آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

بهترین اقدامات فتوشاپ برای طراحان وب

فتوشاپ یک ابزار قدرتمند است که می تواند به شما در ایجاد کارهای عالی کمک کند.طراحان معمولا از این ابزار برای ایجاد گرافیک های سفارشی، طرح بندی وبوگاهی اوقات حتی برای طرح ایده های نمونه اولیه برای مشتریان استفاده می کنند. یکی از بهترین جنبه های فتوشاپ، ویژگی عملی آن است. اگر شما به دنبال راه هایی برای خودکار سازی آن کارهای پیچیده ای هستید که به صورت منظم استفاده می کنید، پس فتوشاپ را به کیت ابزار طراحی وب خود اضافه کنید.

کارایی فتوشاپ دقیقاً چیست؟

آنها یک سری از اقدامات یا مراحل هستند که توسط برنامه انجام می شود که به عنوان یک اقدام واحد ثبت شده و ذخیره می شود. همچنین می تواند به عنوان یک کد برنامه نویسی باشد که می تواند در برابر صفحه نمایش موجود خود اجرا شود.

این نرم افزار می تواند شامل برخی از وظایف باشدکه شما به صورت منظم استفاده می کنید - مانند ایجاد یک سند، تغییر اندازه تصویر، استفاده از یک فیلتر، طرح کردن یک قاب که می تواند در هر زمان خاصی ضبط و پخش شود. راه خود را از طریق این مقاله برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات مختلف فتوشاپ و نحوه استفاده از آنها در پروژه های موجود خود را بیابید.

1170Grid system PS Action.1

1170 Grid System PS Action

این اقدام توسط Pixel Industryبه شما کمک می کند که یک بوم با رزولوشن 1200 پیکسل با طرح 12 ستون شبکه ایجاد کنید. این را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و می توانید روند طراحی وب خود را سریعتر کنید.

Bootstrap Grid system Photoshop Action.2

Bootstrap Grid system Photoshop Action

این ابزار به شما اجازه می دهد تا جلوه های 1600 پیکسل عرضی با یک سیستم شبکه بوت استرپ برای طرح بندی پاسخگو ایجاد کنید. این را می توان به صورت رایگان دانلود کرد و ایده آل برای طراحان وب است که بر روی پروژه های طراحی وب پاسخگو هستند.

Long shadow generator.3

Long shadow generator

به دنبال اعمال سایه های طولانی به طرح آیکون خود هستید؟این ابزار به شما کمک خواهد کرد که فقط آن را ایجاد کنید. این در دسترس است برای دانلود از Web3Canvas میتوانید استفاده کنید و بلافاصله طرح های خود را تبدیل کنید. این بسته شامل 4 اقدام است که به شما کمک می کند سایه های 45 تا 120 درجه ایجاد کنید و برای پروژه های طراحی وب مفید باشد.

4.IOS 7 Blur

IOS 7 Blurاین ابزار به شما این امکان را می دهدکه صفحه نمایش شفاف را با کلیک یک دکمه ایجاد کنید. با استفاده از این ابزار، می توانید طرح هایی را ایجاد کنید که اثر صفحه نمایش را بر روی صفحه نمایش IOS 7را تضمین کند.

5.Isometric 3D perspective action

Isometric 3D perspective action

این عمل به شما اجازه می دهد که نمایD3را به تصاویر خود اعمال کنید. شما به راحتی می توانید سه نوع مختلف عمق و زاویه 3Dدسترسی پیدا کنید. فقط بازی ضربه بزنید و خواهید دید که چگونه طرح های شما به تصاویر تیزهوش تبدیل می شوند.

6.WP Filterize

WP Filterize

این عمل به شما اجازه می دهد فیلترهای منحصر به فرد خود را برای تصاویر خود ایجاد کنید. با کمک این اقدام، شما قادر به ایجاد یک تصویر کاملا متشکل برای یک پست وبلاگ، یا یک مقاله بسته با ویژگی های زیر می آید - یک کلیک فیلتر تصویر، 50 فیلتر عکس های فوری، نمایش مشخصات عمومی، ادغام در پست وردپرس ویرایشگر، پیش نمایش تصویر فیلتر شده، امکانات نامحدود برای ترکیب فیلترها و پشتیبانی دوستانه.

.7 188 PS Action ultimate bundle

188 PS Action ultimate bundle

این بسته نرم افزاری شامل انواع اقدامات شگفت انگیز فتوشاپ است که به شما امکان می دهد گرافیک های سفارشی و دیگر محتوای وب سایت را ایجاد کنید. این بسته شامل اقدامات نور، مجموعه عمل B W، بسته بندی Vintage، 28فصل عمل، HDR، فیس بوک گاه شمار فیس بوک و بسیاری دیگر از جلوه های جالب است که می تواند وب سایت های خود را از استاندارد به شگفت انگیز است. این رایگان نیست، اما شما می توانید آن را با قیمت تخفیف 34 $ دریافت کنید.

چگونه فتوشاپ خود را ایجاد کنید؟

اگر شما به طور منظم کاربر فتوشاپ هستید، احتمالا با مجموعه ای از وظایف که روزانه تکرار می کنید کار
می کنید.
به جای اینکه هر روز آنها را مجددا بکار ببرید، می توانید به سادگی یک عمل فتوشاپ سفارشی ایجاد کنید که به شما کمک می کند زمان و تلاش زیادی را صرفه جویی کنید. اگر تصاویر را به صورت روزانه برش داده و تغییر دهید، اکنون می توانید به سادگی با کلیک کردن روی دکمه پنجره و انتخاب پانل اعمال، به راحتی این عمل را ضبط و خودکار کنید. حالا عمل را نام ببرید و بر روی دکمه ضبط کلیک کنید و از طریق مراحل که می خواهید خودکار شود، راه بروید. هنگامی که انجام شد، دکمه توقف را در کنار دکمه ضبط در پانل اعمال ضربه بزنید.

How to create your own Photoshop action?

نحوه استفاده از پیش فاکتورهای فتوشاپ

اقدامات فتوشاپ نیز می تواند از فتوشاپ وارد و صادر شود. فایل های عملی فتوشاپ شخصی را می توانید به عنوان فایل های پوشه فایل زیپ دانلود کنید و به راحتی می توانید وارد فتوشاپ شده و آن را نصب کنید. هنگامی که محتویات را از فایل استخراج می کنید چند راه برای وارد کردن آن به فتوشاپ دارید. شما می توانید بر روی فایل Actionکلیک کنید یا اقدامات را به پوشه Actionفتوشاپ روی دسکتاپ خود کپی کنید و یا فایل های عملیاتی را به پانل Actionدر فتوشاپ بکشید و رها کنید. پس از وارد کردن فایل هایی که نیاز دارید، می توانید بازی کنید و تماشا کنید طرح های خود را به تصاویری جالب تبدیل کنید. این اقدامات نیز بسیار قابل تنظیم است و می تواند در هر زمان خاص ویرایش شود.

افکار نهایی

ما امیدواریم که این راهنمایی ها و ترفندها مفید باشد وقتی که شما در پروژه طراحی وب بعدی خود کار می کنید. ایجاد عمل فتوشاپ خود و استفاده از آنها می تواند فرآیند طراحی کلی شما را سریعتر کند و به شما امکان می دهد تا وظایف خسته کننده ای را که هر روز برایتان کار می کند، بگذرانید. در تلاش برای انجام اقدامات دیگر مردم می تواند به تکنیک های جالبی، جلوه های زیبای زیبایی کمک کند و از سبک های پس پردازش بیشتر بیاموزید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر