آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه Blockchain بر طراحی وب سایت در سال 2019 تاثیر خواهد گذاشت؟

اطلاعاتی که شما در رابطه با تکنولوژی Blockchain می شنوید، در حال حاضر تاثیرات عمده ای در جنبه های مختلف حوزه دیجیتال داشته است، با وجود اینکه خیلی جدید است. Blockchain می تواند شیوه ای که ما از اینترنت استفاده می کنیم را تغییر دهد و در برخی موارد تغییرات قبلا صورت گرفته است. این فناوری به خصوص در مورد استفاده از اینترنت در طراحی وب تاثیر می گذارد. در سال های آینده، انتظار می رود که Blockchain اثرات بیشتری بر توسعه وب داشته باشد. توسعه دهندگان وب نیاز به انطباقسریع با این تکنولوژی برای رشد دارند. همانطور که در حال حاضر پیش بینی شده است که برخی از تغییرات باید در طراحی وب به جای این فناوری جدید انجام شود. این مهم است که بدانید چگونه Blockchain بر طراحی وب تاثیر خواهد گذاشت.

موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال

blockchain

به طور سنتی لازم است منابع اطلاعاتی از گوگل مانند انجام بازاریابی دیجیتال جمع آوری شود. به این دلیل است که این منابع بعضی از معتبر ترین منابع اطلاعات در مورد محصولات مختلف هستند. اما از طریق فن آوری Blockchain امکان دریافت اطلاعات به طور مستقیم از مشتریان امکان پذیر است. دلیل اصلی این است که امکان ایجاد پروفایل های مختلف مشتریان بدون نیاز به انجام "درب عقب" برای به دست آوردن داده های خود وجود دارد. این مشتریان مایل هستند جزئیات خاصی را درباره خود به اشتراک بگذارند و همچنین می توانند کنترل کنند که چه چیزی نمی توانند به اشتراک بگذارند. این بدان معنی است که به یک معنا، بازاریابان و افراد جستجوگر قادر خواهند بود به راحتی اطلاعات دقیق تر مشتریان را بدست آورند، اما این بدان معناست که اگر مشتریان اطلاعات خود را پنهان کرده باشند، نمی توان آنها را خریداری یا به سرقت برد.

توسعه دهندگان وب باید وبسایتی را طراحی کنند که اطلاعات را در مورد مشتریان به راحتی جمع آوری کنند. این بدان معنا نیست که امنیت و حریم خصوصی مشتریان نقض شود - کاملا مخالف است. با این حال، اطلاعات جمع آوری شده تنها چیزی است که مشتریان مایل به اشتراک دارند.

مزایای اصلی این عبارتند از:

جداسازی مشتریان به گروه ها آسان تر خواهد بود.
آیا ممکن است ترجیحات مشتریان مختلف را بدانیم؟
اطلاعات جمع آوری شده دقیق تر خواهد بود.
توسعه وب سایت ها در وردپرس نیز برای تطابق با این تغییرات بهبود می یابد.

با این وجود، به این معناست که بازدیدکنندگان می توانند ترجیحات خود را بسیار آشکارا بیان کنند و تصمیمات طراحی سایت را مطلع سازند. طراحانی که تمایل به ایجاد طرح های خود با خواست مردم را ندارند، کمتر مورد پیگرد قرار می گیرند.

بهبود امنیت

blockchain

یکی از نگرانی های عمده در تنظیمات فعلی اینترنت امنیت است. بسیاری از مردم در مورد امنیت اطلاعات خود در اینترنت نگران هستند. اما blockchain برای وب سایت ها این امنیت را تضمین می کند. دلیل اصلی این است که امنیت، یکی از ستون های اصلی blockchain است. با استفاده از کاربران blockchain می توانید داده های خود را همیشه رمزگذاری کنید. در نتیجه اطلاعاتی که افراد اجازه دسترسی به آن ندارند، نمی توانند دسترسی پیدا کنند. این همچنین به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا اطلاعات خود را کنترل کنند.

امنیت افزایش یافته باید در جنبه های دیگر استفاده از اینترنت گنجانده شود. این امر به طراحان وب منجر می شود که راه هایی را برای ترکیب این تکنولوژی پیدا کنند. از این رو بسیاری از مردم احساس امنیت بیشتری خواهند کرد و اطلاعات شخصی خود را در اینترنت فراهم می کنند.

واقعیت این است که اطلاعات ارائه شده توسط کاربران در یک مکان مرکزی قرار نخواهد گرفت و به طور مطلوب ایمن می شود. داده ها از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند و امنیت لبه برای امنیت بیشتر رمزگذاری می شوند. در حال حاضر هر blockchain پس از 10 دقیقه محتوای آن را مجددا تایید می کند. هنگامی که توسعه دهندگان وب تکنولوژی مدرن را به دیگر جنبه های استفاده از اینترنت متصل می کنند، امنیت به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

طراحان و طراحان وب که از blockchain استفاده نمی کنند، به عنوان ساخت و طراحی سایت هایی با امنیت کمتردیده می شوند.

ایجاد وب سایت های تعاملی بیشتر

blockchain

یکی از جنبه های اولیه blockchain ، تعاملی بودن بسیار آن است. این بدان معنی است که وقتی blockchain و توسعه وب گرد هم می آیند سطح تعامل همیشه افزایش می یابد. طراحان وب، کارهای بزرگی را برای ایجاد وب سایت های تعاملی ایجاد خواهند کرد. این تقریبا اجباری است که وب سایت ها را بیشتر تعاملی ایجاد کند زیرا خیلی بیشتر است. مثال خوبی در مکان هایی مانند گوگل وجود دارد که در آن هیچ صفحه ای متمرکز وجود نخواهد داشت. در عوض، یک پلت فرم تعاملی وجود خواهد داشت که به عنوان شرایط و تغییر محیط تغییر خواهد کرد. فکر کنید که وب سایت شما به عنوان یک گوگل داک است که همیشه در حال تکامل است. این کار چگونه blockchain را انجام می دهد.

تمام طراحان وب و توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که مسائل پیچیده مانند تحلیل و انتزاع به کاربران منتقل نمی شود. در عوض، توسعه دهندگان مجبور خواهند شد در این زمینه و هم چنبن در زمینه های مختلف کار کنند. کاربران نمی دانند که در پشت صحنه چه اتفاقی افتاده است. در عوض، آنها تنها قادر به لذت بردن از وب سایت های تعاملی هستند که دارای ویژگی های پیشرفته تر هستند.

رابط های وب سایت های مدرن به کاربران مختلف اجازه می دهد تا از همان داده ها در یک زمان استفاده کنند، در صورتی که همه آنها مجوز دسترسی به داده ها را دارند. همچنین امکان تصمیم گیری بر تعداد کاربران ،که یک کاربر خاص در یک زمان معین می تواند با آن ارتباط برقرار کند، وجود خواهد داشت. سطوح افزایش تعامل توسط blockchain تحریک می شود، زیرا این یکی از مهم ترین الزامات در blockchain است. بنابراین پیش بینی می شود که blockchain تاثیر زیادی بر طراحی وب و توسعه وب خواهد داشت.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر