7 راه برای اداره کردن وب سایت خود

7 راه برای اداره کردن وب سایت خود

7 راه برای اداره کردن وب سایت خود

7 راه برای اداره کردن وب سایت خود

در اینجا به شما راه هایی برای جلوگیری از وجود لینک های مخرب و بهم ریختن وب سایت شما وجود دارد. طراحان وب جدید می توانند عاقلانه به دنبال این لیست باشند و خود را از وقایع اتفاقی یا عجیب و غریب نجات دهند!

  1. لینک های خود را بررسی کنید

هر چند وقت یکبار، بر روی لینک های وب سایت خود کلیک کنید. شما قطعا باید این کار را پس از ایجاد هر گونه تغییرات عمده در سایت خود انجام دهید. سرورها گاهی اوقات عجیب هستند و اگر به منابع خارجی اطلاعات پیوند داشته باشید، باید بررسی کنید و مطمئن شوید که این اطلاعات شکسته ، حذف و یا جا به جا نشده باشند.

  1. محتوای خود را به روزرسانی کنید

محتوای خارج به روز نشده جالب به نظر نمیرسد. به عنوان یک لینک شکسته بد نیست، اما می تواند باعث شود که بازدیدکنندگان وب سایت شما را ترک کنند.از دید همه اطلاعات به روز اطلاعاتی مناسب هستند.

در حال حاضر، اگر سایتی برای یک کسب و کار کوچک داشته باشید و قیمت هایتان متغییر نباشند، به طور کلی می توان تنها محتوای آن را به اشتراک گذاشت. اما اگر شما وبلاگ یا رسانه ای دارید، باید آن را به روز نگه دارید و حداقل یک بار در ماه به روز رسانی کنید.

اگر شما اطلاعات مفید، آموزش یا اطلاعات مرجع را ارائه می دهید، آن هارا نیز به روز نگه دارید. شما حتی میتوانید نسخه های جدیدی از کل مقالات را منتشر کنید زمانی که آنها تغییر می کنند.

  1. تست بر روی مرورگرها و دستگاه های جدید

وقتی یک مرورگر جدید به بازار می آید، سایت خود را آزمایش کنید. اگر دوست شما یک تلفن یا رایانه لوحی جدید دریافت کند، به وسیله ی آن سایت خود را تست کنید. نسخه جدیدی از جاوا اسکریپت به بازار می آید؟ سایت خود را با آن آزمایش کنید.

  1. همه تعاملات جاوا اسکریپت را بررسی کنید

بسیاری از سایت ها در حال حاضر به جاوا اسکریپت به عنوان عملکرد اساسی تکیه می کنند. اسکریپتر حجم زیادی از محتوا را احاطه و موجت میشود که کار کل وبسایتها متوقف یا کند شود اگر جاوا اسکریپت بی مورد کار کند.

  1. تمامی فرم ها را بررسی کنید

فرمها موضوع دیگری هستند. فرم ها معمولا برای تماس با افراد یا خرید محصولات و یا سایر وظایف بسیار ضروری استفاده می شوند. آنها یکی از راه های اصلی هستند که کاربران وب سایت ها را با اطلاعات حیاتی ارائه می دهند. اگر آنها مایل به پر کردن یک فرم داشته باشند، این بدان معنی است که آنها تقریبا تقریبا مایل هستند استفاده کنند از آنچه شما ارائه می دهید.

فرم ها می توانند به دلایل مختلف متوقف شوند. شاید این فرم JS باشد، و کار متوقف شود ، یا شاید باید نسخه PHP در سرور شما ارتقا داده شود شاید حساب ایمیل شما فرم تماس شما باشد که برای متوقف کردن کار به هر دلیلی پیام ها را ارسال میکند. شاید آنها را به عنوان SPAM پرچم گذاری کند. اگر فرم ها را به صورت منظم بررسی کنید، کسب و کار را از دست نمی دهید.

  1. به روز رسانی همه هک ها و راه حل ها

گاهی اوقات، هنگامی که شما یک سایت را ایجاد می کنید، از هک ها و راه حل ها استفاده می کنید.هنگامی که وضعیت سخت می شود، از polyfills استفاده می کنید. این طبیعی است و همه آن را انجام می دهند؛ چون مهم نیست که چقدر هک ها بدمنظر هستند سایت شما باید زیبا باشد.

اما مرورگر ها و همچنین CSS ها حداقل یک بار در سال به روز رسانی می شوند و هر زمان از تغییرات بزرگی در مرورگرها که ممکن است بر روی سایت شما تاثیر بگذارد، شنیدید، باید بررسی کنید که آیا هرکدام از هک ها و راه حل های شما منسوخ شده است یا نه. اگر اینچنین است، آنها واقعا می توانند رده سایت شما را پایین بیاورند.

  1. یک برنامه پشتیبان گیری داشته باشید

همیشه برنامه ای برای پشتیبان گیری کل وب سایت خود داشته باشید. در حال حاضر، هر میزبان مناسب و معقول باید برای شما نسخه پشتیبان تهیه کند. با این حال برای سایت های کوچکتر، شما میتوانید پشتیبان گیری را خود به طور منظم و به صورت دستی انجام دهید.

اما این مورد در سایت های بزرگ فرق میکند. افرادی هنگام دانلود داده ها به طور مرتب به مشکل برخورد میکند که برای رفع آن باید پشتیبان گیری توسط میزبان سایت به طور منظم انجام شود. این هزینه بر است اما ارزشش را دارد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها