آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

طرح های خودرا به نمودارهای کاربری تبدیل کنید

طراحی بهترین جریان کاربر برای محصول شما قطعا کار ساده ای نیست. قبل از اینکه درست بشه، چندین تکرار نیاز دارد. ایجاد و به روز رسانی نمودارهای کاربر عمدتا یک روند دردناک برای طراحان محسوب می شود، و بسیاری از آنها به این دلیل به طور کامل از آن صرف نظر می کنند. ارائه جریان کاربر به ذینفعان در واقع آنها را برای درک و پیگیری سفر کاربری آماده میکند و در واقع بخش چالش برانگیزی است.سرریز به شما کمک می کند دقیقا همان کاری را ک باید، انجام دهید. این توانایی شما را به طور مؤثر در برقراری ارتباط کاری قدرتمند میکند، در حالی که به طور کامل مخاطبین خود را بایک جریان تعاملی انتخاب کرده اید .

ایجاد جریان کاربر در دقیقه

ایجاد جریان نمودار کاربر با اوورفلو یک تجربه سریع و لذت بخش است. شما می توانید آنرا به ابزار طراحی مورد علاقه خود متصل کرده و همگام سازی کنید، تمام لایه ها و کارهای خود را حفظ کنید. به راحتی آهنرباهای خود را برای ساختن اتصالات خود بکشید، متن، شکل ها و تصاویر را اضافه کنید تاظاهر خودراکامل کنید. ظاهررا با استفاده از سبک ها و تم ها،سفارشی کنید تا یک طرح تجاری کاملا سفارشی ایجاد کنید که متناسب با طرح ها و مخاطبین شما باشد.

طرح های خود را ارائه دهید

ارائه طرح های خود با اوورفلو، باعث میشود شما همواره خوب بنظربرسید. شما می توانید طرح های خود را با جریان تعاملی ارائه کرده وکل جریان خود را با استفاده از کلید های پیکاندار و یا کلیک کردن بر روی اتصالات مرورکنید.اگر می خواهید صفحه جریان خود را با صفحه نمایش نشان دهید، می توانید به راحتی از حالت جعبه سریع نمونه اولیه استفاده کنید.

اشتراک برای دریافت بازخورد ارزشمند

نمودارهای جریان کاربر خود را در Overflow Cloudبه اشتراک بگذارید و به مخاطبان خود اجازه ی سفر جادویی در مرورگر وب خود و یا دستگاه تلفن همراه رادهید. صادرات در PDF، PNG، یا جریانهای کاربر خود را چاپ کنید و روی دیوارها قرار دهید.تا کنون بیش از 35،000 طراح اینکارراانجام داده و آن را دوست داشتند. سرریز در حال حاضر در بتا عمومی است و بطوررایگان دردسترس برای دانلود است


ثبت نظر