پنج راه برای تقویت سرمایه گذاری در وب سایتی که برای کسب و کار شما طراحی شده است

پنج راه برای تقویت سرمایه گذاری در وب سایتی که برای کسب و کار شما طراحی شده است

پنج راه برای تقویت سرمایه گذاری در وب سایتی که برای کسب و کار شما طراحی شده است

پنج راه برای تقویت سرمایه گذاری در وب سایتی که برای کسب و کار شما طراحی شده است

یک شرکت وب موفق، مبتنی بر ایده های ابتکاری و قابلیت آنلاین است که این امر نه تنها لازمه ی یک صفحه وب کاربردی است،بلکه استفاده را آسان و صفحه وب زیبایی را ایجا میکند، بیشتر موفقیت های کسب و کار شما در اینترنت به استراتژی های بازاریابی وب شما بستگی دارد.

موفقیت مداوم، نگهداری و گسترش شرکت شما به ناچار وابسته به تزریق بودجه توسط یک سرمایه گذار خواهد بود. جذب سرمایه یک داستان متفاوت برای هر صنعت است. در اینجا مجموعه ای از راه های برای پیشبرد در جستجو برای سرمایه گذاری های اضافی برای شروع طراحی وب سایت شما است.

در مورد کار خود صحبت کنید

به عنوان یک شرکت توسعه وب، شما از داشتن توانایی برای نشان دادن مهارت های خود به سرمایه گذاران بالقوه سود می برید. وب سایت شرکت شما زمین شماست. مهم است که هر بخش قابل دسترس از شرکت شما به سمت سرمایه گذاران بالقوه سرازیر شود.

انتظار سرمایه گذاران جدی برای دیدار هر گوشه ای از وب سایت شما، مثل:جستجو برای تناقض در HTML ، CSS و حتی JavaScript / JQuery سایت شما. هر تیم توسعه وب به طور متفاوتی کار می کند، اما لازم است تا اطمینان حاصل شود کد نهایی سایت شما مختصر، سازمان یافته و کاربردی است.

آذارن تک

اینکار که سرمایه گذاران با راست کلیک بتوانند منبع وب سایت شما را مشاهده کنند بسیار خوب است، گرچه بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است لزوما فراتر از کد اصلی صفحه اصلی شما را نبینند،اما شما برای بررسی کلیه کد هایی که می توانند بررسی شوند آماده باشید و تمام کدها را بررسی کنید. و در نتیجه شما را به عنوان یک کسب و کار حرفه ای معرفی می کنند. کد شما می تواند اولین و آخرین مورد شما باشد.

این بدان معنی است که مطمئن شوید که تمام مواردی که  در سایت شما قابل مشاهده نیستند به صورت منسجم در کد منبع شما ظاهر می شوند.اطمینان از عملکرد کامل و زیبایی شناختی برای تصویر برند شما ضروری است. انتخاب سرمایه گذاران فقط بین شما و رقبای شما خواهد بود.

مخاطبان خود را با وب سایت های به روز و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید

با استفاده از اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنید. تمام چیزی که باید انجام دهید این است که عناصر خود را با هم  ترکیب کنید. هر اسلاید برای برآورده شدن سه معیار اصلی ساخته شده: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که تمام عناصر با هم و یکپارچه برای افزایش تاثیر محتوای شما کار می کندد.

برچسب Hash برای پول نقد

با استفاده از توییتر به دنبال کمک مالی باشید. با استفاده از برچسبهای Hash مانند #funding یا #startups در توییتها و جستجوها، نه تنها قادر خواهید بود سرمایه گذاران سرگردان را جذب کنید، بلکه می توانید افرادی که قصد خرید نقدی را در یک کسب و کار سودآور را دارند، را به هم متصل کنید. به جای استفاده از توییتر به عنوان یک پلت فرم برای گفتن، آن را به عنوان یک انجمن برای بحث باز مشاهده کنید.

این چیزی است که مستلزم توجه دائمی و عمیق نگاه کردن به رفتار آنلاین کسانی است که با آن ارتباط برقرار می کنند. در حالی که توییت های اولیه اغلب عموم مردم را هدف می گیرند، مهم است که سرمایه گذاران خاص را هدف خود قرار دهیم.این واقعیت است که توییتر یک پلت فرم مبتنی بر وب است، شرکتهای مبتنی بر وب این مزیت را دارند. توییت شما باید تا حدودی با هدف مخاطبان شما مناسب باشد.

دیگر رسانه های اجتماعی که می توانند به جستجو برای سرمایه کمک کنند، شبکه های گسترده ای مانند LinkedIn است. استفاده عمومی از رسانه های اجتماعی، ارتقاء قوی تر از جمله توزیع پادکست ها و سایر تکنیک های وبلاگ نویسی فعال را در اختیار شما قرار می دهد تا ثروت زیادی از اطلاعات را در اختیار رسانه های خود قرار دهید تا سرمایه گذاران بالقوه ایی داشته باشید.

از برنامه های دولت آگاهی داشته باشید

در دوران عجیب و غریب، زمانی که رشد در اقتصاد انگلیس بسیار ضروری است، یک بخش خصوصی قوی تبدیل به یکی از اولویت های دولت شده است. این در تعدادی از طرح های ارائه شده به کسب و کارهای جدید منعکس شده است.

یکی از در دسترس ترین برنامه ها برنامه سرمایه گذاری شرکت است. این طرح سرمایه گذاران تعدادی از معافیت مالیاتی جذاب را برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های کوچک با ریسک نسبتا بالا ارائه می دهد. به ویژه برای شروع کارهایی که به عنوان ریسک در نظر گرفته می شوند، که می تواند انگیزه ای ارزشمند برای سرمایه گذاران بالقوه باشد.اطمینان از واجد شرایط بودن برای طرح هایی مانند EIS می تواند یک بخش حیاتی از ارتقا باشد. سرمایه گذاری بر طرح های دولتی اینچنینی برای هر کسب و کاری که در جستجوی سرمایه است ضروری است. شما می توانید با آخرین اخبار مالی بازارهای خاص را برای خود نگه دارید.

داشتن SEO بالا در جستجوگرها

خوشبختانه، به عنوان توسعه دهندگان وب شما در موقعیت قوی برای استفاده از SEO به نفع خود هستید. تکامل سریع الگوریتم های گوگل شرکت های بسیاری را در تاریکی نگه می دارد و به توانایی آنها در ارتقاء خود به صورت آنلاین آسیب می رساند. برای داشتن SEO بالاتر باید کلمات کلیدی شما بهینه باشد.

یکی از مهمترین مهارت هایی که یک تیم توسعه وب می تواند داشته باشد، توانایی ایجاد صفحاتی است که SEO مناسب دارند. این نشان می دهد که سرمایه گذاران بالقوه می توانند در هنگام بهینه سازی یک صفحه به این تعادل دست یابند و این برای تأمین سرمایه گذاری اولیه بسیار مهم است. چند عادت خوب برای دریافت که شما می توانید از آن استفاده کنید سرمایه گذاران و موتورهای جستجو هستند که مطمئن شوید ساختار URL شما صحیح است. در حالی که کاربران محصولات شما را مرور می کنند، از URL هایی در نوار آدرس به عنوان نشانه بصری برای تعیین اینکه آیا آنها در مسیر درست هستند و از موتورهای جستجو که بسیار مورد توجه سایت ها هستند می توانند ناوبری آسان را برای جستجوگر خود به ارمغان بیاورند، استفاده می کنند. 

آذارن تک

تغییرات کوچک در URL های شما باعث افزایش تجربه کلی کاربران شما، سرمایه گذاران بالقوه و موتور جستجو می شود که از وب سایت دیدن می کنند.

به غولها در مسیر نگاه کن

توانایی یک سرمایه گذاری موفق، به دانش سرمایه گذار در زمینه ای که در آن شرکت کار می کند، بستگی دارد. در حالی که بودجه برای یک کسب و کار می تواند از هر کجا به دست آید، این به این معناست که سرمایه گذاری برای یک شرکت که در یک زمینه خاص تکنولوژی کار می کند، برای افرادی که در زمینه کاری آن شرکت اطلاعات دارند بسیار آسان تر است.دریافت اخیر خدمات Mog توسط سرویس Dr Dre شرکت Beats Electronic نشان می دهد که گرایش به سرمایه گذاران مربوطه می تواند در ایجاد رقابت بیشتر موثر باشد. این مهم است که شرکت شما در هنگام ارتقاء به طور فعال در جستجوی یک مخاطب مناسب و خاص است.

سرمایه گذاری همه چیز در مورد ارتقاء است. استفاده کارآمد از ابزارهای ارتقاء در اختیار شما قرار دارد - تمام فهرست تماس ها، حضور آنلاین و منابع موجود – و این به طرز چشمگیری شانس شما برای رسیدن به افراد مناسب را افزایش می دهد. در میان کسانی که به دنبال تامین مالی هستند، بیشترین توجه به غول های مسیر سرمایه قابل توجهی است.با افزایش سرمایه گذاران در حوزه خود، نه تنها شانس خود را برای تأمین بودجه افزایش می دهید، بلکه می توانید از تخصص خود به میزان زیادی بهره مند شوید. با علاقه به شرکت شما، سرمایه گذار مناسب قادر خواهد بود مخاطبین، منابع و دانش خود را به شرکت شما بیافزاید و به شما در دستیابی به پتانسیل کامل کمک کند.

 

نمای کلی و نهایی

پیشگام بودن و تأمین سرمایه ابتدایی برای موفقیت هر کسب و کار حیاتی است. برای کسانی که در صنعت توسعه وب فعالیت دارند نیز، ضروری است که کسب و کارهای نو و به طور فعال در جستجوی سرمایه گذاران مناسب باشند و به سطح شخصی خود برسند. این کار به میزان قابل توجهی به پژوهش و زمان صرف شده در ارتقاء نیاز دارد.

اختصاص دادن زمان به سرمایه گذاران خاص ضروری است. به علاوه برای ترویج کار خود، این نیاز به درک عمیق از پیشینه سرمایه گذار، سرمایه گذاری های فعلی و نیازهای آینده دارد. شما باید یک پروژۀ قوی ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که کارهایی که در خوبی برای ارائه دارید، ارائه ی جامعی از زمینه هایی که در آن شرکت شما برتر است، را فراهم می کند. در یک صنعت رقابتی، دستیابی به مشتریان کلیدی قبل از رقبای شما به همان اندازه بنیادی است که شما برای نشان دادن شرکت خود در جهت مناسب استفاده می کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها