33 آمار بازاریابی محتوا جدید که  شما برای استراتژی 2019 نیاز دارید.

33 آمار بازاریابی محتوا جدید که شما برای استراتژی 2019 نیاز دارید.

33 آمار بازاریابی محتوا جدید که  شما برای استراتژی 2019 نیاز دارید.

به تازگی، من متوجه شدم که به یک پوستر فیلم فکر می کنم، "چه چیزی عجیب و غریبی" و به سرعت به عقب بر میگردم.
نه به این دلیل که پوستر آن ترسناک  بود، بلکه به این دلیل که من به آن "محتوا" اشاره کردم.یکی از دوستانم که یک بازاریاب بزرگ است ،یک بار نوشت: "همه چیزهایی که نور را لمس می کند محتوا است" - واون درست گفته بود.
به ساعت 2008 بازگردید و زمانی که اصطلاح "بازاریابی محتوا" را شنیدید، به احتمال زیاد به وبلاگهای نوشته شده اشاره می کرد، اما چشم انداز در دهه گذشته به طور چشمگیری گسترش یافته و توسعه یافته است.
امروزه محتوا به شکل ویدئو، تصاویر، آزمونها، داستانهای رسانه های اجتماعی، GIF ها، آگهی های Google، پوسترهای چاپ شده و حتی کلمات در یک تی شرت،می باشد.

اگر سازمان شما در یک فرم  یا سایر سرمایه گذاری نکند، در اقلیت بسیار زیاد است.
براساس گزارش "محتوا بازاریابی B2B 2019" از مؤسسه بازاریابی محتوا و ، 58 درصد از بازاریاب ها و اساتیذ بازایابی  در سال 2018  نسبت به سال 2017 به افزایش محتوا پرداختند.
علیرغم چالش های  جستجو (61 درصد از بازاریابان گفتند که آنها در مورد این نگران هستند)، الگوریتم رسانه های اجتماعی تغییر می کند و مانع تبدیل محتوای به جریان درآمد (اشاره شده توسط 41 درصد) می شود و صنعت به وضوح فقط  در حال رشد است.
با در نظر گرفتن این موضوع، 33 آمار بازاریابی محتوا را در اختیار شما قرار می دهم تا بینش شما را در مورد رقابت کنونی به اشتراک بگذارم و به شما در ایجاد استراتژی خود برای سال 2019 کمک کنم.

آمار استراتژی بازاریابی محتوا
 

1. در سال 2018، فقط 39 درصد از بازاریاب محتوا دارای یک استراتژی بازاریابی محتوای مستند است. با این حال، این رقم در بین سازمان های برتر به 65 درصد می رسد.(CMI & MarketingProfs).
2. با وجود نگرانی در مورد الگوریتم ها و رسیدن به اهداف آلی، تنها 3 درصد از بازاریابان B2B استفاده از رسانه های اجتماعی خود را در سال گذشته کاهش داده اند. 61٪ افزایش یافته است. (CMI & MarketingProfs).
3. 54٪ از بازاریابان احساس می کنند استفاده از اینستاگرام برای رسیدن به اهدافشان به حداکثر خود نمی رسد. (Contently & Libris)
4.تنها 54٪ از بازاریابان B2B استفاده از محتوا را به "لذت" و ایجاد وفاداری با مشتریان می دانند. (CMI و MarketingProfs)

5. 64 درصد از بازاریابان B2B در ایجاد روابط با نفوذ کنندگان (یعنی طرفداران برند، روزنامه نگاران و غیره)(CMI & MarketingProfs),

اهمیت می دهند و 65 درصد از خریداران B2B  محتوای معتبری از نفوذگران صنعت را ترجیح می دهند.Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)
هنوز...
6. فقط 24 درصد از بازاریابان B2B در واقع با دیگران همکاری می کنند تا مخاطبان خود را گسترش دهند.
(CMI & MarketingProfs).
7. فقط 27٪ از بازاریابان B2B استفاده از ابزارهای سندیکایی محتوا / تبلیغاتی هستند.(CMI & MarketingProfs)
75.8 % درصد از بازاریابان محتوا با استفاده از تکنولوژی برای به دست آوردن بینش در مورد نحوه عملکرد محتوای خود گزارش تهییه می کنند ، در حالی که تنها 56 درصد از آن ها برای به دست آوردن بینش از  تنظیمات و رفتار مخاطبان استفاده  می کنند. (CMI & MarketingProfs)

9. 90٪ از موفقترین بازاریابهای محتوا B2B، نیازهای اطلاعاتی مخاطبان خود را بر روی پیام فروش / تبلیغات خود، اولویت بندی می کنند. (CMI & MarketingProfs)
با این حال...
10. تنها 42 درصد از بازاریابان محتوای B2B در واقع با مشتریان صحبت می کنند تا نیازهای خود را در مورد محتوا درک  کنند . 
(CMI & MarketingProfs)
رفتار مخاطبان و اولویت 
11. 71٪ از خریداران می گویند محتوایی که  مانند یک زمین فروش باشد را خاموش می کنند.
(Economist Group’s “Missing the Mark”)
12. 71٪ از خریداران B2B می گویند که محتوای وبلاگ در طول سفر خریداران خود مورد استفاده قرار می گیرد. این میزان در سال 2017 به میزان 66٪ است. (Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)
13. 64٪ از خریداران B2B اظهار داشتند که اعتبار بیشتری برای بررسی همکارانه، بازخورد تولید شده توسط کاربر و نشریات و تحلیل گران شخص ثالث نسبت به مارک ها دارند.(Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)
14. 64٪ از خریداران B2B می خواهند محتوای سازماندهی شده توسط صنعت را در وب سایت های شرکتی ببینند، و سپس نقش تجاری (52٪)، عمودی (46٪)، اندازه سازمان (18٪) یا محل / منطقه (14 ٪) (Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)

15. 52٪ از خریداران به شدت موافق هستند که اگر مارک ها محتوای مرتبط را بسته بندی کنند، این امر به تسریع روند تحقیق کمک می کند.(Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)

16. تقریبا 84 درصد از خریداران گفتند که آنها اغلب یا گاهی اوقات به محتوای مرتبط با کسب و کار در تلفن هوشمند خود دسترسی دارند. (Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)

17. 66٪ از خریداران B2B کاملا موافق هستند که شرکت ها باید با استفاده از زمینه های فرم کمتر، بهینه سازی بهتر موبایل و غیره دسترسی به مطالب خود را آسان تر کنند.

(Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)
 

رسانه های بازاریابی محتوا و تاکتیک
 

18. در سال 2018، بازاریابان B2B، مقادیر وبلاگ را به عنوان موثر ترین قالب محتوای در مرحله آگاهی، روزنامه ها در هنگام بررسی و مطالعات موردی در هنگام تصمیم گیری می سنجند(CMI & MarketingProfs).
19. 62٪ از بازاریابان برای استفاده از مطالب خود از عکاسی / فیلمبرداری استفاده می کنند. (Contently & Libris)
 20. 33٪ از بازاریاب ها ویدجت های ویدئویی سفارشی را بیشتر از همه محتوای بصری برای آنها گزارش می کنند، اما تنها 6٪ ویدیوی زنده را به طور خاص گزارش دادند(*TRIVIA ANSWER*). (Contently & Libris)
 21. 64درصد از بازاریابان B2B استفاده خود را از محتوای صوتی / تصویری در سال گذشته افزایش دادند، اما تنها 43 درصد از بازاریابها در مجموع در واقع بخش های ویدئویی را توسعه دادند. (CMI & MarketingProfs)
این ممکن است زیرا  ...
22. 81٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که ویدیو هنوز سخت ترین نوع محتوا برای تولید است .
(Contently & Libris)

(توجه: Pst ... ما می توانیم با آن کمک کنیم.)
 

23. 70٪ از بازاریابان گزارش دادند که محتویات شامل دارایی های تصاویری بهتر از کسانی که بدون آن هستند. (Contently & Libris)
24.فقط 7٪ از بازاریابان B2B با استفاده از chatbots در بازاریابی خود گزارش می دهند؛ فقط 4٪ از AI استفاده می کنند. (CMI & MarketingProfs)
25. 87٪از بازاریابان هنوز از ایمیل استفاده می کنند تا مخاطبان خود را پرورش دهند، در حالی که فقط 45٪ از داستان ها استفاده می کنند.(CMI & MarketingProfs) 
فقط 23 درصد از بازاریابان، ویژگی های تعاملی را به محتوای خود اضافه می کنند؛ این رقم تنها در میان هنرمندان برتر به 37 درصد می رسد
(CMI & MarketingProfs)
74٪.26 از بازاریابان B2B در سال گذشته محتوای نوشته شده با مدت طولانی  را ایجاد کردند.(CMI & MarketingProfs)
27.تنها 37 درصد از مردم در سال گذشته مطالب مربوط به محتوای رسانه های اجتماعی را اختصاص دادند. ((CMI & MarketingProfs) 
28. 64٪  گفتند پادکست ها را در بالای funnel  ترجیح می دهند، در حالی که 48٪ گفتند که وبینارها در اواسط مرحله سفر خرید خود ارزشمند بودند.
(Demand Gen Report 2018 Content Preferences Survey Report)

آمار توزیع بازاریابی محتوا

29. 71٪ از موفق ترین بازاریابان محتوای b2b از روش های پرداخت شده برای توزیع محتوا استفاده می کنند، در مقایسه با تنها 55٪ از کمترین موفقیت.(CMI & MarketingProfs)

30. 80٪ گزارش توزیع پرداخت را به عنوان یک روش موثر برای جذب مخاطب جدید، در حالی که 65٪ آن را به عنوان یک روش موثر برای تولید ترافیک زمانی که ارگانیک تحویل نمی دهد، گزارش می دهد(CMI & MarketingProfs)

31. 70٪ از بازاریابان از توزیع پرداخت در رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؛ 64٪ از PPC یا تبلیغات موتور جستجو استفاده می کنند. (CMI & MarketingProfs)
 

بودجه بازاریابی محتوا و گزارش دهی آمار

32. بیش از 50٪ از بازاریابان انتظار دارند که بودجه بازاریابی محتوا را در سال 2018 افزایش دهند. (CMI & MarketingProfs)
33. وقتی پرسید که آیا آنها بازاریابی محتوا را دنبال می کنند، 51 درصد از بازاریابان یا "بدون" یا "مطمئن نیستند" گفتند - تنها 25 درصد گزارش بسیار مؤثر در ردیابی معیارهای بازاریابی محتوای خود را دارند. (CMI & MarketingProfs)
صحنه را برای سال 2019 تنظیم کنید.
سال نو قبل از این که ما آن را بشناسیم و در صنعت سبک  ما باشد اینجا وجود دارد، زمانی که تقویم یک صفحه را تغییر می دهد، اینجا خواهد بود، احتمالا استراتژی شما نیز لازم است. بنابراین، آن را در تلفن زدن نکنید! از آمارهای بالا برای اطلاع دادن و هدایت برخی از آزمایشات بازاریابی محتوا در بازی در سال 2019 استفاده کنید.

context

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها