آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5 راه استفاده از Google Trends برای ایجاد محتوای بهتر

بازاریابی محتوا یکی از مؤثرترین روش های بازاریابی برای تمام کسب و کارها است. با این حال، برای رسیدن به نتایج کافی، این کار باید به درستی انجام شود، و رسیدن به آن آسان نیست. به همین دلیل، بازاریابان با تجربه تر می دانند که باید تکنیک های زیادی برای ارائه مطالب با کیفیت ارائه کنند.

با توجه به این واقعیت که اکثر ما دانش کامل برای ایجاد محتوای خوب نداریم، باید راه های دیگری برای ایجاد آن پیدا کنیم. یکی از بهترین روشها این است که از یک ابزار به نام Google Trends استفاده کنید که به شما امکان می دهد موضوعاتی را که در هر زمان خاص در حال ترویج هستند پیدا کنید. شما این کار را با ردیابی چندین جستجو در یک موضوع خاص انجام می دهید.

اما این فقط آغاز راه است، راه های بسیاری وجود دارد که می توانید از Google Trends برای ایجاد محتوای بهتر استفاده کنید. اکنون ما پنج راه را که مفیدترین آنها می باشد را ذکر خواهیم کرد.

شما می توانید موضوعات مرتبط که در حال رواج هستند را پیدا کنید.

یکی از بزرگترین مشکلات این است که محتوای جدیدی را که مخاطبان مورد نظر شما را جذب می کند، مطرح کنید با استفاده از Google Trends، می توانید با استفاده از نمودارهای بصری برای ارائه موضوع و با مقایسه شرایط مشابه، زمینه و معانی داده را بیابید و اطلاعات را با توجه به یک منطقه یا مسائل برجسته مرتبط با آن مشاهده کنید. پیدا کردن مباحث مرتبط برای نوشتن در مورد شما میتواند به شما در افزایش محتوای ترافیکی کمک کند. به سادگی به آرشیو بروید و فروشگاه هایی را پیدا کنید که در حال حاضر رواج دارند. از فیلترها برای پیدا کردن رده مناسب که جالب و مرتبط با مخاطبان مورد نظر شماست استفاده کنید.

هنگام انتخاب یک موضوع اطمینان حاصل کنید که:

  • مرتبط با کسب و کار شما باشد

  • شما دانش کافی را برای نوشتن آن موضوع دارید

  • و اینکه این موضوع مربوط به مخاطبان مورد نظر شما است.

از Google Correlate(همبستگی گوگل)استفاده کنید.

این ویژگی به شناسایی موضوعاتی که افراد به آنهاعلاقه مند هستند کمک می کند و می تواند به شما در تعیین آنچه که شما نیاز دارید و برای نوشتن یا پیدا کردن مباحث جدید و مرتبط با آنهایی که در حال حاضر افراد به آنها علاقه مند هستند کمک کند.

google-correlat

Google Correlate (همبستگی گوگل) به شما اجازه می دهد که ارتباط بین گرایش جستجوی مختلف یا هر نقطه داده ای که مایل به نوشتن درباره آن هستید، پیدا کنید. این تنها ابزاری است که می تواند چنین اقداماتی را با استفاده از داده های جستجو انجام دهد، اما بسیاری از مردم در مورد آن چیزی نمی دانند.شما به سادگی یک عبارت را در Google Correlate وارد کنید تا شرایط جستجو را همراه با آن بیابید. با استفاده از این اصطلاحات جدید، شما می توانید ایده های متنوع و جدیدی را که دارای پتانسیل بالایی هستند و به مخاطبان مورد نظر شما مرتبط است پیدا کنید.

Google -Trends

جستجوی کلمه کلیدی بهتر

به غیر از این واقعیت که محتوای شما نیاز به خلاقیت دارد و برای خوانندگان یک تجربه عالی ارائه می دهد، باید بهینه سازی فنی (SEO) مناسب برای بهبود رده بندیسایت شما داشته باشد. هنگامی که شما در بالای صفحه داشبورد درGoogle Trends نگاه میکنید، دکمه Explore را ببینید.در اینجا شما می توانید در شرایط مختلف جستجو کلمات کلیدی را تایپ کنید تا متوجه شوید که کدامیک از آنها بیشتر جستجو می شود. هنگامی که کلمات را که مورد علاقه شما بود را یافتید ، آنها را مقایسه کنید و بیشترین جستجو را ببینید. در نتیجه مواردی هستند که باید از آنها استفاده کنید .

اگر از کلمات کلیدی که اغلب جستجو می کنند استفاده کنید، احتمال بالا رفتن سطح محتوای شما افزایش میابد. به سادگی محتوای خود را برای بیشترین جستجو کلمات کلیدی بهینه سازی کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها مربوط به آن بخش از محتوا هستند.

این اصطلاح احتمالا در مکالمات معمولی بیشتر استفاده می شود. افراد دوست دارند از شرایطی استفاده کنند که در زبان مشترکی به دنبال کلمات کلیدی هستند، بنابراین اگر محتوای شما هم به همان زبان با خواننده صحبت کند، تاثیر بیشتری خواهد داشت.

keyword-research

پس سعی کنید از کلمات کلیدی مشترک استفاده کنید که اغلب جستجو می کنند و شما قادر خواهید بود SEO خود را بهبود بخشد. با این حال، هنوز هم مهم استدرک کنیم که بیشترین جستجو برای کلمات کلیدی احتمالا توسط کسب و کارهای دیگر نیز استفاده می شود، و شما باید با آنها رقابت کنید.هنگامی که به دنبال کلمات کلیدی درست می گردید، به شما برخی از کلمات کلیدی مرتبط به موضوع شما پیشنهاد میشود .با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود برخی کلمات کلیدی دیگر را که از دست داده اید پیدا کنید و ایده های مختلف را به فکر خود بیاورید. مطالب جدیدی که بر اساس موضوعات در حال رواج است را ایجاد کنید و محتوای مرتبطی ارائه دهید که برای خوانندگان ارزشمند است.

از Google Trendsبرای ایجاد یک تقویم محتوای معنی دار استفاده کنید.

ایجاد یک تقویم برای انتشار در بازاریابی محتوا بسیار مهم است. شما برای به دست آوردن محتوای مناسب، باید پست های خود را برنامه ریزی کرده و محتوای درست را در زمان مناسب منتشر کنید.Google Trends شگفت انگیز است که می تواند به شما درباره یبهترین زمان برای انتشار این نوع محتوابگوید.

با تکیه بر Google Trends، شما می توانید بهترین لحظات را برای انتشار چیزی با سهولت تعیین کنید. این یک ویژگی بسیار مفید است که می تواند به شدت به افزایش استراتژی بازاریابی محتوا کمک کند.کارهای بسیار زیادی در تحقیق و ایجاد قطعه ای مناسب از مطالب وجود دارد که نتایج خوبی به دست می آورد، همه چیز را با انتشار پست ها نشان ندهید زیرا شاید هیچ کسی برای خواندن آنها نباشد. کلمات کلیدی خود را در Google Trends وارد کنید تا بتوانید تقویم محتوا خود را ایجاد کنید.

تلاش کنید که نام تجاری خود را بهبود بخشید.

اول از همه، Google Trendsبه مارک ها (برندها) اجازه می دهد تا بفهمند که چگونه در مقایسه با رقابتشان درک می شوند. با استفاده از این اطلاعات، شما در مورد جاهایی که باید تلاش بیشتری برای بهبود تاثیر برند خود داشته باشید قادر به تصمیم گیری بهتر خواهید بود.

به همان اندازه ساده است که شما فقط باید کشور را وارد کنید و دوره جستجو، نوع صنعت، و نوع جستجو در وب را انتخاب کنید تا مشخص شود کدام علامت های تجاری برای این افراد بیشتر مورد جستجو بوده اند.این ممکن است برای برندهای بزرگتر بهتر عمل کند، اما کوچکترها نیز می توانند از این ویژگی تنها با انتخاب منطقه محلی خود استفاده کنند. همانطور که Google Trendsبه شما اجازه می دهد که اطلاعاتی که در آن موقع جستجو شده اند را به دست آورید، می توانید از منلاسبت های بزرگ که به نوعی مربوط به کسب و کار شما هستند، استفاده کنید.در این مواقع، جستجو مربوط به آن مناسبت گسترش میابد و شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط با محتوای خود را پیدا کنید، و بلافاصله محتوای خود را افزایش دهید.

انجام تحقیقات در مورد روند خرید محلی برای ایجاد محتوای مناسب

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید که Google Trends باید ارائه دهد، قدرت جستجو برای روند خرید های جداگانه است. با استفاده از این جستجوها شما می توانید اطلاعات مربوط به اهداف خرید کاربران را برای انواع جستجوهای مختلف در محصولات مشاهده کنید.

این فرصتی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار شما و آنچه که مشتریان واقعا میخواهند به صورت آنلاین خریداری کنند است. با استفاده از این اطلاعات می توانید کشف کنید که در آن فرصت های بازاریابی محتوا را انجام دهید و حواس خود را به مکان های مناسب متمرکز کنید.علاوه بر این، شما می توانید محتوای خود را با پیشنهادات مشابهی که بیشتر جستجو میشوند تبلیغ کنید. به تازگی Google Trendsآزمایشگاه News خود را ارتقا داده و اکنون تجزیه و تحلیل از موضوع های در حال توسعه را ارائه می دهد.

نتیجه

Google Trends دارای ویژگی های بسیار مفید است که می توانید از آن برای یادگیری چیزهای ارزشمند در مورد محتوای خود استفاده کنید.این یک ابزار رایگان است و استفاده ازآن بسیار آسان است. فقط مطمئنشوید که مواردپیشنهادیرا بررسی کرده اید.

نظرات خودرابا شرکت آذران تک در میان بگذارید.


ثبت نظر