آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

راهنمای قدم به قدم :چگونگی ایجاد یک وب سایت آزادانه موفق

همه ما می دانیم که داشتن حضور فعال در اینترنت برای هر کسب وکارلزوما مهم است .با این حال، برای طراحانیکهایده های خلاقانه خود را بر روی یک مکان عرضه نمی کنند، حضور آنلاین یک ضرورت است .در واقع، تعداد مشتریکه طراحانبه صورت آنلاین به دست آورده اند در طول سالیان اخیر ، بدون توجه به تخصص آن ها به طورقابل توجهی افزایش یافته است.این احتمالا برای شما هم صادق است,شما هم ممکن است حساب های اجتماعی یا صفحه اختصاصی نمایش داده شده از طریق هدایتگرهای آنلاین داشته باشید، که این عالی است ولیکافی نیست .چیزی که تفاوت بین یک کسب وکار متوسط و موفقیت آمیز را ایجاد می کند یک وب سایت کامل و جذاب برای مشتری است.

از آنجا که شما در حال حاضر مهارت های فنی و طبیعی برای انجام کارهای خود را دارید، ایجاد یک وب سایت مستقل خود یک گزینه روشن است .نه تنها پول شما را پس انداز می کند بلکه از مشکلات کار با یک شرکت خارجی نیز جلوگیری می کند .با مجموعه مناسب از ابزارها، می توانید هر مرز خلاقیت را درنوردید و یک مقام آنلاین شگفت انگیز برای خودتان بسازید .

بنابراین، برای راحت تر کردن کار برای شما، یک راهنمای قدم به قدم کامل را گردآوری کرده ایم که قطعا کسب وکارشما را به سطح بالا تری ارتقا می دهد .در اینجا تمام مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک وب سایت مستقل برای کسب وکار شما آورده شده است .

طراحی را انتخاب کنید.
براییک طرح خاص تصمیم بگیرید

همان طور که میدانید قبل از انجام هر طراحی، باید راجع به چیدمان ایده آل فکر کنید (ساختار بصری سایت شما ) که قبل از شروع, کار روی آن انجام خواهد شد .ابتدا این سوالات را مطرح کنید :چه عواملی می خواهید مطرح شوند؟اولین و آخرین چیزی که مردم هنگام ورود و خروج به سابیت شمامی بینند چه خواهد بود؟چگونه جریان سایت خود را پیش بینی کنیم؟

شما می توانید از یک پس زمینه ی سفید شروع کنید و یا از قالبهای آماده ی زیبایی که برای افراد خلاق در دسترس هستند استفاده کنید .شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از این قالب ها به همینشکلی که هستند استفادهکنید یا تغییراتی در آنها ایجاد کنید، و آن ها را حتی برای افرادی که آن ها را ایجاد کرده اند ناشناخته بسازید .از طرف دیگر، اگر ایجاد وب سایت تان را از پایه خودتان انجام دهید, این کاربه شما اجازه می دهد که کاملا آزمون و خطا کنید و از ابتدا خودتان طراحی کنید .اگر هنوز به دنبال الهام هستید، نگاهی به برخی از وب سایت های حرفه ای بیاندازید تا ببینید کهچطور کار خود را سازماندهی کرده اند.

چگونه یک وبسایت درآمدزا برای کار آزادتان بسازید : الگوها

به درستی نام تجاری انتخاب کنید
علامت تجاری را درست تنظیم کنید

وب سایت شما درست شبیه یک نوزاد تازه متولد شده است .اول، باید یک اسم برای آن انتخاب کنید .با چند نفر مشورتکنید و بررسی کنید که کدام یک از آن ها یک نام در خور در نظر دارند .به طور ایده آل، نام شما باید شامل کسب و کارتان و کاری که می کنید باشد . برای مثال:این سایت www.johnsmith-video.com به شما کمک خواهد کرد تا نام مناسب برای کسب وکار خود را پیدا کنید .
پس از ایجاد یک نام تجاری مناسب زمان آن رسیده علامت تجاریخود را انتخاب کنید و این مهم است که علامت تجاریبا نام تجاری تان هم آنلاین ( شبکه های اجتماعی ، کمپین ها ، تبلیغات ، و ...) و هم آفلاین ( بروشور های اجتماعی ، بر چسب ، کارت های تجاری و...) هم خوانی داشته باشد کهاین شامل لوگو ، قلم و رنگ آمیزی و تصاویر شما می شود .تمام ابزارآلات کسب و کار شما باید فقط و فقط با یک صدا صحبت کنند .


