آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

بک لینک

"بک لینک" یکی از واژه های مورد استفاده در جهان بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. بسیاری از وبلاگ نویسان که اخیرا یک وبلاگ یا وب سایت را راه اندازی کرده اند اغلب برای درک اصطلاح "بک لینک" به کار می روند.در این پست، من امیدوارم اغلب شما درک کنید که بک لینک ها چه چیزی هستند، چرا آنها برای سئو ضروری اند، و چرا آنها برای موفقیت آنلاین شما مهم است.

بیا شروع کنیم

بک لینک ها, لینک های ورودی به یک صفحه وب است.هنگامی که یک صفحه وب به هر صفحه دیگر پیوند داده می شود، آن را بک لینک می نامند. در گذشته، بک لینک متریک اصلی برای رتبه بندی یک صفحه وب بود. صفحه ای با تعداد زیادی از لینک ها تمایل دارد در تمام موتورهای جستجوی عمده، از جمله Google، بالاتر باشد. این هنوز هم تا حدی درست است.

blog-back-link

در اینجا یک واژه نامه از شرایط مشترک مربوط به لینک ها است که باید بدانید:

لینک جویس: هنگامی که یک صفحه وب به هر یک از مقالات خود و یا صفحه اصلی وب سایت شما لینک می شود، "لینک جویس " نامیده می شود. این لینک جویس به رتبه بندی مقاله، و نیز بهبوداعتباردامنه کمک می کند. به عنوان یک وبلاگ نویس، می توانید لینک جویس را با استفاده از تگ بدون دنبال کردن متوقف کنید.

لینک بدون فالو : هنگامی که یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می کند، اما پیوند دارای برچسب بدون فالو است، این لینک ، لینک جویس را انتقال نمی دهد. لینک های بدون فالو در مورد رتبه بندی صفحه مفید نیستند زیرا آنها هیچ کاری انجام نمی دهند. به طور کلی، یک وب مستر هنگام پیوند به یک سایت غیر قابل اعتماد از برچسب بدون فالو استفاده می کند.

لینک فالو: به طور پیش فرض، تمام لینک هایی که شما به یک پست وبلاگ اضافه می کنید، لینک فالو هستند و این لینک جویس را منتقل می کند.

لینک دادن دامنه های ریشه: این به تعداد لینک هایی که در وب سایت شما از یک دامنه منحصر به فرد می آید اشاره می کند. حتی اگر یک وب سایت 10 بار به وبسایت شما مرتبط شده باشد، تنها به عنوان یک دامنه ریشه مرتبط در نظر گرفته می شود.

لینک های کم کیفیت: لینک های کم کیفیت لینک هایی هستند که از سایت های برداشت شده، سایت های خودکار، سایت های هرزنامه یا حتی سایت های پورنو می آیند. چنین پیوندهای بسیار آسیب بیشتری نسبت به خوبی دارند. این یکی از دلایلی است که شما هنگام خرید لینک ها باید مراقب باشید.

لینک های داخلی: لینکهایی که از یک صفحه به صفحه دیگر در یک دامنه در می آیند، لینک های داخلی نامیده می شوند. این فرایند به عنوان لینک داخلی یا پیوند بین نامیده می شود.

متن انچر: متن که برای هایپرلینک ها مورد استفاده قرار می گیرد متن انچر نامیده می شود. لینک های متن انچر در هنگام تلاش برای رتبه بندی کلمات کلیدی خاص بسیار عالی کار می کنند.

مزایای بک لینک ها درseo:

قبل از صحبت در مورد مزایای لینک ها، شما باید بدانید که بک لینک ها در سال های گذشته تغییر زیادی کرده است.

زمانی هست که حتی لینکهای کم کیفیت نیز در رتبه بندی یک سایت کمک می کنند. اما از زمانی که گوگل الگوریتم پنگوئن خود را برداشت، کل چشم اندازلینک ایجاد شده تغییر کرده است.

مهم است که بک لینک هایی از سایت های با کیفیت داشته باشند و این لینک ها باید متنی باشند. اگر، برای مثال، شما یک سایت در مورد ماهی دارید و شما لینک هایی از دیگر سایت های تو رفتگی در مورد میمون ها ایجاد می کنید، این پیوندها به هیچ وجه مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. هدف شما برای دریافت لینک ها باید سایت های معتبری و مرتبط باشد.

back-link

اکنون بیایید نگاهی بیاندازیم به اینکه چرا برای شما بک لینک ها به سایت شما مهم است:

1. بهبود رتبه بندی ارگانیک

بک لینک ها در جستجوی رتبه بندی موتور جستجو بهتر کمک می کنند.

اگر هر یک از مطالب شما لینک های ارگانیک از سایتهای دیگر را دریافت کند، محتوای آن به طور طبیعی با موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود.

هدف شما باید ایجاد بک لینک هایی به پست های منحصربه فردباشد.

2. نشانه گذاری سریعتر

بک لینک ها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا لینک خود را به سایت خود بیفزایند و به طور موثری از سایت شما خزیده شوند.

به ویژه برای یک وب سایت جدید، مهم است که بک لینک ها در کشف سریع و نمایه سازی سایت خود کمک می کنند.

3. ترافیک ارجاع

یکی از مزایای اصلی پیوندها این است که آنها به ترافیک ارجاع کمک می کنند.

معمولا، ترافیک ارجاعی هدف قرار می گیرد و دارای میزان بازده پایین است.

یاد بگیرید: متن انچر چیست و اهمیت سئو به متن انچر چیست؟

نحوه شروع لینک گرفتن:

بنابراین اکنون می فهمید که اصطلاح "بک لینک " به این معنی است که به سئو مرتبط است و چرا آنها مهم هستند.

بیایید در حال حاضر چند تکنیک ساده برای تولید لینک های به سایت شما یاد بگیریم.

یک واقعیت مهم که شما باید در مورد جستجوگرهایبک لینک در نظر داشته باشید این است که تعداد بک لینک هامهم نیست، بلکه کیفیت بک لینک ها هدف هست.

اگر از بعضی سرویسهای پرداختی برای پیوند دادن به سایت خود استفاده میکنید، به احتمال زیاد مجاز به استفاده از Google Penguin خواهد شد.

بنابراین سوال اینجاست:

برخی راه ها برای دریافت لینک های با کیفیت برای وبلاگ شما چیست؟

نوشتن مقالات عالی

استفاده از روش ساختن لینک شکسته

ایجاد مقالات اساسی (مقالات پیلر)

شروع به وبلاگ نویسی کنید

ارسال به دایرکتوری های وب

1. نوشتن مقالات عالی

این بهترین و ساده ترین راه برای دریافت بک لینک ها برای وبلاگ شماست.

اگر شما مقالات عالی بنویسید، مردم به طور طبیعی به آنها پیوند خواهند داد.

آموزش ها و مقالات مقدماتی در فهرست ده ها نمونه از نمونه های خوبی از انواع پست هایی هستند که توانایی بالایی برای گرفتن لینک ها از وب سایت های دیگر به عنوان مراجع می باشند.

نکته مهم: چنین مقالات بر اساس تحقیقات و نمونه های عملی انجام می شود.

2 شروع وبلاگ نویسی مهمان

وبلاگ نویسی مهمان یک راه عالی و رایگان برای دریافت بک لینک است. شروع به وبلاگ نویسی مهمان برروی وبلاگها در طاقچه خود کنید.

وبلاگ نویسی مهمان به شما کمک می کند تا پیوندهای جامع یک طرفه و همچنین ترافیک بیشتر و دید بهتر موتورهای جستجو را دریافت کنید.

اما اسپم نکن! نظر خوبي بدهيد.

3. ارسال به دایرکتوری های وب

ارسال وبلاگ شما به دایرکتوری های اینترنتی راه دیگری برای دریافت بک لینک ها است.

با این حال، این روش در حال حاضر بسیار محبوب نیست، زیرا پیدا کردن یک دایرکتوری وب قانونی آسان نیست. شما بایداز دایرکتوری های اینترنتی که از شما برای ایجاد بک لینک به وب سایت خود تقاضا می کنند دوری کنید.

همچنین مهم است: اگر شما از هر گونه تاکتیک های ارسال مستقیم استفاده می کنید، این کار را بلافاصله متوقف کنید. ارسال خودکار وب سایت باعث خواهد شد که وبلاگ شما به عنوان هرزنامه ظاهر شود و از نظر اعتبار دامنه شما و حتی حذف کامل وبلاگ شما از موتورهای جستجو، هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.من امیدوارم که این مقاله به شما در درک اساسی بک لینک ها در جستجوگرها کمک کند و چرا باید شروع به گرفتن بک لینک ها برای وبلاگ خود کنید.


ثبت نظر