آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

8 آموزش طراحی وب سایت که ارزشمند هستند

این که شما نمیتوانید تفاوت بین HTML و CSS را بفهمید و یا سعی دارید وبسایتی را که قبلا ساخته اید را کامل کنید، چیزی است که می تواند طراحی وب سایت شما را به همراه آموزش های سطح بعدی انجام دهد. منابع زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا مهارت های طراحی وب خود را بهبود ببخشید.در اینجا ما وب سایتهایی را به شما معرفی میکنیم که از طریق آنها انجمن های بزرگ طراحان وب بهترین شیوه ها را برای شما به اشتراک می گذارند.

  1. ترس از اینترنت: HTMLو CSSبرای طراحان غیر وب

دوئل پویا از تصویرگر جسیکا هیرش و طراح وب Russ Maschmeyer آموزش طراحی وب سایت را به یک اثر هنری تبدیل می کنند. با فرض اینکه شما هیچ نمیدانید اینترنت چیست می توانید به این آموزشها بروید، یک مقدمه ای به HTML که در آن HTML را در شرح می دهد،این قابلیت دسترسی بیشتری از آن ندارد.

آذران تک

  1. کتابخانه طراحی وب: HTMLبرای مبتدی ها

این آموزش چهار بخشی یک منبع عالی برای مبتدیانی است که هیچ اشرافی به برنامه نویسی ندارند؛ زیرا اصول اولیه HTML را در اصطلاحات ناپلئون توصیف می کند (هر چند که به عنوان زبان نشانه گذاری متن متداول قابل دسترسی نیست) .

آذران تک

  1. 1stWebDesigner:آموزش ویدیویی پایه طراحی وب

این آموزش دارای سه بخش (با فیلم های مفید)که اساسا یک فروشگاه یکپارچه برای اصول طراحی وب است، ارائه یک روند کامل از طراحی وب و ابزار مورد نیاز شما است. اولین تمرین شامل برنامه ریزی و سرفصل، ابزار و پانل های فتوشاپ و طراحی در فتوشاپ می باشد. دوم تگ های HTML و ساختار و همچنین خواص CSS اصلی را پوشش می دهد. و سوم، نشانه گذاری کامل HTML و استفاده از سبک CSS را پوشش می دهد.

آذران تک

  1. Lynda.com: آموزش طراحی وب

آموزش Lynda مبتنی بر اشتراک، طیف گسترده ای از دوره ها و فیلم های مستقل در طراحی وب سایت به صورت دقیق، دارای دوره های پایه طراحی وب در نتیجه یک مکان عالی برای شروع است و در صورت نیاز به اصول اولیه، گزینه های فراوانی در سطح مهارت های دیگر وجود دارد.

آذران تک

  1. w3schools.com: مهارت های آموزشی

در اینجا آموزش های گسترده در زمینه های اصلی برنامه نویسی مورد استفاده در طراحی وب شامل HTML، CSS، JavaScript، SQL، PHP و JQuery فراهم شده است. آنچه که این آموزشها را از هم جدا می کند، این است که آنها در تمرینات شما را در هر فصل ترکیب می کنند تا بتوانید در زمان یادگیری تمرین کنید.

آذران تک

  1. Tuts+: مقدمه ای بر ترکیب

مطمئنا، شما باید برای طراحی یک وب سایت HTML و CSS را بدانید. این جایی است که Tuts+ با آموزشهای مفیدی در ترکیب صفحات وب وارد می شود.

آذران تک

  1. Codrops: آموزش طراحی وب

Codrops یک سایت عالی از سبک های CSS آماده برای استفاده است. علاوه بر این، کتابخانه آموزش طراحی وب Codrops ، انتخاب بزرگی است از چگونگی ارسال پست برای هر کارایی که می خواهید در سایت خود ایجاد کنید.

آذران تک

  1. Treehouse: ساخت یک وب سایت Responsive

هنگامی که به پایه های طراحی وب تسلط دارید، گام بعدی این است که سایت خود را Responsive کنید، یعنی طراحی باید بسته به اندازه و رزولوشن صفحه نمایش بازدید کننده تغییر کند، بنابراین کاربران از هردستگاه از دید بسیار خوبی برخوردار خواهند بود. در Treehouse مجموعه ای جامع از آموزش برای داشتن سایتی برای تلفن همراه است.

آذران تک

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


ثبت نظر