صفحات مربوطه را اضافه کنید

حالا زمان آماده کردن صفحات اصلی است .در مورد تمام مطالبی که می خواهید در وب سایت خود گسترش دهید فکر کنید و به طور استراتژیک بهترین راه برای سازمان دهی آن را با توجه به اهداف خود انتخاب کنید .البته، می توانید تعداد صفحات (یا بخش ها)را به وب سایت خود اضافه کنید.

اما مواردی که در پایین ذکر میشودمهم ترین چیزی هستند که باید به سایتتاناضافه کنید :

صفحه خانه :به این مورد به عنوان ورودی وب سایت خود فکر کنید .این صفحه اولین چیزی است که بازدیدکنندگان سایت با آن مواجه خواهند شد. فراموش نکنید که برخی از متنون توصیفی را در اینجا ذکر کنید .بسیاری از طراحان فرض می کنند که تصویر پس زمینه زیبا تمام صحبت ها را انجام خواهد داد .در واقع، این یک اشتباه است,بازدیدکنندگان بایدبلافاصله پس از ورود به سایت شما بدانند که شما چه کسی هستید و چه کار می کنید, علاوه بر این رتبه بندی گوگل بسیار مهم است .کلمات خود را هوشمندانه انتخاب کنید و مطمئن شوید که هر جمله ای از متن به نقطه ای اشاره دارد و هر عکس یا ویدئو بهترین حالت برای ایجاد یک برداشت اولیه عالی است .


خدمات :یک بخش شفاف و مفصل ایجاد کنید و توضیح دهید که چه نوع محصولات و یا سرویس هایی ارائه می دهید . تصمیم بگیرید که آیا میخواهید به مشتریاناجازهدهید تا سفارش و یا درخواست از طریق سایت شما را انجام دهند؟، و سپسبخش تماسها رابرای دعوت کردن آنها در نظر بگیرید .


پروژه ها :حرفه ای بودن و کیفیت کار را با نمایش پروژه های انجام شده و لیستی از مشتریان مورد احترام که کار با شما را انتخاب کرده اند برجسته کنید.زیباترین و بروز ترین ابتکارات خود را انتخاب کنید .
شهادت مشتریان :نظر دادنمشتریان راضیبیش ترین میزان اثربخشی را برای بازاریابی در ۸۹درصد مواقع دارد .به مشتریانتاناجازه دهید تجربیات مثبت خود را در مورد شما به اشتراک بگذارند.

درباره ما:از این صفحه برای ارائه نقاط قوت کسب وکار خود استفاده کنید، اطلاعات لازم را در مورد فعالیت های خود ارائه دهید و هویت شخصی خود، اصول اخلاقی کار و ارزشها را خلاصه کنید .
تماس :پس از اینکه مشتریانرا با سایت خود شگفت زده کردید، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی با شما تماس بگیرند ." ایمیل، شماره تلفن، شبکه های اجتماعی " و هر روش دیگری برای ارتباط مشتری با خودتان را اضافه کنید .همچنین اضافه کردن جزئیات خود در پایین صفحه به عنوان یک عمل خوب در نظر گرفته می شود .

نکات اضافی(به شدت توصیه می شود) :

سوالات متداول :این صفحه مهم ترین سوالاتی را خواهد کرد که مردم ممکن است با آن ها مواجه شوند.از یک صفحه سوالات متداول برای صرفه جویی در زمان استفاده کنید با ارائه پاسخ به سوالات تکراری، نگرانی های مشتریان را بر طرف کنید و بازدید سایتتانرا در گوگل ارتقا دهید .


وبلاگ :با ایجاد مداوم و انتشار محتوای جدید به وبلاگتانمی توانید به بهبود رتبه جستجویتان کمک کرده و نیز خودتان را تبدیل به یک متخصص در زمینه کاریتان کنید .

