آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونگی روند جستجوگرها و تاثیر آن بر ترافیک سایت

در ایالات متحده تنها، ما هر ماه به طور متوسط 12 میلیارد جستجو در وب انجام می دهیم. برخی از این نمایشگاه های جستجو توسط مشتریان ایده آل شما انجام می شود.

این که آیا شما یک بازاریاب B2Bیا B2Cیا یک متخصص جستجوگر هستید، خبر خوب این است که 70 درصد از لینکهای جستجو کاربران که بر روی آنها کلیک می کنید، نتایج جستجوی ارگانی هستند.

برای حصول اطمینان از رتبه بندی و دید موتور جستجوگر شما باید با تمرکز بر روند صنعت، به تغییرات نتایج جستجو پاسخ دهید. بعد از آن، هر زمان که گوگل، الگوریتم به روز شده جستجو هوش مصنوعی را منتشر می کند، چهره موتورهای جستجو تغییر می کند. این می تواند تاثیر منفی خود را بر کمپین جستجوگرها و بازاریابی رسانه ای شما داشته باشد.

شما ممکن است این تغییرات را مشاهده نکنید، اما آنها وجود دارد، به نحوی که موتور جستجو کار می کند و نحوه تولید نتایج جستجوی آن را بافته می شود. به همین دلیل است که شما باید به موتورهای جستجو مانند یک متخصص جستجوگر نگاه کنید و همیشه مطابق با الگوریتم جستجوی فعلی در حال حاضر، به روز شده و محتوای خود را با نیازهای کاربر تطبیق دهید.

همانطور که شما به طور مداوم این کار را انجام می دهید، نه تنها ترافیک جستجوی ارگانیکرا تولید می کنید، بلکه نام تجاری شخصی شما نیز شکل جدیدی خواهد یافت - و جذب مشتری به عنوان یک بازاریاب دیجیتال دیگر بدون هیچ زحمتی خواهد بود.

وبلاگ ها ترافیک بیشتر را برای شرکت ها تولید می کند. وقتی که شما در آن هستید، وبلاگ نویسی منجر به ترافیک بیشتر نتیجه جستجو می شود. در حقیقت، وبلاگ نویسی اولین عامل افزایش ترافیک است، در حالی کهSEOدر مرحله دوم قرار دارد.
Blogging generates the most traffic for companies.

شما ممکن است نوسانات در رتبه بندی های جستجو را ببینید - این طبیعی است - اما اگر شما طراحی وب سایت و صفحات وب خود را به درستی ساخته و به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا با ساخت لینک، متن لنگر، و توصیف عالی - قرار میدهید پس نگران نباشید.

دستیار دیجیتال خودتان شوید و از این گرایش های SEOبرای ردیابی جریان مداوم ترافیک آلی برای صفحات خود استفاده کنید.

روند شماره 1: کاهش تمرکز بر کلمات کلیدی و رتبه بندی جستجو

تجربه کاربر جستجو به طور قابل توجهی تحت تاثیر دستگاه هایی است که مردم استفاده می کنند: قرص، رایانه های شخصی، تلفن های همراه، برنامه های موبایل و غیره

در حال حاضر افراد اطلاعاتی در مورد سیستم عامل هایی که در آنجا موتور جستجوی Googleرا راه اندازی نشدند، مصرف
می کنند.

به عنوان مثال، سهم دقیقه های دیجیتال را بر اساس دستگاه ها و جمعیت ها در نظر بگیرید. شما می توانید ببینید که 54٪از هزاره ها (18 تا 24 ساله) از موتورهای جستجو بر روی تلفن های همراه خود استفاده می کنند، در حالی که افراد در 50 سالگی ترجیح می دهند از جستجو در رایانه های شخصی استفاده کنند. هوش مصنوعی در حال تغییر است و امروزه همه متخصصان جستجوگرها و مشاوران SEOبه شرکت ها می گویند که تمرکز خود را برای سازگاری با دستگاه های تلفن همراه تطبیق دهند.
Trend #1: Diminishing focus on keywords and search rankings

مصرف اطلاعات در سراسر کانال ها، دستگاه های تلفن همراه و برنامه های کاربردی به این معنی است که گوگل باید زمینه بازی را تنظیم کند.

از سال 2013 تغییری چشمگیری در نحوه قرار دادن صفحات وب در Googleداشته است. اجازه دهید من یک مطالعه موردی کوتاه را با شما به اشتراک بگذارم که به شما نشان می دهد منظور من چیست:

در سال 2012، در یک کنفرانس بازاریابی رسانه های اجتماعی، یک دوست نزدیک را دیدم. در آنجا، او به من گفت که برای هر کلمه کلیدی که او انتخاب کرده است، او را در معرض ترافیک ارگانی قرار داده است.

او تعدادی از صفحات خود را که منحصرا در نتایج جستجو رتبه بندی کرده اند به من نشان داد. برخی از محتویاتش واقعاً بی معنی بود، و با این حال او به عنوان یک کارشناس جستجوگرها پول زیادی پرداخت کرد، خدمات خود را به فروش می رساند، به عنوان دستیار دیجیتال کار می کرد و همچنین درآمد کمیسیون های وابسته را کسب می کرد.

در سال 2014 پیشترفت سریع و روبه جلو - لحن خود را به طور کامل تغییر داده است. او هنوز یک دوست است، اما او با تغییر زمان تغییر کرد. او بهترین کلمات کلیدی را تکان داد، درآمدش به دنبال آن بود و اکثر مشتریان با پرداخت زیاد او را ترک کرد تا به دنبال دستیاران دیجیتال و جستجوگرهای سایتی باشد که می توانستند با این برنامه دریافت کنند.

دوست من موفق به شناخت آشکار نشد: تمرکز صرفا بر روی کلمات کلیدی و ایجاد پیوند برای بهبود رتبه بندی جستجو کافی نیست. همه کمپین های جستجوگرها و بهترین شیوه هایی که ما می دانیم بی ارزش هستند - اگر شما نیازهای کاربران را برآورده نمی کنید.

برای روشن شدن، گوگل هنوز به کلمات کلیدی متکی است تا مخاطبان خاصی را که در جستجوی هستند را درک کنند، اما نه برای اندازه گیری مفید بودن یا ارتباط محتوا.

اجازه دهید نمونه هایی را به شما نشان دهم:

برو جلو و جستجو برای کلمه کلیدی "بهترین طلا و جواهر تمیز کننده" انجام بده.

برای پیدا کردن یک صفحه محصول در 10 نتایج برتر، به سختی تلاش خواهید کرد. در عوض، شما صفحات با مقالات عمیق و با کیفیت بالا را پیدا خواهید کرد، فقط بررسی متا را ببینید. روندهای SEOبه محتوای با کیفیت بالا نزدیک تر می شوند و نتایج جستجو این را ثابت می کنند.

best gold jewelry cleaner.

شما فکر می کنید که گوگل یک فروشگاه فروش طلا و جواهر فروشی را به طور مرتب انجام می دهد. اما، این مورد در اینجا نیست.

چرا اینطور است؟

بخشی از آن این است که طی سالها، گوگل برنامه نویسان ماهر، برنامه نویسان و روانشناسان را برای کمک به آنها در درک و آزمایش آنچه مردم واقعا از موتورهای جستجو می خواهند، استخدام کرده است. این نوع از هوش مصنوعی تبدیل به یک بازی تعویض شده است، و به این معنی است که کمپین های جستجوگرها نیاز به تطبیق این گرایش های SEOجدید دارند.

در مثال بالا، گوگل از طریق بینش کاربر و داده های رفتار در طول مدت زمان طولانی جمع آوری شده است که افرادی که به دنبال تمیز کردن جواهرات طلا هستند، حقیقتا بدنبال یک محصول نیستند، بلکه در عوض آنها اطلاعات مفیدی را می خواهند.

آنها به دنبال یک مقاله یا یک ویدیو هستند که آنها را به چگونگی تمیز کردن جواهرات آنها نشان می دهد.

بیایید به چند نمونه دیگر نگاه کنیم:

هنگامی که شما برای جستجوی عبارت "buy whiteboard" جستجو می کنید این نتایج را می گیرید.
 buy whiteboard you get these results

آیا متوجه شدید که هیچ یک از نتایج ارگانیک برتر سایتها یا وبلاگهای وابسته نیست؟ در عوض، آنها همه سایتهای خرید معتبر هستند - Best Buy، Staples، و غیره

بنابراین، چرا Googleاین صفحات وب را بالاتر از سایت های متعلق به بازاریابان شخصی قرار داد؟

با گذشت زمان، گوگل مقدار زیادی اطلاعات رفتار کاربر را جمع آوری کرده است که می گوید این جستجوگرها یک سایت خرید معتبر را می خواهند. آنها می خواهند یک تخته سفید از bestbuy.comرا از buy-whiteboard-online.netخریداری کنند.

این روندهای جستجوگرها نمی روند. گوگل فقط می خواهد ببیند که چگونه می رود. این تغییرات در اینجا برای ماندن وجود دارد. انتخاب های شما این است که انجام آنچه را که انجام می دهید و یا آموختن خود را برای مبارزات سازگاری با این هوش مصنوعی جدید تطبیق دهید.

این تقریبا برای هر کلمه کلیدی مشابه است - یا صفحات محتوا یا سایت های خرید بالا در بالای نتایج موتور جستجو هستند.

به عنوان مثال، جستجو برای "دوچرخه های هیبریدی بالا" نتایج مشابهی را به دست می آورد. چند سال پیش، این کلمه کلیدی نتایجی را شامل می شود که شامل جدول مقایسه ای از نوعی است. اما امروز نتیجه نهایی یک مقاله به خوبی نوشته شده است؛

top hybrid bikes

آیا هنوز هم ممکن است برای کلمات کلیدی دقیق رتبه بندی شود؟ به عنوان مثال، هنگامی که شما کلید واژه اصلی خود را در عنوان محتوای یا متا توضیحات خود قرار می دهید، آیا کار می کند؟ بله،

واقعیت این است که شما کلمه کلیدی را که در عنوان یا توضیحات متا قرار داده اید عامل تعیین کننده آن نیست. تجربه کلی کاربر که صفحه وب شما ایجاد می کند، چیزی است که شمارش دارد.

اجازه بدهید با ارائه مثال به شما نشان دهم، با استفاده از کلمه کلیدی که ما از همه زمان ها استفاده می کنیم: "نوشتن سرفصل های مطالب".

شما ممکن است فکر کنید موتور جستجوی گوگل مانند گوگل صفحات محتوا را با کلمه کلیدی دقیق در برچسب عنوان بالاتر از سایر صفحات رتبه بندی می کند، اما 10 نتایج جستجو نتایج دیگری را به شما نشان می دهد:

دقیقا به همین دلیل است که هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی خاص است و امیدوار باشید که رتبه خوبی برای آن تعیین کنید، دیگر بهترین استراتژی SEOچیست؟

بیایید نگاه انتقادی تری به نتایج فوق داشته باشیم. توجه داشته باشید که اولین نتیجه حاوی کلمه کلیدی "ارسال یک عنوان غیر قابل مقاومت" است. پس چرا در بالا نشان می دهد؟ این صفحات دقیقاً کجا هستند؟

آنها رتبه بندی نمی کنند، زیرا این صفحات اطلاعات مفید برای کاربران ارائه نمی کنند. مردم با صفحات راضی نیستند و بنابراین آنها را در سایت های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک نمی گذارند یا به آنها لینک می کنند.

گفته می شود راه های اثبات شده ای وجود دارد که هنوز می توانید ترافیک ارگانی را مدیریت کنید. ذهنیت خود را بر این اهداف متمرکز کنید:

  1. دیدگاه ساخت نام تجاری: فکر کنید از جستجوگرها به عنوان فرآیند افزایش دید در نام تجاری در کانالهای مختلف استفاده کنید.

یکی از راه های انجام این کار این است که مطالب خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی منتشر کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از فیس بوک برای بهبود SEOخود را با ایجاد لینک به صفحات مفید مطالب خود استفاده کنید.

trand

و شما نتایج مشابهی با کسی که محتوای محتوا را میبینید، خواهید داشت. بر طبق گفته کوراتا، بیش از 50 درصد از بازاریابان که محتوا را نگه می دارند، نشان می دهد که دیدگاه های نام تجاری خود را در نتایج جستجو افزایش می دهد، همراه با رهبری فکر، بهینه سازی موتور جستجو، ترافیک وب و مشارکت خریدار در تمام سیستم عامل ها از جمله دستگاه های تلفن همراه و فروشگاه برنامه.

این به این معنی است که شما باید در شبکه های اجتماعی مانند Twitter، Facebook، Pinterest، Google+، LinkedInو Periscopeفعال شوید.

مکان های بیشتری که سایت شما ذکر شده است، داده های بیشتری که گوگل بر روی آن جمع آوری می کند. در نهایت، رتبه بندی های خود را بهبود می بخشید، تا زمانی که شما همچنان به انتشار مطالب جدید و اعمال لمس کارشناسان SEOاعمال کنید.

هنگامی که شما در حال ایجاد نمایه نام تجاری هستید، ترافیک بهتر را دریافت خواهید کرد، صرف نظر از این که آیا شما با کلید جستجوگر خود به یک کلیدواژه خاص می روید یا خیر.

بعضی از علامت های تجاری برتر در 10 گوگل برترند، نه به این دلیل که آنها در بهینه سازی موتورهای جستجو خوب هستند، بلکه به این دلیل که فعالیت های رسانه ای قوی اجتماعی دارند. به عنوان مثال، Etsy.com را برای کلید واژه محبوب "برچسب های هدیه دست ساز" رتبه بندی می کند.

چرا لینک سایت ایجاد نمی شود به صفحه وب Etsy؟ می تواند این باشد که Etsy.comبه طور فعال صفحه را تبلیغ نمی کند. آنها لینک های خشونت آمیز را برای آنها ایجاد نمیکنند.

پس، چگونه Etsyغلبه بر SERPsاست؟

Etsyقادر به رتبه بندی برای کلمه کلیدی با کیفیت بالا بدون در نظر گرفتن ساخت لینک به دلیل بازدید از نام تجاری خود را در سراسر شبکه های رسانه های اجتماعی.

افرادی که برچسب های هدیه دست ساز را از Etsy.comخریداری کردند، آنها را دوست داشتند و به دوستان و همکارانشان در فیس بوک، توییتر، پینترست و دیگر سیستم عامل های اجتماعی گفتند.

شما احتمالا شروع به درک روند، اما آیا این بدان معنی است که سیگنال های اجتماعی باعث بهبود رتبه بندی جستجو می شوند؟ من نمی توانم بگویم که به طور قطعی از آنجا که گوگل به اندازه کافی صحبت نکرده است.

اما می توانم بگویم که سیگنال های اجتماعی باعث افزایش دید بهتری از نام تجاری می شود و وقتی گوگل این اطلاعات را از طریق هوش مصنوعی جمع آوری کرده است، صفحه وب را بیشتر مورد سوال قرار می دهد.

  1. ایجاد یک تجربه محتوا ثروتمند:کارشناسان هوشمند جستجوگرها و دستیاران دیجیتال هوشمند امروزه مطالب مفیدی را ایجاد می کنند.

آنها متوجه شده اند که بازاریابی ورودی سود می کند. طبق گفته HubSpot، "54درصد بیشتر ورودی از طریق خروجی تولیدمی شود."محتوای غنی تجربه مشتری شما را بهبود می بخشد. هنگامی که مشتریان خوشحال هستند، شما محصول خود را خریداریمی کنید. بهتر است که به مشتریان تجربیات به یاد ماندنی بدهید، بیشتر احتمال دارد آنها از شما خرید کنند.

  Create a richer content experience:

با پاسخ دادن به سوالات خود یک تجربه محتوای غنی را برای کاربران ایجاد کنید.

از آنجا که کلمات کلیدی برای این روزها دشوار است، توصیه می کنم از Quoraاستفاده کنید تا سوالات مربوط به مخاطبان مورد نظرتان را بیابید. توضیحات متا را بررسی کنید تا یک نگاه اجمالی به آنچه که سوالات مخاطبان شما را دنبال می کند نگاهی بیندازید.

به جای تلاش برای رقابت با مارک های بزرگ با حوزه قدرت قوی که در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو می آید، با ایجاد محتوا عمیق و مفید با هدف قرار دادن کلمات جستجوی مکالمه، آنها را تکمیل می کند.

اگر محتوایی مناسب برای پاسخ به این سوالات ایجاد کنید، متوجه خواهید شد که نرخ تبدیل شما افزایش خواهد یافت.

"محتوا"راه پیش رو است. محتویات بیشتری تولید و توزیع کنید برای ساختن دیدگاه نام تجاری خود، اصطلاحات جستجوی جستجوی طولانی تر، شروع به رتبه بندی می کنید، حتی اگر شما آنها را به طور مستقیم هدف قرار ندهید. همچنین با محتوا بیشتر می توانید فرصتی برای افزایش فرصت های ایجاد لینک و موفقیت در نتایج جستجوی آلی داشته باشید.

This study found that 70% of search traffic is long tail.

بنابراین، در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی، تمرکز کمتر بر روی کلمات کلیدی و توجه بیشتر به سوالات کاربر، بینش و قصد پشت هر کلمه کلیدی وجود دارد.

روند شماره 2: افزایش اهمیت سیگنال های اجتماعی

من قبلا در مورد تاثیر سیگنال های اجتماعی در رتبه بندی جستجو صحبت کرده ام و این که دیدگاه نام تجاری را بهبود می بخشد.

Trend #2: Increasing importance of social signals

علاوه بر این، سیگنال های اجتماعی می تواند قدرت دامنه و صفحه را بالا ببرد، حتی اگر لینک ها از پست های فیس بوک و توییت ها هیچ نتیجه ای نداشته باشند.

هنگامی که شما توزیع محتوا را در میان پورتال های اجتماعی مختلف، به ویژه افرادی که دارای عملکرد قوی آلی هستند، متوجه خواهید شد که پیوندهای بیشتری کسب خواهید کرد.

مطالعه اخیر در مورد تجربه مشتری نشان داد که وقتی افراد در سایت شما خریداری می شوند و از تجربه لذت می برند، در مورد خرید خود در رسانه های اجتماعی صحبت خواهند کرد.

با این حال، این یک شمشیر دو طرفه است. اخبار خدمات بد بدست می آید دو برابر تعداد زیادی از مردم به عنوان ستایش برای خدمات به مشتریان خوب است.

customer service.

گوگل در حال حاضر "عملا 100٪" اقدامات دستی را گزارش می دهد. بنابراین، اغلب زمانی که شما تعداد زیادی از مردم را به بررسی منفی از یک نام تجاری در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی، گوگل یک مجازات دستی بر روی آن را اجرا کنید.

با یک بررسی دستی یا اقدام، یک فرد در گوگل یک سایت خاص را که دریافت برخی سیگنال های اجتماعی را بررسی می کند، بررسی می کند و تصمیم می گیرد مجازات علیه آن (معمولا اقدامات دستی واقعا جریمه) را بررسی کنند.

بررسی کتابچه راهنمای کاربر ممکن است توسط یک گزارش اسپم از یک بیگانه یا فقط نظارت منظم Googleآغاز شود.

ویکیپدیا به شدت برای هر کلمه کلیدی شناخته شده در این جهان رتبه بندی می شود. آیا این کلمات کلیدی را هدف قرار
می دهند فقط برای رتبه بندی به شدت برای آنها؟

برعکس، سایت فقط به طور مرتب محتوای محتوائی را پوشش می دهد که هر جنبه ای از یک موضوع را پوشش می دهد و ساختمان لینک آنها چشمگیر است. به همین دلیل، محتوای آن برخی از بهترین ها را در بر می گیرد - افراد به آن پیوند دارند، توصیه
می کنند و آن را در شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. ویکیپدیا قطاری از چگونگی شبیه سازی یک جستجوگر خوب را نشان می دهد، و دستیاران دیجیتال و کارشناسان
SEOباید با احترام برخورد کنند.

البته، ویکی پدیا یک سایت عظیم با قدرت زیادی است. اما، آن نفوذ اجتماعی که آنها به صفحات وب خود منتقل کرده است، چیزی است که آنها را قوی می کند.

خط پایین این است که آیا سیگنال های اجتماعی باعث بهبود رتبه بندی جستجو می شوند یا خیر، شما باید یک حضور اجتماعی ایجاد کنید تا مشتریان بالقوه فرصت بروز نام تجاری خود را برای شما به ارمغان بیاورند.

بازگشت به اهداف شبکه مانند فیس بوک، Pinterest، Google+ و توییتر. این سایت ها برای کمک به شما برای برقراری ارتباط، برقراری ارتباط و دادن احساسات مردم از آنچه شما در حال تبلیغ هستند وجود دارد.

به نظر من، سیگنال های اجتماعی نتایج درازمدت تولید می کند و رتبه بندی جستجو را به نحوی بسیار قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد.

روند 3 : افزایش ارزش لینک های به دست آمده

وقتی که من حرفه ای وبلاگ نویسی خود را آغاز کردم، من معتقد بودم که "اگر شما آن را خوب ساخته اید، آنها می آیند".

هرگز چنین اتفاقی نیفتاد، زیرا بسیاری از دستیارهای دیجیتال و کارشناسان SEOمی توانند تایید کنند بریان دین با من در این مورد موافق است: تبلیغ محتوای شما برای افزایش آگاهی عمومی و کسب پیوندهای بسیار مهمتر از آنچه که بسیاری از وبلاگ نویسان متوجه می شوند.

بله، ساختمان لینک هنوز عامل تعیین کننده در رتبه بندی های آلی است، اما نحوه ارتباط این لینک ها به شما بسیار مهم است.

این روزها، اگر شما یک استراتژی بازاریابی محتوا که به شما کمک می کند "پیروزی" پیوندها را به جای مداوم پیروزی در راهبرد بعدی ساختن پیوند درخشان، به شما کمک کند، تلاش می کنید برای تولید ترافیک جستجو ارگانیک باشید.

لینک های به دست آمده لینک هایی هستند که بدون مشارکت فعال شما به شما می آیند. درست مانند رسانه های به دست آمده، آنها نتیجه ای از ارزش شما هستند. محتوای شما قبل از اینکه کسی به آن پیوند دهد، عالی باشد.

به عبارت دیگر، زمانی که یک پیوند از یک پست مهمان دریافت می کنید، آن را به دست نمی آورید. شما آن را انجام دادید اما هنگامی که کسی یک پست و لینک به شما (به ویژه در یک لینک متنی) می نویسد، شما این لینک را به دست آورده اید.

گوگل هنوز راه زیادی دارد تا درک کند که آیا ساختمان لینک به طور طبیعی یا ساخته شده است، اما در حال حاضر کار جدی را برای جداسازی این دو انجام می دهد.

بنابراین، توصیه من این است: نگران نباشید که چگونه گوگل تعیین خواهد کرد که آیا پیوند به دست آمده است یا نه.

فقط بر روی ایجاد محتوای بسیار جذاب برای کمپین جستجوگر خود تمرکز کنید و سپس آن را به دست نفوذگران که آن را تقویت می کنید. شما شاهد افزایش قابل توجهی در عملکرد جستجوی خود خواهید بود.

روند شماره 4: تمرکز بیشتر بر روی ساختن لینک شکسته

بسیاری از استراتژی های پیوند ساختمان به نظر مشکوک هستند و همچنین ممکن است سایت شما حساس به مجازات Googleباشد. اما، با ساختن لینک شکسته، شما مجبور نیستید که در مورد آن نگران باشید.

یک لینک شکسته به سادگی است - لینکی که دیگر کاربردی نیست. هنگامی که روی متن لنگر کلیک میکنید، به یک صفحه 404 یا یک صفحه نامعتبر میرسید.

از 5 استراتژی اصلی ورودی برای ایجاد پیوندها، ساختن لینک شکسته موثرتر است و راهی امن برای بهبود عملکرد جستجوی خود را بدون بالا بردن پرچم قرمز است.

لینک های ورودی هنوز یک عامل رتبه بندی قدرتمند هستند که یک غول هوش مصنوعی مانند گوگل برای رتبه بندی صفحات وب استفاده می کند. اما، همانطور که قبلا می دانید، عصر ارتباطات "کمیته" طولانی شده است. آنچه شما نیاز دارید، لینک های کیفیت هستند.

پیوندها را از لحاظ توانایی خود برای ارائه ارزش جستجوگر طولانی مدت در نظر بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که منبع لینک های شما معتبر است و در نتایج جستجو هم خوب عمل می کند.

گام های عملی پشت سازی لینک شکسته ساده است:

مرحله 1: صفحات منابع مربوط به صنعت شما را پیدا کنید: فقط به Googleبروید و یک صفحه منبع را پیدا کنید که مربوط به شما با این رشته ها است:

لینک ها + کلمه کلیدی

منابع + کلمه کلیدی شما

intitle: لینک ها

intitle: منابع

intitle: سایت ها

intitle: وب سایت ها

inurl: لینک ها

inurl: منابع

inurl: سایت ها

inurl: وب سایت ها

"لینک های مفید"

"منابع مفید"

"سایت های مفید"

"وب سایت های مفید"

"لینک توصیه شده"

"منابع توصیه شده"

"سایت های توصیه شده"

"وب سایت های توصیه شده"

"لینک پیشنهاد"

"منابع پیشنهاد شده"

"سایتهای پیشنهادی"

"وب سایت های پیشنهاد شده"

"لینک های بیشتر"

بیایید فرض کنیم که می خواهید یک صفحه منابع مربوط به "وبلاگ نویسی" پیدا کنید. در اینجا ردیف نتایج جستجو چنین است:

مرحله1: پیوندهای مربوط به صفحات وب را برای شناسایی پیوندهای مرده یا خراب بررسی کنید. بعدا باید بررسی کنیم آیا لینکهای شکسته در هر یک از این منابع وجود دارد که گوگل در دهه 10 خود رتبه بندی کرده است.

اول از ابزار Checker linkمرده بازدید کنید. URLصفحه منبع خود را به جعبه جستجو اضافه کنید. روی صفحه وب تک کلیک کنید تا تنها آن URLبررسی شود. سپس دکمه "بررسی" را کلیک کنید.

لینک های شکسته اینجا هستند:

17 لینک مرده در یک صفحه منبع تک. این برای Mashable.comو یا هر سایت بد است، بنابراین شما می توانید با استفاده از پیشنهاد جایگزینی برای این لینک ها، مالک سایت به نفع طرف مقابل باشید.

مرحله 2: با مالک سایت یا ویرایشگر سایت تماس بگیرید، در مورد لینک شکسته به آنها بگویید و یک لینک جایگزین - صفحه محتوای مفید خود را پیشنهاد کنید.

اگر گیرنده حتی کمی از متخصص جستجوگرها باشد، آنها مفاهیم را درک می کنند و به شما پاسخ می دهند.

شما می توانید ایمیل خود را پس از این قالب ایمیل مدل دهید. آن را به سایت مورد نظر خود هدایت کنید و ارسال کنید.

هنگامی که شما پاسخ مثبت از صاحب دیجیتال یا صفحه وب دریافت می کنید، می توانید منابع مرتبط و غیر قابل تحملی خود را (پست وبلاگ، مقاله، پست مهمان، پیوند ویدیویی یوتیوب، لینک دانلود گزارش PDF) ارسال کنید که می تواند جایگزین مرده ها شود ارتباط دادن.

شما می توانید از صدها یا نه هزاران پیوند استفاده کنید که هر ساله در سایت های صنعت شما شکسته می شود.

روند شماره 5: نام تجاری ذکر شده و استنادات مشترک بر عملکرد جستجو تاثیر می گذارد

بعضی از نام های تجاری و لینک های مشترک نامیده می شوند "ساختن لینک ها بدون لینک". این نه یک اصطلاح جدید SEOو نه چیزی است که گوگل از دنیای جستجوگرها خواسته است انجام دهد.

با این حال، این یکی از معیارهای قوی SEOبه شمار می آید که تاثیر آن بر روی درک کلی یک لینک در ارتباط با به روز رسانی گوگل پنگوئن و به روز رسانی ضد اسپم است.

هنگامی که گوگل شروع به کاهش ارزش لینک ها با کیفیت و شروع به توجه به دامنه و صفحه قدرت لینک های ورودی، هماهنگی نقل قول شد بسیار محبوب است.

کدنویسی چیست؟

همبستگی راه جدیدی برای تقویت قدرت پیوندهای شما بدون ایجاد ارتباط مستقیم است.

به عنوان مثال، سایت Bاشاره به سایت C، و بالعکس بدون هیچ گونه لینک مستقیم - فقط ذکر است.

اگر این به نظر ناامیدکننده پیچیده است، فقط به خاطر داشته باشید که آنچه در Googleبعد از آن است، چگونه استراتژی SEOخود محتوا به شما کمک می کند تا نفوذ ایجاد کنید، به طوری که افراد دیگر به نام تجاری شما اشاره می کنند نه به دلیل ارتباط واقعی بین شما و سایت دیگر. اما چون شما سزاوار آن هستید

این مفهوم ساده است: "وب سایت های خوب به سایر وب سایت های خوب پیوند دارند".

به عنوان مثال، هنگامی که شما به SEOفکر می کنید، چه وبلاگ هایی به ذهن می آیند؟ احتمالا همانهایی هستند که به ذهن من می آیند: Moz، موتور جستجو مجله، موتور جستجو زمین، QuickSprout.

هنگامی که شما از وبلاگ نویسی فکر می کنید، چه وبلاگ هایی به ذهن می آیند؟ Problogger، BlogTyrant، Bloggingwizardو غیره

و برای بازاریابی محتوا؟ من توصیه می کنم بازاریابی محتوا، MarketingProfs، Content Marketing Up، Copyblogger، Convinceو Convert، و غیره

نکته اینجاست!

اگر میخواهید نامهای تجاری را از سایر وبلاگها بدست آورید، با ایجاد محتوای حماسی به عنوان بخشی از کمپین جستجوگر خود شروع کنید. با محتوای حماسی، شما می توانید توجه و محتوای خود را در دست نفوذگران که دسترسی شما را تقویت می کنند.

روند 6: جستجو بهینه در سراسر سیستم عامل ها، دستگاه ها و کانال ها

مخاطب هدف شما دیگر در یک مکان در یک دستگاه دیگر نیست. موبایل بیش از حد است!

Trend #6: Optimized search across platforms, devices and channels

بیایید کمی مسابقه چند گزینه ای را امتحان کنیم: با توجه به تعداد زیادی از دستگاه های تلفن همراه، برنامه های تلفن همراه و سیستم عامل هایی که مخاطبان مورد نظر شما را با اینترنت مرور می کنند، کدام دستگاه برای شما بهینه سازی شده است؟

کامپیوتر/ قرص ها / گوشی های هوشمند / ساعتهای تلفن

سوال انحرافی. یک پاسخ واحد وجود ندارد. همه موارد فوق. "هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر است، تبدیل شدن به دقیق تر و قادر به کوچک شدن در هر پلت فرم است.

گوگل می خواهد کاربران را برآورده کند، مهم نیست چه دستگاهی استفاده می کنند. بروزرسانی تلفن همراه، که در تاریخ 21 آوریل سال تأیید شد، اهمیت دادن کاربران تلفن همراه به زمین بازی برابر با کاربران کامپیوتر را تقویت کرد.

شما متوجه خواهید شد که در این پست، من اهمیت روند جستجوگرها را به سمت تأکید بر اینکه کاربران به جای کلمات کلیدی مورد استفاده قرار می دهند، تأکید کرده اند.

این همان چیزی است که در اینجا بازی می کند. یکی از پیش بینی ها در سه ماهه سوم سال 2014 این بود که حجم جستجوی محلی تلفن همراه از 27.8 میلیارد نمایش داده شده، حجم جستجوی دسکتاپ را افزایش می دهد.

گوگل گفت که بیشتر جستجوهای آن بر روی دستگاه های تلفن همراه و برنامه های تلفن همراه از طریق رایانه های رومیزی در 10 کشور، از جمله دو کشور پرجمعیت (ایالات متحده و ژاپن) صورت می گیرد. علاوه بر این، یک مطالعه اخیر جستجوی تلفن همراه توسط یاهو هنگ کنگ نشان داد که تعداد کل جستجوها در دستگاه های تلفن همراه افزایش 43٪در سال گذشته داشته است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که چگونه شهروندان هنگ کنگ در این دو پلتفرم محبوب جستجو می کنند:

هنگامی که شما در مورد بهینه سازی محتوای خود برای کاربران تلفن همراه فکر می کنید، باید 3 چیز را به خاطر داشته باشید:

  • جستجو: شناسایی جستجوهای جستجو، تبلیغات و کلمات کلیدی که کاربران را به صفحات سایت شما از دستگاه های مختلف آورده اند.

پرس و جوهای جستجو را با یکدیگر مقایسه کنید تا کاملا درک کنید که چگونه محتوای متناسب را ایجاد کنید.

  • محتوا: کدام مطالب بیشتر کاربران را به سایت شما و صفحات فرود می آورد؟ در هر مرحله از چرخه خرید مشتری، کدام فرمت محتوای بیشترین جذب را دریافت می کند؟

آیا شما در مقایسه با آنچه کاربران دسکتاپ می خواهید، تفاوت در محتوای مورد نظر کاربران تلفن همراه را می بینید؟

  • گردش کار:چگونه محتوای شما در صفحه به طور کلی انجام می شود؟ آیا طرح بندی و منوها به کاربران کمک می کند تا به راحتی صفحات وب شما حرکت کنند؟

هنگامی که از ابزار نظارت بازدید کننده مانند Crazyegg.comاستفاده می کنید می توانید دریابید. در مقایسه با مسیری که توسط کاربران قرص و کاربران رایانه دسکتاپ گرفته می شود، چه مسیری را برای کاربران تلفن همراه انجام می دهد؟

Google Analyticsرا برای داده های کاربر بررسی کنید. شناسایی صفحات فرود (صفحاتی که کاربران وارد سایت شما شده اند) و خروج صفحات (صفحاتی که از آنها خارج شدند).

همه این فعالیتها درباره رفتار کاربر و نحوه ساخت محتوای خود برای تجدید نظر به کاربران شما، بدون در نظر گرفتن پلتفرم، کانال یا دستگاهی که آنها برای دسترسی به سایت شما استفاده می کنند، بسیار آشکار خواهد شد.

نتیجه

با توجه به ماهیت زمان واقعی جستجوها و اینکه چگونه Googleممکن است تصمیم به رتبه بندی صفحات وب فردا بکند، باید با گسترش حضور رسانه های اجتماعی برند خود آماده شوید.

شخصا، من می خواهم تا آنجا که ممکن است در مورد آخرین بروزرسانی ها و روند های گوگل در رتبه بندی جستجوی آلی، بدانم، اما من هرگز تغییرات را اجازه نمی دهم کنترل کنم که چگونه کل SEOرا ببینم.

بهترین شیوه های SEOبهترین زمان برای انجام بهترین نتایج، با توجه به تجربه کاربر است. این است که چگونه شما یک متخصص SEOمی شوید.

به عنوان مثال، من کلید واژه ها را به عنوان یک ابزار می توانم درک کنم که مشتریان من را درک می کنند. این به شما در مورد روانشناسی کاربر و نحوه متقاعد کردن کاربران خود برای اعتماد به شما و خرید از شما کمک می کند.

با شناسایی این عبارات کلمه کلیدی، من می توانم از اولویت الگوی فکر مشتری ایده آل من را بدست آورم.

بنابراین، من در ایجاد محتوای مفید و جالب توجه است که به افکار و خواسته های آنها توجه می کند، بدون استفاده از کلمات کلیدی.

اگر امروز تصمیم بگیرید که به طور مداوم بهترین مطالب را ایجاد کنید - محتوای بهتر از آنچه که در آن وجود دارد - و آن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارتقا دهید، در نهایت رتبه بندی جستجوی خود را بهبود میبخشید، و مهمتر از همه. رانندگی ترافیک منطقی را افزایش می دهد.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر