بهترین تم های وردپرس برای کسب و کارهای کوچک در سال 2018

بهترین تم های وردپرس برای کسب و کارهای کوچک در سال 2018

بهترین تم های وردپرس برای کسب و کارهای کوچک در سال 2018

یک وب سایت می تواند ابزار بازاریابی آنلاین قدرتمند برای هر کسب و کار باشد. یک وبسایت که به استانداردهای صنعت نرسیده است، میتواند اثر متقابل داشته باشد. همانند یک وبسایت است که با روندهای طراحی اخیر همخوانی ندارد. عدم توانایی در کنار یک وب سایت با کیفیت بالا، باعث ایجاد سایت خسته کننده ای می شود. اگرچه به دلیل محدودیت های زمان و بودجه اتفاق افتاد، ممکن است در یک زمان بهانه ای منطقی داشته باشد.

این دیگر مورد نیست. ساخت یک وب سایت دیگر نیازی به فرآیند استرس زا و وقت گیر نیست. این نیز نباید گرامی گویی باشد. با تشکر از WordPress، چندین تم فوق العاده در بازار وجود دارد.

این شامل گزینه های عالی از تم های وردپرس برای کسب و کار کوچک مانند آن هایی که در اینجا ارائه شده است. الزامات برای  وب سایت کسب و کار های کوچک و تازه کارها اغلب خارج از حقیقت است. آنها گاهی اوقات برای مشاهده منحصر به فرد و سخت هستند.

هر یک از تم های زیر کاملا قادر به اداره این الزامات اند.

 

1.Be Theme

 

small-businesses

 

بیش از 370 وب سایت از پیش طراحی شده حرفه ای طراحی شده و در حال رشد است، Be Theme می تواند تقریبا به قفل شدن در تجارت کوچک و راه اندازی بازار تم وردپرس تبدیل شود. وب سایت های ساخته شده از قبل آماده شده اند نه تنها کاملا قابل تنظیم هستند، بلکه قابلیت بسیاری از کسب و کارهایی که انتظار دارند در وب سایت های خود نیز دیده شوند، در آنها تعبیه شده است.

ویژگی های اصلی تم، 40 در همه، طراحان وب را به تمام گزینه های طراحی و انعطاف پذیری که احتمالا نیاز دارند، به همراه طرح بندی ، ارائه می دهد.

محدودیت های زمانی و بودجه هرگز نباید یک مشکل باشد، چرا که Be Theme امکان طراحی و ساخت یک وب سایت تجاری معمولی را فراهم می کند و  زمان آنرا به نصف روز می رساند. در صورت بروز هر گونه مشکل، تیم پشتیبانی Be Theme ، آماده ارائه پاسخ سریع و پشتیبانی است.

 

2.Astra

 

small-businesses

 

Astra می تواند یک انتخاب عالی برای یک طراح یا صاحب کسب و کاری  که در تلاش برای انتخاب تمایلات وردپرس از شرکت های کوچک امیدوار کننده است. باشد. Astra ، با سرعت بالا، قابل تنظیم و پاسخگو و با  WooCommerce آماده است. انتخاب این افزونه های حقوقی به میزان قابل توجهی انعطاف پذیری و توانایی این تم ها را گسترش می دهد.

از آنجا که Astra رایگان است، قطعا باید آن را امتحان کنید.

 

3.The100

 

small-businesses

 

The100 یکی دیگر از تم های وردپرس رایگان است که مورد توجه شما قرار می گیرد. با وجود اینکه تم های رایگان معمولا از لحاظ عملکرد و قابلیت ها با موضوعات برتر مطابقت ندارند، نویسندگان  رایگان به نظر می  رسد تلاش خوبی برای آن کرده اند و توانسته اند یکی از بهترین تم های وردپرس برای وب سایت های کسب و کار ارائه دهند.

این روشی  آسان برای استفاده از ابزار نرم افزار ارائه می دهد که تعدادی از طرح بندی و بسیاری از گزینه ها را سفارش سازی می کند.

 

4.TheGem  - خلاق چند منظوره با کارایی بالا وردپرس

 

small-businesses

 

نسبت به   TheGem شباهت بسیار زیادی وجود دارد. این ویژگی های خاص خود را دارد، از جمله مفاهیم طراحی مرسوم، کاربران آن را برای  بهره گیری از کار و انتخاب گسترده ای که به طراحان وب سایت های کسب و کار کوچک کمک می کند انعطاف پذیری بیشتر که گاهی لازم است، داشته باشند.

TheGem بدیهی است که با بهترین تم های دیگر وردپرس برای وب سایت های تجاری که در اینجا ذکر شده اند بسیار مشترک است و اما یک ویژگی که دیگر تم ها فاقد آن می باشند این است که به فروشگاه مدروز می رود.

 

  5. Uncode  - خلاق چند منظوره وردپرس

 

small-businesses

 

تاکید Uncode بر مفاهیم طراحی و الهام بخشیدن به آن، به طور محکم آن را به عنوان یکی از بهترین تم ها برای وب سایت های کسب و کار ، تبدیل می کند. کاربر با بیش از 30 مفاهیم صفحه اصلی برای کار با یک نسخه کامل از ویژوال کامپوزر و یک نمایشگاه چشمگیر وب سایت هایی که سایر کاربران Uncode ایجاد کرده اند، ارائه شده است.

شما همچنین باید انعطاف پذیری را که توسط Uncode به تازگی منتشر شده  از سیستم Adaptive Grid به نفع شما ارائه شده است پیدا کنید.

6. Houzez - بسیار قابل برنامه ریزی املاک و مستغلات تم وردپرس

 

small-businesses

 

برخی از کسب و کارها تقریبا برای موضوع خاصی که می توانند ویژگی ها و قابلیت های مورد نیاز خود را در حضور آنلاین خود فراهم کنند، تقریبا یکسان است و بخش املاک یکی از آنهاست. Houzez یکی از آن تم های وردپرس برای وب سایت های کسب و کار است که به طور خاص بر نیازهای realtors و آژانس های املاک و مستغلات متمرکز است.

ویژگی های Houzez عبارتند از: جستجوی پیشرفته، فهرست ویژگی های انعطاف پذیر، قابلیت مدیریت مدیریت اموال و پشتیبانی جامع مشتری.

 

  7. Cesis | تم پاسخگو چند هدف وردپرس

 

small-businesses

 

توانایی CESS برای کمک به ایجاد وب سایتهای حیرت انگیز کسب و کار، بخش بزرگی از کار با رابط کاربری آسان است که روند طراحی را سرعت می بخشد. این بسته شامل یک میزبان از گزینه های طراحی و عناصر tthatenable شما برای ساخت تقریبا هر چیزی که می خواهید.

این یک ویژگی مهم برای موضوعات کسب و کار وردپرس است زمانی که کاربران با موارد گاه منحصر به فرد و مدل های کسب و کار مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک و راه اندازی مجدد مواجه می شوند.

 8. Pofo - نمونه کارها خلاق و وبلاگ قالب وردپرس

 

small-businesses

 

طراحان وب که برای مشتریانشان، کسب و کارهای کوچک، راه اندازی ها، و تیم های خلاق و یا آژانس ها را به نمایش می گذارند، نیاز به موضوعات کسب و کار وردپرس را دارند که انعطاف پذیری و قابلیت لازم برای رسیدگی به نیازهای کسب و کار کوچک را دارند که تمایل به تمرکز بر نیازهای پرتفوی چشمگیر دارند.

Portfolios همان چیزی است که Pofo با نمونه کارها و وبلاگ خاص خود دارد، 150 عناصر طراحی شده از پیش طراحی شده و پلاگین های همراه با آن وجود دارد که واقعا بهترین هستند. همچنین انتخاب زیادی از صفحات خانه و نسخه ی نمایشی برای کمک به شما در کنار هم وجود دارد.

نظرات خود را با شرکت آذران تک در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها