آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نکاتی برای SEO

نکاتی برای SEO

در اینجا گردآوری بهترین نکات و ترفندهای SEOقرار داده شده است.

 1. نقشه سایت خود را بهینه سازی کنید

گوگل وب سایت ها را رتبه بندی نمی کند. گوگل فقط صفحات وب را در بر می گیرد. اگر این مطلب را درک کنید فرصت های زیادی در ساختار وب سایت شما به وجود خواهد آمد. روش های زیادی برای رتبه بندی وب سایت وجود دارد. موفقیت بستگی به ایجاد یک نقشه سایت متمرکز بر کلمات کلیدی دارد.

آذران تک

به این توصیه های SEOعمل کنید:

 • هرگز یک صفحه خدمات را با تمام خدمات خود که در یک نقطه ذکر شده است ایجاد نکنید. یا اگر انجام می دهید، مطمئن شوید که یک صفحه را برای هر سرویس ارائه می دهید و هر صفحه را برای سرویسی خاص بهینه سازی کنید.
 • یک صفحه برای هر عضو تیم ایجاد کنید این صفحات فرصتی برای هر فرد ایجاد می کنند. با پروفايل های رسانه های اجتماعي خود هر روز ترافيکي بگيريد.
 • برای یک وب سایت تجارت الکترونیک، بهینه سازی صفحات محصول باید براساس نام و نوع محصول باشد. برای رتبه بندی، این صفحات باید بیش از یک دسته باشند. آنها نیاز به محتوای متمرکز بر کلیدواژه (عناوین، هدرها، متن اصلی و غیره) دارند.
 1. آزمون "کنترل + F" را انتخاب کنید

رتبه بندی نمی کنید که می خواهید؟ این کمی مشاوره رایگان را بیابید: به صفحه مورد نظر خود بروید و کنترل + F را فشار دهید. صفحه را براساس عبارت کلیدی جستجو کنید. اکنون این سؤالات را بپرسید:

 • آیا این عبارت در صفحه ظاهر می شود؟
 • چند بار در صفحه ظاهر می شود؟
 • چگونه استفاده می شود؟ در هدر و در متن اصلی است؟ یا فقط در لینک ها؟

اگر عبارت در header یا body text را مشاهده نکردید، شما فرکانس کلید واژه ی صفر دارید. هدف ما این است که گوگل را متقاعد کنیم که ما بهترین صفحه را در اینترنت برای موضوع مورد نظر ایجاد کرده ایم.

آذارن تک

احتیاط! لینک ها حساب نمی شود

هنگام شمارش نمونه های یک عبارت کلیدی، لینک ها را در نظر نگیرید. متن لینک ها ارتباط این صفحات را نشان نمی دهد. متن لینک به گوگل می گوید که صفحه دیگری برای این عبارت مناسب است: صفحه ای که لینک به آن پیوند دارد.

اگر چه برچسب عنوان مهمترین بخش در کد برای seoدر صفحات است. البته یابد مطمئن شوید که عبارت هدف در برچسب عنوان قرار دارند.

توصیف های متا: این یک مکان مهم برای نشان دادن ارتباط است. مثل عنوان، توصیف متا بخشی از "کد" در صفحه است برای رتبه بندی نتایج جستجو. بنابراین مطمئن شوید که از عبارت مناسب استفاده می کنید.

متن alt: از عبارت هایی به عنوان متن alt تصاویر استفاده کنید. اما متن alt عامل اصلی جستجوی رتبه نیست.

به این توصیه های SEOعمل کنید:

 • ارتباط با استفاده از عبارت هدف را یک بار در عنوان، متا توضیحات و متن اصلی نشان دهید. تعداد مشخصی برای کلید واژه وجود ندارد.
 • اطمینان حاصل کنید که صفحه شما دقیق و کامل است. میانگین صفحه بالای 1500 کلمه است.
 1. روابط قوی = مزایای SEO

اکنون که ارتباط را پوشش داده اید، اجازه دهید به نیمه دیگرSeo نگاه کنیم: مجوز. برای رتبه بندی وب سایت خود، به مجوز نیاز دارید. برای داشتن مجوز، شما نیاز به لینک دارید. لینک، باید برای افرادی که محتوای را ایجاد می کنند، قابل مشاهده باشد. بنابراین برای رتبه بندی، شما نیاز به روابط دارید. بسیاری از جستجوگرها همچنان محتوای خود از طریق ارسال ایمیل به وبلاگ نویسان به اشتراک می گذارند. در این شرایط هیچ ارتباط و رابطه ای وجود ندارد و در نهایت نتیجه ای به دست نمی آید. توجه داشته باشید که بین یک وبلاگ نویس و یک بازاریاب محتوای مشارکتی تفاوت وجود دارد. اما شما به دنبال "تأثیر رسانه های اجتماعی نیستید". شما به طور خاص به دنبال سازندگان محتوا هستید.

آذران تک

قانون One percent اعلام می کند که فقط تعداد کمی ازافراد در هر جامعه آنلاین، محتوای واقعی را ایجاد می کنند. 99 درصد از کاربران دیگر به محتوا یا به محتوای شما کمک می کنند، اما آن را ایجاد نمی کنند. بنابراین، هدف ما این است که با 1٪ کاربران، که سازندگان محتوا هستند ارتباط برقرار کرده و با آن ها همکاری کنیم.

 • ویراستاران وبلاگ نویس
 • روزنامه نگاران
 • تولید کنندگان رویداد
 • محققان دانشگاهی
 • نویسندگان

این روابط با سازندگان محتوا است که مزیت درازمدت و پایدار در جستجو را به شما می دهد. هنگامی که شما یک شبکه از سازندگان همفکر دارید، شما نیمه راه برای پیروزی را طی کرده اید. این یک نکته کلیدی برای مبتدیان و متخصصان است: لینک ها را ایجاد نکنید، به طور طبیعی جذب لینک ها با افرادی که محتوای لینک ها را ایجاد می کنند است.

توصیه های SEO:

 • از رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن محتوا استفاده کنید.
 • از طریق به اشتراک گذاشتن نظرات و بسیاری از راه های تعامای با آنها ارتباط برقرار کنید.
 • در نهایت، به نقل از مشارکت کننده بپردازید، با آنها مصاحبه کنید و هرگونه بهانه ای برای همکاری در پروژه های بازاریابی محتوا را پیدا کنید.

شرکت آذران داده گستر پایا همراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر