ارزیابی آموزش طراحی وب: بهترین راه یادگیری چیست؟

ارزیابی آموزش طراحی وب: بهترین راه یادگیری چیست؟

ارزیابی آموزش طراحی وب: بهترین راه یادگیری چیست؟

ارزیابی آموزش طراحی وب: بهترین راه یادگیری چیست؟

جهان به سرعت در حال تغییر است درست زمانی که ما فقط به وب سایت ها نگاه می کردیم، تلفن های همراه وارد بازار شدند. دنیای طراحی وب تقریبا هر روزه تغییر می کند، و دلهره آور است که فکر کنید چگونه ایجاد یک وب سایت را یاد بگیرد. البته، برای یادگیری، راه های زیای برای انتخاب وجود دارد، و گاهی اوقات این مسئله در دسترس بودن نیست، بلکه تمایل به یادگیری آنهاست.

آذران تک

بهترین راه برای یادگیری طراحی وب چیست؟

در این مقاله، ما به شیوه های محبوب تری در مورد چگونگی یادگیری هنر طراحی وب سایت ها خواهیم پرداخت. ما سعی خواهیم کرد تا مزایا و معایب هر روش یادگیری را یادآوری کنیم و امیدوار باشیم، نتیجه نهایی را بیابیم.

دانشگاه ها

آذران تک

مزایا

از زمان رونق اینترنت، فناوری اطلاعات و شغل های مرتبط با کامپیوتر شایع تر شده است. و با افزایش چنین تقاضای نیروی انسانی، بسیاری از افراد را فرا می خواند. به همین دلیل است که دانشگاه های زیادی از آموزش برنامه های مربوط به طراحی وب استفاده کرده اند. گرچه بر خلاف اندیشه مشترک، دانشگاه ها برای طراحان وب سودمند هستند. اگر یک دانشجو برای ورود به دانشگاه تصمیم بگیرد، باید اصول اولیه طراحی وب را مطالعه کند. او از معلمان خود اصول رنگ، نوع، ترکیب، و شاید چند زبان برنامه نویسی را یاد بگیرد.

مخاطبان خود را با وب سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید.

با استفاده از اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید انتخاب کنید و آنها را ترکیب کنید. هر اسلاید برای برآورده شدن سه معیار اصلی ساخته شده: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید هر عنصر یکپارچه و با افزایش تاثیر محتوای شما کار می کند. علاوه بر این، دانشگاه ها با استادانی پر می شوند که می توانند برای کار شما مربیگری، انتقاد یا قدردانی کنند. این مزیت است زیرا شما مجاز به انجام اشتباهات بزرگتر با هزینه کمتر هستید زیرا می توانید سبک و روش های خود را بدون به خطر انداختن مشتریان بالقوه تست کنید.

معایب

در حالی که امنیت که دانشجویان آن را در یک کلاس درس قرار می دهد، یک نقطه فروش عمده دانشگاهی است که دوره های طراحی را ارائه می دهند، و همچنین بزرگترین ضرر و زیان آنهاست. با دوره های آنلاین، و تبدیل شدن اینترنت به یک عنصر اصلی از فرهنگ و زندگی انسان، مدرسه طراحی وب به آرامی و با بی توجهی محو می شود. این روزها، مقالات و اسناد ارائه شده توسط دانشگاه ها در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته (حداقل با طراحی وب). امروز دیپلم ها تخم مرغ های طلایی جهان نیستند. اثبات اینکه شما به مدت کافی برای تبدیل شدن به یک متخصص مطالعه کرده اید چیزی دیگری است. با توجه به گفته ی Adecco، در آژانس های کاریابی، تقریبا شش نفر از 10 فارغ التحصیل کالج از ایالات متحده در دست استخدام هستند، به این معنی که آنها در حرفه های خود مشفول به کار نیستند. امروزه، به خصوص در طراحی وب، تصمیم گیری در مورد اشتغال بر اساس مصاحبه ها و رزومه کاری انجام می شود و مدرک شاید معیاری نباشد. گذشته از آن، دنیای طراحی وب چیزی نیست که شما در آن محدودیت داشته باشید. زیرا سرعت تغییرات آن زیاد است شاید فراتر از آموزش در دانشگاه ها.

دوره های آنلاین

آذران تک

مزایا

آموزش های آنلاین فرصت یادگیری را برای هر کسی و در هر زمانی ممکن میسازد. این چیزی است که باعث می شود یادگیری از اینترنت پدیدار شود و دسترسی ها به میزان غیر قابل تصور گسترش یابد. در حال حاضر، همه می توانند در مورد HTML و CSS بدون رفتن به هیچ کلاسی آموزش ببینند و این فرصت مناسبی است برای افرادی که می خواهند مطالب جدید، به روز و بدون اتلاف وقت را یاد بگیرند و این یادگیری از طریق اینترنت عملی تر می شود.

معایب

مانند بسیاری از چیزهایی که در جهان وجود دارد، یادگیری طراحی وب آنلاین نیز موجب ناراحتی می شود. در بسیاری از موارد، یادگیری وب سایت از طریق اینترنت به یک سیستم یک طرفه تبدیل می شود. اغلب افرادی که به طراح وب تبدیل شده اند، گیج هستند زیرا منابع و راه های زیادی در در دسترس آنها وجود دارد. و تفاوت سبک، رویکرد و نظر متخصصین مختلف اغلب منجر به سردرگمی و ناامیدی می شود. بر خلاف دانشگاه، که آموزش در آن آسان است زیرا اساتید به شما راهنمایی و کمک می کنند. شما می توانید یک مربی داشته باشید که بتواند همه ی ترفندها را بدون دردسر از او یاد بگیرید. علاوه بر این، به دلیل آزادی در دوره آنلاین طراحی وب سایت، سرعت پیدا کردن آن مشکل است. گاهی اوقات، ذهن شما را با اطلاعات بیش از حد تحت تأثیر قرار می دهد و گاه سرعت آن بیش از حد کم است، بنابراین منجر به تعویق می شود. گرچه دانشگاه ها، به ویژه اساتید، گاهی اوقات سرعت خود را به دانش آموزان می رسانند، ولی این مزیتی می شود، زیرا آنچه که آنها آموزش می دهند نسبتا روش های متوسط و جهانی است.

انتخاب: کدام بهتر است؟

با توجه به دو راه اصلی یادگیری طراحی وب، کلا دوره های آنلاین، از نظر طراحی آموزشی بهتر از دانشگاه هاست. با توجه به این واقعیت که طراحی وب شاخه ای سریع و پیشرفته ای از دانش و هنر است، محدود کردن خود در چهار دیواری کلاس در طول مدت زمان های طولانی، منفی است. هر روز، سبک های جدید و جدیدتر توسعه می یابد و به طور مداوم در حال ظهور هستند. به همین دلیل، برای طراح وب، به روز رسانی دانسته های شما مهم است. دانشگاه های طراحی وب فقط می توانند تغییر سریع سبک و عقاید در طراحی را جلب کنند، که ممکن است انتخابی سخت تر باشد. با این حال، به دلیل سرعت ساخت یافته یادگیری متعارف،غیر ممکن می شود. یکی دیگر از مزایای یادگیری آنلاین، این است که به نسبت ارزان و سریعتر به پایان می رسد. این مورد به خوبی برای افرادی که در حال برنامه ریزی برای تغییر شغل هستند، مناسب است. آنها به راحتی می توانند در هر زمانی از روز مطالعه کنند، در غیر این صورت در دانشگاه هایی که برنامه استاد را دنبال می کنید، فقط می توانید یاد بگیرید.

 

شرکت آذران تک در زمینه طراحی وب سایت ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب و همچنین طراحی و پیاده سازی برنامه های تلفن همراه فعالیت دارد .  

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها