیقت، اگر می توانید چند دقیقه صرفه جویی کنید، فقط می توانید محتویاتی را که میخواهید در یکی از ابزارهای فوق العاده قرار دهید را آپلود کنید و اجازه دهید آن را از روند کل ایجاد برای شما مراقبت کند. این دقیقا همان چیزی است که Ascend Video Makerتوسط Wixدر مورد آن است.

سازنده ویدئو یکی دیگر از ویژگی های موجود در داشبورد کاربر شما تحت ابزارهای بازاریابی Ascendاست. با این کار، می توانید یک ویدیو تبلیغاتی برای کسب و کار خود ایجاد کنید، یک فروش را اعلام کنید، یا با اضافه کردن مطالب خود، طراحی و موسیقی، یک داستان الهام بخش بگوید.. اگر محتوای داخلی زیادی برای کار با آن نداشته باشید، از تصاویر، الگوها و صداهای رایگان موجود درون محصول استفاده کنید. در کمتر از یک دقیقه ویدیو شما تولید و آماده برای آپلود در وب سایت شما، سیستم عامل های اجتماعی، یا ذخیره شده برای بعد.

video maker.

4. SEO (سئو)

در صورتی که هیچ کس نمی تواند شما را آنلاین پیدا کند، هیچ مشکلی در داشتن تمام این استراتژی های دیگر وجود ندارد. و SEOمناسب نتیجه تمام کار سخت شما برای بهبود وضعیت خود در صفحات نتیجه موتورهای جستجو است. استراتژی SEO(جستجوگرها) شامل چیزهای زیادی است. مانند تحقیق کلمات کلیدی، اجرای کلمات کلیدی در عنوان، توضیحات، متن altو در سراسر سایت شما و وظایف بیشتری برای رتبه بندی وب سایت شما بالاتر است. خوشبختانه، برای کمک به پیگیری تمام این مراحل، Wix SEO Wizشما را با یک چک لیست سفارشی فراهم می کند.

5. Blog(وبلاگ)

کمک دیگر به استراتژی SEOخود، وبلاگ نویسی است. این یک ابزار مهم برای کمک به کسب و کار شما در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو به دلیل این واقعیت است که آن را می افزاید: مطالب مرتبط تر و مفید تر به وب سایت خود را به چشم گوگل و بازدید کنندگان سایت.

دلایل بسیاری وجود دارد که سیستم عامل های وبلاگ نویسی به شما این ارزش را می دهند. مانند اجازه دادن به آموزش بازدیدکنندگان شما و یا، خودتان را به عنوان یک متخصص در حوزه خود بنا نهید یا به عنوان راه دیگری برای فروش محصولات خود استفاده کنید.

پس از ایجاد وبلاگ خود، می توانید شروع به ایجاد یک انجمن پیروان کنید. از طریق عضو منطقه (یک ویژگی است که اجازه می دهد تا کاربران به ثبت نام خود و به سایت و به پیشنهادات منحصر به فرد دسترسی داشته باشند.) بازدیدکنندگان می توانند پست ها را دنبال کنند، در مورد آنها نظر بدهند و حتی اگر مایل باشند به نویسندگان می رسند. چند ویژگی دیگر نیز وجود دارد، از قبیل قابلیت های تبلیغی اجتماعی، هشتگ های قابل جستجو، توانایی مدیریت چندین نویسنده، یکپارچگی یک گزینه اشتراک ایمیل، ارائه تجربه تلفن همراه استثنایی و خیلی بیشتر.

blog

6. Chat(گفتگو)

پیشرفت های تکنولوژیکی باعث شده است مصرف کنندگان امروز دو مورد اساسی از مارک ها انتظار داشته باشند: آنها معتبرتر یا "انسانی" عمل خواهند کرد و به درخواستها سریعتر از همیشه پاسخ خواهند داد. یک راه حل کسب و کار شما می تواند برای مقابله با هر دو از این نیاز در یک بار با ارائه یک راه حل چت آنلاین در وب سایت شما.

چت به شما این اجازه را می دهد تا با مشتریان خود در زمان واقعی از لحظه ای که آنها را به وب سایت خود وارد کنید ارتباط برقرار کنید. این ارزشمند است زیرا شما برای پاسخ به سوالاتی که بازدیدکنندگان ممکن است داشته باشند در دسترس هستید. اما مهمتر از همه، شما می توانید بازاریابی محصولات و خدمات خود را از ابتدا آغاز کنید.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر