آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

اپلیکیشن موبایل: این قانون های کلیدی را فراموش نکنید

اگر فقط با بازاریابی تلفن همراه در حال کسب درآمد هستید، لازم است که به طور مداوم استراتژی هایتان را به روز کنید و در مورد گرایش های جدید و ایده هایتان نکاتی را یاد بگیرید. با این حال، چند قاعده باقی می ماند، که کسب و کار شما را حفظ کرده و به شما این امکان را می دهد که مراحل را دنبال کنید و خلاق تر شوید.

آذران تک

قانون 1: یک نمونه کارآنلاین در اپلیکیشن خود داشته باشید

این مورد فقط شامل یک دسته از لینک ها در وب سایت نیست. مردم می خواهند تصاویر و حتی فیلم های موجود در اپلیکیشن تلفن همراه خود را ببینند، و می خواهند آنها را در تلفن های خود آزمایش کنند. بنابراین، یک گالری عکس زیبا ایجاد کنید که منجر به اطلاعات بیشتر در مورد پروژه شود. فرآیندهای خود و شرکت هایی که با آنها کار کرده اید را توضیح دهید. پیوندهایی به صفحات دانلود برنامه ایجاد کرده که شامل هر گونه نظر در مورد قیمت گذاری نیز بشود.

قانون 2: امضای ایمیل ایجاد کنید که سهام شما را ارتقا دهد

بیشتر ارتباطات شما با صاحبان کسب و کارهای کوچک از طريق پست الکترونيکی است. اگر یکی از این افراد بخواهد اطلاعات شما را با یک شریک تجاری به اشتراک بگذارد، بسیار آسان است که آنها به امضای ایمیل شما نگاه کنند. این یک یادآوری شگفت انگیز برای ارائه ی خدمات به مشتریان است و همچنین میتوانید تماسهای دیگر را برای بررسیهای آنلاین و رسانه های اجتماعی دنبال کنید.

قانون 3: استفاده از Analytics (تجزیه و تحلیل) در اپلیکیشن

اکثر اپلیکیشن ها دارای تجزیه و تحلیل قدرتمند برای دیدن تعداد کاربران در حال دانلود و استفاده از خلاقیت در برنامه خود هستند. ما توصیه می کنیم که در هر ماه بررسی کنید که چه چیزی را می توانید از نظر طراحی تغییر دهید. شما همچنین می توانید Google Analytics را در وب سایت خود نصب کنید، تاکتیک های بازاریابی خود را تقویت کنید، و درک کنید که چه کسی در واقع به وب سایت شما می آید.

قانون 4: از انتقادها و بازخوردها استفاده کنید

بیشتر صاحبان کسب و کار هیچ مشکلی با بازخورد خود ندارند، زیرا افرادی که به نحوه کسب و کارشان در اینترنت توجه می کنند، پرطرفدار هستند. بازخورد از همه منابع (نظرسنجی آنلاین، بازخورد کلامی، ایمیل از مشتریان) را جمع آوری کنید، سپس آنرا طبقه بندی کنید تا ببینید آیا روندی برای پیشرفت شما وجود دارد. اغلب اوقات متوجه خواهید شد که مشتریان انتقاد مشابهی دارند و به شما این امکان را می دهند که خود تنظیم و بهبود دهید.

قانون 5: شغل خود را تست کنید

اگر چه برنامه های اپلیکیشنها (مانند iBuildApp)، قالب های آزمایش شده و بدون دردسر را ارائه می دهند، اما این امر در فرآیند طراحی اتفاق می افتد. یک قانون وجود دارد که باید روزانه آن را دنبال کنید، این است که شما باید پروژه ی خود را آزمایش و تست کنید.

قانون 6: همیشه نگاهی به روند اپلیکیشن های موبایل داشته باشید

در اپلیکیشن های مورد علاقه خود و مجلات طراحی عمومی مشترک شوید. وبلاگ ها فراوان هستند و شما می توانید طیف وسیعی از پادکست ها و نمایش های یوتیوب را که اخبار و راهنمایی های در مورد اپلیکیشن های پوشش می دهد پیدا کنید. به این ترتیب شما قبل از اینکه متوجه شوید، در روند پیشرو هستید. با اینکار می توانید با ارائه ی ویژگی های جدید به مشتریان، بازار و طراحی های خود را بهبود بخشید.

قانون 7: فقط از نرم افزاری رسانه های اجتماعی استفاده کنید

این آسان است که در فیس بوک ارتقا پیدا کنید و شروع به اشتراک گذاری طرح ها و پست های وبلاگ در مورد طراحی های خود کنید. اما آیا فیس بوک محل مناسب برای بودن است. اولین قاعده، انتخاب یک پلت فرم از رسانه های اجتماعی است. شما ممکن است دریابید که کسب و کارهای کوچک وقت بیشتری برای توییتر دارند، در حالی که افراد بیشتر به دنبال محتوای سرگرم کننده مثل فیس بوک هستند. به یاد داشته باشید، هدف کلی در رسانه های اجتماعی، نشان دادن تخصص شما و ارائه نکات به مشتریان است.

طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل از خدمات شرکت آذران تک است.

(0)نظر


ثبت نظر