فروشگاه آنلاین: نسخه های دیجیتال کاریتان را مستقیما از وب سایت خود با فروشگاه Wix Art Store،که یک راه حل جدید و 100٪ رایگان برای عکاسان، طراحان و هنرمندان است، به فروش برسانید.

نحوه ی ایجاد یک وب سایت در آمد زا برای کسب و کار آزادlarr;فروش آنلاین
فروش آنلاین

سایت خود را با ویژگی های طراحی پیشرفته ترسیم کنید

وب سایت شما بیش از یک ابزار برای پایان کار است .همچنین یک راه دیگر برای شما این است که استعداد و خلاقیت خود را در سایتتان بیان کنید و نشان دهید که در صدر هستید. تهیه لیستی از تمام ویژگی های طراحی جالب که به آن اعتقاد دارید، محتوای شما را کاملکرده و شروع به بررسی آن خواهد کرد تا بتوانید بدون زحمت سایت خود را یکپارچه کنید .دقت کنید:شما نباید زیاده روی کنید .به دقت و با سلیقه مطالب رااضافه کنید.هدف مشتری از بازدید سایت خود را بررسی کرده سپس طبق آن اهداف صفحه خود را شخصی سازی کنید.

چگونه یک وب سایت درآمدزا برای کسب و کارتان ایجاد کنیدlarr;شخصی سازی

ابزار کاری مناسب را پیدا کنید

به عنوان یک طراح شما عادت دارید که کارها را خودتان انجام دهید .اما گاهی اوقات (مانند هر کسی) می توانید از کمی کمک اضافی استفاده کنید, وب سایت شما می تواند به راحتی به یک دستیار شخصی قابل اعتماد و قابل اطمینان تبدیل شود. همانند هر صاحب کسب وکار، ارتباط با مشتری بخش مهمی از کار شما است .اینکهمشتریان احتمالی شما برای انجام کار با شما از طریق یک سیستم خودکار آنلاین باشندزیاد مهم نیست .

ابزار کاری مناسب را پیدا کنید
توانایی های تکنولوژی خود را نشان دهید

طراحی و قابلیت های خلاقانه خود را با نشان دادن به مشتریان خود ثابت کنید, و نشان دهید که می توانید برنامه های کاربردی وب پیچیده ای را ایجاد کنید .کد ویکس تمام عناصر کدبرای برنامه های غنی تر و حرفه ای تر را که می خواهید برای وب سایت خود داشته باشید در اختیار شما قرار میدهد، .به عنوان مثال، اگر یک طراح گرافیک هستید، می توانید از آنها برای اجرای طرح های خود در تعاملات مختلف سفارشی استفاده کنید .با انجام این کار وب سایت خود را بیشتر جذاب کرده و به طور همزمان خدمات خود را تبلیغ خواهید کرد .با جمع آوری اطلاعات حیاتی درباره اولویتهای مشتریان از طریق صفحات پویا با ایجاد اشکال و مرور بخش ها از این ابزار قدرتمند استفاده کنید. اما بهترین بخش کد ویکس به طور کامل با مولفه های دیداری خیره کننده از ویرایشگر ویکس کار می کند و با موتور جستجو گر سازگاراست .

اقدامات موتور جستجو گر ( گوگل) را انجام دهید

اقدامات موتورهای جستجوگر

خوبی یک حضور آنلاینچیست اگر کسی نتواند آن را ببیند؟ این دقیقا به این دلیل است که شما باید کمی وقت و تلاش خود را صرف بهینه سازی موتور جستجو کنید.برای اینکه مشتریان تان به راحتی شما را پیدا کنند و خدمات شما را بررسی کنند، باید مطمئن شوید که وب سایت شما در موقعیت خوبی در نتایج جستجو قرار دارد.(مانند گوگل ) موتور جستجو گر گوگل یک عمل مداوم انجام میدهد که مربوط به عناصر مختلف سایت شما است. برای مثال، شما یاد خواهید گرفت که باید محتوای تان را تازه و به روز رسانی کنید .نوشتن وبلاگ یک راه برای دستیابی به رده بندی بالاتر است,کلمات کلیدی هم یک عامل مهم هستند .شما می خواهید مطمئن شوید که کلمات کلیدی مناسب را پیدا می کنید (یعنی کلماتی که اغلب مردم هنگام جستجوی یک کسب وکار مانند شما در گوگل جستجو می کنند)هنگامی که برخی از تحقیقات کلیدی را انجام دادید،از این کلمات در سراسر وب سایت خود استفاده خواهید کرد.
برخی از طراحانمحل اقامت دائم یا منطقه ای،از فعالیت را دارند (به عکاس مراسم عروسی که در یک شهر خاص کار می کند فکر کنید ).این جایی است که موتور جستجو گر کار می کند . هدف اصلی در اینجا تضمین این است که وب سایت شما توسط هر کس که در منطقه ویژه شما جستجو می کند پیدا شود . بهترین تجارب موتور جستجو گر شامل :ثبت کردن کسب و کار خود در گوگل من ، ثبت کردن وب سایت خود در هدایتگر های مرتبط و همچنین باید محل خود را در صفحات وب سایت خود اضافه کنید.
نکته اضافی : اگر وب سایت ویکس دارید ، جستجو گر ویکس را امتحان کنید . این یک برنامه مرحله ای است که برای کمک به بهبود سایت تان به همراه یک چک لیست مناسب و نکات مفید طراحی شده است .

راجع به موبایل فکر کنید

اغلب اوقات هنگامی که افراد یک وب سایت را طراحی میکنند میزان زیادی از کاربرانی را که احتمالا ، سایت خود را از یک گوشی هوشمند بازدید میکنند فراموش میکنند. .در حقیقت، ۷۵ درصد، از کاربران در سال ۲۰۱۸ از دستگاه تلفنبه اینترنت دسترسی خواهند داشت .بنابر این یکی از بزرگ ترین چالش هایی که طراحان با آن مواجه هستند حضور آنلاین آن هاست ،و تضمین این که وب سایتارائه شدهبا تلفن های همراه سازگار است .با در نظر گرفتن صفحه کوچک، شما می خواهید نسخه سیار سایت خود را تغییر دهید، و تنها عوامل قابل مشاهده را نگه دارید . علاوه بر این به اندازه قلم و رنگ هایی که استفاده می کنید توجه کنید و مطمئن شوید که قابل خواندن هستند .مقدار تایپ مورد نیاز را کاهش دهید و افزودن نوار جستجو برای سهولت هدایت را در نظر بگیرید .اگر شما یک کاربر خوش شانس باشید سایت تان ، بهطور خودکار یک نسخه سازگار با موبایل همراه با یک گالری انطباقی برای شما ایجادمی کند.

بررسی و اشتراک گذاری
در آخر گوش دهید که دوستان صمیمی تان درباره ی محتوا و جلوه های دیداری که برای سایتتان انتخاب کردید چه می گویند .بگذارید آن ها بدانند که این یک فضای امن و خواستار انتقاد سازندهاست.باور کنید که بهتر است که آن را از دوستان نزدیک به جای دوستانتان در رسانه های اجتماعی بشنوید .بعد از اینکه سایت خود را منتشر کردید، فراموش نکنید آن را در تمام کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید اینگونه شما به مشتریان بیشتری خواهید رسید و رتبه موتور جستجو گر گوگل تان ارتقا می یابد و نظرات صادقانه را در مورد آخرین تغییرات بشنوید . علاوه بر این با اضافه کردن دکمههایرسانه های اجتماعی در سایت خود، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی به پروفایل های رسانه هایاجتماعی شما دسترسی داشته باشند.
بعد از اینکه این کلمه را به زبان میآوریدبه یاد داشته باشید که اجرای یک وب سایت موفقیک دوی سرعت ۱۰۰ متر نیست، بلکه یک ماراتن است, همیشه چیزهایدیگری هست که باید انجام شود تا سابتتان را کمی بهتر کند .به روز رسانی محتوایخود،اجرای ویژگیهای جدید و برای بهبود نظر کاربرانتان با روندهای طراحی جدید آشنا باشید.


ثبت نظر