آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

راهکارهایی که میتواند به شما کمک کند تا سئوی خوبی داشته باشید

متخصصان سئوکار سختی را برای تولید بهترین نتایج برای بهینه سازی موتور جستجوگر (سئو) مشتریان انجام می دهند. با این وجود، روش های متعددی وجود دارد که مشتریان می توانند به ساده شدن کار آنها کمک کنند و به نوبه خود نتایج بهتری برای سئو بدست آورند. در اینجا لیستی از مواردی را که می توان قبل و بعد از راه اندازی وب سایت انجام داد و به بهینه سازی سئو (موتورهای جستجو) کمک می کند، جمع آوری شده:

قبل از راه اندازی

آذران تک

  1. انتخاب نام دامنه: موتورهای جستجو اهمیت بسیار زیادی به نام دامنه شما میدهد. اگر سایت شما قصد خرید فنجان قهوه را دارد، بهتر است از نام دامنه "first-rate-products.com" یا "smithco.net" استفاده کنید. نام دامنه دارای 1 یا 2 کلمه است که چیزی را توصیف می کند که وب سایت شما ارائه خواهد داد.
  2. نام های تصویری: موتورهای جستجو از کدهای اصلی استفاده می کند که یک صفحه وب را تعیین می کند که بازدیدکنندگان برای جستجوهای خاص به آن صفحه هدایت می شوند. یک مورد که اغلب قبل از راه اندازی نادیده گرفته می شود، نام تصویر محصول است. یعنی بعد از قرار دادن هر تصویر تگ مربوط به آن را باید قرر داد.
  3. نام گروه: هر وب سایت تجارت الکترونیک دارای دسته هایی است که تعیین می کند که هر بازدید کننده چه بخشی را مشاهده خواهد کرد. هنگام نام گذاری یک دسته از اصطلاحات صنعتی، اصطلاحات وسیع یا کلمه ای که کاربران به عنوان یک عبارت جستجو استفاده نمی کنند، اجتناب کنید.
  4. نام محصول / صفحه: مشابه نام گذاری دسته نام محصول را نیز انتخاب می کنید. نام محصول به لینک به محصول تبدیل شده است، بنابراین هنگام انتخاب نام محصول، سعی کنید توصیفی برای آنچه که نام صفحه است، باشد. از واژه هایی استفاده کنید که برای پیدا کردن آن محصول استفاده می شود. به جای "b-and-d-model-23465.html" صفحه محصول "black-and-decker-wireless-screwdriver.html" را بنویسید.
  5. دسته بندی و توضیحات محصول: هر دسته و محصول در بخش مدیریت وب سایت برای توضیحات در محل مناسب قرار دارد. شما مجبور نیستید یک رمان بنویسید، با یک پاراگراف یا دو محصول یا دسته با دو یا سه کلمه کلیدی که به ترکیب اضافه شده شانس خود را برای موفقیت افزایش دهید. موتورهای جستجو این متن ها را به پایگاه داده خود اضافه می کنند و اگر کسی به دنبال واژه های دقیق باشد، سایت شما احتمال زیادی دارد که در یکی از موقعیت های بالا برای این عبارت جستجو قرار گیرد.

پس از راه اندازی

آذران تک

  1. انتظارات خود را پایین بیاورید: شما نمی توانید سایت خود را در Google در یک ماه در رتبه 1 قرار دهید و اگر کسی می گوید که می تواند این کار را انجام دهد دروغ می گوید. مطمئنا، شما می توانید از Google AdWords استفاده کنید و آنها را در بخش تبلیغات در بالای Google قرار دهید، اما برای رتبه 1 به صورت ارگانیک زمان و صبر و شکیبایی نیاز دارد. همانطور که کمپین سئو شما پیشرفت می کند، وب سایت شما رتبه بندی جستجوی کلمات کلیدی را برای سایت بهینه سازی می کند، اما این کار یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. این یک فرآیند است که چندین ماه طول می کشد، اما با گذشت زمان، به دلیل کلمات کلیدی مربوط به محصولاتی که به فروش می رسانید یا خدماتی که ارائه می دهید، رتبه خوبی خواهید داشت.
  2. محتوای منظم و منحصر به فرد: موتورهای جستجوگر دوست دارند محتواهای جدیدی پیدا کنند و آنها را در پایگاه داده خود قرار دهند. این که شما یک وبلاگ دارید و یا مقالاتی درباره آنچه که در وب سایت خود ارائه می دهید می نویسید، گوگل محتوای شما را بهینه سازی کرده و منتشر می کند. این میتواند فقط چند پاراگراف باشد یا مجموعه ای از مقالات باشد، تا زمانی که محتوایی جدید باشد، وب سایت شما به طور مرتب رشد خواهد کرد و کلمات در محتوا به پایگاه داده اضافه می شود.
  3. بازاریابی رسانه های اجتماعی: به روز رسانی صفحه فیس بوک و خوراک توییتر شرکت شما به طور منظم برای موتورهای جستجو مهم است. حضور فعال رسانه های اجتماعی یک شاخص برای موتور جستجو است که شما با مشتریان خود درگیر آن هستید و تعداد پیروانی که سطح اعتماد بیشتری را نشان می دهد.
  4. نادیده گرفتن اسپم ها: شما تعدادی ایمیل از متخصصان سئو دریافت خواهید کرد که وعده های بیهوده را ارائه می دهند. آنها پیشنهاد می کنند که وب سایت شما لینک های زیادی را دریافت کنند، یا 50 مقاله کلیدی بنویسند تا سایت خود را در رتبه 1 در گوگل در هفته بدست آورید، روش های بیهوده ایی است که آنها استفاده می کنند که احتمالا باعث ممنوعیت وب سایت شما از موتورهای جستجو به طور کامل خواهد شد.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو،متخصص بهینه سازی سایت,مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر