آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روندهای برتر بازاریابی ویدئویی در سال 2019

1. اکثر مصرف کنندگان، محتوای ویدیویی را به خواندن ترجیح می دهند. اولویت مصرف کننده منجر به انفجار ویدئویی در بازاریابی محتوا خواهد شد. ویدیو بیشتر برای تبدیل و تولید محصول استفاده خواهد شد. بسیاری از خریداران بالقوه نمی خواهند با فروشنده ها صحبت کنند. این جایی است که ویدیو می تواند در مراحل بعدی بر فروش تأثیر بگذارد.

2. کیفیت محتوا بسیار مهم است ، اما کیفیت تولید اهمیت چندانی ندارد. کیفیت تولید و جنبه های فنی باید خوب باشد اما در سطح جهانی نیست. کیفیت بهتر تولید با اعتماد به نفس بیشتر ارتباط دارد ، اما نمی تواند کمبود ماده را جبران کند. بنابراین ، فیلم های زنده Facebook، ضبط های وبینار ،و سایر مواد ویدئویی با کیفیت تولید کافی و مناسب تا زمانی که خود محتوا جذاب باشد ، کار خواهند کرد.

3. پذیرش کیفیت تولید به اندازه کافی خوب منجر به حجم انبوهی از محتوای ویدیویی خواهد شد که به صورت موقت در سیستم عامل هایی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و غیره ایجاد شده است.

4. این امر باعث می شود كه برند ها شروع به تفكر استراتژیك در مورد فیلم كنند. چگونه قالب ها و کانال های مختلف ویدیویی می توانند از یکدیگر پشتیبانی کنند. چگونه می توان محتوای ویدیوی سنگی را ایجاد کرد که بتواند با سایر قالب های محتوا اتمی شود ، گسترش و ترکیب شود. یافتن راه هایی برای به دست آوردن بیشترین مسافت پیموده شده از ویدیوهای آنها.

5. داستان پردازی مهمتر از همیشه خواهد بود. افراد می توانند لیستی از حقایق یا دستورالعمل ها را در یک مقاله بخوانند اما در یک ویدئو ارائه دهند ، و شما مخاطبان خود را از این راه به دست بیاورید. جریان ارائه و ارتباط عاطفی با بیننده در حال ساخت یا شکستن یک فیلم است.

6. آزمایش در بازاریابی ویدیویی. هیچ قانون مشخصی وجود ندارد. هنگامی که برند ها در حال درک کردن رویکرد خود در مورد فیلمبرداری هستند ، باید آزمایشات طولانی زیادی انجام شود در مقابل نسخه های کوتاه در کانال های مختلف. انیمیشن ، سر صحبت کردن ، بازیگران ، CGI. نحوه معرفی و فراخوانی برای اقدام در این ویدئو.

7. فیلم ها برای سیستم عامل های خاص و موارد استفاده متفاوت باید بهینه شوند. به عنوان مثال ، بعضی اوقات باید فیلم ها را بدون صدا نگاه کنیم. زیرنویس ها یا متن روی صفحه که پیام را منتقل می کنند وقتی صدایی وجود ندارد. تحقیقات درمورد تبلیغات تلویزیونی نشان می دهد وقتی آگهی زیرنویس های مشابه یک زبان را داشته باشد ، فراخوانی پیام بهتر است.

8- پخش مستقیم فیلم به بخشی مهم از محتوای ویدیو تبدیل خواهد شد. در قالب زنده خود و ترویج مطالب ضبط شده پس از این رویداد. رویدادهای زنده را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورید ، یک جلسه پرسش و پاسخ به صورت زنده برگزار کنید ، مصاحبه تأثیرگذار برای تعامل و ایجاد آگاهی از برند کمک می کند.

9. فیلم = یوتیوب. فیس بوک سعی خواهد کرد رهبری ویدیو را از یوتیوب گرفته باشد. یوتیوب مکانی عالی برای سازندگان و مارک های مستقل برای ایجاد موارد زیر است. کسب درآمد راه حل روشنی در YouTubeو نه در فیس بوک دارد. فیس بوک برای یافتن ستارگان بزرگ یوتیوب به سکوی خود باید راهی پیدا کند.

/11trend video marketing/Youtube-Marketing.jpg

10. فیلم ها همچنین در فروش و پشتیبانی شخصی استفاده می شود. این میتواند با دو راه انجام شود. اولین و گزینه مقیاس پذیر تر استفاده از کلیپ های از پیش ضبط شده با فروش یا حمایت از افراد است. گزینه دوم ضبط پیام کوتاه برای نیازهای خاص است تا مشتریان (بالقوه) بتوانند در یک زمان مناسب آنها را تماشا کنند.

11. ROIبازاریابی ویدیویی. اندازه گیری بالای ویدیوی می تواند دشوار باشد ،اما بازدید بالاو در نتیجه فروش بیشتری دارد. ویدئو چرخه فروش را سرعت می بخشد زیرا آینده نگران کمتر فکر می کنند و زودتر عمل می کنند.

نتیجه

تبلیغات ویدئویی روز به روز مقرون به صرفه تر و گسترده تر می شود. تصویب ویدیو تا حد زیادی رشد می کند زیرا پیشرفت در فناوری به دلیل گسترش در سرتاسر جهان و دسترسی آسان سریع است. ساخت فیلم های بازاریابی برای تجارت شما نیاز به خلاقیت و دانش روانشناسی انسان دارد. این اجزا باعث می شود معجزه واقعی تبلیغات با حداقل هزینه ایجاد شود.

تبلیغات ویدیویی خلاق با بار احساسی ، می تواند در عرض چند روز در اینترنت پخش شود و میلیون ها بازدید مشاهده کند. و این تمام نکته بازاریابی ویدیویی است: تنها راه دیده شدن و زنده ماندن خلاق بودن است!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر