آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نکات و تکنیک های نوشتاری برای محتوای سئو شده در سال 2019

آیا شما نویسنده محتوای سئو هستید؟ نوشتن مطالب خود را برای سئو با این 10 نکته بهبود بخشید.

امروزه اهمیت و رابطه سئو و محتوا بر کسی پوشیده نیست. از این گذشته ، بدون جستجوگرها محتوای شما ممکن است در جایی در صفحه 50 نتایج جستجو گم شود. و همه ما می دانیم که ترافیک در آن صفحات از رضایت کمتری برخوردار است. به همین ترتیب ، رتبه بندی درصفحه اول شما می تواند خیلی کار کند. به همین دلیل است که یک رابطه خوب بین SEOو محتوای عالی ضروری است! در اینجا 10 راهنمایی نوشتن SEOبرای ایجاد مطالب بیشتر و تقویت تلاشهای SEOخود در همان زمان آورده شده است.

نکاتی درباره نوشتن SEOبرای اینکه محتوای شما بیشتر پیش رود

 1. ابتدا برای مخاطبان خود بنویسید
  1. Write for your audience first

این مهمترین نکته برای داشتن یک محتوای خوب است. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان باشد، با این حال بسیاری از شرکت ها به دلایلی اشتباه محتوا می کنند. مطالبی بنویسید که برای نفع بازار هدف شما جذاب باشد یا به سوالات آنها پاسخ دهید. لازم نیست همه پستها در مورد محصول یا خدمات شما باشند ، اما همه آنها باید به صنعت مربوط باشند. با نوشتن مطالب جالب و آموزنده ، خود و شرکت خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود مطرح کنید و این کار را بهتر از رقبای خود انجام دهید.

 1. تمام آن را در زیر یک سقف نگه دارید

با نگه داشتن محتوای اصلی خود تحت نام دامنه خود ، اعتبار و ترافیک وب سایت خود را کسب کنید. این بدان معناست که اگر وبلاگ از میزبانی با WordPressیا Bloggerخودداری کرده اید و وبلاگ را در یک پوشه در زیر دامنه خود میزبانی کنید (به عنوان مثال: www.example.com/blog). هر زمان که فرصتی برای نمایش سایر اشکال مطالب اصلی مانند فیلم ، اینفوگرافیک یا وایت پاپ داشته باشید ، حتماً آنها را در وب سایت خود نیز تعبیه کنید و از آنجا به اشتراک بگذارید.

 1. تیترهای جذاب انتخاب کنید

شما یک متن بسیار کوتاه دارید تا یک برداشت بسیار بزرگ داشته باشید. بنابراین ، قدرت یک تیتر مؤثر را دست کم نگیرید! عناوینی را بنویسید که واضح ، جالب باشد و از کلمات کلیدی غنی استفاده کنید. علاوه بر یک عنوان عالی ، همچنین اطمینان حاصل کنید که توضیحات متا شما جالب و مفصل تر درباره موضوع مقاله شما هستند. به خاطر داشته باشید که عنوان و توضیحات متا شما همان چیزی هستند که در نتایج جستجو نشان داده می شوند ، بنابراین آنها را به حساب بیاورید!

 1. از عبارات غنی و ازکلمات کلیدی استفاده کنید
  4. Use keyword-rich phrases

از عبارات غنی و کلمات کلیدی مرتبط در عناوین خود و همچنین در کل مطالب خود استفاده کنید تا هم به خوانندگان و هم موتورهای جستجو اجازه دهید اطلاعات شما را بدانند. اما برحذر باشید ، بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی نه تنها خوانندگان شما را خاموش می کنند بلکه می توانند منجر به مجازات موتور جستجو برای چاشنی کلمات کلیدی شوند. با استفاده از کلمات کلیدی متفکرانه و کم ارزش ، چسبیده به احساس طبیعی تری باشید. علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی در سراسر متن پست ، از برچسب های وبلاگ با برچسب زدن چند کلید واژه مرتبط برای هر پست استفاده کنید؛ اکثر وبلاگ های عمومی قابلیت برچسب زدن را دارند که قبلاً ساخته شده اند.

 1. پست های خود را بسازید

محتوای پست شما ممکن است عالی باشد اما به راحتی در قالب غیر سازمان یافته و ناکارآمد از بین می رود. از بین بردن مطالب خود در پاراگراف های کوچکتر با عناوین ، خواندن آسان شما خوانندگان را به خود مشغول می کند. برای موتورهای جستجو ، سازمان عقب ماندگی نیز مهم است. استفاده از سلسله مراتب برچسب مناسب هنگام برچسب زدن عناوین (H1برای عناوین ، H2برای زیرنویس ها) برای حفظ مقاله خوب ساختار یافته مهم است.

 1. از تصاویرمناسب و جذاب استفاده کنید

پست های خود را با تصاویر پاپ کنید! افراد بصری هستند. اضافه کردن تصویر به همراه پست وبلاگ شما می تواند تأثیر بزرگی بگذارد. حساب Pinterestدارید؟ علاوه بر تبلیغ وبلاگ های شما در سایر کانال های رسانه های اجتماعی دیگر ، می توانید پست هایی با تصاویر را نیز قلاب کنید و یک راه دیگر برای ترافیک به وب سایت خود اضافه کنید.

 1. محتوا را با رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید
  7. Propel content with social media

رسانه های اجتماعی ابزاری قدرتمند است که می تواند به افزایش محتوای شما کمک کند و اشتراک گذاری را ارتقا بخشد. با استفاده از توضیحات جذاب و یک فراخوان برای اقدام ، هر مقاله جدید را در سایت های رسانه های اجتماعی و در انجمن ها ارسال کنید. از آنجا که قدرت رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، داشتن دکمه های اشتراک گذاری در هر یک از پست های وبلاگ شما نیز مهم است. اگر می خواهید کنترل کنید که پیوندهای شما وقتی به اشتراک گذاشته می شوند ، کنترل بیشتری داشته باشند ، اجرای کارتهای توییتر برای توییتر یا Open Graphبرای فیس بوک (فنی) می تواند باعث افزایش پیوندها به اشتراک گذاشته شده شما شود و ممکن است به نرخ کلیک شما کمک کند.

 1. اجرای نویسندگی Google

Google Autorizhipراهی سریع و آسان برای پیوند محتوا با یک نویسنده خاص است ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب Google+ است. در نتیجه ، مقالات شما به عنوان قطعه های غنی در نتایج جستجو نشان می دهد که شامل عکس نویسنده به همراه عنوان مقاله است. Google Autorizhipبرای تبلیغ شخصی بسیار عالی است ، اما همچنین می تواند باعث افزایش کلیک به مقالات شما شود. اگر نویسنده هستید ، یاد بگیرید که چگونه می توانید Autorizhipرا برای وب سایت خود تنظیم کنید.

 1. ایجاد پیوند طبیعی

استفاده از لینک در متن میتواند به شما در این امر کمک کند، لینک ها هنوز هم یک عامل رتبه بندی مهم برای سئو هستند. اگر مقاله شما توسط سایت دیگری انتخاب شده باشد ، پیوند دادن به مقاله ها یا وب سایت خود در پست شما ، پیوندی را به وب سایت شما برگرداند. اگر با سایر محتوا مانند اینفوگرافیک ها و فیلم ها خلاقیت پیدا کنید ، اضافه کردن یک کد تعبیه شده در سایت شما به ترویج به اشتراک گذاری محتوا کمک می کند و همچنین یک لینک به منبع اصلی اضافه می کند. ایجاد محتوا عالی کمک می کند تا قابلیت افزایش وضوح تصویر و احتمال پیوند سایر وب سایت ها به شما کمک کند ، بنابراین کیفیت را هدف قرار دهید!

 1. بر فعالیت خود نظارت داشته باشید

با نظارت بر تلاشهای خود در اولین نتایج گوگلبمانید. Google Analyticsراهی آسان و رایگان برای ردیابی بازدیدهای صفحه شما و میانگین زمان صرف شده در یک صفحه است. مواردی مانند نرخ گزاف گویی و زمان در سایت خود را بررسی کنید تا از نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما پس از رسیدن به محتوای خود ایده بگیرید. اگر علاوه بر زمان متوسط متوسط پایین در صفحه ، افت شدید را مشاهده می کنید ، این نشانگر این است که محتوای شما به آنچه می خواستند مرتبط نیست یا بدتر از آن ، جالب نبود. همچنین ، به تعدادی از تعامل های اجتماعی (سهام ، لایک و غیره) نگاهی بیندازید تا از ویرالیستی پست خود ایده بگیرید. صرفا با نگاه کردن به این معیارهای ساده می توانید ایده خوبی برای شما ارائه دهیم که کدام قسمت از مطالب مورد استقبال و پسندیدن قرار گرفته است تا بتوانید آن نوع مطالب را که در پایین جاده است تکرار کنید.

هم SEOو هم نوشتن محتوا موارد مهمی برای معما هستند ، بنابراین استفاده از تکنیک های با کیفیت برای هر دو برای اطمینان از ترافیک بالاتر و تعامل در وب سایت شما مهم است. اگر در مورد سئو ، محتوا یا نحوه کار آنها با یکدیگر سؤالی دارید ، برای دریافت نکات بیشتر در مورد نوشتن سئو با ما تماس بگیرید!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کارها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند.


ثبت نظر