آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

تقویت رتبه بندی وب سایت شما

هیچ چیز نمی تواند به شما در رسیدن به مخاطب بیشتر از محتوای عالی کمک کند، اما نکاتی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رتبه بندی خود را افزایش دهید و اطلاعات ارزشمندی برای کاربران فراهم کنید.در اینجا سه راه برای کمک به شما در افزایش رتبه بندی وب سایت و پیدا کردن کاربران بیشتر ارائه شده است.

  1. از ویدئو و رونویسی استفاده کنید

همانطور که میدانید ویدیو یک راه عالی برای ارتباط با کاربران در وب سایت شماست.فیلم های کلیدی ویدئویی تمام صفحه ، کلیپ های کوتاه برای جلب توجه و همچنین تصاویر متحرک می توانند اطلاعاتی را برای کاربران فراهم کنند.اغلب در طراحی وبسایت ها، از عبارت " donrsquo;t tell،show برای توصیف فرایند طراحی استفاده می کنیم. ایجاد یک ویدیو یک منبع آموزشی کامل و با ارزش برای کاربران باشد. اطمینان حاصل کنید که یک ویدیو با کیفیت بالا ایجاد می کنید.ویدیو را به وب سایت خود آپلود کنید و اطمینان حاصل کنید که یک تصویر بند انگشتی برای آن ایجاد کرده اید که دیدی جذاب و جالب را نشان می دهد. این "تصویر کوچک" می تواند کاربران را به تماشای ویدیو جذب کند.

سپس میتوانید یک رونوشت کامل از ویدیو ایجاد کنید و آن را در صفحه با خود ویدیو قرار دهید.این کار دو مزیت دارد:

  • اینکار باعث می شود که این ویدیو برای افراد بیشتری قابل دسترسی باشد زیرا می توانند اطلاعات آن را بخوانند.
  • اینکار به ربات ها اجازه میدهد محتوای متن اضافه شده را مورد جستجو قرار دهند. (رباتها نمیتوانند آنچه را که در ویدیوی هست را بخوانند و فقط متادیتای مرتبط با آن را میخوانند.)
  1. لینک به منابع درست

پیوند به منابع داخل و خارج وب سایت شما اهمیت زیادی ندارد. مهم این است که وب سایت شما دارای یک منبع معتبر و اطلاعات صحیح باشد.استفاده از لینک ها برای الگوریتم جستجوی گوگل بسیار مهم است.

منابع مناسب برای پیوند دادن اعتبار را در نظر بگیرید.محتوای خود را به منابع مربوط به سایر وبسایتهایی که در حال حاضر دارای اعتبار جستجو خوب هستند، مرتبط کنید.وب سایت هایی که در .gov و .orgبه پایان رسیده اند عموما قدرت بیشتری نسبت به .com دارند. از این نوع منابع در موارد مناسب استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید که لینک یک منبع مرتبط با محتوای شما است.

برای استفاده از لینک های داخلی نیز باید بین محتواهای مرتبط در وب سایت خود ارتباط برقرار کنید. (لینک های داخلی می تواند به وب سایت و صفحات شخصی شما کمک کند تا افراد بیشتری به دنبال آنها باشند.)

تمام لینک های مناسب را به تعدادی از منابع مرتبط لینک کنید. چندین کلمه کلیدی را برای پیوند خود انتخاب کنید. برای یک محتوا که 500 کلمه است، سعی کنید سه تا پنج لینک مرتبط را که ترکیبی از انواع ذکر شده است، اضافه کنید.در حالی که برای شما کنترل کردن منابع سخت است،ولی این مورد یک عامل مهم است. منابعی که به آن پیوند می دهید، درواقع همان منابعی هستند که می خواهید از آنها پیوند بگیرید.

  1. برچسب مانند یک نرم افزار

یکی از اولین راهنمایی هایی که شما در مورد خواندن در مورد جستجوگرها دریافت می کنید، استفاده از متا تگ ها است. بیشتر طراحان وبسایت این کار را انجام می دهند و اینکار مثل برچسب گذاری است.

متا تگ ها کلمات کوچکی هستند که محتوا را توصیف می کنند و بخشی از کد وب سایت و محتوای صفحه به تنهایی نیستند.

انواع اصلی متا تگ ها و نحوه استفاده از آنها :

برچسب عنوان: این همان چیزی است که در نوار مرورگر ظاهر می شود. موتورهای جستجو فکر می کنند این عنوان صفحه است و اغلب مطابق با عنوان واقعی محتوای یا ویژگی H1 است.

ویژگی توصیف متا: این احتمالا مهمترین متا تگ برای کاربران است و یک شرح کوتاه است که در لیست موتورهای جستجو ظاهر می شود. اگرچه تعداد کاراکترها به صورت دوره ای تغییر می کند، اما استفاده از حدود 300 کاراکتر ایده آل است. سعی کنید متاهای مختلفی برای هر صفحه ای متناسب با محتوای آن صفحه بنویسید.

نتیجه

جستجوی از یک وب سایت آغاز می شود. شما باید اطلاعات ارزشمندی را برای کاربران خود تهیه کنید. شما نمیتوانید اطلاعات دیگران را کپی کنید. یک موضوع را پیدا کنید و مالک آن شوید. سپس میتوانید مطالب مربوط دیگر را به محتوای خود لینک کنید.هدف این است که یک منبع معتبر اطلاعات منحصر به فرد باشد. محتوایی را ایجاد کنید که به مردم کمک میکند و نتایج جستجو زیادی دنبال دارد.


ثبت نظر