آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نحوه انتخاب بهترین قالب وب سایت برای سایت شما

template

یک قالب وب را می توان به عنوان یک صفحه وب جعبه ای یا پیش طراحی شده توصیف کرد که می تواند برای هر یک از شرکت ها، سازمان ها و یا فردی برای اتصال به تصاویر یا کپی آنها که می خواهند استفاده کنند تا سایت منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. قالب وب به توسعه دهندگان و طراحان وب کمک می کند تا به طور خودکار صفحات سفارشی را که نیازهای اساسی شرکت ها را برآورده می کنند، بدون هیچ مشکلی نسبت به برنامه نویسی یک وب سایت با نام تجاری جدید از ابتدا ایجاد کنند. قالب ها همچنین اجازه می دهند تا مدیران وب سایت غیر برنامه نویسان و مبتکران وب سایت، چشم انداز وب سایت خود را بدون کمک حرفه ای ایجاد نمایند.

از آنجا که قالب ها چنین ایده ای هوشمند و مقرون به صرفه برای بسیاری از شرکت ها یا افرادی هستند که به دنبال ایجاد وب سایت های جدید می باشند ، هنگام ساخت (یا بازسازی) سایت خود، هزاران نفر از آنها انتخاب می شوند. سؤال به وجود می آید: چگونه یک الگو را انتخاب کنم و وقتی یکی را پیدا می کنم که دوست دارم، چگونه می دانم که نیازهایم را برآورده می کند؟ در حالی که پاسخ به این سوالات فردی متفاوت با هر شخص است، ما 6 بررسی مهم برای تعیین اینکه آیا یک الگو مناسب برای نیازهای شما است، به اشتراک گذاشته ایم.

در نظر گرفتن 6عامل هنگام انتخاب یک قالب وب سایت

template

عرض محتوا

عرض محتوا به تم های برجسته اشاره دارد که به فرد اجازه می دهد بیشترین عرض را برای هر محتوا درون موضوع تعیین کند. در اصل 2 نوع عرض محتوا وجود دارد که برای اکثر قالب ها رایج است: عرض کامل و عرض جعبه. بسته به نوع وبسایت موردنظر یک شرکت، محتوای کامل عرض بسیار خوبی برای طرحهای خلاقانه معاصر است، در حالی که محتوای عرض جعبه مناسب برای (برخی) وبلاگها یا سایتهای نمونه کارها است. به طور کلی، سایتهای پرطرفدار ترجیح داده می شوند، اما این نکته کم است که شما باید انتخاب کنید، و بیشتر در هنگام خرید برای یک قالب مناسب، باید تفاوت داشته باشد. هنگامی که عرض محتوا در ذهن شما روشن است، شما یک تصویر بهتر از قالب وب مناسب برای انتخاب دارید. بسیاری از سایت هایی که قالب های رایج هستند (مانند Squarespace یا WordPress) به شما امکان می دهد که قالب هایی را که دنبال می کنید را فیلتر کنید تا بتوانید عرض مورد نظر خود را ببینید. برخی از قالب ها همچنین اجازه می دهد کهدر آن شما می توانید هر یک از پهنای موجود، را انتخاب کنید.

template

صمیمیت موتور جستجو

بیش از هر چیز، شما می خواهید به مردم بیشتری تماس داشته باشید با سرویس های تجارتی که شما تهییه کرده اید در واقع این مرحله ای از انجام همه ی کار شما برروی وبسایت است. . به همین ترتیب، بهینه سازی موتور جستجو برای انتخاب قالب وب بسیار ضروری است. شما باید تکنیک های مهم SEO و ویژگی های افزایش دید و رتبه بندی وب سایت خود را اضافه کنید . از مدل هایی استفاده کنید که شما را از سلسله مراتب، سهولت حرکت و همچنین جلوگیری از تغییر قالب خود به هر دسته استفاده کنید. انجام این کار تنها هدایت را برای کاربران سخت خواهد کرد. شما ممکن است نیاز به استخدام یک متخصص جستجوگرها و همراه با طراح وب خود داشته باشید، آنها برای دستیابی به یک قالب پانچی که فقط رتبه بندی وب سایت شما را ترسیم می کند، کار خود را انجام می دهند، اما آنها را در بازار خود قرار دهید. یکی از مهمترین مواردی که برای جستجوگرها مطرح است این است که قالب شما به همان اندازه که بر روی دسکتاپ کار می کند به همان اندازه بر روی تلفن همراه کار کند.

طراحی نوار منو

با در نظر گرفتن اینکه چگونه میخواهید قالب شما زیبا به نظر برسد ، مهم است که عملکرد را در نظر بگیرید. در پایان روز، جذابیت بصری وبسایت شما ذهنی خواهد بود در حالی که سرعت، عملکرد و ارتباطات، انگیزه بازدیدکنندگان شما برای بازگشت را خواهد داشت. طراحی منوی نوار به هدف جذب بازدید کنندگان به سایت شما می انجامد، زیرا اساسا نقشه ی مسیر است. اگر شما نمیتوانید به یک وبسایت هدایت شوید، به احتمال زیاد فقط می توانید از آنجا خارج شوید و اطلاعات و یا محصولات خود را در جای دیگر بیابید . به یاد داشته باشید که بیشتر بازدید کنندگان شما، بیشتر تحت تاثیرسایت شما قرار میگیرند که در نهایت بر بازده شما و محبوبیت سرویس یا کسب و کار شما تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین، طراحی نوار منو مهم است، زیرا تعیین می کند که چگونه بازدیدکنندگان محتوای شما را درک می کنند و آیا پاسخ های مورد نظر شما را پیدا می کنند یا خیر.

هزینه

template

کیفیت همیشه ارزان نیست. به جای اینکه یک قالب وب سایت ارزان قیمت متوسط را با این فرض که زمانی که شما همه را تنظیم کرده اید و می خواهید ارتقا دهید، به جای آن می توانید هزینه های بیشتری را صرف کنید و در نهایت همه چیز برای شروع ارتقا به پایان برسد. پرداختن به کیفیت ممکن است گرانتر از زمانی است که شما فقط از آن شروع می کنید، اما در دراز مدت، آن موجب صرفه جویی در پول و استرس شما می شود. باز هم، آن را به عنوان یک سرمایه گذاری با کیفیت که می تواند در طولانی مدت میوه های طولانی را تولید کند. گفتنی است که بسیاری از قالب های وب سایت با کیفیت رایگان در بازار وجود دارد - مهم است که ارزش و کیفیت را بالاتر از قیمت انتخاب کنیم.

طرح بندی سربرگ صفحه اصلی

این مورد یک تصمیم استراتژیک است که به طور مستقیم مربوط به نوع کسب و کار شما است. انتخاب یک صفحه هدر صفحه ممکن است برای کسب و کار شما مفید باشد یا بیشتر باعث آسیب به شما نسبت به خوبی شود. این دلیل مهمی است که باید به طور دقیق و بدون عجله انجام شود و فقط براساس طراحی یا تصویر انجام شود. هدر خود را به عنوان یک تصور اول تصور کنید - بله، آن باید عالی به نظر برسد و شمار را بسیار خوب نشان دهد، اما آن باید از راه پیمایش، و نه همپوشانی از آیتم های عملکردی در وب سایت شما باشد. بسیاری ازهدرهای مردم به اندازه ضعیف هستند و یا یک تصویر را در سربرگ به صورت نامناسب در می آورند، به طوری که وبسایت در بهترین حالت به دنبال آماتورها میگردد و در بدترین حالت - حتی اجازه نمی دهند که بازدیدکنندگان به جایی که نیاز دارند کلیک کنند.

انعطاف پذیری + سفارشی

template

هزاران سایت رقابتی با طرح های قالب وب مشابه وجود دارد. چه چیزی باعث می شود که سایت خود را برجسته کنید؟ قالب شما انعطاف پذیر، قابل تنظیم و بی حد و حصر است، بیشتر احتمال دارد سایت شما "template-y" و اساسی احساس نمی شود. اصالت منحصر به فرد شما سبک و شیک را به قالب سنتی خواهد داد به طوری که سایت شما می تواند برند شما را شبیه سازی کند. اطمینان حاصل کنید که گزینه های سفارشی سازی شما متنوع و چندگانه است که در آینده به تغییرات در مورد عناصر خاص وب سایت شما اجازه خواهد داد.

این یک عامل مهمی است که هنگام انتخاب قالب وب با کیفیت در نظر گرفته می شود، زیرا اگر گزینه های غیر پیش فرض را اضافه کنید، تنها گزینه های سفارشی قابل انعطاف این امکان را در بلند مدت ارائه می دهند. بدترین سناریو شما این است که عاشق یک قالب شوید ، بخرید، نصب کنید و متوجه شوید که نمیتوانید تغییراتی را ایجاد کنید که برای شما کار کند.همانطور که از خودتان می پرسید کدام قالب برای وب سایت شما انتخاب شده است، این و دیگر ویژگی های مهم را نادیده نگیرید. مهم است که یک تصمیم جامع و بلند مدت داشته باشیم که برای بسیاری از نیازهای شما مناسب باشد.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر