آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه از بازاریابی محتوا استفاده کنیم

بازاریابان محتوا با دو مشکل عمده روبرو هستند: ترافیک و تبدیل کاربران به مشتری. چیزهای که باعث میشوند یک پست وبلاگ نادیده گرفته شود، دلسرد کننده است. یا وبلاگ هایی که ترافیک مناسب دارند اما نمی توانند بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل کنند. هر دو مشکلات نشان می دهند که در بازاریابی محتوای شما مشکلی وجود دارد.

خبر خوب این است که چارچوبی وجود دارد که هر دو مورد را رعایت می کند: آن را "هسته محتوا" نامیده اند. این چارچوب به اندازه کافی ساده است و زمانی که شما خواندن را انجام می دهید به کار گرفته شود. و به اندازه کافی قدرتمند است تا فاصله قابل توجهی بین شما و رقابت شما ایجاد کند. برای ایجاد بازاریابی محتوا، راه مناسب برای کسب درآمد برای کسب و کار شما، این است که هسته محتوا را پیدا کنید.

هسته محتوا چیست؟

آذران تک

دایره در سمت چپ نشان دهنده محتوای مورد نظر مخاطبان شما است. دایره سمت راست نشان دهنده ارزش شما به عنوان یک کسب و کار است. جایی که حلقه ها با هم همپوشانی می شوند، هسته محتوا است و استراتژی محتوایی خود را از دست می دهد. این محتوا است که با منافع مخاطبان شما هماهنگ می شود در حالی که همزمان تقاضای محصول یا سرویس خود را ایجاد می کند. این چارچوب به نجات بازاریابان محتوا می انجامد که تلاش می کنند تا به ترافیک دست یابند. و این دو مسئله اساسی را دام ترافیک و تله تبلیغاتی می نامند.

بیایید تله ترافیک را شکست دهیم

سایت هایی که ترافیک را هدایت می کنند مخاطبان خود را به دنبال آن می اندازند. ایجاد محتوای مناسب برای ایجاد مشتریان ضروری است. خطر این است که ترافیک وب یک سیگنال دروغ است. افزایش ترافیک به نظر می رسد که نشانه مثبت است - اما درآمد افزایش نمی یابد.

آذران تک

شناسایی موضوعات موازی با شما

وقت آن رسیده که هسته محتوا خود را پیدا کنید و محتویاتی ایجاد کنید که در مورد مشتریان مورد توجه شما و ارزش محصولات یا خدمات شرکت شما ارائه شده است. پیدا کردن هسته محتوا مانند استفاده از گارد محافظ است. به شما کمک می کند تا از موانعی که رشد پروژه شما را کاهش می دهد جلوگیری کنید. مکان مناسب برای شروع جایی است که محتوای در حال ایجاد شما را تشخیص میدهد.

آذران تک

چیزهایی که تبدیل می شوند، از زوایایی استفاده می کنند که به منافع مشتری و منافع کسب و کار تقسیم می شوند. محتوای موازی خوب است. چون مواردی است که مربوط به کسب و کار اصلی شما است و مخاطبان به آن علاقه مند هستند. اما به دلیل عدم وجود CTA قوی و واضح دارای ضعف است. این کار به صورت موازی با کسب و کار اصلی شما انجام می شود اما با فرصت های افزایش درآمد ناسازگار نیست.

آذران تک

این مقایسه را با موضوعات اصلی محتوا که معیارهای اصلی را برآورده می کنند مقایسه کنید. این موضوعاتی هستند که مخاطبان شما به آن علاقه مند هستند و همچنین با کسب و کار اصلی شما در هم می آمیزند.

حرکت از موازی به سمت هسته محتوا

تصور کنید که شما یک تجارت الکترونیک را اجرا می کنید. بدیهی است، مخاطبان شما در تمام آن صنف به این موضوع علاقه مند خواهند بود. با در نظر داشتن این موضوع، شما شروع به ایجاد محتوا برای کمک به مخاطبان رو به رشد خود کنید تا مشکلات کسب و کار خود را حل کنید. پست های وبلاگ را بنویسید، Infographics را طراحی کنید و ویدیوها را در مورد موضوعات کلیدی ایجاد کنید. بنابراین، ساعت ها به تحقیق، نوشتن و طراحی آنلاین قطعی برای شناسایی مشکل های موجود در کسب و کار خود میپردازید.

شما در این بخش حق بیمه محتوا را منتشر و تبلیغ می کنید. با این وجود، حتی اگر شما جریان پیوندهای پیوسته، مشارکت رسانه های اجتماعی و ترافیک را داشته باشید، فروش شما باقی می ماند. در حالی که به راهنمای نهایی شما مقدار زیادی افزوده میشود، محتوا به طور مستقیم با محصولات شما همخوانی ندارد. شما در کسب و کار خود به مخاطبان خود کمک می کنید.

اطمینان حاصل کنید که مطالب شما بدون تبلیغ محصولات شما به این سوال پاسخ می دهد: اگر خوانندگان من دقیقا همان چیزی را که من در این بخش به آنها نشان می دهند انجام دهند، آیا برای خرید محصولات من مزیت مشابه یا مشابهی به دست خواهند آورد؟ هدف این است که محتوای شما بدون نیاز به خرید محصولات شما ارزش واقعی داشته باشد. اما، همان طور که CTA ها را در سراسر محتوا خریداری می کنید، می توانید آنها را به عنوان دکمه آسان با استفاده از Proverbial قرار دهید.محتوای آنها نشان می دهد که چگونه نتایج وعده داده شده خود را به دست آورید.

آذران تک

5 سوال مشتری برای هسته محتوا

هسته محتوا قطعا علم ناشناخته ایی نیست، اما بسیار موثر است. این مورد به شما کمک می کند تا از نابود شدن جلوگیری کنید. بنابراین، با استفاده از هسته محتوا برای هر قطعه ای که منتشر می کنید، کار شما فوق العاده آسان تر خواهد شد و همچنین روشن ترین مسیر برای ایجاد چیزهایی به عنوان دسته بندی به عنوان محتوا Fishkin است. در اینجا ، حدس زدن آنچه بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند واقعا سخت است. شما می توانید از تحقیق و مصاحبه با مشتری شروع کنید. از پنج سوال زیر سوال کنید:

  1. چه چیزی باعث شد که برای شروع یک راه حل مانند {product product} ما را دنبال کنید؟
  2. چرا محصول ما را انتخاب کردید؟
  3. مهم ترین تفاوت کسب و کار ما چیست؟
  4. چگونگی محصول ما را شرح دهید؟
  5. بزرگترین مزیت محصول ما چیست؟

شما می توانید مصاحبه ها را در گپ ویدیویی ، تماس تلفنی، ایمیل، یا نظرسنجی انجام دهید. صرف نظر از پلتفورمی که شما استفاده می کنید، پاسخ به این پنج سوال به شما تمرکز بر محتوای درآمدزا را می دهد. سپس میتوانید هر فردی را در تیم بازاریابی خود تماشا کنید، گوش کنید و یا پاسخ ها را بخوانید، همچنیم میتوانید نیروهای جدید از این طریق استخدام کنید. شما می خواهید تمام تیم بازاریابی خود را به مؤثر ترین عبارات ، محتوا و CTA خود مجهز کنید. مشتریان به دلیل محتوا خرید نمی کنند؛ آنها خرید می کنند زیرا یک محصول یا سرویس خاص مشکل آنها را حل می کند. اگر شما می توانید مشکلات را حل کنید این کار به شما کمک می کند تا بیشتر مشتریان را داشته باشید، و در کسب و کار خود موفق هستید. شما همچنین می توانید دریابید که درک این مشکلات و نحوه صحبت کردن در مورد آنها ایده هایی برای موضوعات اصلی محتوا است. در نهایت، اگر سخت است که شما به طور مستقیم با مشتریان صحبت کنید، میتوانید مشتریان خود را به سمت تیم فروش یا مدیران حساب خود هدایت کنید.

قرار دادن هسته محتوا برای کار

محتوای خود را بدون تضمین اینکه آن را در هسته محتوای خود قرار دهید، منتشر نکنید. نقاطی را بین آنچه که مشتریان شما به آن توجه می کنند و آنچه را که شما به آنها پیشنهاد می کنید، متصل نکنید. مباحث موازی و موضوعاتی که خارج از هسته محتوا قرار می گیرند، به کسب درآمد شما کمکی نخواهند کرد. اما چیزهایی که در نقطه شروع قرار می گیرند، برای مخاطبان و شرکت شما ارزشمند خواهد بود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


ثبت نظر