آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

فهرست Infographics های موفق (و چرا آنها کار می کنند)

برای هر شرکت، کسب و کار یا حتی هر کسی که با چیزهایی مانند طراحی، تبلیغات و توسعه مشغول به کار است ضروری است. اینفوگرافیک های زیادی در سال جاری وجود دارد که بسیار موفقیت آمیز هستند و دلیل آن، این است که همه نقاط طراحی را برای مواردی به اهمیت می رسانند. یکی از دلایلی که یک Infographic می تواند موفقیت آمیز باشد این است که انجام چگونگی حرکت جریان، چه متن کافی نداشته باشد چه بسیار بزرگ باشد، را دارد.

infographic

طراحی کلی فقط از نظر اشیاء، آگهی ها، تصاویر یا تایپوگرافی متعادل نیست، مقابله با چیزی است که اجازه می دهد چشم به جریان در سراسر infographic داشته باشد. اصطلاحات بسیاری وجود دارد تا توضیح دهد که چرا این برای infographics موفقیت آمیز است، و بسیاری در مورد امروز صحبت خواهند کرد. در اینجا یک لیست از infographics موفق و چرا آنها کار می کنند.

جریان تصویر و تایپوگرافی

این یک نمونه از یک Infographic موفق است به این دلیل جالب است که رنگ زیادی دارد و همچنین یک تایپوگرافی متفاوت است که ضخامت و سبک دارد. واقعیت این است که تصویری از چیزی است که به طور کامل قابل تشخیص است مانند یک خانه، حتی در حال رفتن تا آنجا که شامل تصاویری از چیزهایی مانند آیکون تخت، نیمکت، میز ناهار خوری، صندلی، و سپس داشتن متن بعدی همراه با و تصاویر را توضیح می دهد. با داشتن یک طرح کلی خوب، تصویر آسان برای هضم، که برای فهمیدن بیش از حد زیاد نیست، و سپس ارائه مواد مناسب است که کل اطلاعات infographic را بسیار جالب و مناسب قرار می دهد، این infographic بسیار موفق است.

گرافیک ساده و اطلاعات محرمانه

یک روند در سال 2018 برای طراحی infographics و طراحی به طور یکسان در استفاده از رنگ بنفش به یک مزیت وجود دارد. با استفاده از رنگ بنفش، این بازاریابی دیجیتال بازاریابی اجازه می دهد تا برای فضای سفید متن را بیرون بیاوریم، و همچنین اجازه می دهد چشم به راحتی به اطلاعات در پایین جریان نفوذ کند. تایپوگرافی بزرگ را آسان می کند برای خواندن و درک اطلاعات، که به نوبه خود ایجاد infographics که در اینترنت امروزبه طور کلی بسیار موفق است . با تنوع متن، طراحی، همه در حالی که باقی می ماند بسیار ساده است ولی هنوز به طور حرفه ای طراحی شده، این infographic ایجاد یک مبارزات موفقیت آمیز است که توجه مخاطبان را در کلیک کردن، خواندن و هضم اطلاعات در مورد هر کسب و کار و یا شرکت با سهولت کافی نگه می دارد .

infographic

استفاده از متن و تصاویر برای ایجاد قطعه انعطاف پذیر

این infographic بسیار عالی است، به دلیل این واقعیت که وقتی شما اولین تصویر را در وسط مشاهده می کنید، که چشم شما را برای اولین بار مشاهده می کند، متن اطراف آن به طور استراتژیک قرار می گیرد و امکان تصویر جامع کلی را فراهم می کند. متن سفید چشم شما را از بین می برد و سرصفحه های هر پاراگراف کوتاه که در اطراف این تصویر قرار دارند، بسیار مناسب برای نقاشی هستند، زیرا به طور متوسط کاربران اینترنتی و خوانندگان تنها از تمام پاراگراف استفاده نمی کنند. با رنگ های روشن و جامد، باعث ایجاد یک سبک خاص از طراحی کلی می شود، و اطلاعات خود را تبدیل به قابل خواندن و انسجام با توجه به نحوه قرار دادن همه نکات می کند. اگر این سبک متنوع در هر نقطه از اینترنت ارائه شده باشد، به احتمال زیاد به دلیل تمام این نکات، موفقیت آمیز خواهد بود.

infographic

فلش ها و آیکن ها

این به سادگی نمونه ای از یک Infographic موفقیت آمیز است، اما در عین حال، این ایده عالی برای هر یک از اطلاعاتی است که شما ممکن است امروز در سال 2018 ببینید. این به این دلیل است که رنگ ها، به جای اینکه بیش از حد روشن و ساده، باشد شامل طیف وسیعی از رنگ مکمل، همراه با آیکون هایی که همراه متن کوتاه و سرصفحه های کوچک می آیند،می باشد. طراحی کلی یک مدل آیفون است و این جالب است زیرا به مخاطبان اطلاعاتی که در مورد یک موضوع باشد را می دهد. همراه با یک لیست هدف شماری که تنها یک طراحی ساده تر را ایجاد می کند، روشی که فلش به سمت پایین حرکت می کند، یک همزیستی عالی ایجاد می کند که دقیقا همان چیزی است که شما در یک infographic می خواهید. اگر اینطور نبود، همیشه نیاز به چشم دارید تا سرتاسر را دنبال کنید، در غیر اینصورت، اطلاعات متنوع، طراحی وب، طراحی گرافیک، عکس، حتی یک قطعه اگر هنر سنتی باشد ، موفق نخواهد شد.

infographic

شیشه عینک

این infographic بسیار عالی است برای نشان دادن گرافیک بسیار تیره، آرام و در عین حال رنگارنگ که در آن تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید را نشان می دهد. هر تصویر را در قسمت های جدا شده از قسمت های infographic قرار می دهند. این به چشم کمک می کند تا از طریق جریان و همچنین پدیرفتن متن و رنگ تایپوگرافی به خوبی مصرف شود.

infographic

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر