آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

8 دلیل قدرتمند برای استفاده از بازاریابی ویدیویی

ما اخیراً یک اینفوگرافیک منتشر کرده ایم که تاثیر و قدرت بازاریابی ویدئویی را نشان میدهد.این یک تحول اساسی برای بازاریابان بوده است. طبق آمار Wyzowl ، 63٪از مشاغل شروع به استفاده از بازاریابی محتوای ویدیویی کرده اند. از این 82 درصد مشاغل احساس می کنند بازاریابی ویدیویی بخش مهمی از استراتژی آنها است. ویدیو به سرعت در حال پیشرفت است و زودتر از آنچه فکر می کنیم به ارتفاعات جدید خواهد رسید.

بدون شک ، بازاریابی ویدیویی یکی از جدیدترین موارد اضافه شده در جعبه ابزار تبلیغاتی شما است. شما هنوز هم ممکن است شک و تردید داشته باشید. آیا واقعا ارزش استفاده از فیلم برای ارتقاء مشاغل خود را در نظر دارد؟ آیا منابع کافی برای ایجاد و استفاده از محتوای ویدیویی در بازاریابی خود دارید؟

پاسخ آن واضح است: بله ، ارزش آن را دارد. نه تنها به این دلیل که همه افراد این کار را انجام می دهند بلکه به دلیل این که ویدیو یکی از متنوع ترین و سودآورترین ابزار بازاریابی دیجیتال در خارج از کشور است. در اینجا 8 دلیل برای استفاده از بازاریابی ویدیویی در حال حاضر ذکر شده است.

 1. فیلم تبلیغاتیفروش را افزایش می دهد
  1. Video Boosts Conversions and Sales

این یک اصل مهم است! فیلم ها می توانند برای شما پول زیاد کسب کنند. اضافه کردن یک فیلم محصول در صفحه اول شما می تواند نرخ تبدیل ها را 80٪افزایش دهد. و تیم Treepodiaاطمینان داده است که ویدیو فارغ از مقوله ای که شما در آن مستقر می کنید خوب کار می کند.

فیلم همچنین می تواند مستقیماً به فروش منجر شود. مطالعات نشان می دهد که 74٪از کاربرانی که یک ویدیوی توضیح دهنده درباره یک محصول را تماشا کرده اند متعاقباً آن را خریداری کرده اند. بنابراین بهتر است از هم اکنون فیلم های جالب محصولات خود را تهیه کنید!

اگر در مورد آن فکر کنید ، اثربخشی ویدیو حتی تعجب آور نیست. از این گذشته ، بینایی غالب ترین احساس ماست. بیشتر اطلاعات منتقل شده به مغز ما بصری است. بنابراین اگر در حال حاضر تصاویر می توانند درگیری گسترده را درگیر کنند ، تصور کنید که تصاویر متحرک چه کاری را می توانند به تجارت شما وارد کنند.

 1. فیلم عالی ROIرا نشان می دهد
  2. Video Shows Great ROI

برای اینکه بیشتر هیجان زده شوید ، 83٪از مشاغل می گویند که فیلم بازده خوبی را برای سرمایه گذاری فراهم می کند. اگرچه تولید فیلم هنوز ساده ترین و ارزانترین کار نیست ، اما زمان زیادی را می پردازد. علاوه بر این ، ابزارهای ویرایش آنلاین فیلم ، به طور مداوم در حال بهبود و مقرون به صرفه تر شدن هستند. و حتی تلفن های هوشمند شما می توانند فیلم های بسیار مناسبی را از قبل تهیه کنند.

خبر خوب دیگر این است که فیلم های شما لازم نیست که کامل باشند. این محتواست که مهم است! آخرین تحقیقات نشان می دهد که کاربران اکثراً توسط ویدیوهایی که محصول یا خدمات را به طور واضح توضیح نمی دهند ، خاموش شده اند. کیفیت پایین و طراحی ضعیف تقریباً اهمیتی ندارند. بنابراین عادلانه است که بگوییم که فیلم مانند پیتزا است - وقتی بد است ، هنوز هم خیلی خوب است!

 1. ایجاد اعتماد ویدیو

اعتماد، پایه و اساس تبدیل و فروشاست. اما ایجاد اعتماد باید به خودی خود یک هدف باشد. کل مفهوم بازاریابی محتوا مبتنی بر اعتماد و ایجاد روابط طولانی مدت است. فروش خود را متوقف کنید و با ارائه اطلاعات جالب و مفید به افراد اجازه دهید به شما مراجعه کنند. اگر به بازاریابی محتوا جدی هستید ، باید در مورد ویدیو نیز جدی باشید.

فیلم های تبلیغاتی نیز می توانند اعتماد را تقویت کنند. برخی از مصرف کنندگان همچنان به دلیل ترس از تقلب و تقلب در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت تردید دارند. اما فیلم های بازاریابی موثر محصولات شما را به صورت مکالمه ارائه می دهند. این حس یک رویکرد فردی را ایجاد می کند به همین دلیل 57٪از مصرف کنندگان می گویند که فیلم ها اعتماد به نفس بیشتری به خرید آنلاین می دهند.

 1. Google Loves Videos

فیلم ها به شما امکان می دهند زمان سپری شده توسط بازدید کنندگان در سایت خود را افزایش دهید. بنابراین ، قرار گرفتن در معرض طولانی تر باعث ایجاد اعتماد می شود و به موتورهای جستجوگر سیگنال می دهد که سایت شما از محتوای خوبی برخوردار است. Moovlyبه ما آمار و ارقامی شگفت انگیز را می دهد: اگر 53 ویدئوی تعبیه شده در وب سایت خود داشته باشید ، احتمالاً 53 بار بیشتر در Googleظاهر می شوید. از آنجا که Googleاکنون صاحب YouTubeاست ، افزایش قابل توجهی در میزان تأثیرگذاری فیلم بر رتبه موتور جستجو شما وجود دارد.

مطمئن شوید که فیلم های خود را در YouTubeبرای SEOبهینه می کنید. عناوین و توضیحات جالب بنویسید. پیوندی به وب سایت ، محصولات و خدمات خود اضافه کنید.

 1. درخواست های ویدیویی برای کاربران تلفن همراه
  5. Video Appeals to Mobile Users

فیلم و موبایل با هم دست به دست می شوند. 90٪از مصرف کنندگان فیلم ها را از طریق تلفن همراه خود مشاهده می کنند. گزارش های YouTubeهر ساله مصرف ویدیوی تلفن همراه 100٪افزایش می یابد. از آنجایی که مردم دوست دارند ویدیوها را در حال تماشای خود مشاهده کنند ، و تعداد کاربران تلفن های هوشمند در حال افزایش است ، مخاطبان ویدیوی شما بیشتر و بیشتر می شوند.

رشد ویدئوی موبایل به معنای آن است که مارک ها باید به تجربه شخصی که مردم در تلفن های هوشمند خود دارند حساس باشند. به عنوان مثال ، در محتوای ویدیویی که مصرف می کنند ، انتخاب بهتری به آنها بدهید.

 1. بازاریابی ویدیویی می تواند همه چیز را توضیح دهد

آیا محصول جدیدی را ارائه می دهید یا یک سرویس؟ برای نشان دادن نحوه کارکرد ، یک ویدیو ایجاد کنید. 98٪از کاربران می گویند که آنها یک ویدیوی توضیح دهنده را مشاهده کرده اند تا درباره یک محصول یا خدمات بیشتر بدانند. به همین دلیل است که 45٪از مشاغل که از بازاریابی ویدیویی استفاده می کنند گفتند که در صفحه اصلی خود یک فیلم توضیح دهنده دارند. از این مشاغل ، 83٪گفتند که ویدیوی توضیح دهنده صفحه اصلی آنها مؤثر است.

سعی در توضیح مفهوم دشوار دارید؟ فیلم های متحرک ایجاد کنید. انیمیشن می تواند مفاهیمی را به زندگی منتقل کند که هیچ متن یا فیلم زنده قادر به انجام آن نیست. علاوه بر این ، سرهای خسته کننده صحبت دیگر دیگر کافی نیستند تا درهم و برهمی شکسته شوند. فیلم های متحرک ترکیبی کامل از سرگرمی ، دلتنگی و سادگی هستند. و آنها کار می کنند

 1. فیلم حتی تنبل ترین خریداران را درگیر می کند
  7. Video Engages Even the Laziest Buyers

ویدیو ابزاری عالی برای یادگیری است ، اما مصرف آن نیز بسیار آسان است. زندگی امروز خیلی شلوغ است که وقت کافی برای خواندن توضیحات محصول طولانی داشته باشید. مشتری مدرن می خواهد محصول را در عمل مشاهده کند. اولویت ویدیو یکی از مهمترین نیروهای محرک استفاده از فیلم در بازاریابی محتوای شماست.

بازاریابی ویدیویی می تواند مخاطبان گسترده ای را به خود جذب کند ، و در سطوح مختلف کار کند. حتی تنبل ترین ها. مطمئن شوید که نه تنها به چشم بلکه گوش مشتری بالقوه را نیز هدف قرار داده اید. مزیت رقابتی شما دو برابر می شود!

 1. ویدئو سهام اجتماعی را تشویق می کند

در هشتمین گزارش سالانه صنعت بازاریابی رسانه های اجتماعی مایکل استلزنر اظهار داشت: 60٪از بازاریابان اجتماعی در سال 2015 از محتوای ویدیو استفاده کرده اند و 73٪از کل پاسخ دهندگان برنامه ریزی کرده اند که از آن در سال 2016 استفاده کنند.

شبکه های اجتماعی همچنین محتوای ویدیویی را با ویژگی های جدید خود ترغیب می کنند. فیس بوک 3600 ویدئو ، فیلم زنده و زندگی (یک برنامه ویدیویی محور برای نوجوانان) راه اندازی کرده است. اینستاگرام فیلم ها و داستان های اینستاگرام 60 ثانیه ای را در معرض نمایش گذاشت ، توییتر Periscopeدارد. و یوتیوب دومین شبکه اجتماعی محبوب جهان است.

با این حال ، در یک زمینه رسانه های اجتماعی ، بازاریابان ویدیو باید به خاطر داشته باشند که مردم احساسات را به اشتراک می گذارند ، نه واقعیت ها. 76٪از کاربران می گویند اگر سرگرم کننده باشد ، یک ویدیوی مارک دار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بنابراین برای تشویق سهام های اجتماعی فیلم های سرگرم کننده ایجاد کنید. احساسات دقیقاً ROIنیستند اما سهام اجتماعی می تواند باعث افزایش ترافیک به سایت شما شود و شما می توانید آن را از آنجا بگیرید.

نکته اصلی 1: تبلیغات ویدیو شگفتی است

این را بشنوید: میانگین کلیک در تبلیغات ویدیویی 1.84٪است. این بالاترین CTRاز همه قالبهای تبلیغاتی دیجیتال است! و برای تبلیغ ویدیوی غیرقابل رد 15 ثانیه در YouTube، نرخ تکمیل 92٪است. برای تبلیغات ویدیویی پرشکوه ، نرخ 9٪است.

تبلیغات ویدیویی در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز بسیار مؤثر است. آنها آموخته اند که 74٪از کل آگهی فراخوان را می توان در 10 ثانیه اول فیلم دریافت کرد. بنابراین ، در عوض با ایجاد تبلیغات ویدیویی با نابینایی بنر مبارزه کنید.

نکته اضافی 2: ویدیو کمپین های ایمیل شونده است

وقتی فیلم ها را از قبل ایجاد می کنید ، مطمئن شوید که آنها را در کمپین های بازاریابی ایمیل خود وارد کنید. یک ایمیل مقدماتی که شامل یک ویدیو است، میزان کلیک را از طریق افزایش 96٪دریافت می کند! این یک روش عالی برای کنار آمدن از رقابت و پیگیری پیام شماست.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر