آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

20 نمونه از بهترین بررسی طراحی وب سایت

به دنبال الهاماتی برای بررسی طراحی وب سایت میگردید ؟ بیش تر از این رو نگاه نکن! در اینجا 20 طرح بهترین وب سایت ها را بررسی می کنیم که بعضی از آن ها به وبسایت هایی که واقعا محبوب هستند تعلق دارند، در حالی که بقیه تم های وردپرس هستند که می توانید برای مرور وب سایت خود استفاده کنید.
این که آیا شما می خواهید آخرین ابزارها، لباس مد، مقصد سفر، بازی های رایانه ای و یا حتی تجهیزات ورزشی را مرور کنید، این نمونه هایی از بهترین طرح های وب سایت بررسی، مطمئنا الهام بخش طراحی شما برای شروع کار بر روی پروژه وب سایت بررسی جدید شما خواهد بود.
اینجا اند!

PORTLAND IS HAPPENING NOW!

این وب سایت رسانه های اجتماعی را مرور می کند تا آخرین غذا، آبجو، خرید و موسیقی پورتلند را که توسط بازدیدکنندگان و افراد محلی گرفته شده است پیدا کند. این یک پلت فرم بسیار مفید و خوب است که بدانید چه چیزی باید در پورتلند انجام شود. حتی می تواند به شما در برنامه ریزی سفر خود کمک کند.

review

Reviewer

بازبین ،یک تم وردپرس است که برای نوشتن نظرات برای فیلمها یا نمایشهای تلویزیونی ساخته شده است. این همه ویژگی های مورد نیاز برای بررسی طراحی وب سایت قدرتمند ، از جمله ترجمه آسان به هر زبان، می باشد پنج گزینه های پس زمینه، پنج ستاره رتبه بندی، یک ویجت برای "نویسنده برجسته یا بازرس" و بیشتر را انتخاب کنید !

review

Gauge

اندازه گیری، یک موضوع بازبینی است که به شما اجازه می دهد تا بررسی های گسترده ای را برای بازی ها، فیلم ها، مواد غذایی و غیره انجام دهید. هر مورد بازبینی دارای صفحه متمرکز خود با هدایت کلیک کردن است. این تم همراه با طراحی کاملا پاسخگو، مدرن و واضح است. این سیستم بررسی بسیار عالی عمل می کند و همچنین طراحی بسیار خوبی دارد. این همچنین با ادغام BuddyPress / BBPress همراه است.

review

PRODUCT HUNT

شکار محصول،از بهترین محصولات جدید است. شما می توانید از آن برای کشف آخرین برنامه های موبایل، وب سایت ها و محصولات فن آوری که همه در مورد آنها صحبت می کنند استفاده کنید. این یک طراحی بسیار ساده است که همه چیز را بسیار آسان می کند. شما می توانید با جستجو از طریق آخرین محصولات دیروز شروع کنید.
PRODUCT HUNT بهترین بررسی طراحی وب سایت میباشد.

review

Reviews

Reviews یک سیستم کامل برای بررسی محصولات و خدمات است. کاربران می توانند نظرات خود را در مورد یک محصول یا خدمات خاصی که مایل به خرید هستند را ترک کنند. شما می توانید به عنوان بسیاری از معیارهای بررسی ها که شما می خواهید ایجاد کنید. این همچنین با گالری واسلایدر عالی همراه است و همچنین به شما امکان می دهد که هر بازدیدکننده ی بازبینی را شمارش کنید.

review

SwagMag

Swagger یک تم وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا "وب سایت های کوچک" خود را در وب سایت اصلی خود بررسی کنید. برای اینکه کاربران بهترین تجربه ممکن را داشته باشند، صفحه اول Swagger محتوای خود را از مینی سایت ها جذب می کند و همه ی آنها را در یک نمایشگر بسیار آرام نمایش می دهد.

review

LABDOOR

این سایت به شما امکان تحقیق، یافتن و خرید بهترین مکمل ها را می دهد. Labdoor تست صحت صدها ویتامین و مکمل های پر فروش را آزمایش می کند. Labdoor یک شرکت مستقل است که می توانید برای آزمایش ویتامین ها و مکمل های دیگر برند و برای پیدا کردن اینکه آیا محصولات آنها حاوی مواد مضر یا آلاینده ها هستند، استفاده کرد.

review

The Review

The Review یک بررسی شیک و تم مجله است که به شما اجازه می دهد تا بررسی های گسترده ای را برای انواع مختلفی از محصولات مانند بازی ها، مقصد سفر، فیلم ها، فن آوری و غیره ایجاد کنید. سیستم بررسی آن بسیار عالی است. این تم وب سایت به طور کامل پاسخگو است که می تواند به راحتی با ویژوال آهنگساز سفارشی و آن را به شما ارائه می دهد.

review

FODORS.COM

بررسی Fodor را برای پیدا کردن بهترین مقصد سفر، هتل ها و رستوران ها بخوانید. شما می توانید از این سایت برای برنامه ریزی سفر خود به صورت آنلاین استفاده کنید. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که همچنین به شما ایده های سفر می دهد تا سریعا برای سفرهای خود ایجاد کنید اگرهیچ الهام بخشی ندارید.

review

Mona

Mona یک موضوع وبلاگ ساده و شخصی با طراحی ظریف و تایپوگرافی متمایز است. همچنین سیستم بازبینی را ارائه می دهد. شما می توانید بین 6 طرح بندی مختلف (کاشی، شبکه، کلاسیک و غیره) را انتخاب کنید. نویسندگان می توانند محصولات و خدمات را بررسی کنند و به طور کلی نگاه جامع داشته باشند.

review

Made

این تم همراه با 50 گزینه + تم برای هر نوع بررسی شما ایجاد می کند، بنابراین شما می توانید آنها را سفارشی کنید . شروع به ایجاد بررسی وب سایت منحصر به فرد خود را با انتخاب بین دو پوسته منحصر به فرد، طرح های رنگی بی شماری و طرح های پس زمینه و بیشتر کنید !

review

FLIKS

این راهنمای فیلم نبوغ استرالیا با فیلم و سینماهای سراسر کشور، رزرو بلیط، بررسی، تریلر است. این طرح بسیار ساده و جامع است که تجربه ای عالی به کاربران می دهد که می خواهند درباره فیلم های فعلی که می توانند در سینماها ببینند بدانند و اینکه چه چیزی در آینده به نمایش در می آیند، ایجاد شود.

review

Engine

موتور یک تم است که به طور کامل کار می کند اگر شما نیاز به یک وب سایت با سیستم مقایسه و بررسی داشته باشید. این بسیار آسان است که آن را سفارشی کنید و همچنین گزینه ای را برای تعیین یک شاخص گرما در تمام مقالات مورد نظر بر اساس علاقه کاربر و بررسی می دهد.

review

Goliath

Goliath به طور کامل پاسخگو وردپرس ایجاد شده با اخبار و نظرات مجله در ذهن است. این موضوع به نظر می رسد و در همه اندازه صفحه نمایش و دستگاه عالی کار می کند و دارای یک سیستم رتبه بندی ساخته شده است، ابزار خلاصه مفید و صفحه نمایش بهبود یافته در نتایج جستجوی گوگل است.

review

HEALTHGRADES

Healthgrades منبع اصلی آنلاین برای اطلاعات جامع در مورد پزشکان و بیمارستان ها است. همه ما می دانیم چقدر سخت است واین سایت میتواند در زمان مناسب دکترعالی برای شما و نشانه های شما پیدا کند ، اما این وب سایت باعث می شود که این کار بسیار ساده تر و با اجازه دادن بیماران به بررسی رضایت خود و کیفیت بیمارستان باشد.

review

Delipress

Delipress یک تم وردپرس انعطاف پذیر برای وب سایت ها است. تم با تمام دستگاه های رومیزی و تلفن همراه کار می کند و دارای ویژگی های داخلی است. این موضوع تمپلیت دوستانه و جستجوگرانه است که شما می توانید از آن برای ایجاد وب سایت بررسی شخصی خود در یک روش بسیار آسان استفاده کنید. همچنین دارای یک نسخه آزمایشی 1 کلیک سریع است.

review

BROADSHEET

بروشور،مجله آنلاین شامل کافه ها، رستوران ها، مغازه ها و گالری ها است. این یک پلت فرم بسیار جذاب است اگر شما به دنبال مکان هایی برای دیدن شهرهای خاص که در حال برنامه ریزی برای بازدید آن هستید. شما همچنین می توانید اطلاعات مفید در مورد مد، هنر و نقاط تفریحی آن شهر پیدا کنید.

review

Magellan

این تم دارای یک صفحه وب زیبا سبک صفحه اصلی است که شما می توانید با یک ویرایشگرمانند صفحه کشیدن و رها کردن ویرایش کنید. همچنین دارای 6 سایت مختلف نسخه ی نمایشی است که دارای پوسته های مختلف و سبک های رنگی هستند. این تم همراه با انقلاب اسلایدر و ویژوال آهنگساز گنجانده شده است و آن یک تجربه بسیار ملایم را ایجاد میکند.اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفارشی کردن آن باشید .

review

Puzzles

یک تم عالی برای بررسی سایت ها است. هر پست به راحتی می تواند به بررسی هر نوع محصول تبدیل شود. شما همچنین می توانید بین 9 طرح رنگ خاتمه را انتخاب کنید. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که به شما امکان می دهد بین 3 نوع سیستم رتبه بندی را انتخاب کنید.

review

Magazine

مجله عالی برای اخبار، روزنامه ها، مجله، وبلاگ و سایت های بررسی است. این یک سیستم بررسی سفارشی یکپارچه دارد. شما می توانید صفحه شخصی خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید و با انتخاب رنگ و گزینه های طراحی نامحدود و همچنین یک سیستم بررسی و رتبه بندی بر اساس تم های مختلف ایجاد کنید.

review

نظرات خود را بامادر میان بگذارید


ثبت نظر