آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چرا یک اپلیکیشن موبایل یک ایده شگفت انگیز است

تصور کنید یک کاری دارید که در آن مجبور به سفارش گرفتن از رئیس نیستید، و شما فرصتی برای ایجاد مقدار مناسب پول با استفاده از خلاقیت خود دارید واین یک شغل است که شما می توانید از کسب و کارهای کوچک کمک بگیرید. این کار داشتم یک اپلیکیشن است. و این نوعی کارآفرینی است. اپلیکیشن با سیستم هایی مانند iBuildApp کار می کند تا برنامه های تلفن همراه زیبا و قابل تنظیم برای صاحبان کسب و کارها را تولید کند. بسیاری از اپلیکیشن ها بر گروه خاصی از مشتریان تمرکز می کنند. این برای افراد فنی که تجربه توسعه دارند بسیار خوب است، اما برخی دیگر از دلایل دیگر برای داشتن یک اپلیکیشن ایده ای فوق العاده است.

آذران تک

شما مجبور نیستید از موفقیت خود تعجب کنید زیرا به راحتی دستیابی است

با یک اپلیکیشن، شما آمار و گزارش را دریافت می کنید که همه آنها کنترل کامل بر تصمیم های آینده در اختیار شما قرار می دهند. اپلیکیشن های هوشمند دانلودها را نشان می دهد و همچنین گزارش میزان استفاده و دانلود به مشتریان نشان می دهد که این برنامه ضروری است و مشتریان جدید و قدیمی را جذب کند. علاوه بر این، اپلیکیشن های فروش مانند iBuildApp دارای ابزارهای کسب درآمد می باشند، بنابراین می توانید برنامه های پرداخت خود را تنظیم کنید تا برای شما و مشتریانتان مفید و سودمند باشد.

بازار اپلیکیشن موبایل به سرعت در حال رشد است

انتظار می رود تا سال 2020 بازار تلفن همراه دو برابر شود. این به این معنی است که هنوز جای رشد در این زمینه وجود دارد. مخصوصا برای کسانی است که به کسب و کارهای کوچک علاقه مند هستند. در اغلب موارد، سازمان های نرم افزاری را می بینید که هزینه های زیاد و برنامه های تلفن همراه بسیار پیچیده را ایجاد می کنند.

آذران تک

اپلیکیشن ها می توانند برنامه های مقرون به صرفه ای را برای شرکت های کوچک ارائه دهند

اپلیکیشن هایی برای کسب و کارهای کوچک ساخته شده اند. آنها تمام ابزار طراحی و بازاریابی را که برای قیمت گذاری ماهانه و مقرون به صرفه نیاز دارند، ارائه می دهند. با استفاده از این زیرساختار پیکربندی شده است، شما می توانید با استفاده از آنها در هزینه های کسب و کار خود صرفه جویی کرده و موارد مورد نظر خود را بسیار آسان تر به فروش برسانید.

آذران تک

اپلیکیشن ها کاهش زمان و هزینه های توسعه برای شماست

ساخت برنامه ابتدا سرگرم کننده است. و ما همه توسعه دهندگان را تشویق می کنیم تا دانش خود را با شروع از یک صفحه خالی زمان به زمان گسترش دهند. اما زمانی که به مربوط به هزینه میشود، الگوها و ابزارهای توسعه ی پیش ساخته، مبالغ زیادی را برای شما به ارمغان می آورند. به این ترتیب شما فرصتی برای سرعت بخشیدن به خود دارید و احساس نمی کنید که تمام وقت و منابع خود را صرف یک یا دو مشتری می کنید. تمام کار شما این است که یک قالب را بگیرید، سفارشی سازی را برای مشتری انجام دهید، سپس برنامه را به شگلی مناست به بازار بفرستید.

این هزینه ها برای شروع زیاد نیست

برنامه فروش نماینده iBuildApp از 249 دلار در هر ماه برای ساخت 10 برنامه شروع می شود. هنگامی که شما در مورد بازده فکر می کنید می توانید یک کسب و کار محلی کسب کنید، این فقط برای برای شروع یک کسب و کار مناسب است. واقعیت این است که شما احتمالا قادر خواهید بود از یک کسب و کار بیش از 249 دلار برای توسعه برنامه بپردازید.

تقاضا برای اپلیکیشن ها در حال حاضر بسیار زیاد است

در نظر بگیرید: دستگاه های تلفن همراه 35 درصد از معاملات تجارت الکترونیک را تشکیل می دهند. این تنها یک روند نیست، بلکه یک جنبش است. در حال حاضر ثابت شده است که برنامه های موبایل برای هر کسب و کار و مصرف کنندگان مفید است، بنابراین الان زمان مناسبی برای شروع و استفاده از آنها است.

اگر سؤالی دارید در مورد اینکه چرا شما باید اپلیکیشنی برای تلفن همراه داشته باشد، یا اگر مایل به داشتن این اپلیکیشن ها هستید، به وب سایت www.azarantech.comمراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


ثبت نظر