آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

فروشگاه اینترنتی

در ماه اوت 2014 Gemius مطالعه ای در مورد تجارت الکترونیکانجام داد که هدف آن شناسایی تنظیمات و استفاده کاربران اینترنتی در مورد تجارت آنلاین بود. این مطالعه عادت های خرید، انواعفروشگاه های اینترنتی، مزایا و معایبی که در هنگام خرید آنلاین وجود دارد، روش های ترجیحی پرداخت و تحویل، دسته های محصولات خریداری شده آنلاین و ارزش خرید آنها، تحلیل می شود.

براساس این نظرسنجی، بیش از 2/3 کاربر اینترنت در گذشته از اینترنت خرید کرده اند و بیش از 2/3 نفر افرادی هسند که برنامه ای برای خرید ندارند. همچنین 41 درصد از کسانی که در این مطالعه شرکت کردند، اظهار داشتند که از اینترنت برای پیدا کردن فروشگاه هایی که بازدید می کنند استفاده می کنند. علاوه بر این، 28 درصد صورتحساب خود را آنلاین پرداخت کرده و 16 درصد از سایت های خارجی خرید کرده اند. بیشترین نوع استفاده از سایت تجارت الکترونیک در میان خریدار الکترونیکی، فروشگاه های وب است - 83 درصد کاربران به طور شخصی آنها را مورد آزمایش قرار داده اند. در جایگاه دوم، سایتهای لیستی (45 درصد)،قرار دارند.

به گفته شرکت کنندگان در این مطالعه، مزایای اصلی تجارت آنلاین عبارتند از: تحویل درب خانه (74 درصد)، زیرا آنها مجبور نیستند خانه های خود را ترک کنند (61 درصد) و قیمت های پایین تر از فروشگاه های سنتی (53 در صد سنت) و، به عنوان معایب آنها هزینه های تحویل بالا (31 درصد) و مشکلات مربوط به ضمانت محصول (19 درصد) را نشان می دهد. چه چیزی باعث انگیزه آنها برای خرید بیشتر می شود؟ مهم ترین عوامل انگیزشی برای افزایش خرید آنلاین قیمت های پایین(59 درصد)، هزینه حمل و نقل پایین (54 درصد) و تخفیف اضافی برای خریداران آنلاین (52 درصد) است.

عمدتا لباس و لوازم جانبی آنلاین (58 درصد)، لوازم الکترونیکی مصرفی (47 درصد)، فیلم ها، کتاب ها و موسیقی (44 درصد)، و وسایل الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند (42 درصد) را خریداری می کنند. بر اساس علاقه کاربران به خرید در آینده، محصولات الکترونیکی همچنان در صحنه تجارت الکترونیک تسلط پیدا خواهند کرد، لباس و لوازم جانبی و به دنبال آن دسته بندی های الکترونیکی در بین خریداران الکترونیکی به عنوان جالب ترین رده بندی قرار گرفته است. می توان گفت که لباس و الکترونیک "محصولات دروازه ایی" برای خرید آنلاین است. جای تعجب نیست که تحویل توسط سرویس پیک رتبه ای بالاتر از سایر گزینه های تحویل را دارد، اما کاربران روش های تحویل خاصی را برای محصولات خاص مانند ارائه دیجیتال را رد نمی کنند.

آذران تک

در آینده ما می توانیم رشد در بخش تجارت الکترونیکی را انتظار داشته باشیم، با 40 درصد از خریداران فعلی آنلاین پیش بینی برای افزایش این تعداد برای آینده خواهد بود. فروشگاه های آنلاین محبوب ترین هستند؟ بر اساس نتایج و بسته به تعداد کل موارد ذکر شده، eMag.ro در سال 2014 وب سایت مورد علاقه خریداران آنلاین بود که OLX.ro و Tocmai.ro به ترتیب رتبه 2 و 3 را کسب کردند.آذران تک

طراحی فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین و متصل به سیستم شتاب از محصولات شرکت آذران تکاست. طراحی فروشگاه اینترنتی موجب حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مشتریست.


ثبت نظر