آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

شش مورد در رابطه با SEO که گوگل دوست دارد

به عنوان یک متخصص سئو، ما یک رابطه بسیار نزدیک با موتورهای جستجو داریم. در این مطلب نشان داده می شود، که گوگل چه چیزی را دوست دارد.

تازگی: آخرین بار که شما وب سایت خود را به روز کرده اید چه موقع بوده؟ گوگل عاشق ردیابی محتوای جدید و اضافه کردن آن به پایگاه داده خود است. به همین دلیل یک ایده عالی این است که به صورت منظم چیزهای جدید به وب سایت خود اضافه کنید. مثل: محصول جدید، یک صفحه وب جدید یا یک مقاله جدید، ارائه چیزی جدید به Google، آن را خوشحال و شما را به روز نگه می دارد.

تازگی محتوا: محتوا هر چیزی است که وب سایت شما ارائه می دهد. اگر شما در حال فروش محصولی خاص هستید، اضافه کردن یک مقاله در مورد تکنیک های مربوط به آن محصول آن عبارات مورد جستجو را به وب سایت شما اضافه خواهد کرد. اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط با آنچه سایت شما بر آن تمرکز دارد نشان می دهد که گوگل چگونه بر سایت شما متمرکز شده است. همچنین بازدیدکنندگان جدیدی را برای شرایط جستجوی مختلف اما مرتبط با موضوع شما به وب سایت شما دعوت میکند که دارای علاقه خاصی به آنچه شما ارائه می دهید هستند.

URL ها: URL چیست؟ یک نشانی اینترنتی برای یک واسط منبع جهانی است و نام منحصر به فرد آدرس وب سایت است. هنگام ایجاد یک صفحه وب، گوگل دوست دارد که کلماتی در URL پیدا کند که مربوط به محتوای موجود در صفحه وب است. یک صفحه وب با url bean-bag-chairs.html موقعیت بسیار خوبی در رتبه بندی موتورهای جستجو برای عبارت جستجو "صندلی کیسه های لوبیا" در مقایسه با یک صفحه وب با عنوان page1.html دریافت خواهد کرد

سرعت: گوگل دوست دارد همه چیز سریع انجام شود. این یک عامل تعیین کننده در تصمیم گیری در مورد جای دادن لیست وب سایت شما در مقایسه با وب سایت های دیگر برای یک عبارت جستجو است. صدها عنصر Google در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه صفحه وب در یک نتیجه جستجو نمایش داده می شود، وجود دارد. اگرهر صفحه به سرعت بارگیری شود، گوگل احساس خوبی دارد. اگر زیاد طول بکشد، سایت شما رتبه کمتر و همچنین بازدید کنندگان کمتری دریافت خواهید کرد.

لینک های با کیفیت: اگر می خواهید وب سایت شما یک سیگنال ارسال کند که یک منبع ارزشمندی باشد، یک پیوند از یک وب سایت بسیار مورد اعتماد و ثابت ایجاد کنید. داشتن یک سایت مرتبط با وب سایت نیویورک تایمز، گوگل را بیش از یک لینک که از یک وبلاگ جدید ایجاد شده فراگیر خواهد کرد. اعتماد در هر رابطه ای بسیار مهم است و داشتن لینک های با کیفیت بالا به وب سایت شما این اعتماد را تسریع می بخشد و موقعیت شما را در وب تقویت می کند.

عصر: این یک عاملی است که تا حدودی برای جلوگیری از عوامل غیر طبیعی دشوار است. شما نمی توانید گوگل را با یک شناسه جعلی فریب دهید. اگر دامنه ی شما بزرگتر از رقبای شما باشد، احتمالا سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. اگر نام دامنه شما هفته گذشته خریداری شده و سایت شما دارای نام تجاری جدید است، زمان بیشتری برای رتبه بندی عالی خواهد داشت.

شرکت آذران داده گستر پایادارایتیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر