آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

تفاوت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه فیزیکی چیست؟

فروشگاه های تجارت الکترونیکدر فضای سایبر وجود دارند در حالیکه فروشگاه های فیزیکی به طور جامع در دنیای فیزیکی دیده می شوند. ولی هر دو محصولات خود را به فروش می رسانند و هر دو فروشگاه ها هستند. حقیقت این است که شباهت های زیادی بین یک فروشگاه الکترونیکی و یک فروشگاه فیزیکی وجود دارد. آنها به لحاظ فیزیکی یکسان نیستند، اما از نظر تجربیات بازدید کننده، مشترکات بسیار بیشتری نسبت به دیدار با چشم وجود دارد. اگر به فروشگاه های بزرگ یا فروشگاه های مواد غذایی بروید، آنچه بازدید کننده ی معمولی نمی بیند و نمی داند این است که اپراتورهای فروشگاه های فیزیکی احتمالا مقدار قابل توجهی پول در تحقیقات در مورد محصولاتی که فروش می کنند و جایی که آنها را به فروش می رسانند صرف کرده اند. همه چیز به طور استراتژیک برای بهبود تجربیات بازدیدکنندگان قرار می گیرد و امیدوارم شانس تبدیل (فروش) را بهبود بخشد.

صاحب وبسایت باید هر کاری برای بهینه سازی وب سایت خود انجام می دهند، همانطور که در بسیاری از موارد، این دروازه تنها برای مشتریان بالقوه است. واقعیت این است که شخص فیزیکی وجود ندارد که بتواند به هر گونه سؤال یا راهنمای بازدیدکنندگان آنلاین را پاسخ دهد، حتی ضروری است که یک وبسایت داشته باشد که به طور طبیعی جریان را برای بهبود تجربیات افزایش دهد و از این طریق تبدیل به فروش بیشتر شود.

لیست ملاحظات

یک لیست تصادفی از چیزهایی که به طور بالقوه در نظر می گیرند:

  • آیا بازدیدکنندگان آنچه را که نیاز دارند پیدا می کنند؟
  • آیا به اکثر سوالات بازدیدکنندگان پاسخ داده می شود؟
  • بارگذاری صفحات وب چیست؟
  • آیا صفحه فرود متقاعد کردن بازدیدکنندگان به ماندن است؟
  • رنگ پردازی باید چگونه باشد تا میزان کلیک را افزایش دهند (به طور جدی، مطالعات نشان داده اند که بازدیدکنندگان آنلاین بیشتر به طور متوسط بر روی دکمه های نارنجی کلیک می کنند)

این یک لیست جامع از چیزهایی است که باید در نظر گرفت. نمایندگان خدمات به مشتریان بلافاصله به بازدیدکنندگان آنلاین خدمت می کند، بهبود تجربه های بازدیدکنندگان آنلاین در فروشگاه های اینترنتیاهمیت بیشتری نسبت به فروشگاه های فیزیکی دارد.

نتیجه

باز کردن مرورگر اینترنت برای هر مشتری بسیار راحت تر است، تا اینکه او برای خرید موار موردنظر خود زمان زیادی را صرف کند. به همین دلیل است که بهینه سازی وب سایت تجارت الکترونیک برای ایجاد تجارب منحصر به فرد، یک عنصر مهم برای موفقیت است.

طراحی فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین و متصل به سیستم شتاب از محصولات شرکت آذران تکاست. طراحی فروشگاه اینترنتی موجب حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مشتریست.


ثبت نظر