آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چند نکته آموزشی Parallax Scrolling که هر طراح باید بخواند.

چند نکته آموزشی Parallax Scrolling که هر طراح باید بخواند.

Parallax Scrolling یک روند فوق العاده در طراحی وب است که اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، به وب سایت شما زیبایی می بخشد. Parallax Scrolling اشاره به اثر ایجاد شده توسط داشتن حرکت پس زمینه در سرعت کندتر از پیش زمینه همانطور که شما در حال پیمایش به سمت پایین یک صفحه وب هستید، میباشد. این اثر یک توهم شدیدیرا ایجاد می کند که بیننده را به سمت مرورگر وب هدایت می کند. این کاملا مجبوب استوباعث می شود کهوب سایت شما بی نهایت جالب تر و آسان تر حرکت می کند!

با این حال، بسیار مهم است که شما آن را بیش از حد خراب نکنید زیرا اثر parallaxاگر به درستی طراحی نشده باشد می تواند برای کاربر کاملا نامناسب و غلط باشد. وب سایت های Parallaxزمانی که بارگذاری اطلاعات را به یک صفحه محدود کنند اندکی طولانی تر می شوند. همچنین، این اثر خیلی با دستگاه های تلفن همراه سازگار نیست، بنابراین اگر شما در فکر ایجاد وب سایت مطابقباتلفن های همراه هستید احتمالا باید به روشهای دیگری فکر کنید.

در این مقاله، ما چند نکته آموزشی را که هر طراح باید بخواند، جمع آوری کردیم. ما این وبسایت ها را بسیار مفید در توضیح چگونگی استفاده از افکت parallax در نظر گرفتیم، زیرا آنها نمونه های خوبی از parallax scrolling را ارائه می دهند. ما فکر می کنیم که این آموزش ها به شما کمک میکند تا از این اثر در طراحی وب خود استفاده کنید چون آنها به شما در ایجاد وب سایت های parallax scrolling با استفاده از jQuery و CSS کمک خواهند کرد. نگاهی بیاندازید و فراموش نکنید که نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

محتوای لغزنده parallax با css3 وjQuery

مزایای متعددیبرای استفاده از parallax scrollingوجود دارد.به عنوان مثال، بیننده یک صفحه وب را مشغول نگه می دارد، زیرا آنها را تشویق می کند که به جستجوی صفحه وب ادامه دهند. این آموزش به شما نحوه ایجاد این اثر با استفاده از CSS3 و jQuery را نشان می دهد.

parallax

با استفاده از jQuery یک اثر background fanky parallax ایجاد کنید

Parallax scrolling به طراحان اجازه می دهد تا توجه بینندهرا کنترل کنند، به این ترتیب فرصت بیشتری برای جذب بازدید کننده و برقراری ارتباطی بیشترنسبت به پیام فراهم می شود. یاد بگیرید چگونه ازjQueryبرای ایجاد اثر background fanky parallax استفاده کنید.

تکنیک ساده parallax scrolling

Parallax scrollingاجازه می دهد تا طراحان تمام اطلاعات در یک صفحه (تبدیل وبسایت خود به یک وب سایت یک صفحه ای که در حال حاضر بسیار محبوب است) را در اختیار شما قرار دهند، در حالی که هدایت کاربران را بسیار آسان می کند. این روش ساده را در این آموزش یاد بگیرید.

Parallax effect با jQuery

Parallax scrollingوب سایت شما را به نوعی به یک کتاب داستان تبدیل می کند و به بازدید کننده کمک می کند تا بهتر متوجه شود که شما در حال تلاش برای فروش یا تبلیغ هستید. در این آموزش نحوه دست یابی به این اثر با استفاده از jQuery را یاد بگیرید.

Jazz up یک صفحه وب استاتیک با paralax نامحسوس است.

صرفا این ترفند استفاده از این اثررابه منظور رسیدن به یک روایت نامحسوس 3D، که توجه کامل کاربر را جذب می کند می باشد. برای مثال، این آموزش را چک کنید.

:Scrolling parallaxیک پلاگین jQuery با آموزش

پلاگین scrolling parallax یک رویداد jQuery را به نوارهای پیمایش و چرخش ماوس متصل می کند. این باعث می شود که تصویر پس زمینه با سرعت متفاوت از صفحه وب حرکت کند. با دنبال کردن این آموزش، یاد بگیرید چگونه این افزونه ایجاد می شود.

گالری parallax

Parallax scrollingیک اثر است که در اکثر انیمیشن ها و بازی های دو بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک گالری Parallax scrolling را از ابتدا ایجاد کنید.

ایجاد یک رابط وب سایت parallax scrolling با jQuery و CSS

در اینجا نسخه آزمایشی parallax scrolling ساخته شده با استفاده از jQuery و CSS است. با دنبال کردن این مرحله به وسیله آموزش گام به گام، یاد بگیرید چگونه یک رابط کاربری مانند این ایجاد کنید.

Css3 parallax scrolling slider (css3 parallax scrolling کشویی)

یاد بگیرید چگونه این اثر محبوب را برای یک کشویی عمودی اعمال کنید. شما از جاوا اسکریپتی استفاده نمی کنید، بلکه فقط خواص css3 خالص است.

Fluid css3 slideshow with parallax effect(slideshow با parallax effect)

در این آموزش، شما یک slideshow با parallax effect ایجاد خواهید کرد. شما برای استفاده از چندین ویژگی از CSS3 استفاده می کنید.

super scroll orama(اسکرول فوق العاده)

این پلاگین jQuery اصلی برای انیمیشن های حرکتی supercool است. کد کامل را در Github بررسی کنید.

یک صفحه وب سایت parallax عمودی

در این آموزش، شما می خواهید ساختار یک وب سایت را تجزیه و تحلیل کنید و سپس شما با استفاده از jQuery و CSS، چیزی که از وب سایت Nike الهام گرفته اید را ایجاد می کنید.

افکت پارالکسNikebetterworld

در این آموزش، شما قصد دارید ازjQuery parallax script اصلی استفاده کنید و یک صفحه وب مشابه Nikebetterworld را بازسازی کنید.

پارالکس

با نحوه ساختن یک وب سایتparallaxساده با دنبال کردن این آموزش جامع آشنا شوید که به شما در مورد چگونگی انجام این کار به آسانی و گام به گام کمکمی کند.

آموزش ساده parallax scroling

در این آموزش، شما نحوه تنظیم HTML خود را برای یک وب سایت parallax ، نحوه ایجاد یک تصویر پس زمینه با سرعت متفاوت و نحوه کنترل زمان و مدت انیمیشن ها خواهید آموخت.

ایجاد کردن یک وب سایت parallax scrolling با استفاده از jarallax.js

در این آموزش، شما با استفاده از یک کتابخانه جاوا اسکریپت به نام Jarallax.js، یک صفحه با استفاده از این parallax effect ایجاد خواهید کرد. بعد از آن می توانید از این اثر محبوب عالی در وب سایت های شخصی استفاده کنید.

چگونه از parallax scrolling استفاده کنیم.

ضعف احتمالی استفاده از این اثر می تواند زمان بارگذاری و استفاده از تلفن همراه باشد. با نحوه ایجاد یک parallax scrolling effect به درستی و باCSS، این مرحله را با آموزش گام به گام و همه چیزهایی که لازم است این اثر را مدیریت کند،، یاد بگیرید.

ایجاد یک اثر پس زمینه ماسک با css

Parallax scrolling، طراحان کنترل نامحدودی بر جریان تجربه کاربر را می دهند، زیرا صفحات وب به طور بی نهایت تعاملی و جذاب تر می شوند. این تکنیک را یاد بگیرید که کمی مانند parallax scrolling است، با این تفاوت که بدون هیچ جاوا اسکریپتی می باشد. این آموزش به شما این امکان را می دهد که به راحتی از طریق CSS انجام دهید.

چگونه می توان لوگو خود را افکت slip scroll بدهیم.

parallax scrollingهنگامی که به درستی استفاده می شود، می تواند یک داستان زیباییایجاد کند که به وضوح و منظم به عنوان یک پیمایش از پایین به نمایش در آید. در این آموزش، شما از جاوا اسکریپت برای ایجاد یک parallax effect استفاده می کنید که در آن یک لوگو رنگ ها را با پس زمینه تغییر می دهد.

نظرات خود را باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر